Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kalendar nastave za 2010/2011

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
desire
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2007. (07:46:21)
Postovi: (133)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
31 = 34 - 3

PostPostano: 12:59 uto, 8. 6. 2010    Naslov: Kalendar nastave za 2010/2011 Citirajte i odgovorite

Jel se možda zna kalendar nastave za iduću godinu?
Trebala bi se prijaviti za nešto do kraja ovog tjedna, a ne bih htjela da se dogodi da mi to upadne baš kada je prva tura kolokvija u (valjda) 11. mjesecu.
Jel se možda zna kalendar nastave za iduću godinu?
Trebala bi se prijaviti za nešto do kraja ovog tjedna, a ne bih htjela da se dogodi da mi to upadne baš kada je prva tura kolokvija u (valjda) 11. mjesecu.



_________________
Namigujem ti, a ti ne gledas...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:09 uto, 8. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nema toga, sorry. Nisam siguran niti da je Sveuciliste odredilo kad pocinje nastava, mada se kao namjera na PMF-MO spominjao 6.9.

Ja bih kolokvije ocekivao u drugoj polovici listopada, jer je se pokusava navuci pocetak godine tako da je nastava u prvom semestru gotova prije Nove godine.

Pitaj Prodekana direktno na mail. Ako itko ima neku noviju informaciju, to je on.
Nema toga, sorry. Nisam siguran niti da je Sveuciliste odredilo kad pocinje nastava, mada se kao namjera na PMF-MO spominjao 6.9.

Ja bih kolokvije ocekivao u drugoj polovici listopada, jer je se pokusava navuci pocetak godine tako da je nastava u prvom semestru gotova prije Nove godine.

Pitaj Prodekana direktno na mail. Ako itko ima neku noviju informaciju, to je on.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 14:35 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel se zna možda kad bi mogli bit upisi u sljedeću godinu? ubrzo ili u 9.mjesec?
jel se zna možda kad bi mogli bit upisi u sljedeću godinu? ubrzo ili u 9.mjesec?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 16:40 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="math.hr"]Upisi na studije Fakulteta će se provoditi u razdoblju od 08.07.2010. do 23.07.2010. u 11.00 sati u onoj studentskoj referadi koja administrira vaš izabrani studij. Obavijesti o tome koje dokumente (originale) trebate donijeti i priložiti upisnom listu potražite na web stranicama odgovorne studentske referade (http://www.math.hr/). Napominjemo da je promptna dostava potrebnih dokumenata nužna za pravovremenu izradu studentskih indeksa bez kojih ne možete ostvariti niti jedno od stečenih studentskih prava (prehrana, prijevoz, smještaj u domu, itd.).[/quote]

Mislim da se to i na nas odnosi.
math.hr (napisa):
Upisi na studije Fakulteta će se provoditi u razdoblju od 08.07.2010. do 23.07.2010. u 11.00 sati u onoj studentskoj referadi koja administrira vaš izabrani studij. Obavijesti o tome koje dokumente (originale) trebate donijeti i priložiti upisnom listu potražite na web stranicama odgovorne studentske referade (http://www.math.hr/). Napominjemo da je promptna dostava potrebnih dokumenata nužna za pravovremenu izradu studentskih indeksa bez kojih ne možete ostvariti niti jedno od stečenih studentskih prava (prehrana, prijevoz, smještaj u domu, itd.).


Mislim da se to i na nas odnosi.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 20:58 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Swerz"][quote="math.hr"]Upisi na studije Fakulteta će se provoditi u razdoblju od 08.07.2010. do 23.07.2010. u 11.00 sati u onoj studentskoj referadi koja administrira vaš izabrani studij. Obavijesti o tome koje dokumente (originale) trebate donijeti i priložiti upisnom listu potražite na web stranicama odgovorne studentske referade (http://www.math.hr/). Napominjemo da je promptna dostava potrebnih dokumenata nužna za pravovremenu izradu studentskih indeksa bez kojih ne možete ostvariti niti jedno od stečenih studentskih prava (prehrana, prijevoz, smještaj u domu, itd.).[/quote]

Mislim da se to i na nas odnosi.[/quote]

Naslov iznad toga kaže [b]Što nakon konačne potvrde namjere upisa?[/b] tako da sam poprilično siguran da se to odnosi samo na upise preddiplomskih studija s državne mature. ;)
Swerz (napisa):
math.hr (napisa):
Upisi na studije Fakulteta će se provoditi u razdoblju od 08.07.2010. do 23.07.2010. u 11.00 sati u onoj studentskoj referadi koja administrira vaš izabrani studij. Obavijesti o tome koje dokumente (originale) trebate donijeti i priložiti upisnom listu potražite na web stranicama odgovorne studentske referade (http://www.math.hr/). Napominjemo da je promptna dostava potrebnih dokumenata nužna za pravovremenu izradu studentskih indeksa bez kojih ne možete ostvariti niti jedno od stečenih studentskih prava (prehrana, prijevoz, smještaj u domu, itd.).


Mislim da se to i na nas odnosi.


Naslov iznad toga kaže Što nakon konačne potvrde namjere upisa? tako da sam poprilično siguran da se to odnosi samo na upise preddiplomskih studija s državne mature. Wink



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 23:28 sri, 16. 6. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

sad se upisuju studenti u prvu godinu preddiplomskog i diplomskog.
Ide ranije da mogu dobit indexe u 9 mj.
sad se upisuju studenti u prvu godinu preddiplomskog i diplomskog.
Ide ranije da mogu dobit indexe u 9 mj.



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan