Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

rekurzija u matlabu

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ta2a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (12:59:54)
Postovi: (B4)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
12 = 13 - 1
Lokacija: zg

PostPostano: 16:45 čet, 12. 8. 2010    Naslov: rekurzija u matlabu Citirajte i odgovorite

imam rekurzivnu funkciju u matlabu koja provjerava određen uvjet za danu matricu i onda je po nekom pravilu dijeli na dvije. buduci da sam malo slaba s matlabom treba mi pomoc oko nekoliko stvari:

1. trazi me da na pocetku funkcije definiram varijablu koju koristim za imenovati nove matrice, ali je onda na pocetku svakog poziva funkcije resetira. kako to izbjeci?

2. kako izbrisati staru matricu buduci da mi ona vise ne treba? problem je sto ne znam koja je upotrebljena od dvije matrice

3. kako na kraju provjeriti koje su mi matrice ostale i njihove velicine?

hvala puno na svakoj pomoci. ako nekome moze pomoci, poslat cu mu kod koji sam napisala do sad pp-om
imam rekurzivnu funkciju u matlabu koja provjerava određen uvjet za danu matricu i onda je po nekom pravilu dijeli na dvije. buduci da sam malo slaba s matlabom treba mi pomoc oko nekoliko stvari:

1. trazi me da na pocetku funkcije definiram varijablu koju koristim za imenovati nove matrice, ali je onda na pocetku svakog poziva funkcije resetira. kako to izbjeci?

2. kako izbrisati staru matricu buduci da mi ona vise ne treba? problem je sto ne znam koja je upotrebljena od dvije matrice

3. kako na kraju provjeriti koje su mi matrice ostale i njihove velicine?

hvala puno na svakoj pomoci. ako nekome moze pomoci, poslat cu mu kod koji sam napisala do sad pp-om



_________________
Nema kina do Fakina!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računala (općenito) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan