Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Promocija - bolonjski studenti

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 8:56 čet, 9. 9. 2010    Naslov: Promocija - bolonjski studenti Citirajte i odgovorite

Ima li netko informaciju kada ce biti promocija buduci da bi mi trebali imat promociju zajedno sa ostalim studentima PMF-a?

Iduca promocija za PMF je 17.9. [url=http://www.pmf.hr/redpred/redp0910/raspored_promocija_dodiplomskih_studija%20_PMF-a_u_%20Ak_%20god_%202009-10.pdf]link[/url]

Pretpostavljam da se to ne odnosi na nas :?

Inace u referadi se nista ne zna
Ima li netko informaciju kada ce biti promocija buduci da bi mi trebali imat promociju zajedno sa ostalim studentima PMF-a?

Iduca promocija za PMF je 17.9. link

Pretpostavljam da se to ne odnosi na nas Confused

Inace u referadi se nista ne zna



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 13:53 čet, 9. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tete u referadi (da ne velim djelatnice) su rekle da s obzirom da PMF odlučuje, oni će svima javiti kad jave njima.
(ali ima nas iz srpnja i rujna taman za promociju za PMF-MO, samo što ne znaju hoće li smjeti napraviti zasebnu promociju...)
Zato su im bili bitni oni listići na kojima su naši kontakt-podaci ;)
Vjerujem da se promocija ne može odnositi na nekoga tko nije osobno pozvan na vlastitu promociju 8)

Jesu li studenti biologije, kemije, fizike, itd. dosad imali zajedničke promocije?
Tete u referadi (da ne velim djelatnice) su rekle da s obzirom da PMF odlučuje, oni će svima javiti kad jave njima.
(ali ima nas iz srpnja i rujna taman za promociju za PMF-MO, samo što ne znaju hoće li smjeti napraviti zasebnu promociju...)
Zato su im bili bitni oni listići na kojima su naši kontakt-podaci Wink
Vjerujem da se promocija ne može odnositi na nekoga tko nije osobno pozvan na vlastitu promociju Cool

Jesu li studenti biologije, kemije, fizike, itd. dosad imali zajedničke promocije?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 14:06 čet, 9. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marijap"]Tete u referadi (da ne velim djelatnice) su rekle da s obzirom da PMF odlučuje, oni će svima javiti kad jave njima.
(ali ima nas iz srpnja i rujna taman za promociju za PMF-MO, samo što ne znaju hoće li smjeti napraviti zasebnu promociju...)
Zato su im bili bitni oni listići na kojima su naši kontakt-podaci ;)
Vjerujem da se promocija ne može odnositi na nekoga tko nije osobno pozvan na vlastitu promociju 8)

Jesu li studenti biologije, kemije, fizike, itd. dosad imali zajedničke promocije?[/quote]

Jesu, ali, AFAIK, mi ni sad nećemo imati s njima :(
marijap (napisa):
Tete u referadi (da ne velim djelatnice) su rekle da s obzirom da PMF odlučuje, oni će svima javiti kad jave njima.
(ali ima nas iz srpnja i rujna taman za promociju za PMF-MO, samo što ne znaju hoće li smjeti napraviti zasebnu promociju...)
Zato su im bili bitni oni listići na kojima su naši kontakt-podaci Wink
Vjerujem da se promocija ne može odnositi na nekoga tko nije osobno pozvan na vlastitu promociju Cool

Jesu li studenti biologije, kemije, fizike, itd. dosad imali zajedničke promocije?


Jesu, ali, AFAIK, mi ni sad nećemo imati s njima Sad



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan