Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Nastava 13.-17.09. (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Buba 2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 05. 2010. (09:44:05)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 16:26 sub, 11. 9. 2010    Naslov: Nastava 13.-17.09. Citirajte i odgovorite

Vezano za navedeni period, tj.slijedeći tjedan - da li se neće održati vježbe u ponedjeljak - Računarski praktikum 1 ( Karaga ), neovisno da li grupa u terminu 16-18 ( H-M ) ili 18-20 sati ( A-G ) ili neće biti predavanja ( Igaly ) u utorak od 14-16h ?
( Po rasporedu za [u]preddip. studij matematike, nastavnički smjer, [/u][u]1.godina, A-M[/u] )

I trebam informaciju u vezi [u]korisničkog računa na studomatu [/u]koji trebamo otvoriti u rač. centru - mogu se prijaviti na studomat jer imam lozinku, JMBAG od prošle godine ( imala prekid studija iz zdrav.razloga ), da li se to podrazumijeva pod "korisnički račun" ili trebam napraviti još nešto drugo ?

Puno vam hvala na pomoći !!
Vezano za navedeni period, tj.slijedeći tjedan - da li se neće održati vježbe u ponedjeljak - Računarski praktikum 1 ( Karaga ), neovisno da li grupa u terminu 16-18 ( H-M ) ili 18-20 sati ( A-G ) ili neće biti predavanja ( Igaly ) u utorak od 14-16h ?
( Po rasporedu za preddip. studij matematike, nastavnički smjer, 1.godina, A-M )

I trebam informaciju u vezi korisničkog računa na studomatu koji trebamo otvoriti u rač. centru - mogu se prijaviti na studomat jer imam lozinku, JMBAG od prošle godine ( imala prekid studija iz zdrav.razloga ), da li se to podrazumijeva pod "korisnički račun" ili trebam napraviti još nešto drugo ?

Puno vam hvala na pomoći !!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 17:23 sub, 11. 9. 2010    Naslov: Re: Upit - RAČUNARSKI PRAKTIKUM 1; 13.-17.09. Citirajte i odgovorite

[quote="Buba 2"]

I trebam informaciju u vezi [u]korisničkog računa na studomatu [/u]koji trebamo otvoriti u rač. centru - mogu se prijaviti na studomat jer imam lozinku, JMBAG od prošle godine ( imala prekid studija iz zdrav.razloga ), da li se to podrazumijeva pod "korisnički račun" ili trebam napraviti još nešto drugo ?

Puno vam hvala na pomoći !![/quote]

treba ti račun jer se pomocu njega spajas na racunala u praktikumu (sto ce ti recimo trebati na samom kolokviju koji cete imati na racunalima u praktikumima). Sama izrada racuna ti je skoro pa nista posla. Ispunis prijavnicu, dodes za tjedan dana po papir sa informacijama o racunu u RC :)
Buba 2 (napisa):


I trebam informaciju u vezi korisničkog računa na studomatu koji trebamo otvoriti u rač. centru - mogu se prijaviti na studomat jer imam lozinku, JMBAG od prošle godine ( imala prekid studija iz zdrav.razloga ), da li se to podrazumijeva pod "korisnički račun" ili trebam napraviti još nešto drugo ?

Puno vam hvala na pomoći !!


treba ti račun jer se pomocu njega spajas na racunala u praktikumu (sto ce ti recimo trebati na samom kolokviju koji cete imati na racunalima u praktikumima). Sama izrada racuna ti je skoro pa nista posla. Ispunis prijavnicu, dodes za tjedan dana po papir sa informacijama o racunu u RC Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mala_022
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2006. (18:15:12)
Postovi: (73)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: ...evo mene među moje...

PostPostano: 18:08 sub, 11. 9. 2010    Naslov: Re: Upit - RAČUNARSKI PRAKTIKUM 1; 13.-17.09. Citirajte i odgovorite

[quote="Buba 2"]I trebam informaciju u vezi [u]korisničkog računa na studomatu [/u]koji trebamo otvoriti u rač. centru - mogu se prijaviti na studomat jer imam lozinku, JMBAG od prošle godine ( imala prekid studija iz zdrav.razloga ), da li se to podrazumijeva pod "korisnički račun" ili trebam napraviti još nešto drugo ?

Puno vam hvala na pomoći !![/quote]

[u]Studomat[/u] i [u]student[/u] su 2 različite stvari.
Za [u][url=https://www.isvu.hr/studomat/aplikacija/]studomat[/url][/u] ti je korisničko ime tvoj JMBAG, a lozinku si odabrala kad si se prvi put prijavljivala i to ti uvijek vrijedi (ne treba se produžavati dokle god studiraš na fakultetu). Dakle, ako se uspiješ ulogirati, dobro je.
Korisnički račun na [u]studentu[/u] se koristi i otvara kako ti je ante003 napisao.
Buba 2 (napisa):
I trebam informaciju u vezi korisničkog računa na studomatu koji trebamo otvoriti u rač. centru - mogu se prijaviti na studomat jer imam lozinku, JMBAG od prošle godine ( imala prekid studija iz zdrav.razloga ), da li se to podrazumijeva pod "korisnički račun" ili trebam napraviti još nešto drugo ?

Puno vam hvala na pomoći !!


Studomat i student su 2 različite stvari.
Za studomat ti je korisničko ime tvoj JMBAG, a lozinku si odabrala kad si se prvi put prijavljivala i to ti uvijek vrijedi (ne treba se produžavati dokle god studiraš na fakultetu). Dakle, ako se uspiješ ulogirati, dobro je.
Korisnički račun na studentu se koristi i otvara kako ti je ante003 napisao.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 20:01 sub, 11. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene bune hrvatski nazivi :)
Ak imas user name i password onda nemoras ici u racunski. Ak ga nemas (nemres se ulogirati na kompove u praktikumu) trebas ga napraviti u racunskom. Racunski je dole u podrumu, ponesi index i kemijsku.

A kaj se tice vjezbi, nema ih sl. tjedan. Barem ne kod vsege u cetvrtak, a mozda ni kod karage u pon.
Mene bune hrvatski nazivi Smile
Ak imas user name i password onda nemoras ici u racunski. Ak ga nemas (nemres se ulogirati na kompove u praktikumu) trebas ga napraviti u racunskom. Racunski je dole u podrumu, ponesi index i kemijsku.

A kaj se tice vjezbi, nema ih sl. tjedan. Barem ne kod vsege u cetvrtak, a mozda ni kod karage u pon.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
.anchy.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2007. (20:03:46)
Postovi: (1BC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 11
Lokacija: Zgb

PostPostano: 14:07 ned, 12. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam problem s ulogiravanjem na mail,na student.math, pa me zanima je li to zato što trebam produljit račun ili?
imam problem s ulogiravanjem na mail,na student.math, pa me zanima je li to zato što trebam produljit račun ili?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 18:38 ned, 12. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Swerz"]
A kaj se tice vjezbi, nema ih sl. tjedan. Barem ne kod vsege u cetvrtak, a mozda ni kod karage u pon.[/quote]

Iz RP1 (nastavnicki smjerovi) nema vjezbi prvi tjedan nastave.

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

[quote=".anchy."]imam problem s ulogiravanjem na mail,na student.math, pa me zanima je li to zato što trebam produljit račun ili?[/quote]
Moglo bi biti; u svakom slucaju najbolje je otici u racunski centar i provjeriti.
Swerz (napisa):

A kaj se tice vjezbi, nema ih sl. tjedan. Barem ne kod vsege u cetvrtak, a mozda ni kod karage u pon.


Iz RP1 (nastavnicki smjerovi) nema vjezbi prvi tjedan nastave.

Added after 1 minutes:

.anchy. (napisa):
imam problem s ulogiravanjem na mail,na student.math, pa me zanima je li to zato što trebam produljit račun ili?

Moglo bi biti; u svakom slucaju najbolje je otici u racunski centar i provjeriti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:38 ned, 12. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

nije problem u produljenju racuna, prije 12.mjeseca se sigurno ne lockaju...
nije problem u produljenju racuna, prije 12.mjeseca se sigurno ne lockaju...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 23:53 ned, 12. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

moze ti se blokirat racun ako ti se gmail spaja na student pa povlaci mailove. zna se to desit nekad pa moras ic u RC.
moze ti se blokirat racun ako ti se gmail spaja na student pa povlaci mailove. zna se to desit nekad pa moras ic u RC.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 16:03 pon, 13. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

To se meni dogodilo. 5min u RC-u i problem rijesen.

Lockanje racuna pocinje u 10mj. (tak mi je receno u RC-u)
To se meni dogodilo. 5min u RC-u i problem rijesen.

Lockanje racuna pocinje u 10mj. (tak mi je receno u RC-u)



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan