Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

raspored za racunarce 4. god

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
janica
Gost





PostPostano: 10:18 ned, 29. 2. 2004    Naslov: raspored za racunarce 4. god Citirajte i odgovorite

Jel netko zna raspored za 4. god. racunarstva? Cula sam da svaki dan imamo 2 sata sto bas i nije super jer bi se ta nasa tri predmeta mogla potrpati u dva dana pa smo slobodni. Nekima od nas put do faksa oduzme vise vremena nego sama predavanja. :?
Jel netko zna raspored za 4. god. racunarstva? Cula sam da svaki dan imamo 2 sata sto bas i nije super jer bi se ta nasa tri predmeta mogla potrpati u dva dana pa smo slobodni. Nekima od nas put do faksa oduzme vise vremena nego sama predavanja. Confused


[Vrh]
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 15:12 ned, 29. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na [url=http://www.math.hr/hr/new/hr/nastava/raspored_cetvrta_godina.html#dimr]sluzbenim stranicama naseg voljenog faksa[/url] je raspored za prosli semestar tak da ja sutra dolazim rano ujutro i cekam da nekaj pocne :roll:

Uff, ak je samo 2 sata dnevno, onda ce i meni bit dulji put nego predavanje (2.5 h dnevno :cry: , a kao u ZG sam :roll: ). Al zato imam izborne, pa cu ga fino popuniti na cca 12 h dnevno predavanja. :shock:

A di si to cula? Tko to zna i kak to zna? Jel vidio raspored? Zasto ga ne javi drugima (ili barem meni :lol: )? Zasto ga/ju nisi [i]udavila[/i] da ti kaze i da onda ti nas prosvijetlis?
Na sluzbenim stranicama naseg voljenog faksa je raspored za prosli semestar tak da ja sutra dolazim rano ujutro i cekam da nekaj pocne Rolling Eyes

Uff, ak je samo 2 sata dnevno, onda ce i meni bit dulji put nego predavanje (2.5 h dnevno Crying or Very sad , a kao u ZG sam Rolling Eyes ). Al zato imam izborne, pa cu ga fino popuniti na cca 12 h dnevno predavanja. Shocked

A di si to cula? Tko to zna i kak to zna? Jel vidio raspored? Zasto ga ne javi drugima (ili barem meni Laughing )? Zasto ga/ju nisi udavila da ti kaze i da onda ti nas prosvijetlis?



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
janica
Gost





PostPostano: 16:39 ned, 29. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Raspored visi na faksu. Nis drugo ne znam. Samo da su navodno predavanja iz mtr-a u isto vrijeme ko i prosli semestar. Sta mislis jel bi se moglo s asistentima razgovarati o boljim terminima vjezbi?
Raspored visi na faksu. Nis drugo ne znam. Samo da su navodno predavanja iz mtr-a u isto vrijeme ko i prosli semestar. Sta mislis jel bi se moglo s asistentima razgovarati o boljim terminima vjezbi?


[Vrh]
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:50 ned, 29. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="janica"]Sta mislis jel bi se moglo s asistentima razgovarati o boljim terminima vjezbi?[/quote]

Mislim: [i]Naravno![/i] :D
janica (napisa):
Sta mislis jel bi se moglo s asistentima razgovarati o boljim terminima vjezbi?


Mislim: Naravno! Very Happy



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
anamari_gost
Gost





PostPostano: 20:12 ned, 29. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja samo znam da ponedjeljkom 15-19h imamo vjezbe iz Softverskog inzinjerstva i da ih nece biti ovaj ponedjeljak.
Ja samo znam da ponedjeljkom 15-19h imamo vjezbe iz Softverskog inzinjerstva i da ih nece biti ovaj ponedjeljak.


[Vrh]
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:13 pon, 1. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari_gost"]Ja samo znam da ponedjeljkom 15-19h imamo vjezbe iz Softverskog inzinjerstva i da ih nece biti ovaj ponedjeljak.[/quote]

Naci, Anamari, basicly ti ..... :biglol:
[size=9]P.S. Ovo je interna fora.[/size]

Dobjo. :D

Ja znam da pocinju tek 8. i 9. vjezbe kod Maje. Tak pise na vratima od PR3 vec tjedan dana (kak je Maja dobra u obavjestavanju navrijeme :banana: ).

Vidimo se sutra!
:cmok: svima!
anamari_gost (napisa):
Ja samo znam da ponedjeljkom 15-19h imamo vjezbe iz Softverskog inzinjerstva i da ih nece biti ovaj ponedjeljak.


Naci, Anamari, basicly ti ..... Uber-zabavno!
P.S. Ovo je interna fora.

Dobjo. Very Happy

Ja znam da pocinju tek 8. i 9. vjezbe kod Maje. Tak pise na vratima od PR3 vec tjedan dana (kak je Maja dobra u obavjestavanju navrijeme Dancing banana ).

Vidimo se sutra!
Cmok! svima!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:14 pon, 1. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="janica"]Sta mislis jel bi se moglo s asistentima razgovarati o boljim terminima vjezbi?[/quote]

S asistentima se [b]uvijek[/b] moze razgovarati, ali upitno je da li cete ista postici. :shock: Problem je s pronalaskom termina (koji pasu svim studentima) i praznih prostorija... :(
janica (napisa):
Sta mislis jel bi se moglo s asistentima razgovarati o boljim terminima vjezbi?


S asistentima se uvijek moze razgovarati, ali upitno je da li cete ista postici. Shocked Problem je s pronalaskom termina (koji pasu svim studentima) i praznih prostorija... Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
neeki
Gost





PostPostano: 19:04 pon, 1. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Raspored je stvarno blesav! :roll: Ko da su ga zadnjeg sastavljali (ostali su ocito puno bolje uskladjeni <-- to se odnosi samo na one 4. god koje sam vidjela)!
Kao i kolega Steelworker i ja zivim podalje od faksa pa mi vise od 2 sata voznje da bi bila 2 sata na faksu bas i ne zvuci optimalno potroseno vrijeme.

U svakom slucaju ajmo probat nesto :!:
Raspored je stvarno blesav! Rolling Eyes Ko da su ga zadnjeg sastavljali (ostali su ocito puno bolje uskladjeni <-- to se odnosi samo na one 4. god koje sam vidjela)!
Kao i kolega Steelworker i ja zivim podalje od faksa pa mi vise od 2 sata voznje da bi bila 2 sata na faksu bas i ne zvuci optimalno potroseno vrijeme.

U svakom slucaju ajmo probat nesto Exclamation


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan