Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Drzavne stipendije za 2011. godinu

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Novi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 07. 2007. (12:08:32)
Postovi: (11F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
60 = 69 - 9

PostPostano: 23:01 pon, 5. 12. 2011    Naslov: Državna stipendija 2011/12 Citirajte i odgovorite

Dakle da ne otvaram novu temu.
Na stranicama sveučilišta i MZOŠa pojavio se [url=http://www.unizg.hr/novosti-pojedinacno/objavljen-natjecaj-za-dodjeljivanje-2200-drzavnih-stipendija/d22499906a9e21b3bfef7cbdf73976c5]natječaj[/url] za dodjelu Državnih stipendija.
Nemojte da i ovaj natječaj prođe neopaženo kao jedan [url=http://www.unizg.hr/fileadmin/rektorat/dokumenti/stipendije/Natjecaj_stipendije_2011_2012_iz_Fonda_za_stipendiranje_darovitih.pdf]drugi natječaj[/url] na koji sam sad naletio također na stranicama sveučilišta. Ovaj je bio otvoren svega 2 tjedna i nisam vidio da je igdje na našem faksu bio oglašen. Valjda se na njega prijavilo samo onih 100 ljudi za koje je i bio namješten, pardon otvoren.
Dakle da ne otvaram novu temu.
Na stranicama sveučilišta i MZOŠa pojavio se natječaj za dodjelu Državnih stipendija.
Nemojte da i ovaj natječaj prođe neopaženo kao jedan drugi natječaj na koji sam sad naletio također na stranicama sveučilišta. Ovaj je bio otvoren svega 2 tjedna i nisam vidio da je igdje na našem faksu bio oglašen. Valjda se na njega prijavilo samo onih 100 ljudi za koje je i bio namješten, pardon otvoren.



_________________
Jedan je smjer očit, a drugi je trivijalan.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 12:30 uto, 6. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako si zainteresiran za stipendije onda bi trebao pratiti stipendije.info
gdje je i bilo oglaseno.
Ako si zainteresiran za stipendije onda bi trebao pratiti stipendije.info
gdje je i bilo oglaseno.



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
sailor m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (10:46:13)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 11:27 uto, 20. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel zna itko da li se mogu prijaviti za državnu stipendiju ako sam pala 1 predmet prošle god kad sam bila brucoš?
jel zna itko da li se mogu prijaviti za državnu stipendiju ako sam pala 1 predmet prošle god kad sam bila brucoš?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 12:42 uto, 20. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sailor m"]jel zna itko da li se mogu prijaviti za državnu stipendiju ako sam pala 1 predmet prošle god kad sam bila brucoš?[/quote]

možeš. bitno je samo da nakon što dobiješ stipendiju ne padneš godinu. bar je tako prije bilo, ne znam kako je sad.
sailor m (napisa):
jel zna itko da li se mogu prijaviti za državnu stipendiju ako sam pala 1 predmet prošle god kad sam bila brucoš?


možeš. bitno je samo da nakon što dobiješ stipendiju ne padneš godinu. bar je tako prije bilo, ne znam kako je sad.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 15:05 uto, 20. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja ipak mislim da ne mozes. No najbolji nacin da provjeris je da odes sa onim obrascem u referadu i trazis od teta da ti popune to (tj. onaj njihov dio). Ako stave da si 1. godina a upisala si fax 2010./2011. to ce odmah znaciti da ponavljas godinu, no ako stave "da" na ono pitanje da nemas zaostajanja u studiju ili nesto tako, trebalo bi biti ok. Probaj, pa javi sto bude.
Ja ipak mislim da ne mozes. No najbolji nacin da provjeris je da odes sa onim obrascem u referadu i trazis od teta da ti popune to (tj. onaj njihov dio). Ako stave da si 1. godina a upisala si fax 2010./2011. to ce odmah znaciti da ponavljas godinu, no ako stave "da" na ono pitanje da nemas zaostajanja u studiju ili nesto tako, trebalo bi biti ok. Probaj, pa javi sto bude.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
sailor m
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (10:46:13)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 18:05 uto, 20. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok. fala
ok. fala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 20:13 uto, 20. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok, makar, ja sam prilično sigurna da je 2009. bilo tako kako sam napisala pa ako nisu nešto mijenjali ( i bez obzira na to kaj ti stave na potvrdu iz referade) prijavi se.
ok, makar, ja sam prilično sigurna da je 2009. bilo tako kako sam napisala pa ako nisu nešto mijenjali ( i bez obzira na to kaj ti stave na potvrdu iz referade) prijavi se.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Cobs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2008. (13:32:15)
Postovi: (206)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 40 - 14
Lokacija: Geto

PostPostano: 18:46 sri, 21. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Buga."]ok, makar, ja sam prilično sigurna da je 2009. bilo tako kako sam napisala pa ako nisu nešto mijenjali ( i bez obzira na to kaj ti stave na potvrdu iz referade) prijavi se.[/quote]

Ja sam prošle godine probo i imo sam prosjek bolji od većine koji su se prijavili, makar ni moj nije baš bajan :D, al me nisu ni uzeli u obzir... Možda bi da se javilo premalo ljudi... ( na prvoj godini nisam dal u roku 2 predmeta )
Buga. (napisa):
ok, makar, ja sam prilično sigurna da je 2009. bilo tako kako sam napisala pa ako nisu nešto mijenjali ( i bez obzira na to kaj ti stave na potvrdu iz referade) prijavi se.


Ja sam prošle godine probo i imo sam prosjek bolji od većine koji su se prijavili, makar ni moj nije baš bajan Very Happy, al me nisu ni uzeli u obzir... Možda bi da se javilo premalo ljudi... ( na prvoj godini nisam dal u roku 2 predmeta )


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan