Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Treci zimski rok 2004

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:05 pet, 27. 2. 2004    Naslov: Treci zimski rok 2004 Citirajte i odgovorite

Pitao sam prodekanicu i ona tvrdi da [color=darkred][b]TRECEG ROKA NECE BITI[/b][/color] :!: :shock:

Rekla je da ce jos pitati profesore, ali da je to gotovo sigurno. :(

Predlazem vam da pitate profesore koji su to najavili, da ih zamolite ili stogod... :?

Sretno!
Pitao sam prodekanicu i ona tvrdi da TRECEG ROKA NECE BITI Exclamation Shocked

Rekla je da ce jos pitati profesore, ali da je to gotovo sigurno. Sad

Predlazem vam da pitate profesore koji su to najavili, da ih zamolite ili stogod... Confused

Sretno!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 15:30 ned, 21. 3. 2004; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
divergent
Gost





PostPostano: 11:39 sub, 28. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

dajte pa mislim pa ovo nije normalno.... :shock:

nema treceg roka.... :shock:

pa ja sam shockiran :shock: :shock:

studomati jedu prijave,nema medjurokova....... jel to neki armagedon dolazi..... sve je nakrivo, krivo i nije dobro

ovo je veliko razocaranje...........
:grab:



jel....

nije okruglo sve sto se kotrnja
dajte pa mislim pa ovo nije normalno.... Shocked

nema treceg roka.... Shocked

pa ja sam shockiran Shocked Shocked

studomati jedu prijave,nema medjurokova....... jel to neki armagedon dolazi..... sve je nakrivo, krivo i nije dobro

ovo je veliko razocaranje...........
#Bluegrab



jel....

nije okruglo sve sto se kotrnja


[Vrh]
divergent
Gost





PostPostano: 12:38 sub, 28. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovakva obavjest trebala je doci na vrijeme

a ne nakon zimaskih rokova

studenti ne i ja su masovno racunali na to da ce fax provoditi praxu od prosle godine i planirali s tim. slabi odazivi na prvom roku izravna su posljedica toga.......

aja nisam racuno na taj rok meni je studomat pojeo prijavu *neznam kak* al sam se opet nado ovom roku

moje je misljenje da ovakav last min notice los za bilo kakvu 'akademsku praxu'
ovakva obavjest trebala je doci na vrijeme

a ne nakon zimaskih rokova

studenti ne i ja su masovno racunali na to da ce fax provoditi praxu od prosle godine i planirali s tim. slabi odazivi na prvom roku izravna su posljedica toga.......

aja nisam racuno na taj rok meni je studomat pojeo prijavu *neznam kak* al sam se opet nado ovom roku

moje je misljenje da ovakav last min notice los za bilo kakvu 'akademsku praxu'


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:35 sub, 28. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao sto rekoh, stvar ide na dusu onih koji su rekli da ce biti treceg roka. :? Pitajte njih!

Ako se profaci sloze da zele ispitivati (sto, ruku na srce, nije bas jako vjerojatno :(), nitko im nece braniti... :)

Sto se tice pravovremenosti obavijesti, Prodekanica je rekla da se to cijelo vrijeme zna i da pise negdje na oglasnoj ploci... :shock: Ne pitajte me sto i gdje tocno pise; ja samo prenosim sto je rekla. :|
Kao sto rekoh, stvar ide na dusu onih koji su rekli da ce biti treceg roka. Confused Pitajte njih!

Ako se profaci sloze da zele ispitivati (sto, ruku na srce, nije bas jako vjerojatno Sad), nitko im nece braniti... Smile

Sto se tice pravovremenosti obavijesti, Prodekanica je rekla da se to cijelo vrijeme zna i da pise negdje na oglasnoj ploci... Shocked Ne pitajte me sto i gdje tocno pise; ja samo prenosim sto je rekla. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:12 sub, 28. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stvar je ovakva: trećeg roka neće biti formalno, ali preporuka je prodekanice da se svakome tko je položio pismeni putem kolokvija pa ima pravo na drugi usmeni ispit, ako je potrebno, taj usmeni i omogući, početkom ožujka. Teško je reći hoće li to svi profesori učiniti, ali neki su već dogovorili takve usmene ispite.
Stvar je ovakva: trećeg roka neće biti formalno, ali preporuka je prodekanice da se svakome tko je položio pismeni putem kolokvija pa ima pravo na drugi usmeni ispit, ako je potrebno, taj usmeni i omogući, početkom ožujka. Teško je reći hoće li to svi profesori učiniti, ali neki su već dogovorili takve usmene ispite.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 4:25 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze li cijenjeni gost reci odakle potjece ta informacija i ima li jos kakvih spoznaja? :)

(Ako zvucim sarkasticno, to mi nije namjera; stvarno me zanima)
Moze li cijenjeni gost reci odakle potjece ta informacija i ima li jos kakvih spoznaja? Smile

(Ako zvucim sarkasticno, to mi nije namjera; stvarno me zanima)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Edo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2004. (23:03:41)
Postovi: (6C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 10:22 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Raspored ispitnih rokova odredjuje se na pocetku godine i javno je oglasen. Tamo se ne spominje nikakav 3. zimski rok. Ne kuzim zasto sad pricate o iznenadjenju. Mislim gomila studenata me obasipa pitanjima da li ce za one koji su kolokvirali kod mene analizu 3 biti usmenog u ozujku. Ne znam tko im je sugerirao tako nesto, ali ja sigurno nisam, niti je bilo sluzbene informacije o tome. Pravila igre se utvrdjuju na pocetku, a ne mijenjamo ih u hodu. Meni prodekanica za nastavu nije sugerirala nista o naknadnom ispitivanju prvi mi je put cuti za tako nesto.
Raspored ispitnih rokova odredjuje se na pocetku godine i javno je oglasen. Tamo se ne spominje nikakav 3. zimski rok. Ne kuzim zasto sad pricate o iznenadjenju. Mislim gomila studenata me obasipa pitanjima da li ce za one koji su kolokvirali kod mene analizu 3 biti usmenog u ozujku. Ne znam tko im je sugerirao tako nesto, ali ja sigurno nisam, niti je bilo sluzbene informacije o tome. Pravila igre se utvrdjuju na pocetku, a ne mijenjamo ih u hodu. Meni prodekanica za nastavu nije sugerirala nista o naknadnom ispitivanju prvi mi je put cuti za tako nesto.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 10:33 ned, 7. 3. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Činjenica jest da se lani toleriralo nešto kao "produženi" zimski ispitni rok kako bi studenti mogli iskoristiti drugi izlazak na usmeni (na temelju kolokvija), budući da se shvaća kako je većini studenata 1.godine ipak dosta teško položiti 3-4 ispita unutar zimskog roka - a na to bi trebali biti motivirani (i) kolokvijima.
Informacija koju sam napisao prije 8 dana je točna, čuo sam je osobno kad je prodekanica razgovarala s nekima od profesora, a imao sam je prilike čuti jer i sam pripadam "nastavnom odoblju". Daljnja činjenica je da su neki profesori već prošli tjedan, dakle počevši od 1.3., ispitivali (2. put) i da će to još činiti idući tjedan - rasporedi usmenih su im javno oglašeni.
Činjenica jest da se lani toleriralo nešto kao "produženi" zimski ispitni rok kako bi studenti mogli iskoristiti drugi izlazak na usmeni (na temelju kolokvija), budući da se shvaća kako je većini studenata 1.godine ipak dosta teško položiti 3-4 ispita unutar zimskog roka - a na to bi trebali biti motivirani (i) kolokvijima.
Informacija koju sam napisao prije 8 dana je točna, čuo sam je osobno kad je prodekanica razgovarala s nekima od profesora, a imao sam je prilike čuti jer i sam pripadam "nastavnom odoblju". Daljnja činjenica je da su neki profesori već prošli tjedan, dakle počevši od 1.3., ispitivali (2. put) i da će to još činiti idući tjedan - rasporedi usmenih su im javno oglašeni.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan