Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Predavanja (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
jirrxj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2009. (17:24:06)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5

PostPostano: 16:34 čet, 16. 9. 2010    Naslov: Predavanja Citirajte i odgovorite

Nisam mogla doći u utorak na predavanja iz RP-a. Pa može li mi netko reći da li su predavanja obavezna :?: Meni se dogodilo to da mi se 1 sat predavanja iz RP-a preklapa s jednim satom predavanja iz DIR-a, a profesorica mi je već rekla da iz toga ne mogu izostati....

U svakom slučaju, namjeravam se javiti i profesoru, ali bi prije toga voljela znati što je on o tome rekao na uvodnom predavanju....
Nisam mogla doći u utorak na predavanja iz RP-a. Pa može li mi netko reći da li su predavanja obavezna Question Meni se dogodilo to da mi se 1 sat predavanja iz RP-a preklapa s jednim satom predavanja iz DIR-a, a profesorica mi je već rekla da iz toga ne mogu izostati....

U svakom slučaju, namjeravam se javiti i profesoru, ali bi prije toga voljela znati što je on o tome rekao na uvodnom predavanju....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Rokul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2010. (18:56:45)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1
Lokacija: Zadar/Zagreb/Sinj

PostPostano: 16:39 čet, 16. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesor je rekao kako predavanja nisu obavezna i kako neće popisivati studente. Čak je rekao da nam preporuča, da ako smatramo da nam je gradivo poznato i da nećemo puno naučiti na predavanjima, da radije ostanemo kod kuće. Naravno, ista stvar se nikako ne odnosi na vježbe, vježbe su obavezne. :wink:
Profesor je rekao kako predavanja nisu obavezna i kako neće popisivati studente. Čak je rekao da nam preporuča, da ako smatramo da nam je gradivo poznato i da nećemo puno naučiti na predavanjima, da radije ostanemo kod kuće. Naravno, ista stvar se nikako ne odnosi na vježbe, vježbe su obavezne. Wink



_________________
Studij matematike? Zadaju ti brige zadatcima, teroriziraju te teoremima, propucavaju te propozicijama, karaju te korolarima, lemaju te lemama i dosađuju ti dokazima.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
jirrxj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2009. (17:24:06)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 5

PostPostano: 16:46 čet, 16. 9. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

E, super! Hvala na informaciji... :wink:
E, super! Hvala na informaciji... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:39 sri, 27. 10. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

???
da...
???
da...


[Vrh]
Rokul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2010. (18:56:45)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1
Lokacija: Zadar/Zagreb/Sinj

PostPostano: 18:34 pet, 26. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Došlo je do promjene! Poslije prvog kolokvija jako malo učenika je dolazilo na predavanja iz računarskog praktikuma, pa je profesor promijenio kriterije. Oni studenti, koji se ne pojave niti jednom nakon prvog kolokvija gube mogućnost polaganja kolegija. Dakle, za prolazak kolegija nužno je barem jedanput pojaviti se na predavanju. Šansi nema više puno, mislim da je ostao svega jedan ili dva sata do kraja. Profesor na svakom satu proziva da bi utvrdio da li se pojavio netko od onih koji nakon kolokvija nisu došli nijedanput.

Obavjestio bih o ovome ranije, da nisam tek danas to saznao. Naime, sasvim slučajno sam odlučio otići na predavanje, na kojem nisam bio odavno, i tamo sam to doznao. Kolege i "prijatelji" nisu bili previše orni da me upozore da bih zbog izostanaka s predavanja mogao pasti predmet.

P.S.: Danas je predavanje bilo prilično zanimljivo, vidjeli smo kako excel priča, utvrdili smo kojeg datuma će biti smak svjeta, i kojeg je datuma otpočelo samo vrijeme. Idući sat će vjerovatno isto biti zabavan. Bit će super, dođi i ti!
Došlo je do promjene! Poslije prvog kolokvija jako malo učenika je dolazilo na predavanja iz računarskog praktikuma, pa je profesor promijenio kriterije. Oni studenti, koji se ne pojave niti jednom nakon prvog kolokvija gube mogućnost polaganja kolegija. Dakle, za prolazak kolegija nužno je barem jedanput pojaviti se na predavanju. Šansi nema više puno, mislim da je ostao svega jedan ili dva sata do kraja. Profesor na svakom satu proziva da bi utvrdio da li se pojavio netko od onih koji nakon kolokvija nisu došli nijedanput.

Obavjestio bih o ovome ranije, da nisam tek danas to saznao. Naime, sasvim slučajno sam odlučio otići na predavanje, na kojem nisam bio odavno, i tamo sam to doznao. Kolege i "prijatelji" nisu bili previše orni da me upozore da bih zbog izostanaka s predavanja mogao pasti predmet.

P.S.: Danas je predavanje bilo prilično zanimljivo, vidjeli smo kako excel priča, utvrdili smo kojeg datuma će biti smak svjeta, i kojeg je datuma otpočelo samo vrijeme. Idući sat će vjerovatno isto biti zabavan. Bit će super, dođi i ti!



_________________
Studij matematike? Zadaju ti brige zadatcima, teroriziraju te teoremima, propucavaju te propozicijama, karaju te korolarima, lemaju te lemama i dosađuju ti dokazima.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
dark mathematician
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2009. (22:05:18)
Postovi: (19)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 8:43 sub, 27. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Rokul"]Danas je predavanje bilo prilično zanimljivo, vidjeli smo kako excel priča, utvrdili smo kojeg datuma će biti smak svjeta, i kojeg je datuma otpočelo samo vrijeme. Idući sat će vjerovatno isto biti zabavan. Bit će super, dođi i ti![/quote]

zvuci kao nekakva losa reklama :D

ali da, sve u svemu, te neke stvari koje je prof pokazao nisu bas nes korisne, al barem napravi zanimljivo predavanje
Rokul (napisa):
Danas je predavanje bilo prilično zanimljivo, vidjeli smo kako excel priča, utvrdili smo kojeg datuma će biti smak svjeta, i kojeg je datuma otpočelo samo vrijeme. Idući sat će vjerovatno isto biti zabavan. Bit će super, dođi i ti!


zvuci kao nekakva losa reklama Very Happy

ali da, sve u svemu, te neke stvari koje je prof pokazao nisu bas nes korisne, al barem napravi zanimljivo predavanje


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bucko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2007. (20:55:30)
Postovi: (A9)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 19:04 ned, 28. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

jesu predavanja srijedom(16:00- 18:00) u 110?
jesu predavanja srijedom(16:00- 18:00) u 110?



_________________
bucko
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buba 2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 05. 2010. (09:44:05)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 12:49 uto, 30. 11. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, srijeda, 16-18 ( nema pauze, pa nije do 18:00 ), u 110.
Da, srijeda, 16-18 ( nema pauze, pa nije do 18:00 ), u 110.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Rokul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2010. (18:56:45)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1
Lokacija: Zadar/Zagreb/Sinj

PostPostano: 0:17 čet, 2. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imaš i predavanja petkom od 12-00 do 14-00 u 006. :wink:
Imaš i predavanja petkom od 12-00 do 14-00 u 006. Wink



_________________
Studij matematike? Zadaju ti brige zadatcima, teroriziraju te teoremima, propucavaju te propozicijama, karaju te korolarima, lemaju te lemama i dosađuju ti dokazima.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
bucko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2007. (20:55:30)
Postovi: (A9)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 13:32 čet, 2. 12. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

fala, al bila sam vech jucher. :D
fala, al bila sam vech jucher. Very Happy



_________________
bucko
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan