Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

teška je noć prije kolokvija / chat
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 20:44 ned, 23. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jako me živciraju ribari kad krenu kukat. imaš tri investicije: brod, mreža, i gorivo. nit oreš tu zemlju, nit sadiš ribu, nit je hraniš, nit uzgajaš, ništa! samo se zaletiš sa škrbavim brodom i polušupljom mrežom i ubireš! i onda još prosvjeduješ protiv toga što država traži da imaš alat s kojim radiš kak se spada i kak propisi nalažu! daj, molim te, da Vindija muze krave na ruke, ili sa aparatima koji ne zadovoljavaju nekakve standarde, odma bi bili razapeti
jako me živciraju ribari kad krenu kukat. imaš tri investicije: brod, mreža, i gorivo. nit oreš tu zemlju, nit sadiš ribu, nit je hraniš, nit uzgajaš, ništa! samo se zaletiš sa škrbavim brodom i polušupljom mrežom i ubireš! i onda još prosvjeduješ protiv toga što država traži da imaš alat s kojim radiš kak se spada i kak propisi nalažu! daj, molim te, da Vindija muze krave na ruke, ili sa aparatima koji ne zadovoljavaju nekakve standarde, odma bi bili razapeti



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
BitterSweet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 10. 2007. (21:09:28)
Postovi: (174)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: sjeverno od raja

PostPostano: 22:15 ned, 23. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Teška je noć prije kolokvija, ali noći prije usmenog nije ni do koljena :'(

Ne znam jel se još nekome to događa da skuži da pola toga ne zna ili ne razumije tek kad je prekasno za ikakvu konkretnu akciju... I najtužnije u svemu tome je što shvatiš da si glup, eto, a velik dio života si proveo u uvjerenju da si superpametan :oops:

Naravno da ćeš se par dana nakon sramotnog usmenog vratit uvjerenju (ili bolje rečeno zabludi) da jesi superpametan, ali ovi rijetki momenti spoznaje su baš da se osjećaš jadno i nikako...

Hm, možda sam i ja trebala započet post sa ''dragi dnevniče'' :lol:
Teška je noć prije kolokvija, ali noći prije usmenog nije ni do koljena :'(

Ne znam jel se još nekome to događa da skuži da pola toga ne zna ili ne razumije tek kad je prekasno za ikakvu konkretnu akciju... I najtužnije u svemu tome je što shvatiš da si glup, eto, a velik dio života si proveo u uvjerenju da si superpametan Embarassed

Naravno da ćeš se par dana nakon sramotnog usmenog vratit uvjerenju (ili bolje rečeno zabludi) da jesi superpametan, ali ovi rijetki momenti spoznaje su baš da se osjećaš jadno i nikako...

Hm, možda sam i ja trebala započet post sa ''dragi dnevniče'' Laughing



_________________
"Give me sweet lies, and keep your bitter truths." ~ Tyrion Lannister
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 4:13 pon, 24. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BitterSweet"]Naravno da ćeš se par dana nakon sramotnog usmenog vratit uvjerenju (ili bolje rečeno zabludi) da jesi superpametan, ali ovi rijetki momenti spoznaje su baš da se osjećaš jadno i nikako...[/quote]
Ja se tješim da su ti trenuci koje ti nazivaš spoznajnima samo tu kao nužno zlo da se održi ravnoteža. Naravno da sam superpametna, hello!! :roll:


Grizem se jer sam skoro sve ove stvari već učila. Za prvi kolokvij sam totalno super naučila teoriju, a za 2. nisam zadnju cjelinu.
I sad, kad površno pročitam tm./dokaz i idem ga koncentrirano sama raspisat, e onda znam.
Al' stvar je u tome što se meni ne da koncentrirat.
Pa se ne koncentriram.
Pa ne znam.
Pa gubim vrijeme.
Pa ode dan.
Pa ode noć.
I šta se desi? Pa dođe jutro.

Preskočila sam 7. i imam još zadnja 4 od čega 3 baš moram naučit i već mi je zlo kad vidim iskaz preko pola stranice i dokaze od preko nekoliko.
I totalno mi se plače.
Iako, realno, nisam u tako lošoj situaciji. Uostalom, možda baš izvučem najdražeg kojeg super znam. Vjerojatnost je 1/17 što nije zanemarivo malo.
Al' moram ja to potencirat.
Da bude kuknjava, tuga, plač i jad.
A i strah me da sam se danas preforsirala s učenjem :rofl: pa da mi se sutra neće dat.
I još mi je krepao kabel za net što me dodatno deprimira.
Ne, nisam to protumačila kao znak s neba.


Puzzle mi stagniraju. Danas sam složila samo ružu.
BitterSweet (napisa):
Naravno da ćeš se par dana nakon sramotnog usmenog vratit uvjerenju (ili bolje rečeno zabludi) da jesi superpametan, ali ovi rijetki momenti spoznaje su baš da se osjećaš jadno i nikako...

Ja se tješim da su ti trenuci koje ti nazivaš spoznajnima samo tu kao nužno zlo da se održi ravnoteža. Naravno da sam superpametna, hello!! Rolling Eyes


Grizem se jer sam skoro sve ove stvari već učila. Za prvi kolokvij sam totalno super naučila teoriju, a za 2. nisam zadnju cjelinu.
I sad, kad površno pročitam tm./dokaz i idem ga koncentrirano sama raspisat, e onda znam.
Al' stvar je u tome što se meni ne da koncentrirat.
Pa se ne koncentriram.
Pa ne znam.
Pa gubim vrijeme.
Pa ode dan.
Pa ode noć.
I šta se desi? Pa dođe jutro.

Preskočila sam 7. i imam još zadnja 4 od čega 3 baš moram naučit i već mi je zlo kad vidim iskaz preko pola stranice i dokaze od preko nekoliko.
I totalno mi se plače.
Iako, realno, nisam u tako lošoj situaciji. Uostalom, možda baš izvučem najdražeg kojeg super znam. Vjerojatnost je 1/17 što nije zanemarivo malo.
Al' moram ja to potencirat.
Da bude kuknjava, tuga, plač i jad.
A i strah me da sam se danas preforsirala s učenjem Rolling On the Floor Laughing pa da mi se sutra neće dat.
I još mi je krepao kabel za net što me dodatno deprimira.
Ne, nisam to protumačila kao znak s neba.


Puzzle mi stagniraju. Danas sam složila samo ružu.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shasho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (14:15:40)
Postovi: (41)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 14:22 pon, 24. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Masiela"]

[quote="bucko"]e, a gdje si ih kupila? i koliko koštaju? :D[/quote]
U Algoritmu. Sad imaju neki bijedni izbor - samo one najružnije koje se nisu prodale.
Ova moja ima 1500 komada. Na kraju bude 60x80 cm. 110 kn. Ne znam je l' to puno ili malo jer godinama nisam kupila puzzle. [/quote]

hm... iskreno mislim da je to puno... ja sam kupila Taj Mahal prije 2 god, također 1500 kom i mislim da sam ih platila oko 50 kn, ali u nekom centru, Konzum ili Kaufland, možda Interspar... tako nešto... Algoritam je jedan od najskupljih dućana za sve, ali kad se tako ugodno osjećamo u njemu... :D
Masiela (napisa):


bucko (napisa):
e, a gdje si ih kupila? i koliko koštaju? Very Happy

U Algoritmu. Sad imaju neki bijedni izbor - samo one najružnije koje se nisu prodale.
Ova moja ima 1500 komada. Na kraju bude 60x80 cm. 110 kn. Ne znam je l' to puno ili malo jer godinama nisam kupila puzzle.


hm... iskreno mislim da je to puno... ja sam kupila Taj Mahal prije 2 god, također 1500 kom i mislim da sam ih platila oko 50 kn, ali u nekom centru, Konzum ili Kaufland, možda Interspar... tako nešto... Algoritam je jedan od najskupljih dućana za sve, ali kad se tako ugodno osjećamo u njemu... Very Happy



_________________
You can fool some people sometimes, but you can't fool all the people all the time.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 23:58 pon, 24. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

NIŠTA NEĆU STIĆ, NIŠTA!!!!

Još 2 grozna komada koja uopće ne znam. I kad, KAD, KAAAD da ponovim??!! :cry:

Da, ovo je gore od ijednog kolokvija.
Čaša čemera.
NIŠTA NEĆU STIĆ, NIŠTA!!!!

Još 2 grozna komada koja uopće ne znam. I kad, KAD, KAAAD da ponovim??!! Crying or Very sad

Da, ovo je gore od ijednog kolokvija.
Čaša čemera.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
finalni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 08. 2007. (11:48:53)
Postovi: (10D)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
27 = 45 - 18
Lokacija: Bloodbuzz Zagreb

PostPostano: 3:26 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jać sam reć da sam dobro izabro to računarstvo, em volim programirat em ne moram više učit dokaze napamet za usmene.. osim za usmeni iz grafike sjoo :(

i ne znam zašto se uopće mučim s ovim sutra kad mogu odgodit i na miru otić RECIMO SPAVAT SAD
a ionak sutra idem po najljepšu moguću apokalipsu
jać sam reć da sam dobro izabro to računarstvo, em volim programirat em ne moram više učit dokaze napamet za usmene.. osim za usmeni iz grafike sjoo Sad

i ne znam zašto se uopće mučim s ovim sutra kad mogu odgodit i na miru otić RECIMO SPAVAT SAD
a ionak sutra idem po najljepšu moguću apokalipsu



_________________
Nikola Adžaga
Građevinski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 15:00 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

mrzim čekat rezultate dok moram učit za usmeni. prokleta bolonja
mrzim čekat rezultate dok moram učit za usmeni. prokleta bolonja



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 15:16 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"]mrzim čekat rezultate dok moram učit za usmeni. prokleta bolonja[/quote]
Nije to do bolonje :wink:
Milojko (napisa):
mrzim čekat rezultate dok moram učit za usmeni. prokleta bolonja

Nije to do bolonje Wink



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:36 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tak je. Pravi bolonjac bi sve naucio tokom semestra i ruzio dok ceka rezultate :headbanging:
Tak je. Pravi bolonjac bi sve naucio tokom semestra i ruzio dok ceka rezultate Headbanging



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Tygy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2008. (15:27:08)
Postovi: (102)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 14

PostPostano: 18:15 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

tako je krcko!
i baš se tak osjećam ovih dana... zamijenila noć za dan, ak sam budna u 8 znači da jpš nisam zaspala, kad se probudim nakon ono malo sna, osjećam se kao da je ovo najgori mamurluk dosad... i osjećam se ko da sanjam...nigdje početka i kraja...
a još 2 i pol tjedna!!! pola mjeseca...
baš me zanima koliko će nas se razboljet posle svega ovog zbog pada imuniteta
tako je krcko!
i baš se tak osjećam ovih dana... zamijenila noć za dan, ak sam budna u 8 znači da jpš nisam zaspala, kad se probudim nakon ono malo sna, osjećam se kao da je ovo najgori mamurluk dosad... i osjećam se ko da sanjam...nigdje početka i kraja...
a još 2 i pol tjedna!!! pola mjeseca...
baš me zanima koliko će nas se razboljet posle svega ovog zbog pada imuniteta


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:15 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovaj topic je dosta koristan. Mogla bi se vjerojatno napraviti psihološka analiza prosječnog bolonjskog studenta, u vrijeme ispita. :)
Ovaj topic je dosta koristan. Mogla bi se vjerojatno napraviti psihološka analiza prosječnog bolonjskog studenta, u vrijeme ispita. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 18:25 uto, 25. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Tak je. Pravi bolonjac bi sve naucio tokom semestra i ruzio dok ceka rezultate :headbanging:[/quote]
nisam bolonjac nikaki, a kamoli pravi

[quote="Tygy"]tako je krcko!
i baš se tak osjećam ovih dana... zamijenila noć za dan, ak sam budna u 8 znači da jpš nisam zaspala, kad se probudim nakon ono malo sna, osjećam se kao da je ovo najgori mamurluk dosad... i osjećam se ko da sanjam...nigdje početka i kraja...
a još 2 i pol tjedna!!! pola mjeseca...
baš me zanima koliko će nas se razboljet posle svega ovog zbog pada imuniteta
[/quote]
meni se obično, nakon takvih noći, khm, kak da to napišem, jako nuždi i to bude jako smrdljivo :)

i da, moj mačka se zove Tygy :)
krcko (napisa):
Tak je. Pravi bolonjac bi sve naucio tokom semestra i ruzio dok ceka rezultate Headbanging

nisam bolonjac nikaki, a kamoli pravi

Tygy (napisa):
tako je krcko!
i baš se tak osjećam ovih dana... zamijenila noć za dan, ak sam budna u 8 znači da jpš nisam zaspala, kad se probudim nakon ono malo sna, osjećam se kao da je ovo najgori mamurluk dosad... i osjećam se ko da sanjam...nigdje početka i kraja...
a još 2 i pol tjedna!!! pola mjeseca...
baš me zanima koliko će nas se razboljet posle svega ovog zbog pada imuniteta

meni se obično, nakon takvih noći, khm, kak da to napišem, jako nuždi i to bude jako smrdljivo Smile

i da, moj mačka se zove Tygy Smile



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 4:21 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tygy"]tako je krcko!
i baš se tak osjećam ovih dana... zamijenila noć za dan, ak sam budna u 8 znači da jpš nisam zaspala, kad se probudim nakon ono malo sna, osjećam se kao da je ovo najgori mamurluk dosad... i osjećam se ko da sanjam...nigdje početka i kraja...
a još 2 i pol tjedna!!! pola mjeseca...
baš me zanima koliko će nas se razboljet posle svega ovog zbog pada imuniteta[/quote]
Joj, nemoj se s tim nit šalit :rofl:
Neki s ovog topika su ti se tako u žaru slavlja što su ispiti gotovi komponirano sa slabim imunitetom zarazili pa odležali mjesec dana ljeta, pa još nekih zagrebačkih mjesec dana iz kreveta samo izlazili na faks :tulum:

Super mi je ovo s mamurlukom :rofl: :rofl:

Ontopik:
Proklete puzzle!!
Al' zapravo mi super ide; prazne su mi baterije pa ne mogu slikat da vam pokažem koliko sam složila :eek:
Isto tako, prošlu noć jedva da sam spvala sat vremena i dođem doma nakon usmenog i sjednem to manično slagat. Ne sjećam se kad sam zadnji put bila tako koncentrirana. Stvarno sam zadivila samu sebe.
A možda sam i spoznala što bi trebala bit kad narastem.
Tygy (napisa):
tako je krcko!
i baš se tak osjećam ovih dana... zamijenila noć za dan, ak sam budna u 8 znači da jpš nisam zaspala, kad se probudim nakon ono malo sna, osjećam se kao da je ovo najgori mamurluk dosad... i osjećam se ko da sanjam...nigdje početka i kraja...
a još 2 i pol tjedna!!! pola mjeseca...
baš me zanima koliko će nas se razboljet posle svega ovog zbog pada imuniteta

Joj, nemoj se s tim nit šalit Rolling On the Floor Laughing
Neki s ovog topika su ti se tako u žaru slavlja što su ispiti gotovi komponirano sa slabim imunitetom zarazili pa odležali mjesec dana ljeta, pa još nekih zagrebačkih mjesec dana iz kreveta samo izlazili na faks Tulum!

Super mi je ovo s mamurlukom Rolling On the Floor Laughing Rolling On the Floor Laughing

Ontopik:
Proklete puzzle!!
Al' zapravo mi super ide; prazne su mi baterije pa ne mogu slikat da vam pokažem koliko sam složila Surprised
Isto tako, prošlu noć jedva da sam spvala sat vremena i dođem doma nakon usmenog i sjednem to manično slagat. Ne sjećam se kad sam zadnji put bila tako koncentrirana. Stvarno sam zadivila samu sebe.
A možda sam i spoznala što bi trebala bit kad narastem.



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 9:02 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Masiela"]
Isto tako, prošlu noć jedva da sam spvala sat vremena i dođem doma nakon usmenog i sjednem to manično slagat. Ne sjećam se kad sam zadnji put bila tako koncentrirana. Stvarno sam zadivila samu sebe.
A možda sam i spoznala što bi trebala bit kad narastem.[/quote]
Slagacica puzzli ? :D
Svi ljudi koji ce kupit ogromne puzzle i nece znat slozit zovu Masielu ;) ali samo kada ima kolokvije. u ostalim terminima nije slobodna :D

moj doprinos temi:

danas zadnji usmeni :)) i nakon toga malo odmora :)
masiela, mogu ti pisat dozivljaje s odmora ako ce ti to sto pomoc s ucenjem :PP
Masiela (napisa):

Isto tako, prošlu noć jedva da sam spvala sat vremena i dođem doma nakon usmenog i sjednem to manično slagat. Ne sjećam se kad sam zadnji put bila tako koncentrirana. Stvarno sam zadivila samu sebe.
A možda sam i spoznala što bi trebala bit kad narastem.

Slagacica puzzli ? Very Happy
Svi ljudi koji ce kupit ogromne puzzle i nece znat slozit zovu Masielu Wink ali samo kada ima kolokvije. u ostalim terminima nije slobodna Very Happy

moj doprinos temi:

danas zadnji usmeni Smile) i nakon toga malo odmora Smile
masiela, mogu ti pisat dozivljaje s odmora ako ce ti to sto pomoc s ucenjem Weeee-heeee!!!



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 14:29 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uh, da bar ja mogu reci "jos sutra". Ja samo mogu reci "jos 2 tjedna" nazalost :cry:

Ja sutra imam usmeni i predaju/pregled zadace, prekosutra prakticni zadatak polagati, u ponedjeljak jedan popravni, pa u srijedu jedan kolokvij, pa onda onaj ponedjeljak po potrebi popravni i u svakom slucaju zavrsni/usmeni, i u srijedu predaja/pregled projektnog zadatka. I tek onda mogu reci "gotovo".

A znam da ima onih sa skoro identicnim rasporedom, nazalost, je'l tako, Tygy?
Uh, da bar ja mogu reci "jos sutra". Ja samo mogu reci "jos 2 tjedna" nazalost Crying or Very sad

Ja sutra imam usmeni i predaju/pregled zadace, prekosutra prakticni zadatak polagati, u ponedjeljak jedan popravni, pa u srijedu jedan kolokvij, pa onda onaj ponedjeljak po potrebi popravni i u svakom slucaju zavrsni/usmeni, i u srijedu predaja/pregled projektnog zadatka. I tek onda mogu reci "gotovo".

A znam da ima onih sa skoro identicnim rasporedom, nazalost, je'l tako, Tygy?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 15:27 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ante003"]masiela, mogu ti pisat dozivljaje s odmora ako ce ti to sto pomoc s ucenjem :PP[/quote]
Masiela je upravo vidjela svoj sramotni* rezultat iz Aktuarske, al' je dosta za ocjenu na koju je pucala :rofl: i službeno je GO-TO-VO!

*nije baš toliko loše, al' ajmo reć da je lošije nego što inače napišem i zbilja me sram što sam pisala pogotovo što mislim da nije bilo teško, al' se meni nije dalo (post na 1. stranici topika) i 3 zadatka sam rješavala metodom eliminacije formula sa službenog šalabahtera :facepalm: Što bi tek bilo da nam ga nisu dali :rofl:
ante003 (napisa):
masiela, mogu ti pisat dozivljaje s odmora ako ce ti to sto pomoc s ucenjem Weeee-heeee!!!

Masiela je upravo vidjela svoj sramotni* rezultat iz Aktuarske, al' je dosta za ocjenu na koju je pucala Rolling On the Floor Laughing i službeno je GO-TO-VO!

*nije baš toliko loše, al' ajmo reć da je lošije nego što inače napišem i zbilja me sram što sam pisala pogotovo što mislim da nije bilo teško, al' se meni nije dalo (post na 1. stranici topika) i 3 zadatka sam rješavala metodom eliminacije formula sa službenog šalabahtera O, kuku meni... Što bi tek bilo da nam ga nisu dali Rolling On the Floor Laughing



_________________
mladac: e.k.s. je možda 8%, moje znanje ni toliko Sad
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ß
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 07. 2006. (15:29:06)
Postovi: (115)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
41 = 46 - 5
Lokacija: Graveyard Mountain Home

PostPostano: 18:25 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Računarci, nemojte upisivat Teoriju igara. Nije to za vas (nas). :x
Računarci, nemojte upisivat Teoriju igara. Nije to za vas (nas). Mad



_________________
Devious movements in your eyes moved me from relief
Breath comes out white clouds with your lies
and filters through me
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:54 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tri gotova, ajmo još 3 :D

Ali popravlja se situacija.
Kolvija iz elastičnosti ipak nema, projekt mi je konačno jasniji.
Hiperboličke ne moramo učit onu hrpu toga kaj smo sve radili, nego samo ono što nam je dano natipkano.

Ovaj dan je bio vrlo produktivan :D
Tri gotova, ajmo još 3 Very Happy

Ali popravlja se situacija.
Kolvija iz elastičnosti ipak nema, projekt mi je konačno jasniji.
Hiperboličke ne moramo učit onu hrpu toga kaj smo sve radili, nego samo ono što nam je dano natipkano.

Ovaj dan je bio vrlo produktivan Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 19:12 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]Tri gotova, ajmo još 3 :D

Ali popravlja se situacija.
Kolvija iz elastičnosti ipak nema, projekt mi je konačno jasniji.
Hiperboličke ne moramo učit onu hrpu toga kaj smo sve radili, nego samo ono što nam je dano natipkano.

Ovaj dan je bio vrlo produktivan :D[/quote]
koji su dojmovi sa usmenog iz komb ? :D
Luuka (napisa):
Tri gotova, ajmo još 3 Very Happy

Ali popravlja se situacija.
Kolvija iz elastičnosti ipak nema, projekt mi je konačno jasniji.
Hiperboličke ne moramo učit onu hrpu toga kaj smo sve radili, nego samo ono što nam je dano natipkano.

Ovaj dan je bio vrlo produktivan Very Happy

koji su dojmovi sa usmenog iz komb ? Very Happy



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mala_022
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2006. (18:15:12)
Postovi: (73)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: ...evo mene među moje...

PostPostano: 19:59 sri, 26. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ß"]Računarci, nemojte upisivat Teoriju igara. Nije to za vas (nas). :x[/quote]
Iz mog iskustva, nije ni za statističare [size=4](bar one koji izbjegavaju sve vezano za ekonomiju i slične divote)[/size] :mig:
ß (napisa):
Računarci, nemojte upisivat Teoriju igara. Nije to za vas (nas). Mad

Iz mog iskustva, nije ni za statističare (bar one koji izbjegavaju sve vezano za ekonomiju i slične divote) Namigujem ti, a ti ne gledas...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće
Stranica 3 / 7.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan