Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

zamjena grupe vjezbi
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Diferencijalni i integralni račun
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
happyja7
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (11:22:19)
Postovi: (61)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: Maksimir, Zagreb

PostPostano: 9:18 uto, 15. 2. 2011    Naslov: zamjena grupe vjezbi Citirajte i odgovorite

Hej! Dali se netko moze,zeli prebaciti iz grupe od asistentice (vjezbe od 10-13) u grupu od ciganovica (vjezbe od 17-20)???
Hej! Dali se netko moze,zeli prebaciti iz grupe od asistentice (vjezbe od 10-13) u grupu od ciganovica (vjezbe od 17-20)???


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 10:22 uto, 15. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

prošle godine se moglo bez zamjene, sumnjam da se neš previše promjenilo.
prošle godine se moglo bez zamjene, sumnjam da se neš previše promjenilo.



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
happyja7
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (11:22:19)
Postovi: (61)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: Maksimir, Zagreb

PostPostano: 10:28 uto, 15. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa znam da! Al sad pise na math.hour da trebas naci zamjenu za prebacivanje u dr grupu :) pa sad zato I trazim zamjenu :) HITNO :)
Pa znam da! Al sad pise na math.hour da trebas naci zamjenu za prebacivanje u dr grupu Smile pa sad zato I trazim zamjenu Smile HITNO Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
pravipurger
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2009. (10:29:44)
Postovi: (128)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
29 = 37 - 8

PostPostano: 10:33 uto, 15. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

piše i na plotu :D

(naravno to vrijedi ako nije prevelika guzva na vjezbama)
piše i na plotu Very Happy

(naravno to vrijedi ako nije prevelika guzva na vjezbama)



_________________
No, you clearly don’t know who you’re talking to, so let me clue you in: I am not in danger, Skylar. I am the danger. A guy opens his door and gets shot and you think that of me? No. I am the one who knocks.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Rokul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2010. (18:56:45)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1
Lokacija: Zadar/Zagreb/Sinj

PostPostano: 21:34 sri, 16. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

happya7 možeš promijeniti grupu na vježbama, čak ne moraš niti tražiti nekog tko bi se zamijenio s tobom. Evo što trebaš napraviti: odeš u skriptarnicu i kupiš za 1 kunu obrazac za promjenu grupa broj 2 ( ili taj obrazac pronađeš na web-u i isprintaš ga; obrazac za promjenu grupa br1 je za one koji se mijenjaju s nekim, a obrazac br2 za one koji se ne mijenjaju s nekim nego žele samo promijeniti grupu), popuniš taj obrazac, pitaš profesoricu Štimac i asistenta/asistenticu kod kojeg se želiš prebaciti da ti se potpišu na obrazac ( s ovim ne bi trebao imati problema, meni su i profesorica i asistentica Škreb rado potpisale obrazac), tako popunjeni obrazac odneseš u referadu i stvar je rješena! Imaš vremena do kraja idućeg tjedna da to napraviš. ;)
happya7 možeš promijeniti grupu na vježbama, čak ne moraš niti tražiti nekog tko bi se zamijenio s tobom. Evo što trebaš napraviti: odeš u skriptarnicu i kupiš za 1 kunu obrazac za promjenu grupa broj 2 ( ili taj obrazac pronađeš na web-u i isprintaš ga; obrazac za promjenu grupa br1 je za one koji se mijenjaju s nekim, a obrazac br2 za one koji se ne mijenjaju s nekim nego žele samo promijeniti grupu), popuniš taj obrazac, pitaš profesoricu Štimac i asistenta/asistenticu kod kojeg se želiš prebaciti da ti se potpišu na obrazac ( s ovim ne bi trebao imati problema, meni su i profesorica i asistentica Škreb rado potpisale obrazac), tako popunjeni obrazac odneseš u referadu i stvar je rješena! Imaš vremena do kraja idućeg tjedna da to napraviš. Wink



_________________
Studij matematike? Zadaju ti brige zadatcima, teroriziraju te teoremima, propucavaju te propozicijama, karaju te korolarima, lemaju te lemama i dosađuju ti dokazima.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
happyja7
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (11:22:19)
Postovi: (61)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2
Lokacija: Maksimir, Zagreb

PostPostano: 22:24 sri, 16. 2. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok,hvala :)
ok,hvala Smile



_________________
There are two ways to do great mathematics. The first is to be smarter than everybody else. The second way is to be stupider than everybody else -- but persistent.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Diferencijalni i integralni račun Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan