Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Šahovski Klub

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
DiscoBandit
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (11:26:34)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 18:18 sub, 10. 9. 2011    Naslov: Šahovski Klub Citirajte i odgovorite

Ima li na PMF-u neki šahovski klub ili tako nesto? :D
Ima li na PMF-u neki šahovski klub ili tako nesto? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matmih
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (22:57:42)
Postovi: (1A4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
36 = 51 - 15
Lokacija: {Zg, De , Ri}

PostPostano: 20:48 sub, 10. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko ja znam ne postoji šahovski klub, međutim postoji sveučilišno prvenstvo u šahu (pojedinačno i ekipno) i postoji dosta dobrih šahista na PMF-u.

Do sada je kolega stuey bio dosta angažiran po pitanju okupljanja šahista sa PMF-a, što je akademske godine 2010/2011 urodilo plodom. Zlato u ekipnoj muškoj i ženskoj konkurenciji na sveučilišnom natjecanju. (bravo kolega! :weee: ).

Možda da pošalješ pm stuey-u pa da te on uputi na neke od aktivnih igrača. :D (ako još posjećuje forum :cry: )

Osim toga, ovo je idealan trenutak da možda i organizirate nekakav šahovski klub (vježbaonicu) šahista na PMF-u, slična stvar postoji na medicini i funkcionira dosta dobro. Koliko sam ja upućen dobili su jednu sobu od fakulteta u kojoj mogu trenirati u određenom terminu, možda možete organizirati nešto slično. :)

Znam da među studentima PMF-a postoje izvrsni igrači koji bi mogli tako nešto voditi, pitanje je imaju li vremena/žele li to raditi. :)
Koliko ja znam ne postoji šahovski klub, međutim postoji sveučilišno prvenstvo u šahu (pojedinačno i ekipno) i postoji dosta dobrih šahista na PMF-u.

Do sada je kolega stuey bio dosta angažiran po pitanju okupljanja šahista sa PMF-a, što je akademske godine 2010/2011 urodilo plodom. Zlato u ekipnoj muškoj i ženskoj konkurenciji na sveučilišnom natjecanju. (bravo kolega! Weeeeeee!!!!!!!!!!! ).

Možda da pošalješ pm stuey-u pa da te on uputi na neke od aktivnih igrača. Very Happy (ako još posjećuje forum Crying or Very sad )

Osim toga, ovo je idealan trenutak da možda i organizirate nekakav šahovski klub (vježbaonicu) šahista na PMF-u, slična stvar postoji na medicini i funkcionira dosta dobro. Koliko sam ja upućen dobili su jednu sobu od fakulteta u kojoj mogu trenirati u određenom terminu, možda možete organizirati nešto slično. Smile

Znam da među studentima PMF-a postoje izvrsni igrači koji bi mogli tako nešto voditi, pitanje je imaju li vremena/žele li to raditi. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
stuey
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2006. (15:52:11)
Postovi: (A2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 41 - 2
Lokacija: Rijeka, Zg

PostPostano: 10:52 ned, 11. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

tu sam ja :) hvala kolega! :D

@discobandit: sahovski klub na PMF-u ne postoji, ali ima dosta sahista. na sveucilisno prvenstvo obicno dodju jedna ili dvije ekipe po faksu, a PMF je prosle godine u muskoj konkurenciji imao cak 4 ekipe :) na moju veliku radost, bilo nam je dozvoljeno imati toliko ekipa. ekipa PMF 1 osvojila je sveucilisno prvenstvo, a treba naglasiti da je najtezi mec imala protiv ekipe PMF 2 (koja je zavrsila na 4.mjestu)! :) takodjer, veliki rivali FERovci porazeni su 3-0, a i ukupan broj bodova ekipe PMF 1 bio je zavidan; cak 20 bodova od mogucih 21, i svih 7 mec-pobjeda.

treba pohvaliti i zensku ekipu PMF-a koja je uzela zlato uz maksimalan broj bodova! :)

ovdje mozes vidjeti detalje rezultata od prosle godine:

[url]http://www.zsss.hr/upload_doc/23/Sah_1011.docx[/url]

sto se tice sahovskog kluba ili sekcije, takve nema na pmf-u. kao sto mozes vidjeti na gornjem linku, medicina je imala 2 ekipe u muskoj i cak 3 u zenskoj konkurenciji, sto je plod rada mog dobrog prijatelja s medicine, koji je tamo pokrenuo sahovsku sekciju, regrutirao neke nove igrace (od kojih neki nisu znali ni vuci poteze), izborio se za vlastitu prostoriju i termin za sekciju itd.

kao sto kaze kolega matmih, za tako nesto je potrebna zelja i volja, a ja ih nisam imao u tolikoj mjeri. na sveucilisnom prvenstvu to je nadoknadjeno talentiranim igracima koje imamo. dobra je stvar sto su okosnicu prve ekipe PMF-a na proslom prvenstvu cinili brucosi, tako da je borba za zlato osigurana iducih nekoliko godina :)

ja sam diplomirao prosle godine, tako da stafetu kapetana predajem nekom mladjem. ako imas jos kakvih pitanja, slobodno pitaj tu, ili mi se javi na pm :)
tu sam ja Smile hvala kolega! Very Happy

@discobandit: sahovski klub na PMF-u ne postoji, ali ima dosta sahista. na sveucilisno prvenstvo obicno dodju jedna ili dvije ekipe po faksu, a PMF je prosle godine u muskoj konkurenciji imao cak 4 ekipe Smile na moju veliku radost, bilo nam je dozvoljeno imati toliko ekipa. ekipa PMF 1 osvojila je sveucilisno prvenstvo, a treba naglasiti da je najtezi mec imala protiv ekipe PMF 2 (koja je zavrsila na 4.mjestu)! Smile takodjer, veliki rivali FERovci porazeni su 3-0, a i ukupan broj bodova ekipe PMF 1 bio je zavidan; cak 20 bodova od mogucih 21, i svih 7 mec-pobjeda.

treba pohvaliti i zensku ekipu PMF-a koja je uzela zlato uz maksimalan broj bodova! Smile

ovdje mozes vidjeti detalje rezultata od prosle godine:

http://www.zsss.hr/upload_doc/23/Sah_1011.docx

sto se tice sahovskog kluba ili sekcije, takve nema na pmf-u. kao sto mozes vidjeti na gornjem linku, medicina je imala 2 ekipe u muskoj i cak 3 u zenskoj konkurenciji, sto je plod rada mog dobrog prijatelja s medicine, koji je tamo pokrenuo sahovsku sekciju, regrutirao neke nove igrace (od kojih neki nisu znali ni vuci poteze), izborio se za vlastitu prostoriju i termin za sekciju itd.

kao sto kaze kolega matmih, za tako nesto je potrebna zelja i volja, a ja ih nisam imao u tolikoj mjeri. na sveucilisnom prvenstvu to je nadoknadjeno talentiranim igracima koje imamo. dobra je stvar sto su okosnicu prve ekipe PMF-a na proslom prvenstvu cinili brucosi, tako da je borba za zlato osigurana iducih nekoliko godina Smile

ja sam diplomirao prosle godine, tako da stafetu kapetana predajem nekom mladjem. ako imas jos kakvih pitanja, slobodno pitaj tu, ili mi se javi na pm Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan