Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pedagogija 2
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Mas
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2008. (11:22:20)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
39 = 40 - 1

PostPostano: 9:10 pet, 20. 5. 2011    Naslov: Pedagogija 2 Citirajte i odgovorite

Moze li netko napisati (tocno i potpuno) sto je tocno receno na zadnjem predavanju u svezi dobivanja zavrsne ocijene, termina podjele zavrsnih ocijena, eventualnih ispita i tomu slicno. Zasto takve promjene bas tjedan dana prije samog kolokvija.. i tako..

Pozdrav
Mas
Moze li netko napisati (tocno i potpuno) sto je tocno receno na zadnjem predavanju u svezi dobivanja zavrsne ocijene, termina podjele zavrsnih ocijena, eventualnih ispita i tomu slicno. Zasto takve promjene bas tjedan dana prije samog kolokvija.. i tako..

Pozdrav
Mas



_________________
Smisao zivota, Svemira i svega je rekurzivno prebrojiv.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 10:19 pet, 20. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mas"]Moze li netko napisati (tocno i potpuno) sto je tocno receno na zadnjem predavanju u svezi dobivanja zavrsne ocijene, termina podjele zavrsnih ocijena, eventualnih ispita i tomu slicno. Zasto takve promjene bas tjedan dana prije samog kolokvija.. i tako..

Pozdrav
Mas[/quote]
A promjena je dosla jer se kao i obicno profesori tih wanabe kolegija predomisljaju kak im se digne pa iskreno, mene nije ni zacudilo jer bi bilo cudno da nije bilo neke promjene u zadnji tren.
Profesorica je rekla da ako dobijes 4 ili 5 iz drugog kolokvija da ne trebas ici na usmeni i dobijes odmah ocjenu a ako dobijes manje onda kao trebas ici (to je bila prva verzija) pa je kasnije rekla da student moze odluciti da li zeli visu ili nizu ocjenu pa je na kraju rekla kolegi (koji ju je pitao ako ce imati ocjene za 3,4 da li moze dobiti 2 samo da ne ide na usmeni :)) da ipak mora da bi na kraju opet rekla nesto trece.
Termin za zavrsnu ocjenu je mislim na dan kad pisemo ETB (10.6 mozda, zaboravio sam) i zaboravio sam u koliko je sati :)) (vidis koliko sam ju slusao :) )
sve u svemu, potrudi se da dobijes 4 ili 5 pa da se rjesis usmenog i nje :) moj evil plan je da napravim masterpiece od kolokvija i rjesim se jednom za uvijek tih wanabe i uzasnih kolegija :)
Mas (napisa):
Moze li netko napisati (tocno i potpuno) sto je tocno receno na zadnjem predavanju u svezi dobivanja zavrsne ocijene, termina podjele zavrsnih ocijena, eventualnih ispita i tomu slicno. Zasto takve promjene bas tjedan dana prije samog kolokvija.. i tako..

Pozdrav
Mas

A promjena je dosla jer se kao i obicno profesori tih wanabe kolegija predomisljaju kak im se digne pa iskreno, mene nije ni zacudilo jer bi bilo cudno da nije bilo neke promjene u zadnji tren.
Profesorica je rekla da ako dobijes 4 ili 5 iz drugog kolokvija da ne trebas ici na usmeni i dobijes odmah ocjenu a ako dobijes manje onda kao trebas ici (to je bila prva verzija) pa je kasnije rekla da student moze odluciti da li zeli visu ili nizu ocjenu pa je na kraju rekla kolegi (koji ju je pitao ako ce imati ocjene za 3,4 da li moze dobiti 2 samo da ne ide na usmeni Smile) da ipak mora da bi na kraju opet rekla nesto trece.
Termin za zavrsnu ocjenu je mislim na dan kad pisemo ETB (10.6 mozda, zaboravio sam) i zaboravio sam u koliko je sati Smile) (vidis koliko sam ju slusao Smile )
sve u svemu, potrudi se da dobijes 4 ili 5 pa da se rjesis usmenog i nje Smile moj evil plan je da napravim masterpiece od kolokvija i rjesim se jednom za uvijek tih wanabe i uzasnih kolegija Smile



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
xyz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (11:14:15)
Postovi: (8A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 15 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:17 pet, 20. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Upis ocjene i eventualni usmeni je 10.06. u 12h za grupu srijedom i čini mi se 14h za grupu četvrtkom. Što se usmenog tiče, profesorica je rekla da će se svaki slučaj razmatrati posebno, što najvjerojatnije znači da ako želiš nižu ocjenu bez odgovaranja da ćeš je i dobit. Na usmeni ne moraju oni koji imaju 4/5 na kolokvijima, kao i oni koji imaju 2/3 na prvom kolokviju a 4/5 na drugom (to im je kao nekakva nagradna za napredak koliko sam shvatila).

A ono šta mene zanima je hoće li opet biti usporedba onih zemalja sa prvog kolokvija? :roll:
Upis ocjene i eventualni usmeni je 10.06. u 12h za grupu srijedom i čini mi se 14h za grupu četvrtkom. Što se usmenog tiče, profesorica je rekla da će se svaki slučaj razmatrati posebno, što najvjerojatnije znači da ako želiš nižu ocjenu bez odgovaranja da ćeš je i dobit. Na usmeni ne moraju oni koji imaju 4/5 na kolokvijima, kao i oni koji imaju 2/3 na prvom kolokviju a 4/5 na drugom (to im je kao nekakva nagradna za napredak koliko sam shvatila).

A ono šta mene zanima je hoće li opet biti usporedba onih zemalja sa prvog kolokvija? Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ddujmic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2009. (14:01:31)
Postovi: (75)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 18:40 pet, 20. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A ono šta mene zanima je hoće li opet biti usporedba onih zemalja sa prvog kolokvija? :roll:[/quote]

Nece
A ono šta mene zanima je hoće li opet biti usporedba onih zemalja sa prvog kolokvija? Rolling Eyes[/quote]

Nece



_________________
Nothing lasts forever
Even cold November rain
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
pedagog
Gost





PostPostano: 14:44 sri, 25. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

U cetvrtak kolokvij pocinje u 2 ili u 3?
U cetvrtak kolokvij pocinje u 2 ili u 3?


[Vrh]
Danci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 10. 2005. (11:35:55)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:04 sri, 25. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

u četvrtak je od 15-16h, prvi sat nemamo, rekla je profesorica da ga iskoristimo za ponavljanje :)
u četvrtak je od 15-16h, prvi sat nemamo, rekla je profesorica da ga iskoristimo za ponavljanje Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 16:44 sri, 25. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

može li netko iz prve grupe reći kakav je bio kolokvij danas, koliko ste imali pitanja i je li bio po sličnom principu kao prvi, tnx
može li netko iz prve grupe reći kakav je bio kolokvij danas, koliko ste imali pitanja i je li bio po sličnom principu kao prvi, tnx


[Vrh]
t-i-n-a_k-i-k-a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 01. 2009. (12:45:44)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 11:36 sub, 28. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

a kaj je rekla, kad će rezultati? i gdje će bit objavljeni?
a kaj je rekla, kad će rezultati? i gdje će bit objavljeni?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
xyz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 02. 2009. (11:14:15)
Postovi: (8A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
13 = 15 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:47 sub, 28. 5. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

oko 1.6. bi trebali saznat ko treba na usmeni a ko ne..
oko 1.6. bi trebali saznat ko treba na usmeni a ko ne..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 13:51 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

kakav je bio kolokvij za danasnju grupu?
ako je netko zapamtio pitanja - please, napisite :)
kakav je bio kolokvij za danasnju grupu?
ako je netko zapamtio pitanja - please, napisite Smile



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bucko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2007. (20:55:30)
Postovi: (A9)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 15:29 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

bio je obrazovni sustav u portugalu, kopernikanski obrat, globalni međuodnos obrazovanja/odgoja i društva i skica toga, utjecaj obrazovanja i odgoja na kvalitetu života. 4 pitanja su bila.
bio je obrazovni sustav u portugalu, kopernikanski obrat, globalni međuodnos obrazovanja/odgoja i društva i skica toga, utjecaj obrazovanja i odgoja na kvalitetu života. 4 pitanja su bila.



_________________
bucko
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 15:30 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

HVALA!!!! :wink:

edit: svi ste imali isti kolokvij?
HVALA!!!! Wink

edit: svi ste imali isti kolokvij?



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bucko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2007. (20:55:30)
Postovi: (A9)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 15:38 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne bih znao.ja pišem sutra, a ovo sam saznao od ovih što su pisali danas :)
ne bih znao.ja pišem sutra, a ovo sam saznao od ovih što su pisali danas Smile



_________________
bucko
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 18:53 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, svi ista grupa, ali sumnjam da će onda sutra biti ista pitanja ko i danas
da, svi ista grupa, ali sumnjam da će onda sutra biti ista pitanja ko i danas


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 14:07 sri, 9. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel netko ima zapisano sto je sve tocno trebalo napisati u onoj prvoj zadaci (usporedbe zemalja)? Trebam popravit zadacu a nemam sve napisano
Jel netko ima zapisano sto je sve tocno trebalo napisati u onoj prvoj zadaci (usporedbe zemalja)? Trebam popravit zadacu a nemam sve napisano



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 14:15 sri, 9. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Antonija"]Jel netko ima zapisano sto je sve tocno trebalo napisati u onoj prvoj zadaci (usporedbe zemalja)? Trebam popravit zadacu a nemam sve napisano[/quote]

malo o zemlji koju opisujes (ja sam stavio br stanovnika, djelatnosti, zem polozaj i sl), onda usporedno opisujes tu zemlju sa hrvatskom, od preskolskog odgoja (vrtic, mala skola, predskola) do fakulteta, i na kraju obrazovanje nastavnika i cjelozivotno obrazovanje.

npr. u japanu osnovno obrazovanje traje 9 godina i obavezno je dok u hrvatskoj traje 8 i takoder je obavezno. japansko osnovno obrazovanje je podjeljenu u 2 segmenta, prvih 6 god je razredna a sljedecih 3 predmetna nastava sto je kod nas podjeljeno u 2 segmenta od po 4 godine.... blablabla

i tako za sve, meni je tako prihvatila i rekla je da je dobro, znaci ko da radis tablicu usporedbe pa ond ato smao uoblicis u neki kvazi smisleni txt
Antonija (napisa):
Jel netko ima zapisano sto je sve tocno trebalo napisati u onoj prvoj zadaci (usporedbe zemalja)? Trebam popravit zadacu a nemam sve napisano


malo o zemlji koju opisujes (ja sam stavio br stanovnika, djelatnosti, zem polozaj i sl), onda usporedno opisujes tu zemlju sa hrvatskom, od preskolskog odgoja (vrtic, mala skola, predskola) do fakulteta, i na kraju obrazovanje nastavnika i cjelozivotno obrazovanje.

npr. u japanu osnovno obrazovanje traje 9 godina i obavezno je dok u hrvatskoj traje 8 i takoder je obavezno. japansko osnovno obrazovanje je podjeljenu u 2 segmenta, prvih 6 god je razredna a sljedecih 3 predmetna nastava sto je kod nas podjeljeno u 2 segmenta od po 4 godine.... blablabla

i tako za sve, meni je tako prihvatila i rekla je da je dobro, znaci ko da radis tablicu usporedbe pa ond ato smao uoblicis u neki kvazi smisleni txt



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 14:33 sri, 9. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, hvala! Nisam imala samo to cjelozivotno obrazovanje pa mozda zato nije bilo ok.

Btw. Ima netko knjigu Paradoks odgoja pa da moze one 3 stranice koje trebamo obradit za sutra
Ok, hvala! Nisam imala samo to cjelozivotno obrazovanje pa mozda zato nije bilo ok.

Btw. Ima netko knjigu Paradoks odgoja pa da moze one 3 stranice koje trebamo obradit za sutra



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 15:48 pon, 14. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo mene opet :cry:

Napisala zadacu, poslala profesorici i ona kaze da nije dobra, da smo joj trebali predati usporedbu Hrvatske sa jos 2 zemlje...
Kolko sam ja shvatila, jednu smo trebali napisai i dati njoj za pregled a jednu nauciti prezentirati.

Jesam u pravu ili ne bas? :?
evo mene opet Crying or Very sad

Napisala zadacu, poslala profesorici i ona kaze da nije dobra, da smo joj trebali predati usporedbu Hrvatske sa jos 2 zemlje...
Kolko sam ja shvatila, jednu smo trebali napisai i dati njoj za pregled a jednu nauciti prezentirati.

Jesam u pravu ili ne bas? Confused



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 16:59 pon, 14. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne baš, trebali smo napraviti usporedbu Hrvatske s dvije zemlje i od te dvije samo jednu naučiti prezentirati...
ne baš, trebali smo napraviti usporedbu Hrvatske s dvije zemlje i od te dvije samo jednu naučiti prezentirati...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Antonija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2007. (09:38:06)
Postovi: (139)16
Sarma = la pohva - posuda
16 = 18 - 2

PostPostano: 17:08 pon, 14. 5. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala :oops:
Hvala Embarassed



_________________
Capa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan