Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Slaganje Skupova predmeta za upis diplomskog (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 11:10 sub, 10. 7. 2010    Naslov: Slaganje Skupova predmeta za upis diplomskog Citirajte i odgovorite

Pozdrav

Evo, kak i sama tema kaže, ukoliko bi se slagalo u skupove kao i prošle godine, te tako skupljali bodovi, sada mene zanima
ako ja imam 3 predmeta sa 2.godine preddiplomskog inžinjerskog, i nisu mi korišteni za priznavanje predmeta prilikom prebacivanja na preddiplomski nastavnički, da li to znači da ih mogu uvrstiti u svoje skupove, do graince od 180ECTS bodova?
tipa izbacit neke koji mi malo bodova nose i mjesto njih ubaciti ta 3?


isto što bih dodao, ukoliko bi izbacio dva predmeta, Metričke i Kompleksnu, i prilikom upisa na neki diplomski nastavnički, da li bi se onda oni mogli priznati kao onaj izborni modul koji se upisuje u prvoj godini?
Pozdrav

Evo, kak i sama tema kaže, ukoliko bi se slagalo u skupove kao i prošle godine, te tako skupljali bodovi, sada mene zanima
ako ja imam 3 predmeta sa 2.godine preddiplomskog inžinjerskog, i nisu mi korišteni za priznavanje predmeta prilikom prebacivanja na preddiplomski nastavnički, da li to znači da ih mogu uvrstiti u svoje skupove, do graince od 180ECTS bodova?
tipa izbacit neke koji mi malo bodova nose i mjesto njih ubaciti ta 3?


isto što bih dodao, ukoliko bi izbacio dva predmeta, Metričke i Kompleksnu, i prilikom upisa na neki diplomski nastavnički, da li bi se onda oni mogli priznati kao onaj izborni modul koji se upisuje u prvoj godini?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 12:16 pon, 2. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li ima tko kakav odgovor? :) možda išta štogod? :D
da li ima tko kakav odgovor? Smile možda išta štogod? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivo34
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:11:04)
Postovi: (171)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
35 = 43 - 8

PostPostano: 17:01 pon, 2. 8. 2010    Naslov: Re: Slaganje Skupova predmeta za upis diplomskog Citirajte i odgovorite

[quote="insane_raver"]...ukoliko bi se slagalo u skupove kao i prošle godine, te tako skupljali bodovi...[/quote]
Izasla je tablica sa skupovima predmeta za ovu godinu, pa pogledaj ako vec nisi. Za ostalo ne znam, najbolje ti je nekog na faksu pitati (referada pocinje raditi 23.8.).
insane_raver (napisa):
...ukoliko bi se slagalo u skupove kao i prošle godine, te tako skupljali bodovi...

Izasla je tablica sa skupovima predmeta za ovu godinu, pa pogledaj ako vec nisi. Za ostalo ne znam, najbolje ti je nekog na faksu pitati (referada pocinje raditi 23.8.).
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 18:06 uto, 3. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gledah skupove, sve slagao.
samo me zanima takva opcija, jer si dignem bodove.
neću sad reć znatno, al ono :) bar 20ak bodova više :D
Gledah skupove, sve slagao.
samo me zanima takva opcija, jer si dignem bodove.
neću sad reć znatno, al ono Smile bar 20ak bodova više Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 18:25 uto, 3. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja mislim da se to ne može, al nemoj me držat za riječ. mislim da sam možeš ak imaš npr iz istog semestra upiana 2 izborna birat koji ćeš prijavit, al ovaj višak mislim da ne možeš ubacivat.

znam da se meni ne gleda sa kvaziparcijale položeno i baze podataka koje sam dodatno upisivala
ja mislim da se to ne može, al nemoj me držat za riječ. mislim da sam možeš ak imaš npr iz istog semestra upiana 2 izborna birat koji ćeš prijavit, al ovaj višak mislim da ne možeš ubacivat.

znam da se meni ne gleda sa kvaziparcijale položeno i baze podataka koje sam dodatno upisivala



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 19:25 uto, 3. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa zašto si onda upisao?
ako ih moraš ponovno upisati? tj odslušati?

ako sam ja tebe dobro shvatio :D

jer meni nije toliko da bi ja ubacio te predmete koliko je to što na diplomskom kojeg bi ja upisivao nema niti jednog predmeta osim metričkih prostora u zimskom semestru pod ANALIZA modulom.
Pa ne mogu analizu birati.
:(
al vidit ćem , pitat ćem
:) tnx
pa zašto si onda upisao?
ako ih moraš ponovno upisati? tj odslušati?

ako sam ja tebe dobro shvatio Very Happy

jer meni nije toliko da bi ja ubacio te predmete koliko je to što na diplomskom kojeg bi ja upisivao nema niti jednog predmeta osim metričkih prostora u zimskom semestru pod ANALIZA modulom.
Pa ne mogu analizu birati.
Sad
al vidit ćem , pitat ćem
Smile tnx


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 8:13 sri, 4. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

može biti da te nisam shvatila :oops:

upisivala sam ih da bi sad imala manje za polagati, jer su sa 4 godine. ali ih ne mogu koristit prilikom upisa čak i ako npr neću upisivat taj smjer i ostat će mi višak...

uglavnom, znam da smo baš zbog tog pričali da li se nešto može mjenjat s većom ocjenom iz tih predmeta i da je na kraju ispalo da je jedino biranje moguće ako si npr upisao TB i OPVIS pa si sad biraš koju ocjenu hoćeš (ne poznam predmete na nastavničkom)

kažem, nisam sigurna da je moja informacija 100% točna (pasalo bi i meni da nije).... al mislim da nisam fulala
može biti da te nisam shvatila Embarassed

upisivala sam ih da bi sad imala manje za polagati, jer su sa 4 godine. ali ih ne mogu koristit prilikom upisa čak i ako npr neću upisivat taj smjer i ostat će mi višak...

uglavnom, znam da smo baš zbog tog pričali da li se nešto može mjenjat s većom ocjenom iz tih predmeta i da je na kraju ispalo da je jedino biranje moguće ako si npr upisao TB i OPVIS pa si sad biraš koju ocjenu hoćeš (ne poznam predmete na nastavničkom)

kažem, nisam sigurna da je moja informacija 100% točna (pasalo bi i meni da nije).... al mislim da nisam fulala



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 23:57 sri, 4. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je u jednom trenu prof Hanzer odgovorila po tome pitanju.
Evo baš gledam odgovor i piše da ukoliko i bez tih predmeta imaš 180 ECTSa i ukoliko ti predmeti nisu bili obavezni na preddiplomskom, a Metrički i Kompleksna koje bi ja bacio van jesu :( :( , onda ih se može "pretočit" na diplomski.

al još ja to ispitam, da budem siguran :)
Jer ta tri predmeta bi htio iskoristiti kad imam već položeno :)
meni je u jednom trenu prof Hanzer odgovorila po tome pitanju.
Evo baš gledam odgovor i piše da ukoliko i bez tih predmeta imaš 180 ECTSa i ukoliko ti predmeti nisu bili obavezni na preddiplomskom, a Metrički i Kompleksna koje bi ja bacio van jesu Sad Sad , onda ih se može "pretočit" na diplomski.

al još ja to ispitam, da budem siguran Smile
Jer ta tri predmeta bi htio iskoristiti kad imam već položeno Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 22:33 pet, 27. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

pozdrav ljudi

da li ima itko kakve informacije o ovome?
jer bliži se predaja papira, pa me zanima......


Tnx!
pozdrav ljudi

da li ima itko kakve informacije o ovome?
jer bliži se predaja papira, pa me zanima......


Tnx!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:08 sub, 28. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da provjerim jesam li shvatio: imas pitanje o upisu kolegija s diplomskog studija, na to pitanje ti je odgovorila voditeljica jednog od nasih studija i ti sada na Forumu trazis da ti neki student ili drugi random korisnik potvrdi da ta voditeljica studija zna sto prica? :ajme:

Grijesim li ili je to zbilja ono sto ti pitas?
Da provjerim jesam li shvatio: imas pitanje o upisu kolegija s diplomskog studija, na to pitanje ti je odgovorila voditeljica jednog od nasih studija i ti sada na Forumu trazis da ti neki student ili drugi random korisnik potvrdi da ta voditeljica studija zna sto prica? Ajme, majko!

Grijesim li ili je to zbilja ono sto ti pitas?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 10:58 ned, 29. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

prof hanzer je govorila o predmetima koji se polože uz sve redovne predmete određenog preddiplomskog studija, da ih se može priznati na diplomskom, ukoliko nisu korišteni prilikom upisa na isti.


ja sam u situaciji da sam se morao prebaciti na edukacijski, te sam njega završio, ali prilikom prebacivanja su mi ostala 3 predmeta koja imam položena a nisu korištena pri priznavanju predmeta.
ono što mene zanima, da li se MORAJU u skupove uvrstiti predmeti, tipa na prof 3god je bilo potrebno upisati 2 modula od 4, da li ja moram sve predmete koji su bili propisani uvrstiti, te samo izborne mogu "micati" to jest dodavati neke druge, ili to vrijedi za sve moje položene predmete?

sad, koliko sam jasan :)
nadam se da nije isto pitanje, jer i ovako mi je neugodno....
prof hanzer je govorila o predmetima koji se polože uz sve redovne predmete određenog preddiplomskog studija, da ih se može priznati na diplomskom, ukoliko nisu korišteni prilikom upisa na isti.


ja sam u situaciji da sam se morao prebaciti na edukacijski, te sam njega završio, ali prilikom prebacivanja su mi ostala 3 predmeta koja imam položena a nisu korištena pri priznavanju predmeta.
ono što mene zanima, da li se MORAJU u skupove uvrstiti predmeti, tipa na prof 3god je bilo potrebno upisati 2 modula od 4, da li ja moram sve predmete koji su bili propisani uvrstiti, te samo izborne mogu "micati" to jest dodavati neke druge, ili to vrijedi za sve moje položene predmete?

sad, koliko sam jasan Smile
nadam se da nije isto pitanje, jer i ovako mi je neugodno....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:39 pon, 30. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

:crazyeyes:

Uf, sorry, meni je to previse... :oops:

Dropni mail sefu studija koji upisujes. Objasni situaciju, napisi tocno koji su ti kolegiji "viska" i sto zelis s njima... ovako opcenito, od ljudi koji nisu zaduzeni za to... cak i da ti netko odgovori, pitanje je koliko je pouzdano. Sve i da je netko bio u istoj situaciji prosle godine (sto je malo vjerojatno), ne znaci da ove godine vrijedi isti princip.
#Crazy

Uf, sorry, meni je to previse... Embarassed

Dropni mail sefu studija koji upisujes. Objasni situaciju, napisi tocno koji su ti kolegiji "viska" i sto zelis s njima... ovako opcenito, od ljudi koji nisu zaduzeni za to... cak i da ti netko odgovori, pitanje je koliko je pouzdano. Sve i da je netko bio u istoj situaciji prosle godine (sto je malo vjerojatno), ne znaci da ove godine vrijedi isti princip.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 15:32 pon, 30. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa to je i meni najveći problem, ne mogu nigdje iskopati ništa službeno, a od prošle godine nitko nije bio u sličnoj situaciji.
sad mi je već svejedno, predao sam bez tih izmjena.

mislim da ću opet poslati mail, čisto da znam.

Hvala! :)
pa to je i meni najveći problem, ne mogu nigdje iskopati ništa službeno, a od prošle godine nitko nije bio u sličnoj situaciji.
sad mi je već svejedno, predao sam bez tih izmjena.

mislim da ću opet poslati mail, čisto da znam.

Hvala! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
chinchi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2005. (00:15:30)
Postovi: (B2)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 20:50 pon, 30. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam danas zbog te stvari bila poslana u referadu,i tamo mi je teta rekla,i bila je sigurna u to,da nista ne uvrstavam sa ing. smjera,tj ne izbacujem sa profesorskog,bez obzira sta imam viska te neke sa ing. i da se gleda samo ovih redovnih 180 ectsa,ali da jednog dana na diplomskom studiju mogu iskoristit te predmete sa ing ako mi se nekako uklapaju u program,pa da mi se priznaju..i kao razlog mi je receno to da se za prijavu na diplomski mora koristiti jedan kompletan zadani program nekog studija,a izbacivanja nekih predmeta su moguca ako je vise od 180 ectsa polozeno,al unutar programa,znaci,ako netko ima vise polozenih izbornih modula nego je trebalo i slicno.
ja sam danas zbog te stvari bila poslana u referadu,i tamo mi je teta rekla,i bila je sigurna u to,da nista ne uvrstavam sa ing. smjera,tj ne izbacujem sa profesorskog,bez obzira sta imam viska te neke sa ing. i da se gleda samo ovih redovnih 180 ectsa,ali da jednog dana na diplomskom studiju mogu iskoristit te predmete sa ing ako mi se nekako uklapaju u program,pa da mi se priznaju..i kao razlog mi je receno to da se za prijavu na diplomski mora koristiti jedan kompletan zadani program nekog studija,a izbacivanja nekih predmeta su moguca ako je vise od 180 ectsa polozeno,al unutar programa,znaci,ako netko ima vise polozenih izbornih modula nego je trebalo i slicno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
insane_raver
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2009. (21:55:06)
Postovi: (1DB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
21 = 33 - 12
Lokacija: ZGB

PostPostano: 22:45 pon, 30. 8. 2010    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala ti na informacij
tako sam i ja nešto i mislio da su oni zamislili. da bš mora biti 180ects sa preddiplomskog nastavničkog, pa ako si položio uz to još extra, te možeš te, ukoliko ne iskoristiš iste pri upisu na diplomski, pokušati priznati na diplomskom ako ih imaš.
hvala ti na informacij
tako sam i ja nešto i mislio da su oni zamislili. da bš mora biti 180ects sa preddiplomskog nastavničkog, pa ako si položio uz to još extra, te možeš te, ukoliko ne iskoristiš iste pri upisu na diplomski, pokušati priznati na diplomskom ako ih imaš.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nike
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2010. (13:05:01)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 21:42 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam pitanje...Trenutno sam treća godina (preddiplomski inžinjerski),imam zaostatak programiranje sa prve godine,u međuvremenu sam na RP1 i ostat će mi mreže,TS i Mjera. Zanima me da li mogu upisat neke dodatne izborne npr. Euklidske prostore jer njih nemam položene? Ako je to moguće,da li mogu pri upisu na diplomski "zahtijevat" da mi se umjesto npr. programiranja 1 boduju Euklidski prostori?
Imam pitanje...Trenutno sam treća godina (preddiplomski inžinjerski),imam zaostatak programiranje sa prve godine,u međuvremenu sam na RP1 i ostat će mi mreže,TS i Mjera. Zanima me da li mogu upisat neke dodatne izborne npr. Euklidske prostore jer njih nemam položene? Ako je to moguće,da li mogu pri upisu na diplomski "zahtijevat" da mi se umjesto npr. programiranja 1 boduju Euklidski prostori?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:52 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dodatni izborni -da (mozda ce trebati molba). Bodovanje - ne znam.
Dodatni izborni -da (mozda ce trebati molba). Bodovanje - ne znam.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
BiBi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2010. (15:06:08)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 22:27 pet, 10. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da ne jer je Programiranje1 obavezan kolegij..
Mislim da ne jer je Programiranje1 obavezan kolegij..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan