Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kolokvij iz rp1?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
i_dumba19
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 11. 2009. (20:23:34)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 10:10 sub, 22. 10. 2011    Naslov: kolokvij iz rp1? Citirajte i odgovorite

Zanima me kad bi mogli pisati rp1? Jer kolko se sjećam, raspravljali smo na predavanju da bi mogli tjedan prije kolokvijskih tjedna. Ili ćemo pisati normalno kako je objavljeno po rasporedu?
Zanima me kad bi mogli pisati rp1? Jer kolko se sjećam, raspravljali smo na predavanju da bi mogli tjedan prije kolokvijskih tjedna. Ili ćemo pisati normalno kako je objavljeno po rasporedu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Buba 2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 05. 2010. (09:44:05)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 15:04 pon, 24. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

A za kada je najavljen kolokvij po rasporedu ?
A za kada je najavljen kolokvij po rasporedu ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:12 pon, 24. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

To ti pise u rasporedu, na sluzbenom webu Odsjeka. No, nece biti tada, nego vjerojatno 3.11. Preporucam doci na iduce predavanje (a ne samo na vjezbe -- tamo se ne bavimo terminom kolokvija).
To ti pise u rasporedu, na sluzbenom webu Odsjeka. No, nece biti tada, nego vjerojatno 3.11. Preporucam doci na iduce predavanje (a ne samo na vjezbe -- tamo se ne bavimo terminom kolokvija).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
štangica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2010. (17:18:17)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 17:02 pon, 24. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

znači kolokvij je ipak 3.11 hoće li biti neki popis studenata kad je tko u kojoj grupi ili...?
znači kolokvij je ipak 3.11 hoće li biti neki popis studenata kad je tko u kojoj grupi ili...?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 18:20 pon, 24. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="štangica"]znači kolokvij je ipak 3.11[/quote]

Napisao sam [b]vjerojatno[/b], ne bez razloga. Ja mogu i pogrijesiti jer ne organiziram ja kolokvije. Sluzbena informacija je ona koju cete dobiti na predavanjima.

[quote="štangica"]hoće li biti neki popis studenata kad je tko u kojoj grupi ili...?[/quote]

Naravno. Pa nema smisla da nekoliko sati cekate slobodno mjesto.

Again, idite na iduce predavanje. Bude li problema s terminima, to rijesite tamo i tada s profesorom. Naknadno zvocanje na Forumu nece vam pomoci. Podsjecam: predavanja su ionako obavezna.
štangica (napisa):
znači kolokvij je ipak 3.11


Napisao sam vjerojatno, ne bez razloga. Ja mogu i pogrijesiti jer ne organiziram ja kolokvije. Sluzbena informacija je ona koju cete dobiti na predavanjima.

štangica (napisa):
hoće li biti neki popis studenata kad je tko u kojoj grupi ili...?


Naravno. Pa nema smisla da nekoliko sati cekate slobodno mjesto.

Again, idite na iduce predavanje. Bude li problema s terminima, to rijesite tamo i tada s profesorom. Naknadno zvocanje na Forumu nece vam pomoci. Podsjecam: predavanja su ionako obavezna.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
A
Gost





PostPostano: 13:55 ned, 30. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kada je onda kolokvij tocno?
Tj. gdje to mogu procitati??
Kada je onda kolokvij tocno?
Tj. gdje to mogu procitati??


[Vrh]
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 16:09 ned, 30. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na profesorovim slajdovima sa zadnjeg predavanja :)
Na profesorovim slajdovima sa zadnjeg predavanja Smile



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
monika.kos
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 05. 2011. (16:16:36)
Postovi: (17)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Mraclin, Velika Gorica

PostPostano: 16:54 ned, 30. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne, profesor je reko da će na forumu objaviti kada će točno biti kolokvij jer smo ga tražili da stavi 10. umjesto 3. i reko je da će nas obavjestiti preko foruma čim bude točno znao... očito još ne zna... :(
ne, profesor je reko da će na forumu objaviti kada će točno biti kolokvij jer smo ga tražili da stavi 10. umjesto 3. i reko je da će nas obavjestiti preko foruma čim bude točno znao... očito još ne zna... Sad



_________________
Mony
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:33 ned, 30. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko je meni poznato, zelja ce vam biti uslisena, no uzmite ovo kao nesluzbeni info, jer je bilo poteskoca oko rezervacije praktikuma i ne znam je l' to rijeseno.
Koliko je meni poznato, zelja ce vam biti uslisena, no uzmite ovo kao nesluzbeni info, jer je bilo poteskoca oko rezervacije praktikuma i ne znam je l' to rijeseno.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 18:11 ned, 30. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Koliko je meni poznato, zelja ce vam biti uslisena, no uzmite ovo kao nesluzbeni info, jer je bilo poteskoca oko rezervacije praktikuma i ne znam je l' to rijeseno.[/quote]
Praktikum je rezerviran 10-tog ali mi satnicar nije javio tko je rezervirao. Ali iz price sa profesorom se sjecam da je 10-tog samo jedan praktikum zezao a rezervirani su rp1,2 i 3 pa mozemo sa 86.7% pretpostavljati da je to RP1
vsego (napisa):
Koliko je meni poznato, zelja ce vam biti uslisena, no uzmite ovo kao nesluzbeni info, jer je bilo poteskoca oko rezervacije praktikuma i ne znam je l' to rijeseno.

Praktikum je rezerviran 10-tog ali mi satnicar nije javio tko je rezervirao. Ali iz price sa profesorom se sjecam da je 10-tog samo jedan praktikum zezao a rezervirani su rp1,2 i 3 pa mozemo sa 86.7% pretpostavljati da je to RP1



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Računarski praktikumi (smjer nastavnički) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan