Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

rezultati zavrsnog ispita 2011
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
asdf
Gost





PostPostano: 19:43 pet, 17. 6. 2011    Naslov: rezultati zavrsnog ispita 2011 Citirajte i odgovorite

kad ce biti rezultati?
mislim da bi bilo u redu da rezultati dodu, recimo do utorka, pa da se stignemo pripremiti za popravni ukoliko nismo prosli zavrsni.
kad ce biti rezultati?
mislim da bi bilo u redu da rezultati dodu, recimo do utorka, pa da se stignemo pripremiti za popravni ukoliko nismo prosli zavrsni.


[Vrh]
Black Mamba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2009. (21:08:31)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 11:54 uto, 21. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Asistentica Valent je rekla da će rezultati biti na webu najvjerojatnije u srijedu, možda četvrtak.
Asistentica Valent je rekla da će rezultati biti na webu najvjerojatnije u srijedu, možda četvrtak.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:06 sri, 22. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

nikako da dodju :/
nikako da dodju Ehm?


[Vrh]
asdf
Gost





PostPostano: 7:31 čet, 23. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

i prode srijeda :/
i prode srijeda Ehm?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:09 čet, 23. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad ce rezultati? :cry: :cry:
Kad ce rezultati? Crying or Very sad Crying or Very sad


[Vrh]
luna55
Gost





PostPostano: 14:35 čet, 23. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovo traje vjecnost :roll:
ovo traje vjecnost Rolling Eyes


[Vrh]
abcd
Gost





PostPostano: 17:47 čet, 23. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja mislim da nece staviti rezultate prije ponedjeljka, eventualno u nedjelju :?
Ipak su sada godisnji, pa se moraju i profesori i asistenti malo odmoriti :)
Ja mislim da nece staviti rezultate prije ponedjeljka, eventualno u nedjelju Confused
Ipak su sada godisnji, pa se moraju i profesori i asistenti malo odmoriti Smile


[Vrh]
Gost






PostPostano: 9:01 pet, 24. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo je sad vec bezobrazno.. Bili su neradni dani i sve je to ok, al popravni je u ovu SRIJEDU!!-bilo bi ljepo da znamo dal se trebamo spremat za to il ne!!?? Osim toga -na zavrsnom je bilo 50ak ljudi, sto je tri put manje nego na kolokvijima -nije mi jasno koliko im treba da to isprave?
Ovo je sad vec bezobrazno.. Bili su neradni dani i sve je to ok, al popravni je u ovu SRIJEDU!!-bilo bi ljepo da znamo dal se trebamo spremat za to il ne!!?? Osim toga -na zavrsnom je bilo 50ak ljudi, sto je tri put manje nego na kolokvijima -nije mi jasno koliko im treba da to isprave?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 14:24 pet, 24. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

slazem se u potpunosti sa tobom! evo tjedan dana prodje i nista...nije nam dovoljno tesko cekati rezultate nego jos ce ih objaviti tako da ni ne stignemo nauciti za popravni...
slazem se u potpunosti sa tobom! evo tjedan dana prodje i nista...nije nam dovoljno tesko cekati rezultate nego jos ce ih objaviti tako da ni ne stignemo nauciti za popravni...


[Vrh]
grrr
Gost





PostPostano: 0:49 sub, 25. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

:twisted:
Twisted Evil


[Vrh]
siki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 03. 2011. (18:41:30)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 8:33 sub, 25. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kada su žalbe
Kada su žalbe


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
siki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 03. 2011. (18:41:30)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 9:23 ned, 26. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može netko molim vas napisat kad su žalbe za završni. U ponedjeljak je još jedan popravni i moramo uskladit raspored
Može netko molim vas napisat kad su žalbe za završni. U ponedjeljak je još jedan popravni i moramo uskladit raspored


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 11:40 ned, 26. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kraj mojih rezultata zavrsnog (a vidim i kraj jos nekih) pise da je termin usmenog zavrsnog 25.1 u 12h. sta bi to trebalo znaciti?
kraj mojih rezultata zavrsnog (a vidim i kraj jos nekih) pise da je termin usmenog zavrsnog 25.1 u 12h. sta bi to trebalo znaciti?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
siki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 03. 2011. (18:41:30)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 9:42 pon, 27. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nevjerojatno je da se asistenti nisu potrudili održat žalbe iz završnog kolokvija. Nekima od nas je to jako bitno, a oni za to nisu mogli izdvojit pola sata svoga vremena
Nevjerojatno je da se asistenti nisu potrudili održat žalbe iz završnog kolokvija. Nekima od nas je to jako bitno, a oni za to nisu mogli izdvojit pola sata svoga vremena


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Black Mamba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2009. (21:08:31)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 15:56 pon, 27. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="siki"]Nevjerojatno je da se asistenti nisu potrudili održat žalbe iz završnog kolokvija. Nekima od nas je to jako bitno, a oni za to nisu mogli izdvojit pola sata svoga vremena[/quote]A da pošalješ asistentici Valent mail da želiš pogledat svoj kolokvij? To ti nitko neće odbit!! I ako to nisi napravio/la do sad, a žališ se ovdje, onda si jedini ti ovdje neozbiljan/na, ako jesi, moje isprike....
siki (napisa):
Nevjerojatno je da se asistenti nisu potrudili održat žalbe iz završnog kolokvija. Nekima od nas je to jako bitno, a oni za to nisu mogli izdvojit pola sata svoga vremena
A da pošalješ asistentici Valent mail da želiš pogledat svoj kolokvij? To ti nitko neće odbit!! I ako to nisi napravio/la do sad, a žališ se ovdje, onda si jedini ti ovdje neozbiljan/na, ako jesi, moje isprike....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diferencijalni račun i integrali funkcija više varijabli Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan