Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Priznavanje ispita s kvaziparcijale na diplomskom

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 11:12 pon, 27. 6. 2011    Naslov: Priznavanje ispita s kvaziparcijale na diplomskom Citirajte i odgovorite

Pozz. Kao što piše zanima me koja je procedura upisa na diplomski ako smo dali kolegije preko kvaziparcijale da se onda priznaju na diplomskom. Treba molba to znam, al ne znam koja molba, kome je upućena, kad se predaje i te detalje. I još bi pitala kako izgleda upis na diplomski, točnije, položila sam sva tri modula pa jel onda ajmo reć mogu birat koje ću prijavit kao završene na preddiplomskom ili kako to već. Hvala. :)
Pozz. Kao što piše zanima me koja je procedura upisa na diplomski ako smo dali kolegije preko kvaziparcijale da se onda priznaju na diplomskom. Treba molba to znam, al ne znam koja molba, kome je upućena, kad se predaje i te detalje. I još bi pitala kako izgleda upis na diplomski, točnije, položila sam sva tri modula pa jel onda ajmo reć mogu birat koje ću prijavit kao završene na preddiplomskom ili kako to već. Hvala. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
frances
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2006. (18:27:06)
Postovi: (39)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 1

PostPostano: 11:50 pon, 27. 6. 2011    Naslov: Re: Priznavanje ispita s kvaziparcijale na diplomskom Citirajte i odgovorite

[quote="Crvenkapica"]Pozz. Kao što piše zanima me koja je procedura upisa na diplomski ako smo dali kolegije preko kvaziparcijale da se onda priznaju na diplomskom. Treba molba to znam, al ne znam koja molba, kome je upućena, kad se predaje i te detalje.[/quote]

Pises obicnu molbu (obraazc mozes kupiti u skrpptarnici, ako ne znas kako to napisati, a mislim da imas i na sluzbenoj stranici). Ovisno o tome koji diplomski studij upises, na upisni list upisujes sve kolegije potrebne za taj semestar (cak i one polozene preko kvaziparcijale). Na molbu pises da trazis da ti se priznaju ti i ti kolegiji (samo oni koji ti nesto znace za taj semestar tog studija) polozeni na praddiplomskom kao predmeti kvaziparcijale (uz napomenu da ti nisu usli u sumu 180 ECTS bodova). Molbu predajes u urudzbeni (ili u referadu skupa s novim indeksom i upisnim listom, nisam sigurna, ali to je detalj). Nadam se da sam pomogla.
Crvenkapica (napisa):
Pozz. Kao što piše zanima me koja je procedura upisa na diplomski ako smo dali kolegije preko kvaziparcijale da se onda priznaju na diplomskom. Treba molba to znam, al ne znam koja molba, kome je upućena, kad se predaje i te detalje.


Pises obicnu molbu (obraazc mozes kupiti u skrpptarnici, ako ne znas kako to napisati, a mislim da imas i na sluzbenoj stranici). Ovisno o tome koji diplomski studij upises, na upisni list upisujes sve kolegije potrebne za taj semestar (cak i one polozene preko kvaziparcijale). Na molbu pises da trazis da ti se priznaju ti i ti kolegiji (samo oni koji ti nesto znace za taj semestar tog studija) polozeni na praddiplomskom kao predmeti kvaziparcijale (uz napomenu da ti nisu usli u sumu 180 ECTS bodova). Molbu predajes u urudzbeni (ili u referadu skupa s novim indeksom i upisnim listom, nisam sigurna, ali to je detalj). Nadam se da sam pomogla.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Crvenkapica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2007. (14:52:45)
Postovi: (AB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 24 - 13

PostPostano: 11:56 pon, 27. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

U jesi jesi, hvala ti puno :)))
U jesi jesi, hvala ti puno Smile))


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan