Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Izborni moduli na nastavničkom smjeru (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 14:58 sri, 6. 7. 2011    Naslov: Izborni moduli na nastavničkom smjeru Citirajte i odgovorite

Zanima me, ako netko zna koji je modul lakši/teži? Dvoumim se između algebre i analize, odnosno Vektorskih prostora i Metričkih prostora. Pa ako bio netko mogao napisati iskustva, dojmove i slično.. Hvala :)
Zanima me, ako netko zna koji je modul lakši/teži? Dvoumim se između algebre i analize, odnosno Vektorskih prostora i Metričkih prostora. Pa ako bio netko mogao napisati iskustva, dojmove i slično.. Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ddujmic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2009. (14:01:31)
Postovi: (75)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 20:24 sri, 6. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

U svakom slucaju vektorski, laksi su od linearne algebre 1/2..
a metricki :)))
U svakom slucaju vektorski, laksi su od linearne algebre 1/2..
a metricki Smile))



_________________
Nothing lasts forever
Even cold November rain
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
black cat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 02. 2008. (19:22:30)
Postovi: (85)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 20:45 sri, 6. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, istina.. a ako pogledaš ljetni semestar gdje imaš kompleksnu i algebarske, mislim da je kompleksna puno lakša (opet, ovisi o tome šta 'ko voli..)
da mi se vratiti na 3. godinu, mislim da bih upisala metričke..
da, istina.. a ako pogledaš ljetni semestar gdje imaš kompleksnu i algebarske, mislim da je kompleksna puno lakša (opet, ovisi o tome šta 'ko voli..)
da mi se vratiti na 3. godinu, mislim da bih upisala metričke..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ddujmic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2009. (14:01:31)
Postovi: (75)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 20:49 sri, 6. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Metricki su dosta teski, prof smjer mislim da su svi isli na popravni i dobilili dvojke kada se kriterij spustio..
Metricki su dosta teski, prof smjer mislim da su svi isli na popravni i dobilili dvojke kada se kriterij spustio..



_________________
Nothing lasts forever
Even cold November rain
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
mischa
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2007. (17:52:41)
Postovi: (D8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 8

PostPostano: 20:49 sri, 6. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

slazem se, puno su laksi i zanimljiviji vektorski, nego metricki prostori. do sada je bilo dobro sto si metricke mogao lako proci, ali vidim da se promijenio profesor pa sada ne znam..
ali, u drugom semestru je zato (meni osobno) puno laksa kompleksna, nego algebarske strukture...
ali, neovisno sto sada izaberes, ceka te opet ono drugo na prvoj god diplomskog (ako nastavis na istom smjeru)
slazem se, puno su laksi i zanimljiviji vektorski, nego metricki prostori. do sada je bilo dobro sto si metricke mogao lako proci, ali vidim da se promijenio profesor pa sada ne znam..
ali, u drugom semestru je zato (meni osobno) puno laksa kompleksna, nego algebarske strukture...
ali, neovisno sto sada izaberes, ceka te opet ono drugo na prvoj god diplomskog (ako nastavis na istom smjeru)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
marlen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2007. (23:42:26)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 13 - 3
Lokacija: MedVEšČak

PostPostano: 9:54 čet, 7. 7. 2011    Naslov: Re: Izborni moduli na nastavničkom smjeru Citirajte i odgovorite

[quote="lost_soul"]Zanima me, ako netko zna koji je modul lakši/teži? Dvoumim se između algebre i analize, odnosno Vektorskih prostora i Metričkih prostora. Pa ako bio netko mogao napisati iskustva, dojmove i slično.. Hvala :)[/quote]

moj prvi izbor su bili "geometrija" i "algebra".
al sam pala algebarske pa sam ove godine dodatno upisala "analizu" koju sam položila i sva sreća da jesam jer sam opet pala algebarske.

Meni se algebra činila zanimljivijom, a i lakše mi je to učiti od analize, no ispalo je da sam analizu puuuno lakše položila. Pa ti vidi.
Al moj savjet je da svakako uzmeš "geometriju".
lost_soul (napisa):
Zanima me, ako netko zna koji je modul lakši/teži? Dvoumim se između algebre i analize, odnosno Vektorskih prostora i Metričkih prostora. Pa ako bio netko mogao napisati iskustva, dojmove i slično.. Hvala Smile


moj prvi izbor su bili "geometrija" i "algebra".
al sam pala algebarske pa sam ove godine dodatno upisala "analizu" koju sam položila i sva sreća da jesam jer sam opet pala algebarske.

Meni se algebra činila zanimljivijom, a i lakše mi je to učiti od analize, no ispalo je da sam analizu puuuno lakše položila. Pa ti vidi.
Al moj savjet je da svakako uzmeš "geometriju".



_________________
u Meni vLaDa LudiLO
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bernhard
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 03. 2010. (20:38:33)
Postovi: (6E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 4
Lokacija: Multiple users - od 2012 profil iskljucivo koristi Maria Culjak

PostPostano: 10:02 sri, 20. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ako polozimo dva modula na prediplomskom (analizu i geometriju) da li moramo, na 1. god. diplomskog, polagat algebru ili mozemo prijavit jedan od dva vec polozena modula? :?:
ako polozimo dva modula na prediplomskom (analizu i geometriju) da li moramo, na 1. god. diplomskog, polagat algebru ili mozemo prijavit jedan od dva vec polozena modula? Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marlen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2007. (23:42:26)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 13 - 3
Lokacija: MedVEšČak

PostPostano: 11:30 sri, 20. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bernhard"]ako polozimo dva modula na prediplomskom (analizu i geometriju) da li moramo, na 1. god. diplomskog, polagat algebru ili mozemo prijavit jedan od dva vec polozena modula? :?:[/quote]

[b]Naravno da NE.[/b]

Na diplomskom moraš položiti 3. modul od dva preostala nepoložena.
bernhard (napisa):
ako polozimo dva modula na prediplomskom (analizu i geometriju) da li moramo, na 1. god. diplomskog, polagat algebru ili mozemo prijavit jedan od dva vec polozena modula? Question


Naravno da NE.

Na diplomskom moraš položiti 3. modul od dva preostala nepoložena.



_________________
u Meni vLaDa LudiLO
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan