Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

plaćanje faksa!?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Wolfert
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2006. (12:27:01)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 13:06 pon, 19. 9. 2011    Naslov: plaćanje faksa!? Citirajte i odgovorite

Zanima me da li netko zna kao se tumači ova nova odluka o plaćanju faksa na rate?! Naime, do sada sam plaćala faks regularno na rate, a sad se mora donijeti izvadak porezne uprave za kućanstvo. Što ako student se sam financira i živi u podstanarstvu, odnosno uopće ne ovisi o roditeljima? I da li još vrijedi ona odluka da se može plaćati faks na 3 rate (jer su mi tako rekle gđe u referadi..)? :?
Zanima me da li netko zna kao se tumači ova nova odluka o plaćanju faksa na rate?! Naime, do sada sam plaćala faks regularno na rate, a sad se mora donijeti izvadak porezne uprave za kućanstvo. Što ako student se sam financira i živi u podstanarstvu, odnosno uopće ne ovisi o roditeljima? I da li još vrijedi ona odluka da se može plaćati faks na 3 rate (jer su mi tako rekle gđe u referadi..)? Confused



_________________
I will never join the dark side! NEVER! I`m a Jedi, like my father before me!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Charmed
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 02. 2009. (11:51:49)
Postovi: (20B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
20 = 54 - 34

PostPostano: 12:07 uto, 20. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je ovo sa poreznom prijavom totalna glupost. Tamo ne piše koliko roditelji imaju kredita, možda je netko u međuvremenu ostao bez posla, a to ništa u poreznoj prijavi ne piše.
Meni je ovo sa poreznom prijavom totalna glupost. Tamo ne piše koliko roditelji imaju kredita, možda je netko u međuvremenu ostao bez posla, a to ništa u poreznoj prijavi ne piše.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 13:59 uto, 20. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisi u pravu. U poreznoj kartici (PK obrazac) piše zaposlenje od-do. Dakle, vidi se ukoliko je netko nezaposlen.

Kredit i nije nešto što bi trebalo pisati. Eventualno ako je nečija plaća opterećena kreditom za školovanje ili STAMBENIM kreditom. Onda bi bilo u redu da se prikaže jer se radi o osnovnom sredstvu za život (i to isključivo ako je JEDNA nekretnina). Ja mogu imati kredit iz čistog hedonizma (npr. zbog putovanja oko svijeta)...zar to znači da bih ja zbog svog hedonizma trebao plaćati manju školarinu? :/
Nisi u pravu. U poreznoj kartici (PK obrazac) piše zaposlenje od-do. Dakle, vidi se ukoliko je netko nezaposlen.

Kredit i nije nešto što bi trebalo pisati. Eventualno ako je nečija plaća opterećena kreditom za školovanje ili STAMBENIM kreditom. Onda bi bilo u redu da se prikaže jer se radi o osnovnom sredstvu za život (i to isključivo ako je JEDNA nekretnina). Ja mogu imati kredit iz čistog hedonizma (npr. zbog putovanja oko svijeta)...zar to znači da bih ja zbog svog hedonizma trebao plaćati manju školarinu? Ehm?



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lutalica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (21:44:01)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:13 uto, 20. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel zna tko na koji žiro račun treba uplatit školarinu? da ne moram cekati u redu da mi tete daju uplatnicu pa ici uplacati pa se opet vracati..da usput sve obavim...
jel zna tko na koji žiro račun treba uplatit školarinu? da ne moram cekati u redu da mi tete daju uplatnicu pa ici uplacati pa se opet vracati..da usput sve obavim...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bucko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2007. (20:55:30)
Postovi: (A9)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 19:33 uto, 20. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

tu ti sve lijepo piše :) http://www.math.hr/Default.aspx?sec=293
tu ti sve lijepo piše Smile http://www.math.hr/Default.aspx?sec=293



_________________
bucko
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lutalica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (21:44:01)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:02 uto, 20. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala :)
hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 13:54 sri, 21. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ali isto tako mozes uzet nenamjesnki kredit zbog zdravstvene situacije ili biloceg drugog.

Buduci da bi se na neki nacin studenta trebalo smatrati neovisnim o roditeljima (godine starosti >18, nema roditeljskog/informacija, ne odgovara na sudu itd) taj dodatak odluci je ako se mene pita bespotrebno kompliciranje (i nekako mi se cini da dolazi od sredisnjice).

p.s. i ne radi se o placanju manje skolarine vec na rate ili odmah punu svotu.
Da ali isto tako mozes uzet nenamjesnki kredit zbog zdravstvene situacije ili biloceg drugog.

Buduci da bi se na neki nacin studenta trebalo smatrati neovisnim o roditeljima (godine starosti >18, nema roditeljskog/informacija, ne odgovara na sudu itd) taj dodatak odluci je ako se mene pita bespotrebno kompliciranje (i nekako mi se cini da dolazi od sredisnjice).

p.s. i ne radi se o placanju manje skolarine vec na rate ili odmah punu svotu.



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
niky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 11. 2008. (17:08:33)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 5

PostPostano: 16:37 sri, 21. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav,

Da li se placa ako se upisuje jos neki izborni ili neki kolegij za nadopunu znanja. Da li to ovisi s kojeg je studija?
Konkretno ako zelimo s preddiplomskog jos polozit neki izborni koji nismo ?

Hvala na odgovoru
Pozdrav,

Da li se placa ako se upisuje jos neki izborni ili neki kolegij za nadopunu znanja. Da li to ovisi s kojeg je studija?
Konkretno ako zelimo s preddiplomskog jos polozit neki izborni koji nismo ?

Hvala na odgovoru


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ddujmic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2009. (14:01:31)
Postovi: (75)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 1

PostPostano: 17:23 sri, 21. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Placa se.
Placa se.



_________________
Nothing lasts forever
Even cold November rain
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:22 sri, 21. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisi napisala dovoljno informacija da bi se moglo odgovoriti na pitanje. [url=http://www.math.hr/Default.aspx?sec=295]Ovdje[/url] imas razne odluke o placanju i neplacanju. Pretpostavljam da se na tebe odnosi [url=http://www.math.hr/lgs.axd?t=16&id=3633]ova[/url].

Ako si na preddiplomskom i lani si ostvarila 18 ili vise ECTS-a, placas samo predmete koje ponovo upisujes. Dodatne predmete ne placas ako su sa iste razine studija. U slucaju da nisu iz programa tvojeg nego drugog preddiplomskog studija takodjer ih ne placas, ali tada molbu za upis placas 100 kn. Za kvaziparcijalu vrijede posebna pravila kao sto znas.

Moguce je da sam nesto krivo napisao. Za svaki slucaj predlazem da provjeris u referadi.
Nisi napisala dovoljno informacija da bi se moglo odgovoriti na pitanje. Ovdje imas razne odluke o placanju i neplacanju. Pretpostavljam da se na tebe odnosi ova.

Ako si na preddiplomskom i lani si ostvarila 18 ili vise ECTS-a, placas samo predmete koje ponovo upisujes. Dodatne predmete ne placas ako su sa iste razine studija. U slucaju da nisu iz programa tvojeg nego drugog preddiplomskog studija takodjer ih ne placas, ali tada molbu za upis placas 100 kn. Za kvaziparcijalu vrijede posebna pravila kao sto znas.

Moguce je da sam nesto krivo napisao. Za svaki slucaj predlazem da provjeris u referadi.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:11 sri, 21. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako nisam nesto krivo pokopcao, sada se placa i naknadni upis kolegija (jer su upisi prosli u srpnju).
Ako nisam nesto krivo pokopcao, sada se placa i naknadni upis kolegija (jer su upisi prosli u srpnju).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
merien
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 08. 2008. (21:13:29)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:33 uto, 27. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da ne idem dva puta gore, moze li netko tko je uzeo uplatnicu za ponovni upis kolegija javiti sto sve treba pisati na njoj?
Da ne idem dva puta gore, moze li netko tko je uzeo uplatnicu za ponovni upis kolegija javiti sto sve treba pisati na njoj?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 3:59 sri, 28. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Preporuka: odi JEDNOM gore, pokupi uplatnicu, i navodno odmah tamo na Horvatovcu mozes uplatiti bez naknade koju inace placas u bankama. A ako ti bi ti radije platio naknadu, evo podaci:

IME PREZIME i neki broj, ja pretpostavljam broj indexa

PRIMATELJ: Prirodoslovno-matematicki fakultet
Horvatovac 102a
10000 ZAGREB

BROJ RACUNA PRIMATELJA: 2360000-1101522208
POZIV NA BROJ ODOBRENJA: 503624900

OPIS PLACANJA: Skolarina za ak. god. 2011/12.

Iznos se racuna ovako:
MAXIMALNA PARTICIPACIJA / 60 ECTS-a = IZNOS PO ECTS-u

Za diplomski studij je max.participacija 8000kn pa izadje 133.33kn po ECTS-u, za preddiplomski ne znam 100% ali cini mi se da je 5500kn, tj. 91.67kn po ECTS-u.
Preporuka: odi JEDNOM gore, pokupi uplatnicu, i navodno odmah tamo na Horvatovcu mozes uplatiti bez naknade koju inace placas u bankama. A ako ti bi ti radije platio naknadu, evo podaci:

IME PREZIME i neki broj, ja pretpostavljam broj indexa

PRIMATELJ: Prirodoslovno-matematicki fakultet
Horvatovac 102a
10000 ZAGREB

BROJ RACUNA PRIMATELJA: 2360000-1101522208
POZIV NA BROJ ODOBRENJA: 503624900

OPIS PLACANJA: Skolarina za ak. god. 2011/12.

Iznos se racuna ovako:
MAXIMALNA PARTICIPACIJA / 60 ECTS-a = IZNOS PO ECTS-u

Za diplomski studij je max.participacija 8000kn pa izadje 133.33kn po ECTS-u, za preddiplomski ne znam 100% ali cini mi se da je 5500kn, tj. 91.67kn po ECTS-u.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ToMeK
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 09. 2008. (17:22:06)
Postovi: (BA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-12 = 17 - 29

PostPostano: 7:18 sri, 28. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, na Kemiji gore se može u njihovom računovodstvu uplatit 100% :D provjereno ;)
Da, na Kemiji gore se može u njihovom računovodstvu uplatit 100% Very Happy provjereno Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
merien
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 08. 2008. (21:13:29)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:12 sri, 28. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma da, odlicno, hvala!
ma da, odlicno, hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 18:50 sri, 28. 9. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Radno vrijeme je od 10:00 - 13:00h

Kad udjes na glavni ulaz (ako ne i jedini) ides ravno kroz staklena vrata pa zadnja vrata lijevo.
Radno vrijeme je od 10:00 - 13:00h

Kad udjes na glavni ulaz (ako ne i jedini) ides ravno kroz staklena vrata pa zadnja vrata lijevo.



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan