Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Predavanja - petak 30.9. i 7.10.
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 16:02 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slazem se.

Ako vec iz nekog razloga necete objaviti nove prezentacije (sto bi bilo korisno), je li moguce onda bar da se objavi informacija o tome gdje u knjizi se nalazi gradivo koje treba uciti (koje stranice/poglavlja), posto na novim prezentacijama to pise, a na starima ne? Inace bi mogli to zapisati na predavanjima, ali neki od nas u vrijeme predavanja imaju predavanja iz drugog kolegija, pa dolazimo samo na vjezbe petkom.
Slazem se.

Ako vec iz nekog razloga necete objaviti nove prezentacije (sto bi bilo korisno), je li moguce onda bar da se objavi informacija o tome gdje u knjizi se nalazi gradivo koje treba uciti (koje stranice/poglavlja), posto na novim prezentacijama to pise, a na starima ne? Inace bi mogli to zapisati na predavanjima, ali neki od nas u vrijeme predavanja imaju predavanja iz drugog kolegija, pa dolazimo samo na vjezbe petkom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 18:00 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

prezentacije profesor ne zeli dati zbog toga da studenti kao nebi ucili samo sa njih a ne iz knjige od kuda treba (tako je barem meni rekao kada sam ga pitao za prezentacije).
Imam zapisano dijelove iz knjige ali to cu staviti kasnije kada dodem doma di je to zapisano (osim ako netko drugi prije mene to ne stavi)
prezentacije profesor ne zeli dati zbog toga da studenti kao nebi ucili samo sa njih a ne iz knjige od kuda treba (tako je barem meni rekao kada sam ga pitao za prezentacije).
Imam zapisano dijelove iz knjige ali to cu staviti kasnije kada dodem doma di je to zapisano (osim ako netko drugi prije mene to ne stavi)



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 18:19 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ante003"]
Imam zapisano dijelove iz knjige ali to cu staviti kasnije kada dodem doma di je to zapisano (osim ako netko drugi prije mene to ne stavi)[/quote]

Aj mogu ja! Stranice 1-18, 26-34, 18-29, 31-57. Dopuni me ako sam nešto zaboravio.

Nego, ne znam kakva je praksa na FERu, ali hvala profesorima s našeg faksa što se potrude da svu literaturu koja nam je potrebna za polaganje kolegija dobijemo besplatno. :) Ova Ribarićeva fora s knjigom mi se uopće ne sviđa...
ante003 (napisa):

Imam zapisano dijelove iz knjige ali to cu staviti kasnije kada dodem doma di je to zapisano (osim ako netko drugi prije mene to ne stavi)


Aj mogu ja! Stranice 1-18, 26-34, 18-29, 31-57. Dopuni me ako sam nešto zaboravio.

Nego, ne znam kakva je praksa na FERu, ali hvala profesorima s našeg faksa što se potrude da svu literaturu koja nam je potrebna za polaganje kolegija dobijemo besplatno. Smile Ova Ribarićeva fora s knjigom mi se uopće ne sviđa...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pinkgirl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (21:08:16)
Postovi: (1AE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
63 = 82 - 19
Lokacija: K-K-Z

PostPostano: 19:11 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

a i na novim prezentacijama pise koji dio gradiva iz knjige je obradivan...
posebno je to bitno buduci da tok gradiva ne prati tok knjige ;)
a i na novim prezentacijama pise koji dio gradiva iz knjige je obradivan...
posebno je to bitno buduci da tok gradiva ne prati tok knjige Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 21:03 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala, ante i Atomised! Sarma ++ :D

Ne znam je li to sve dosad, Atomised. Znam da je prof. na predavanjima u petak, 30.09. radio Von Neumanna, sto je ovo na str. 31-57. Ne znam je li prosli tjedan (7./8. 10.) radio sto jos ili i dalje samo Von Neumanna.

Ako vam nije tesko, mozete li nakon svakog predavanja ovdje staviti koje stranice u knjizi su obradjene na predavanjima?

A za tu knjigu cemo se vec nekako snaci. :)
Hvala, ante i Atomised! Sarma ++ Very Happy

Ne znam je li to sve dosad, Atomised. Znam da je prof. na predavanjima u petak, 30.09. radio Von Neumanna, sto je ovo na str. 31-57. Ne znam je li prosli tjedan (7./8. 10.) radio sto jos ili i dalje samo Von Neumanna.

Ako vam nije tesko, mozete li nakon svakog predavanja ovdje staviti koje stranice u knjizi su obradjene na predavanjima?

A za tu knjigu cemo se vec nekako snaci. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 21:43 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crazylamb1"]
Ne znam je li to sve dosad, Atomised. Znam da je prof. na predavanjima u petak, 30.09. radio Von Neumanna, sto je ovo na str. 31-57. Ne znam je li prosli tjedan (7./8. 10.) radio sto jos ili i dalje samo Von Neumanna.

Ako vam nije tesko, mozete li nakon svakog predavanja ovdje staviti koje stranice u knjizi su obradjene na predavanjima?
[/quote]

E nisam sad siguran, znam da je bio nastavak od prošli put i da se uglavnom vrtilo oko toga ali se ne sjećam je li bilo novih stvari... To će već netko umjesto mene reći (Ante?). :)

A mogu napisati nakon svakog predavanja, nije problem...
Crazylamb1 (napisa):

Ne znam je li to sve dosad, Atomised. Znam da je prof. na predavanjima u petak, 30.09. radio Von Neumanna, sto je ovo na str. 31-57. Ne znam je li prosli tjedan (7./8. 10.) radio sto jos ili i dalje samo Von Neumanna.

Ako vam nije tesko, mozete li nakon svakog predavanja ovdje staviti koje stranice u knjizi su obradjene na predavanjima?


E nisam sad siguran, znam da je bio nastavak od prošli put i da se uglavnom vrtilo oko toga ali se ne sjećam je li bilo novih stvari... To će već netko umjesto mene reći (Ante?). Smile

A mogu napisati nakon svakog predavanja, nije problem...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ante003
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2008. (17:45:10)
Postovi: (3C5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 71 - 47

PostPostano: 22:22 pon, 10. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"][quote="ante003"]
Imam zapisano dijelove iz knjige ali to cu staviti kasnije kada dodem doma di je to zapisano (osim ako netko drugi prije mene to ne stavi)[/quote]

Aj mogu ja! Stranice 1-18, 26-34, 18-29, 31-57. Dopuni me ako sam nešto zaboravio.

Nego, ne znam kakva je praksa na FERu, ali hvala profesorima s našeg faksa što se potrude da svu literaturu koja nam je potrebna za polaganje kolegija dobijemo besplatno. :) Ova Ribarićeva fora s knjigom mi se uopće ne sviđa...[/quote]

Nemam neke druge stranice za sad.

A ovo za knjigu: Meni uzasno ide na zivce sto je svaki puta promovira. Ok, napisao si knjigu i zelis je prodat ali malo diskretnije to. A za prezentacije ne znam :/ fkt mi je drago da studiram di studiram jer sve imamo besplatno i dostupno. Inace, cuo sam da postoji vec neka pdf verzija ali to je sve na cuo :)
Atomised (napisa):
ante003 (napisa):

Imam zapisano dijelove iz knjige ali to cu staviti kasnije kada dodem doma di je to zapisano (osim ako netko drugi prije mene to ne stavi)


Aj mogu ja! Stranice 1-18, 26-34, 18-29, 31-57. Dopuni me ako sam nešto zaboravio.

Nego, ne znam kakva je praksa na FERu, ali hvala profesorima s našeg faksa što se potrude da svu literaturu koja nam je potrebna za polaganje kolegija dobijemo besplatno. Smile Ova Ribarićeva fora s knjigom mi se uopće ne sviđa...


Nemam neke druge stranice za sad.

A ovo za knjigu: Meni uzasno ide na zivce sto je svaki puta promovira. Ok, napisao si knjigu i zelis je prodat ali malo diskretnije to. A za prezentacije ne znam Ehm? fkt mi je drago da studiram di studiram jer sve imamo besplatno i dostupno. Inace, cuo sam da postoji vec neka pdf verzija ali to je sve na cuo Smile



_________________
Ako ste previše otvorenog uma, ispast će vam mozak
------------------------------------------------------
Racunalo bez Windowsa je kao riba bez bicikla
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
googol
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2011. (21:23:09)
Postovi: (71)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 9 - 10

PostPostano: 17:17 ned, 16. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=red][size=18]Moderator editirao zbog neprimjerenog sadrzaja![/size][/color]
Moderator editirao zbog neprimjerenog sadrzaja!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bbanelli
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 03. 2011. (09:21:40)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 20 - 23
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:40 ned, 16. 10. 2011    Naslov: Materijali Citirajte i odgovorite

Necu puno pricati, sapienti sat - http://2.718281828459045235360287471352662497757247093699959574966967627.com/m68k

Budite njezni i strpljivi prema linku, slabiji je od megabita a gore se vrti p0rn, pa pokusajte eksploatirati u neka antisocijalna vremena.

HTH,

Bubba
Necu puno pricati, sapienti sat - http://2.718281828459045235360287471352662497757247093699959574966967627.com/m68k

Budite njezni i strpljivi prema linku, slabiji je od megabita a gore se vrti p0rn, pa pokusajte eksploatirati u neka antisocijalna vremena.

HTH,

Bubba



_________________
Matematika
Dijeli ljude na dvije grupe. One kojima nije jasna i one kojima nije jasno kako ovim prvima nije jasna.
§ https://www.pci-z.com/ §
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 13:29 čet, 27. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

E, i konacno predavanje je proslo. Sto je danas radjeno - koje stranice iz knjige? Ima li slucajno jos kakvih bitnih/pametnih/korisnih napomena, npr. u vezi kolokvija ili nesto?
E, i konacno predavanje je proslo. Sto je danas radjeno - koje stranice iz knjige? Ima li slucajno jos kakvih bitnih/pametnih/korisnih napomena, npr. u vezi kolokvija ili nesto?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 13:37 čet, 27. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crazylamb1"]E, i konacno predavanje je proslo. Sto je danas radjeno - koje stranice iz knjige? Ima li slucajno jos kakvih bitnih/pametnih/korisnih napomena, npr. u vezi kolokvija ili nesto?[/quote]

Taman sam mislio napisati. :D

Počeli smo obrađivati poglavlje koje je u knjizi od 59. do 91. str., ali stigli smo obraditi samo CISC. RISC ne ulazi u kolokvij. Profesor je pričao i o nekim stvarima kojih nema u knjizi pa je možda dobro pogledati to kod nekog tko je zapisivao te stvari.
Nije bilo nekih bitnijih napomena, u kolokvij ulazi sve što smo obradili na vježbama i predavanjima (i ono što smo trebali sami pročitati)...
Crazylamb1 (napisa):
E, i konacno predavanje je proslo. Sto je danas radjeno - koje stranice iz knjige? Ima li slucajno jos kakvih bitnih/pametnih/korisnih napomena, npr. u vezi kolokvija ili nesto?


Taman sam mislio napisati. Very Happy

Počeli smo obrađivati poglavlje koje je u knjizi od 59. do 91. str., ali stigli smo obraditi samo CISC. RISC ne ulazi u kolokvij. Profesor je pričao i o nekim stvarima kojih nema u knjizi pa je možda dobro pogledati to kod nekog tko je zapisivao te stvari.
Nije bilo nekih bitnijih napomena, u kolokvij ulazi sve što smo obradili na vježbama i predavanjima (i ono što smo trebali sami pročitati)...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 19:10 čet, 27. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala na odgovoru :)

je li moguce da sutra netko da svoje biljeske na kopiranje u skriptarnici a nek' kaze da ce netko drugi doci podici to - ja sam na faksu od 12h nadalje, pa ili tako ili da se nadjemo pred skriptarnicom nekad od 12h pa dokad vec rade...

a u vezi toga sto je trebalo samostalno procitati - je li to unutar onih prvih 57 stranica koje su ranije spomenute i ovih novih o CISC-u, ili ima jos nesto (ako da, sto)?

hvala!
hvala na odgovoru Smile

je li moguce da sutra netko da svoje biljeske na kopiranje u skriptarnici a nek' kaze da ce netko drugi doci podici to - ja sam na faksu od 12h nadalje, pa ili tako ili da se nadjemo pred skriptarnicom nekad od 12h pa dokad vec rade...

a u vezi toga sto je trebalo samostalno procitati - je li to unutar onih prvih 57 stranica koje su ranije spomenute i ovih novih o CISC-u, ili ima jos nesto (ako da, sto)?

hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 19:56 čet, 27. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja nisam to zapisivao pa ne mogu ostaviti na kopiranje, valjda će se netko javiti... Ma nije da ima puno toga.
A ovo za samostalno se odnosilo na stvari iz knjige. :)
Ja nisam to zapisivao pa ne mogu ostaviti na kopiranje, valjda će se netko javiti... Ma nije da ima puno toga.
A ovo za samostalno se odnosilo na stvari iz knjige. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
googol
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2011. (21:23:09)
Postovi: (71)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 9 - 10

PostPostano: 9:34 sub, 29. 10. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolokvij je u 18h u srijedu ili je ipak po rasporedu?
Kolokvij je u 18h u srijedu ili je ipak po rasporedu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 15:39 čet, 17. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo izvještaj s današnjeg predavanja...

Profesor je još pričao o CISCu (stvari koje nam je ostao dužan) i onda prešao na RISC (77. - 92. str., posljednje što smo radili je na 88. ali ne znam koliko smo išli redom). Formate instrukcija ne moramo učiti napamet, kao ni koja instrukcija koristi koji format.
Inače, morali smo se potpisati... Rekao je profesor da je to za potrebe eventualne analize loših rezultata na kolokvijima (korelacija između redovitosti pohađanja predavanja i bodova na kolokviju?), ali je spomenuo i da mu se netko javio da iz zdravstvenih razloga ne može na prvi kolokvij, a danas te osobe nije bilo na predavanju. Uglavnom, ako netko bude ignorirao predavanja a onda se npr. razboli za kolokvij, neće mu uvažiti ni ispričnicu. Tako nekako.
Evo izvještaj s današnjeg predavanja...

Profesor je još pričao o CISCu (stvari koje nam je ostao dužan) i onda prešao na RISC (77. - 92. str., posljednje što smo radili je na 88. ali ne znam koliko smo išli redom). Formate instrukcija ne moramo učiti napamet, kao ni koja instrukcija koristi koji format.
Inače, morali smo se potpisati... Rekao je profesor da je to za potrebe eventualne analize loših rezultata na kolokvijima (korelacija između redovitosti pohađanja predavanja i bodova na kolokviju?), ali je spomenuo i da mu se netko javio da iz zdravstvenih razloga ne može na prvi kolokvij, a danas te osobe nije bilo na predavanju. Uglavnom, ako netko bude ignorirao predavanja a onda se npr. razboli za kolokvij, neće mu uvažiti ni ispričnicu. Tako nekako.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 16:25 čet, 24. 11. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Danas je profesor još malo pričao o RISCu, tj. rekao koja je razlika između našeg pojednostavljenog modela i ARM 6 procesora (slika na 92. stranici)... Nakon toga je pričao o protočnosti. O tome postoji cijelo poglavlje u knjizi, ali obradili smo samo mali dio toga ([i]otprilike[/i] stranice 429 - 436, ali bez tako detaljnih primjera). Drugi sat smo počeli s 4. poglavljem i stigli (opet otprilike, ne sjećam se točno) do MIPSa.
Danas je profesor još malo pričao o RISCu, tj. rekao koja je razlika između našeg pojednostavljenog modela i ARM 6 procesora (slika na 92. stranici)... Nakon toga je pričao o protočnosti. O tome postoji cijelo poglavlje u knjizi, ali obradili smo samo mali dio toga (otprilike stranice 429 - 436, ali bez tako detaljnih primjera). Drugi sat smo počeli s 4. poglavljem i stigli (opet otprilike, ne sjećam se točno) do MIPSa.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 19:56 čet, 1. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Danas smo dovršili četvrto poglavlje i počeli sa šestim (stigli otprilike do 130. stranice). Peto poglavlje (str. 107-121) trebamo proučiti sami.
Danas smo dovršili četvrto poglavlje i počeli sa šestim (stigli otprilike do 130. stranice). Peto poglavlje (str. 107-121) trebamo proučiti sami.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 20:00 čet, 8. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dovršili šesto poglavlje. Analiza slučaja je bitna jer će nam nešto slično sigurno doći u kolokviju.
Dovršili šesto poglavlje. Analiza slučaja je bitna jer će nam nešto slično sigurno doći u kolokviju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
msmit
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (15:13:55)
Postovi: (76)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5

PostPostano: 9:32 pet, 16. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Što je bilo jučer na predavanjima sve obrađeno? Imamo li idući četvrtak predavanje?
Što je bilo jučer na predavanjima sve obrađeno? Imamo li idući četvrtak predavanje?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 10:24 pet, 16. 12. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="msmit"]Što je bilo jučer na predavanjima sve obrađeno? Imamo li idući četvrtak predavanje?[/quote]

Sori, zaboravio napisati...

Na početku smo se još malo zadržali na onoj analizi slučaja od prošlog puta. Nakon toga smo obradili neke stvari iz 9. i 10. poglavlja, ali teško je reći što točno, nismo išli skroz redom i neke detalje smo preskočili. Najbolje naći nekoga tko je bilježio što se točno obradilo (ako takvih ima), a ja ću napisati otprilike, po sjećanju: Stranice 265 - 274, 311 - 319. Uzmite s velikom rezervom.
I da, u registre se obično spremaju samo podaci, a u cache i instrukcije, za to je rekao da je bitno. :D

Imamo predavanje (ili barem ja nisam čuo suprotno).
msmit (napisa):
Što je bilo jučer na predavanjima sve obrađeno? Imamo li idući četvrtak predavanje?


Sori, zaboravio napisati...

Na početku smo se još malo zadržali na onoj analizi slučaja od prošlog puta. Nakon toga smo obradili neke stvari iz 9. i 10. poglavlja, ali teško je reći što točno, nismo išli skroz redom i neke detalje smo preskočili. Najbolje naći nekoga tko je bilježio što se točno obradilo (ako takvih ima), a ja ću napisati otprilike, po sjećanju: Stranice 265 - 274, 311 - 319. Uzmite s velikom rezervom.
I da, u registre se obično spremaju samo podaci, a u cache i instrukcije, za to je rekao da je bitno. Very Happy

Imamo predavanje (ili barem ja nisam čuo suprotno).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 2 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan