Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

majca pmf

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ela999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2011. (13:15:31)
Postovi: (D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:48 ned, 4. 3. 2012    Naslov: majca pmf Citirajte i odgovorite

jel možemo i mi imati majce fakulteta?
jel možemo i mi imati majce fakulteta?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 03. 2008. (11:07:54)
Postovi: (38)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 2

PostPostano: 10:33 uto, 6. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Misliš na nešto ovakvo?

http://www.szefzg.com/index.php/vijesti/92-myefzghoodie

Po meni nije loša ideja, a vjerujem da bi o tome trebalo obavijestiti studentske predstavnike, ili možda čak provesti neku anketu, da li naši kolege to uopće žele čisto da se vidi isplativost.
Misliš na nešto ovakvo?

http://www.szefzg.com/index.php/vijesti/92-myefzghoodie

Po meni nije loša ideja, a vjerujem da bi o tome trebalo obavijestiti studentske predstavnike, ili možda čak provesti neku anketu, da li naši kolege to uopće žele čisto da se vidi isplativost.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 16:23 uto, 6. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

a sta ce vam to?
mislim, mozete si je i "same" napraviti....
a sta ce vam to?
mislim, mozete si je i "same" napraviti....



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 18:54 uto, 6. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ah čuj Gino, veća je fora kad ti netko na štandu proda 50% skuplje nego što bi te koštalo da ju sam izradiš
Ah čuj Gino, veća je fora kad ti netko na štandu proda 50% skuplje nego što bi te koštalo da ju sam izradiš



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Gino
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2008. (10:54:06)
Postovi: (370)16
Sarma = la pohva - posuda
-29 = 108 - 137
Lokacija: Pula

PostPostano: 20:52 uto, 6. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma to mi je jasno :D

al generalno cemu to sluzi, neovisno o lovi :)
ma to mi je jasno Very Happy

al generalno cemu to sluzi, neovisno o lovi Smile



_________________
Mario Berljafa
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 21:09 uto, 6. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gino"]ma to mi je jasno :D

al generalno cemu to sluzi, neovisno o lovi :)[/quote]

americko komerijalna fora, jer si jako kuull kad ti na majici pise da studiras, jer si kuull cim studiras
Gino (napisa):
ma to mi je jasno Very Happy

al generalno cemu to sluzi, neovisno o lovi Smile


americko komerijalna fora, jer si jako kuull kad ti na majici pise da studiras, jer si kuull cim studiras



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
marlen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2007. (23:42:26)
Postovi: (57)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 13 - 3
Lokacija: MedVEšČak

PostPostano: 22:11 uto, 6. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije "majca" nego "majica".
Pismenost je nužna za izradu tih "majca".

Npr. Fakultet političkih znanosti je polo i hoodie majice s logom faksa dijelio na upisu brucošima.

Kad bi i postojala majica PMF-MATEMATIKA, zbilja ne znam kam bi ju obukla.
Obilježavanje mi ima smisla samo na sportskim natjecanjima.
Nije "majca" nego "majica".
Pismenost je nužna za izradu tih "majca".

Npr. Fakultet političkih znanosti je polo i hoodie majice s logom faksa dijelio na upisu brucošima.

Kad bi i postojala majica PMF-MATEMATIKA, zbilja ne znam kam bi ju obukla.
Obilježavanje mi ima smisla samo na sportskim natjecanjima.



_________________
u Meni vLaDa LudiLO
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Borgcube
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (21:14:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 27 - 3
Lokacija: Tu i tamo.

PostPostano: 22:32 uto, 6. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možda želi netko i pokazati šta studira. Možda netko čak, ne daj Bože, voli studirati na PMF-u. Al očito, kad svi ostali faksevi to imaju, mi baš zato ne moramo imati jer je to "američki" i "besmisleno".

A kad uzmemo u obzir da su sve majice koje nosimo obilježene, bilo markom, bilo besplatnim reklamama za razna poduzeća, ne vidim zašto ne bi imalo smisla reklamirati naš faks.
Možda želi netko i pokazati šta studira. Možda netko čak, ne daj Bože, voli studirati na PMF-u. Al očito, kad svi ostali faksevi to imaju, mi baš zato ne moramo imati jer je to "američki" i "besmisleno".

A kad uzmemo u obzir da su sve majice koje nosimo obilježene, bilo markom, bilo besplatnim reklamama za razna poduzeća, ne vidim zašto ne bi imalo smisla reklamirati naš faks.



_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.


Zadnja promjena: Borgcube; 23:01 uto, 6. 3. 2012; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 23:00 uto, 6. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fireball"]americko komerijalna fora, jer si jako kuull kad ti na majici pise da studiras, jer si kuull cim studiras[/quote]
Zamijenio si države. U Hrvatskoj si kuull čim studiraš, a jako kuull si ako studiraš na EFZG, FFZG, FPZ ili tako nečemu popularnom. U SAD-u su puno više kuull mlađe osobe koje zarađuju novac, a nisu baš tako kuull osobe koje sjede za knjigom po cijele dane i postanu neovisne o roditeljima tek sa 23-28 godina. Kuull su eventualno sportaši, a studenti boljih sveučilišta su nerijetko sprdnja.
[quote="marlen"]Kad bi i postojala majica PMF-MATEMATIKA, zbilja ne znam kam bi ju obukla.[/quote]
Po doma, na sljeme, kad šećeš psa po kvartu, na plac...?
fireball (napisa):
americko komerijalna fora, jer si jako kuull kad ti na majici pise da studiras, jer si kuull cim studiras

Zamijenio si države. U Hrvatskoj si kuull čim studiraš, a jako kuull si ako studiraš na EFZG, FFZG, FPZ ili tako nečemu popularnom. U SAD-u su puno više kuull mlađe osobe koje zarađuju novac, a nisu baš tako kuull osobe koje sjede za knjigom po cijele dane i postanu neovisne o roditeljima tek sa 23-28 godina. Kuull su eventualno sportaši, a studenti boljih sveučilišta su nerijetko sprdnja.
marlen (napisa):
Kad bi i postojala majica PMF-MATEMATIKA, zbilja ne znam kam bi ju obukla.

Po doma, na sljeme, kad šećeš psa po kvartu, na plac...?



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 23:07 uto, 6. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"]U SAD-u su [snip] studenti boljih sveučilišta nerijetko sprdnja.[/quote]
Molim te, potkrijepi ovo nekakvim citatima.
goranm (napisa):
U SAD-u su [snip] studenti boljih sveučilišta nerijetko sprdnja.

Molim te, potkrijepi ovo nekakvim citatima.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 23:20 uto, 6. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marlen"]Nije "majca" nego "majica".
Pismenost je nužna za izradu tih "majca".[/quote]
:karma:

[quote="Borgcube"] Al očito, kad svi ostali faksevi to imaju, mi baš zato ne moramo imati jer je to "američki" i "besmisleno".[/quote]
Koji su to "svi ostali" faksevi?


I nije li PMF majica bilo u Ćumezu nekad davno?
marlen (napisa):
Nije "majca" nego "majica".
Pismenost je nužna za izradu tih "majca".

karma++

Borgcube (napisa):
Al očito, kad svi ostali faksevi to imaju, mi baš zato ne moramo imati jer je to "američki" i "besmisleno".

Koji su to "svi ostali" faksevi?


I nije li PMF majica bilo u Ćumezu nekad davno?



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 3:16 sri, 7. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"]Molim te, potkrijepi ovo nekakvim citatima.[/quote]
Nemam tako dobro sjećanje da bih mogao citirati čitave rečenice. Argumenti su obično bili da je studiranje na fancy sveučilištu gubljenje novaca i vremena i da po završetku studiranja većina ništa kvalitetnije ne obavlja svoj posao od onih koji su odmah krenuli u praktičan rad.
mdoko (napisa):
Molim te, potkrijepi ovo nekakvim citatima.

Nemam tako dobro sjećanje da bih mogao citirati čitave rečenice. Argumenti su obično bili da je studiranje na fancy sveučilištu gubljenje novaca i vremena i da po završetku studiranja većina ništa kvalitetnije ne obavlja svoj posao od onih koji su odmah krenuli u praktičan rad.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 2:10 čet, 8. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bih stavio na majcu (da, kaže se majca, a ne majica, barem u mome svijetu) nešto tipa "PMF MATEMATIKA" i ispod slika Leonarda iz TBBT-a kako govori Sheldonu "Go away!" :) Ili "Run far, run fast!".
Naravno, možemo i nešto pozitivniju verziju, samo za nadobudne "PMF MATEMATIKA - AAAAJMOOOOO!!!" :)
Ja bih stavio na majcu (da, kaže se majca, a ne majica, barem u mome svijetu) nešto tipa "PMF MATEMATIKA" i ispod slika Leonarda iz TBBT-a kako govori Sheldonu "Go away!" Smile Ili "Run far, run fast!".
Naravno, možemo i nešto pozitivniju verziju, samo za nadobudne "PMF MATEMATIKA - AAAAJMOOOOO!!!" Smile



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 4:17 čet, 8. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"][quote="mdoko"]Molim te, potkrijepi ovo nekakvim citatima.[/quote]
Nemam tako dobro sjećanje da bih mogao citirati čitave rečenice. Argumenti su obično bili da je studiranje na fancy sveučilištu gubljenje novaca i vremena i da po završetku studiranja većina ništa kvalitetnije ne obavlja svoj posao od onih koji su odmah krenuli u praktičan rad.[/quote]
Pod "citati" mislio sam na nekakva istraživanja koja govore o stavu Amerikanaca prema studentima boljih sveučilišta. Mislim da argumenti tipa "čuo sam od par ljudi" ili "pročitao sam na par mjesta" ne daju baš dobar temelj za izlaženje sa stavovima kao "u SAD-u su studenti boljih sveučilišta nerijetko sprdnja".

Ukratko, vezano za tvrdnju da Amerikanci (u nezanemarivom broju) studente boljih sveučilišta doživljavaju kao sprdnju - [i]I call shenanigans[/i] :cool:
goranm (napisa):
mdoko (napisa):
Molim te, potkrijepi ovo nekakvim citatima.

Nemam tako dobro sjećanje da bih mogao citirati čitave rečenice. Argumenti su obično bili da je studiranje na fancy sveučilištu gubljenje novaca i vremena i da po završetku studiranja većina ništa kvalitetnije ne obavlja svoj posao od onih koji su odmah krenuli u praktičan rad.

Pod "citati" mislio sam na nekakva istraživanja koja govore o stavu Amerikanaca prema studentima boljih sveučilišta. Mislim da argumenti tipa "čuo sam od par ljudi" ili "pročitao sam na par mjesta" ne daju baš dobar temelj za izlaženje sa stavovima kao "u SAD-u su studenti boljih sveučilišta nerijetko sprdnja".

Ukratko, vezano za tvrdnju da Amerikanci (u nezanemarivom broju) studente boljih sveučilišta doživljavaju kao sprdnju - I call shenanigans Cool



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 4:36 čet, 8. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"]Ja bih stavio na majcu (da, kaže se majca, a ne majica, barem u mome svijetu) nešto tipa "PMF MATEMATIKA" i ispod slika Leonarda iz TBBT-a kako govori Sheldonu "Go away!" :) Ili "Run far, run fast!".
Naravno, možemo i nešto pozitivniju verziju, samo za nadobudne "PMF MATEMATIKA - AAAAJMOOOOO!!!" :)[/quote]
Ne vidim što Sheldon, a pogotovo Leonard imaju za raditi na majici PMF-MO. Osim što se niti jedan ne bavi matematikom, imena i prezimena su im inspirirana imenima eksperimentalnih fizičara i tv producentom.

Za ovu drugu ideju, opet, promoviranjem budala, evolucijom i potragom za izgubljenom karikom na PMF-MO se ne bavimo.

P.S. To što je tvoj svijet nepismen ne znači da je i inače takav. :P

[size=9][color=#999999]Added after 6 minutes:[/color][/size]

[quote="mdoko"]Pod "citati" mislio sam na nekakva istraživanja koja govore o stavu Amerikanaca prema studentima boljih sveučilišta. Mislim da argumenti tipa "čuo sam od par ljudi" ili "pročitao sam na par mjesta" ne daju baš dobar temelj za izlaženje sa stavovima kao "u SAD-u su studenti boljih sveučilišta nerijetko sprdnja".[/quote]
Znam na što si mislio. Ne radi se o par ljudi, iako se radi o lošem slučajnom uzorku (za potrebe statistike) akumuliranom kroz par godina rada s ljudima iz SAD-a.
Milojko (napisa):
Ja bih stavio na majcu (da, kaže se majca, a ne majica, barem u mome svijetu) nešto tipa "PMF MATEMATIKA" i ispod slika Leonarda iz TBBT-a kako govori Sheldonu "Go away!" Smile Ili "Run far, run fast!".
Naravno, možemo i nešto pozitivniju verziju, samo za nadobudne "PMF MATEMATIKA - AAAAJMOOOOO!!!" Smile

Ne vidim što Sheldon, a pogotovo Leonard imaju za raditi na majici PMF-MO. Osim što se niti jedan ne bavi matematikom, imena i prezimena su im inspirirana imenima eksperimentalnih fizičara i tv producentom.

Za ovu drugu ideju, opet, promoviranjem budala, evolucijom i potragom za izgubljenom karikom na PMF-MO se ne bavimo.

P.S. To što je tvoj svijet nepismen ne znači da je i inače takav. Razz

Added after 6 minutes:

mdoko (napisa):
Pod "citati" mislio sam na nekakva istraživanja koja govore o stavu Amerikanaca prema studentima boljih sveučilišta. Mislim da argumenti tipa "čuo sam od par ljudi" ili "pročitao sam na par mjesta" ne daju baš dobar temelj za izlaženje sa stavovima kao "u SAD-u su studenti boljih sveučilišta nerijetko sprdnja".

Znam na što si mislio. Ne radi se o par ljudi, iako se radi o lošem slučajnom uzorku (za potrebe statistike) akumuliranom kroz par godina rada s ljudima iz SAD-a.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 10:44 čet, 8. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lafiel"]I nije li PMF majica bilo u Ćumezu nekad davno?[/quote]

bilo je i bile su subvencionirane od strane faksa i izrađene od strane studenata (još preciznije od strane kolege Ivkovića s kemije i mene), što je s obzirom na trenutno financijsku situaciju teže izvedivo. btw to je išlo za cijeli PMF, nije bilo razlike po odsjecima. i cijela stvar je izgledala u skladu s "koliko para toliko muzike", a nije bilo puno para ;) no na moje opće čuđenje i takve su bile popularne i dan danas još vidim poneku osobu da ih nosi u javnosti :gasp:

također dizajn tih majica nije osobito naglašavao PMF, to je bilo više kao sideshow (logo "ustanove" skrive negdje u pozadini ;)). prva je imala veliki barkod sa natpisom "Na PMF-u nisi samo broj" [size=7]i sitnim slovima "Dobiješ i ovu majicu"[/size]. Druga je bila na [url=http://2.bp.blogspot.com/_LtttRTjZ9XE/SijtvamuuXI/AAAAAAAAAPs/aJYNW-_D3YQ/s1600/pilic_geneza.png]kuglića[/url], što je interna fora na vic sa sfernim pilićima u vakuumu.
Lafiel (napisa):
I nije li PMF majica bilo u Ćumezu nekad davno?


bilo je i bile su subvencionirane od strane faksa i izrađene od strane studenata (još preciznije od strane kolege Ivkovića s kemije i mene), što je s obzirom na trenutno financijsku situaciju teže izvedivo. btw to je išlo za cijeli PMF, nije bilo razlike po odsjecima. i cijela stvar je izgledala u skladu s "koliko para toliko muzike", a nije bilo puno para Wink no na moje opće čuđenje i takve su bile popularne i dan danas još vidim poneku osobu da ih nosi u javnosti :gasp:

također dizajn tih majica nije osobito naglašavao PMF, to je bilo više kao sideshow (logo "ustanove" skrive negdje u pozadini Wink). prva je imala veliki barkod sa natpisom "Na PMF-u nisi samo broj" i sitnim slovima "Dobiješ i ovu majicu". Druga je bila na kuglića, što je interna fora na vic sa sfernim pilićima u vakuumu.



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Borgcube
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2010. (21:14:10)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
24 = 27 - 3
Lokacija: Tu i tamo.

PostPostano: 23:59 pet, 9. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lafiel"]
Koji su to "svi ostali" faksevi?

I nije li PMF majica bilo u Ćumezu nekad davno?[/quote]

Dobro, kolokvijalni izraz i pretjerivanje, očito postoje neki faksevi, >=2 i sa većim brojem studenata nego na našem odsjeku, ali irelevantno. Poanta je bila - na nekakav prijedlog, prvi odgovori su sprdanje. :roll:
Lafiel (napisa):

Koji su to "svi ostali" faksevi?

I nije li PMF majica bilo u Ćumezu nekad davno?


Dobro, kolokvijalni izraz i pretjerivanje, očito postoje neki faksevi, >=2 i sa većim brojem studenata nego na našem odsjeku, ali irelevantno. Poanta je bila - na nekakav prijedlog, prvi odgovori su sprdanje. Rolling Eyes



_________________
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
googol
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 09. 2011. (21:23:09)
Postovi: (71)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 9 - 10

PostPostano: 23:39 pet, 30. 3. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne razumijem zasto su ljudi odmah tak negativni i usporeduju i pljuju po Amerima. Tko zeli nosit, nosit ce je, tko ne zeli, nece. Meni je bas cool kada imam majcu nekog svecuilista i ako nosim Sorbonne i takve hoodice, zakaj nebi i faksa kaj studiram.

Na pitanje di bi ih nosila: ducan, setnja s psom, rekreacija, sport, po doma, ucenje, itd.
Ne razumijem zasto su ljudi odmah tak negativni i usporeduju i pljuju po Amerima. Tko zeli nosit, nosit ce je, tko ne zeli, nece. Meni je bas cool kada imam majcu nekog svecuilista i ako nosim Sorbonne i takve hoodice, zakaj nebi i faksa kaj studiram.

Na pitanje di bi ih nosila: ducan, setnja s psom, rekreacija, sport, po doma, ucenje, itd.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 17:57 uto, 26. 6. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

po meni je ovo super ideja!
a ove gluposti sto ljudi pricaju da je to amerikanizirano itd. su stvarno gluposti..
bilo bi super imat takve majice, pogotovo kad idemo van Hrvatske da ljudi vide od kuda smo, pogotovo ako su neka studentska natjecanja..
a sto se tice cijene, moze se dogovorit s firmom koja bi radila majice da bude neki njihov logo na majici pa da ih se reklamira, a mi dobijemo za manje para majice :)
po meni je ovo super ideja!
a ove gluposti sto ljudi pricaju da je to amerikanizirano itd. su stvarno gluposti..
bilo bi super imat takve majice, pogotovo kad idemo van Hrvatske da ljudi vide od kuda smo, pogotovo ako su neka studentska natjecanja..
a sto se tice cijene, moze se dogovorit s firmom koja bi radila majice da bude neki njihov logo na majici pa da ih se reklamira, a mi dobijemo za manje para majice Smile



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan