Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Jurinho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (23:39:13)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-16 = 10 - 26

PostPostano: 16:20 sri, 18. 1. 2012    Naslov: usmeni Citirajte i odgovorite

[bg=red]Zanima me ako se dogodi da ti fali 1.5 boda do veće ocjene,jel se to može kako "navući".naravno nakon usmenog. tipa imaš 73.5 boda,a treba ti 1.5 do 4?[/bg]
Zanima me ako se dogodi da ti fali 1.5 boda do veće ocjene,jel se to može kako "navući".naravno nakon usmenog. tipa imaš 73.5 boda,a treba ti 1.5 do 4?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zaruljica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2011. (13:15:25)
Postovi: (41)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 2
Lokacija: Split/Zagreb

PostPostano: 17:41 sri, 18. 1. 2012    Naslov: Re: usmeni Citirajte i odgovorite

[quote="Jurinho"][bg=red]Zanima me ako se dogodi da ti fali 1.5 boda do veće ocjene,jel se to može kako "navući".naravno nakon usmenog. tipa imaš 73.5 boda,a treba ti 1.5 do 4?[/bg][/quote]

čemu crvena slova?? :lol:
sve se može kad se hoće :wink:
Jurinho (napisa):
Zanima me ako se dogodi da ti fali 1.5 boda do veće ocjene,jel se to može kako "navući".naravno nakon usmenog. tipa imaš 73.5 boda,a treba ti 1.5 do 4?


čemu crvena slova?? Laughing
sve se može kad se hoće Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pjotr
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2011. (16:47:19)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 17:42 sri, 18. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije mi jasno o kakvom [i]navlačenju[/i] ti govoriš (budući da naglašavaš 'poslije usmenog'). [url=http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/em/]Ovdje[/url] su popisani svi načini provjere znanja EM. Ovako kako si se izrazio - ispada kao da zalaziš već u domenu plavokuvertovske crne magije, a o tome vjerojatno radije ne bismo ;)

Ako zaista rasturiš na usmenom, vjerujem kako ti bod manje-više neće činiti preveliku smetnju.

Usput, bi li se mogao služiti formatiranjem teksta koji ne izaziva glavobolju ljudima koji ga čitaju? Hvala :D
Nije mi jasno o kakvom navlačenju ti govoriš (budući da naglašavaš 'poslije usmenog'). Ovdje su popisani svi načini provjere znanja EM. Ovako kako si se izrazio - ispada kao da zalaziš već u domenu plavokuvertovske crne magije, a o tome vjerojatno radije ne bismo Wink

Ako zaista rasturiš na usmenom, vjerujem kako ti bod manje-više neće činiti preveliku smetnju.

Usput, bi li se mogao služiti formatiranjem teksta koji ne izaziva glavobolju ljudima koji ga čitaju? Hvala Very Happy



_________________
So it goes.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
Jurinho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (23:39:13)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-16 = 10 - 26

PostPostano: 18:12 sri, 18. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zaruljica"][quote="Jurinho"][bg=red]Zanima me ako se dogodi da ti fali 1.5 boda do veće ocjene,jel se to može kako "navući".naravno nakon usmenog. tipa imaš 73.5 boda,a treba ti 1.5 do 4?[/bg][/quote]

čemu crvena slova?? :lol:
sve se može kad se hoće :wink:[/quote]

ne znam,isključivo radi fore,ništa posebno... hvala :D

[quote="Pjotr"]Nije mi jasno o kakvom [i]navlačenju[/i] ti govoriš (budući da naglašavaš 'poslije usmenog'). [url=http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/em/]Ovdje[/url] su popisani svi načini provjere znanja EM. Ovako kako si se izrazio - ispada kao da zalaziš već u domenu plavokuvertovske crne magije, a o tome vjerojatno radije ne bismo ;)

Ako zaista rasturiš na usmenom, vjerujem kako ti bod manje-više neće činiti preveliku smetnju.

Usput, bi li se mogao služiti formatiranjem teksta koji ne izaziva glavobolju ljudima koji ga čitaju? Hvala :D[/quote]

Uopće nisam mislio na to,kako ti nazivaš "domenu plavokuvertovske crne magije",već sam pitao,ako imam 73.5 boda jel postoji mogućnost da dobijem 4,nikakve magije,kuverte ili što ti ja znam šta...
Prvo me porfesor mora pitati da bih dobio bodove, tj.ocijenu.


Ne kužim neke ljude koji mi stiskaju posude jer sam pitao obično pitanje,ako vam smeta moja crvena boja,nemojte čitati.

[size=9][color=#999999]Added after 1 minutes:[/color][/size]

Stišću*
zaruljica (napisa):
Jurinho (napisa):
Zanima me ako se dogodi da ti fali 1.5 boda do veće ocjene,jel se to može kako "navući".naravno nakon usmenog. tipa imaš 73.5 boda,a treba ti 1.5 do 4?


čemu crvena slova?? Laughing
sve se može kad se hoće Wink


ne znam,isključivo radi fore,ništa posebno... hvala Very Happy

Pjotr (napisa):
Nije mi jasno o kakvom navlačenju ti govoriš (budući da naglašavaš 'poslije usmenog'). Ovdje su popisani svi načini provjere znanja EM. Ovako kako si se izrazio - ispada kao da zalaziš već u domenu plavokuvertovske crne magije, a o tome vjerojatno radije ne bismo Wink

Ako zaista rasturiš na usmenom, vjerujem kako ti bod manje-više neće činiti preveliku smetnju.

Usput, bi li se mogao služiti formatiranjem teksta koji ne izaziva glavobolju ljudima koji ga čitaju? Hvala Very Happy


Uopće nisam mislio na to,kako ti nazivaš "domenu plavokuvertovske crne magije",već sam pitao,ako imam 73.5 boda jel postoji mogućnost da dobijem 4,nikakve magije,kuverte ili što ti ja znam šta...
Prvo me porfesor mora pitati da bih dobio bodove, tj.ocijenu.


Ne kužim neke ljude koji mi stiskaju posude jer sam pitao obično pitanje,ako vam smeta moja crvena boja,nemojte čitati.

Added after 1 minutes:

Stišću*


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pjotr
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2011. (16:47:19)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:27 sri, 18. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Jurinho"]Uopće nisam mislio na to,kako ti nazivaš "domenu plavokuvertovske crne magije",već sam pitao,ako imam 73.5 boda jel postoji mogućnost da dobijem 4,nikakve magije,kuverte ili što ti ja znam šta...
Prvo me porfesor mora pitati da bih dobio bodove, tj.ocijenu.


Ne kužim neke ljude koji mi stiskaju posude jer sam pitao obično pitanje,ako vam smeta moja crvena boja,nemojte čitati. [/quote]

Jasno je da nisi, kao što je i iz mojeg odgovora bilo jasno kako mi je bilo bilo jasno, mkay? Jednako tako je jasno i da si preskočio redak u kojem sam izrazila svoj stav o bodovanju usmenog jer je daleko zabavnije pisati uvrijeđene postove.
Kako bodovanje usmenih nije tako... uh... standardizirano, vjerojatno je blesavo razmišljati o točno 73.5 bodova, jelte. Ako si na samoj granici i pokažeš izvrsno znanje, profesor će ti vjerojatno dati 4.

Što se potonjeg tiče, krivo razmišljaš. Ako želiš da ti netko odgovori na pitanje, onda je na tebi da ga postaviš na takav način da ga drugi ljudi mogu bez problema pročitati. Upute u tom stilu su navedene [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=17017]ovdje[/url] - i, makar vsego ne spominje formatiranje teksta, očito je potrebno služiti se čitkim formatiranjem teksta kako bi post spadao u kategoriju onih pregledno napisanih.
Jurinho (napisa):
Uopće nisam mislio na to,kako ti nazivaš "domenu plavokuvertovske crne magije",već sam pitao,ako imam 73.5 boda jel postoji mogućnost da dobijem 4,nikakve magije,kuverte ili što ti ja znam šta...
Prvo me porfesor mora pitati da bih dobio bodove, tj.ocijenu.


Ne kužim neke ljude koji mi stiskaju posude jer sam pitao obično pitanje,ako vam smeta moja crvena boja,nemojte čitati.


Jasno je da nisi, kao što je i iz mojeg odgovora bilo jasno kako mi je bilo bilo jasno, mkay? Jednako tako je jasno i da si preskočio redak u kojem sam izrazila svoj stav o bodovanju usmenog jer je daleko zabavnije pisati uvrijeđene postove.
Kako bodovanje usmenih nije tako... uh... standardizirano, vjerojatno je blesavo razmišljati o točno 73.5 bodova, jelte. Ako si na samoj granici i pokažeš izvrsno znanje, profesor će ti vjerojatno dati 4.

Što se potonjeg tiče, krivo razmišljaš. Ako želiš da ti netko odgovori na pitanje, onda je na tebi da ga postaviš na takav način da ga drugi ljudi mogu bez problema pročitati. Upute u tom stilu su navedene ovdje - i, makar vsego ne spominje formatiranje teksta, očito je potrebno služiti se čitkim formatiranjem teksta kako bi post spadao u kategoriju onih pregledno napisanih.



_________________
So it goes.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice MSNM
Namdev
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (19:23:40)
Postovi: (29)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 19:08 sri, 18. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

I samo sto se tice editiranja, ne moras napisati to naknadno i staviti zvjezdicu, vec mozes ispraviti izvorni tekst :)

I meni se svidja tvoj izbor boje, crvena bas lijepo istice crni font.
I samo sto se tice editiranja, ne moras napisati to naknadno i staviti zvjezdicu, vec mozes ispraviti izvorni tekst Smile

I meni se svidja tvoj izbor boje, crvena bas lijepo istice crni font.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jurinho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (23:39:13)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-16 = 10 - 26

PostPostano: 20:43 sri, 18. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro je ljudi,pogriješio sam što sam stavio crvenu boju, ne mora svako posebno iskazati svoje nezadovoljstvo.Otvorit ćemo novi post pa onda ćemo pisati kako Jurinho ističe crni fond sa crvenom bojom.

Dobro hvala vam,shvatio sam poantu ove priče:" Ne više pisati na forumu!"hahahahahahahahaha.
.tamo piše da se ne stavlja link od zadatka,kad se traži pomoć,već da se napiše zadatak,al skoro svi stavljaju link zadataka,pa zašto ja ne bih pisao crvenom bojom,ajde molim te.... :superctebo:
Dobro je ljudi,pogriješio sam što sam stavio crvenu boju, ne mora svako posebno iskazati svoje nezadovoljstvo.Otvorit ćemo novi post pa onda ćemo pisati kako Jurinho ističe crni fond sa crvenom bojom.

Dobro hvala vam,shvatio sam poantu ove priče:" Ne više pisati na forumu!"hahahahahahahahaha.
.tamo piše da se ne stavlja link od zadatka,kad se traži pomoć,već da se napiše zadatak,al skoro svi stavljaju link zadataka,pa zašto ja ne bih pisao crvenom bojom,ajde molim te.... Cetiri losha ubishe tri Milosha...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vishykc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2010. (14:38:08)
Postovi: (6A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:19 sri, 18. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

A po kojem se kriteriju sastavlja popis kod prof. Pažanina ako smijem pitati?
A po kojem se kriteriju sastavlja popis kod prof. Pažanina ako smijem pitati?



_________________
U matematici se sve smije, osim pogriješiti!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikzmyster
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2010. (13:35:08)
Postovi: (72)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
45 = 46 - 1

PostPostano: 10:33 čet, 19. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]tamo piše da se ne stavlja link od zadatka,kad se traži pomoć,već da se napiše zadatak,al skoro svi stavljaju link zadataka,pa zašto ja ne bih pisao crvenom bojom,ajde molim te....[/quote]

znaci ako neko drugi grijesi, smijem i ja... pa to je ta pedantna matematicka logika! 8)
sto se prof.pazanina tice, mislim da je popis bio po abecedi, ali mozes doc bilo kad (u bilo koji termin prije svog) i zamolit ga da te pita i pitat ce te (tako sam ja bar napravio)
Citat:
tamo piše da se ne stavlja link od zadatka,kad se traži pomoć,već da se napiše zadatak,al skoro svi stavljaju link zadataka,pa zašto ja ne bih pisao crvenom bojom,ajde molim te....


znaci ako neko drugi grijesi, smijem i ja... pa to je ta pedantna matematicka logika! Cool
sto se prof.pazanina tice, mislim da je popis bio po abecedi, ali mozes doc bilo kad (u bilo koji termin prije svog) i zamolit ga da te pita i pitat ce te (tako sam ja bar napravio)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 2:23 pet, 20. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Jurinho"].tamo piše da se ne stavlja link od zadatka,kad se traži pomoć,već da se napiše zadatak,al skoro svi stavljaju link zadataka,pa zašto ja ne bih pisao crvenom bojom,ajde molim te.... :superctebo:[/quote]
[i]Tamo[/i] to ne piše. :tup: Piše
[quote](...) a ne [bg=red][size=20][u][b]samo[/b][/u][/size][/bg] link (...)[/quote]
Jurinho (napisa):
.tamo piše da se ne stavlja link od zadatka,kad se traži pomoć,već da se napiše zadatak,al skoro svi stavljaju link zadataka,pa zašto ja ne bih pisao crvenom bojom,ajde molim te.... Cetiri losha ubishe tri Milosha...

Tamo to ne piše. Tup! Piše
Citat:
(...) a ne samo link (...)



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Jurinho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (23:39:13)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-16 = 10 - 26

PostPostano: 3:26 pet, 20. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"][quote="Jurinho"].tamo piše da se ne stavlja link od zadatka,kad se traži pomoć,već da se napiše zadatak,al skoro svi stavljaju link zadataka,pa zašto ja ne bih pisao crvenom bojom,ajde molim te.... :superctebo:[/quote]
[i]Tamo[/i] to ne piše. :tup: Piše
[quote](...) a ne [bg=red][size=20][u][b]samo[/b][/u][/size][/bg] link (...)[/quote][/quote]
hahahahahahahahhahaha predobro mi je to,hahahahahaha [i]Tamo[/i] to ne piše. :tup: Piše -->genijalno :D


Rijesite mi zadatak/problem/... - ako trazite pomoc, napisite tekst zadatka (a ne samo link na neki PDF ili tko zna sto), te opisite sto ste sve pokushali i sto ste dobili!
Ako trazite nekakvo objasnjenje (npr. teorema, definicije i sl), napisite sto tocno nije jasno.
Topic koji sadrzi samo tekst "Rijesite mi zadatak taj i taj" takodjer ima dobre shanse netragom nestati, a na tugu i zaljenje svog autora...

-----------> to piše, većina to ne radi
:dash: :dash2: :computer: :jastuk:
goranm (napisa):
Jurinho (napisa):
.tamo piše da se ne stavlja link od zadatka,kad se traži pomoć,već da se napiše zadatak,al skoro svi stavljaju link zadataka,pa zašto ja ne bih pisao crvenom bojom,ajde molim te.... Cetiri losha ubishe tri Milosha...

Tamo to ne piše. Tup! Piše
Citat:
(...) a ne samo link (...)

hahahahahahahahhahaha predobro mi je to,hahahahahaha Tamo to ne piše. Tup! Piše →genijalno Very Happy


Rijesite mi zadatak/problem/... - ako trazite pomoc, napisite tekst zadatka (a ne samo link na neki PDF ili tko zna sto), te opisite sto ste sve pokushali i sto ste dobili!
Ako trazite nekakvo objasnjenje (npr. teorema, definicije i sl), napisite sto tocno nije jasno.
Topic koji sadrzi samo tekst "Rijesite mi zadatak taj i taj" takodjer ima dobre shanse netragom nestati, a na tugu i zaljenje svog autora...

-----------> to piše, većina to ne radi
Glavom kroz zid Glavom u zid Opasni su ti danasnji PCi Jastuk



_________________
"Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tomislav
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 10. 2010. (20:18:25)
Postovi: (181)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
23 = 116 - 93

PostPostano: 4:41 pet, 20. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je falilo tipa 1.5 bodova za 5, a nisam mogao uopce odg za 5 tako da se nemoj nadati previse
Meni je falilo tipa 1.5 bodova za 5, a nisam mogao uopce odg za 5 tako da se nemoj nadati previse


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Jurinho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (23:39:13)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-16 = 10 - 26

PostPostano: 12:47 pet, 20. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Tomislav"]Meni je falilo tipa 1.5 bodova za 5, a nisam mogao uopce odg za 5 tako da se nemoj nadati previse[/quote]


Jedini pravi odgovor, hvala ti :bananaparty: :thankyou2:
Tomislav (napisa):
Meni je falilo tipa 1.5 bodova za 5, a nisam mogao uopce odg za 5 tako da se nemoj nadati previse



Jedini pravi odgovor, hvala ti Tulum banana Yet another 'Thank you' sign



_________________
"Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:15 pet, 20. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

:idea:
U petak 27.1. je popravni kolokvij na kojem se moze dobiti bilo koja ocjena. Uz blagoslov profesora mozda mozes na taj nacin do vece ocjene. Adresa je ime.prezime@math.hr. Za grupu [M-Z] ime i prezime je Igor Pazanin, a za grupu [A-Lj] pise u potpisu.

Sretno!
Idea
U petak 27.1. je popravni kolokvij na kojem se moze dobiti bilo koja ocjena. Uz blagoslov profesora mozda mozes na taj nacin do vece ocjene. Adresa je ime.prezime@math.hr. Za grupu [M-Z] ime i prezime je Igor Pazanin, a za grupu [A-Lj] pise u potpisu.

Sretno!



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Jurinho
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2011. (23:39:13)
Postovi: (26)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-16 = 10 - 26

PostPostano: 21:24 pet, 20. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]:idea:
U petak 27.1. je popravni kolokvij na kojem se moze dobiti bilo koja ocjena. Uz blagoslov profesora mozda mozes na taj nacin do vece ocjene. Adresa je ime.prezime@math.hr. Za grupu [M-Z] ime i prezime je Igor Pazanin, a za grupu [A-Lj] pise u potpisu.

Sretno![/quote]


Hvala :D
krcko (napisa):
Idea
U petak 27.1. je popravni kolokvij na kojem se moze dobiti bilo koja ocjena. Uz blagoslov profesora mozda mozes na taj nacin do vece ocjene. Adresa je ime.prezime@math.hr. Za grupu [M-Z] ime i prezime je Igor Pazanin, a za grupu [A-Lj] pise u potpisu.

Sretno!



Hvala Very Happy



_________________
"Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vrabac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2012. (13:02:17)
Postovi: (8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 11:28 sri, 25. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

A što je s usmenim nakon popravnog? Pošto on nosi 50 bodova jesu li pravila ocjenjivanja drugačija nego inače na usmenom? Tj je li prvo pitanje ono eliminacijsko s papira pa onda daljnja pitanja za eventualnu veću ocjenu?
A što je s usmenim nakon popravnog? Pošto on nosi 50 bodova jesu li pravila ocjenjivanja drugačija nego inače na usmenom? Tj je li prvo pitanje ono eliminacijsko s papira pa onda daljnja pitanja za eventualnu veću ocjenu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:36 sri, 25. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tako nekako. S time da cu malo temeljitije cackati po eliminacijskim pitanjima za studente koji su bili na popravnom. U nacelu na popravnom mozete moze dobiti i 5 (ako super napisete test i zablistate na usmenom).
Tako nekako. S time da cu malo temeljitije cackati po eliminacijskim pitanjima za studente koji su bili na popravnom. U nacelu na popravnom mozete moze dobiti i 5 (ako super napisete test i zablistate na usmenom).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Vrabac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2012. (13:02:17)
Postovi: (8)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 11:40 sri, 25. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Super, hvala :)
Super, hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zenon
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 09. 2011. (19:14:43)
Postovi: (2B1)16
Sarma: -
Lokacija: [tex]\pm\infty[/tex]

PostPostano: 11:41 sri, 25. 1. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]U nacelu na popravnom mozete moze dobiti i 5 (ako super napisete test i zablistate na usmenom).[/quote]

Sumrak saga je, "na žalost", samo bajka, tako da ne vjerujem da će Vam ljudi blistati ni na usmenom, a ni poslije njega :lol:

Šala! Sretno svima, pogotovo onima koji se odvaže odreći se sigurno trojke ili četvorke i ići na pet! Good luck!
krcko (napisa):
U nacelu na popravnom mozete moze dobiti i 5 (ako super napisete test i zablistate na usmenom).


Sumrak saga je, "na žalost", samo bajka, tako da ne vjerujem da će Vam ljudi blistati ni na usmenom, a ni poslije njega Laughing

Šala! Sretno svima, pogotovo onima koji se odvaže odreći se sigurno trojke ili četvorke i ići na pet! Good luck!



_________________
It's a wonderful, wonderful life!
[tex]\heartsuit \ \mathcal{PMF-MO} \ \heartsuit[/tex]
[tex]\mathbb Z\Sigma\mathbb N\emptyset\mathbb N[/tex]
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan