Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni kolokvij (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
igecek
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2010. (23:54:29)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 13:40 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Popravni kolokvij Citirajte i odgovorite

Popravni kolokvij iz Mjere i integrala odrzat ce se u ponedjeljak,

4.7.2011., u [b] 12 sati[/b].

Raspored po ucionicama bit ce oglasen u petak poslijepodne na web stranici kolegija.

Popravni kolokvij sadrzavat ce i 4 'racunska' zadatka.

Molim kolege/kolegice koji nisu pristupili nekom od kolokvija (i opravdali su to ispricnicama na vrijeme), da mi se jave posebno nakon zalbi u petak (zalbe ce biti u 14 sati) radi dogovora o ponovljenom ili popravnom kolokviju (moze i mailom ako ste sprijeceni doci).

(I da, rezultati stizu g.s. danas navecer, jos je malo ostalo za ispraviti :D)

Ivana Gecek Tudjen
Popravni kolokvij iz Mjere i integrala odrzat ce se u ponedjeljak,

4.7.2011., u 12 sati.

Raspored po ucionicama bit ce oglasen u petak poslijepodne na web stranici kolegija.

Popravni kolokvij sadrzavat ce i 4 'racunska' zadatka.

Molim kolege/kolegice koji nisu pristupili nekom od kolokvija (i opravdali su to ispricnicama na vrijeme), da mi se jave posebno nakon zalbi u petak (zalbe ce biti u 14 sati) radi dogovora o ponovljenom ili popravnom kolokviju (moze i mailom ako ste sprijeceni doci).

(I da, rezultati stizu g.s. danas navecer, jos je malo ostalo za ispraviti Very Happy)

Ivana Gecek Tudjen


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tidus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2009. (12:47:59)
Postovi: (A5)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 15 - 16

PostPostano: 14:50 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Re: Popravni kolokvij Citirajte i odgovorite

[quote="igecek"]
(I da, rezultati stizu g.s. danas navecer, jos je malo ostalo za ispraviti :D)
[/quote]

Ovo mi se sviđa :D
igecek (napisa):

(I da, rezultati stizu g.s. danas navecer, jos je malo ostalo za ispraviti Very Happy)


Ovo mi se sviđa Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
put putujem
Gost





PostPostano: 16:14 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Super :D, a zna li se kada bi mogao biti upis ocjena u indeks za studente koji ne idu na popravni? Konkretno, moze li se sutra u terminu zalbi ili nakon zalbi upisati ocjena? Pitam zbog planiranja puta.
Super Very Happy, a zna li se kada bi mogao biti upis ocjena u indeks za studente koji ne idu na popravni? Konkretno, moze li se sutra u terminu zalbi ili nakon zalbi upisati ocjena? Pitam zbog planiranja puta.


[Vrh]
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 17:28 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Re: Popravni kolokvij Citirajte i odgovorite

[quote="igecek"]
(I da, rezultati stizu g.s. danas navecer, jos je malo ostalo za ispraviti :D)
[/quote]
Ha? Kako će to rezultati gotovo svuda stići? :)

Kudos, brzi ste, g.s. :)
igecek (napisa):

(I da, rezultati stizu g.s. danas navecer, jos je malo ostalo za ispraviti Very Happy)

Ha? Kako će to rezultati gotovo svuda stići? Smile

Kudos, brzi ste, g.s. Smile



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
JANKRI
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 07. 2008. (02:30:58)
Postovi: (10F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
97 = 132 - 35
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:07 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Re: Popravni kolokvij Citirajte i odgovorite

[quote="Milojko"]
Ha? Kako će to rezultati gotovo svuda stići? :)[/quote]

g.s. ponekad znači i gotovo sigurno... :P
Milojko (napisa):

Ha? Kako će to rezultati gotovo svuda stići? Smile


g.s. ponekad znači i gotovo sigurno... Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bbroj
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 02. 2008. (17:17:24)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 7 - 9

PostPostano: 19:21 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

otprilike oko koliko sat bi se to moglo ocekivat? do 22,do 23? cisto da ne refresham stalno.. :)
otprilike oko koliko sat bi se to moglo ocekivat? do 22,do 23? cisto da ne refresham stalno.. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
JANKRI
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 07. 2008. (02:30:58)
Postovi: (10F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
97 = 132 - 35
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:54 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajmoooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Nije valjda da će ovo biti pokazatelj da g.s. ne znači sigurno... :D
ajmoooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Nije valjda da će ovo biti pokazatelj da g.s. ne znači sigurno... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
tomitza
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 11. 2008. (19:50:48)
Postovi: (58)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 2

PostPostano: 22:04 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

daj JANKRI, smiri se... lupaj glavom o zid, pomaže, vjeruj mi... :D
daj JANKRI, smiri se... lupaj glavom o zid, pomaže, vjeruj mi... Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
JANKRI
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 07. 2008. (02:30:58)
Postovi: (10F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
97 = 132 - 35
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:07 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

E moj tomitza, više ništa ne pomaže! Jadan li sam! :D :D :D :D

Sutra ćemo si pomoć! 8)
E moj tomitza, više ništa ne pomaže! Jadan li sam! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Sutra ćemo si pomoć! Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
lepi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 06. 2007. (17:04:06)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 1

PostPostano: 22:08 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hehe! pa hajde kad neki, mogu i ja :) totalni spam..
g.s. bi znacilo da je komplementaran dogadaj mjere 0, i to one vjerojatnosne u ovom slucaju :) Eh, mjere 0, osim ak se ne dogodi, jel :p a hoce to i precesto :))
Hehe! pa hajde kad neki, mogu i ja Smile totalni spam..
g.s. bi znacilo da je komplementaran dogadaj mjere 0, i to one vjerojatnosne u ovom slucaju Smile Eh, mjere 0, osim ak se ne dogodi, jel :p a hoce to i precesto Smile)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bozidarsevo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2008. (10:15:01)
Postovi: (1D1)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-24 = 52 - 76
Lokacija: Samobor

PostPostano: 22:12 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

stiglo!

[size=9][color=#999999]Added after 2 minutes:[/color][/size]

i kolko je na kraju za 2?
stiglo!

Added after 2 minutes:

i kolko je na kraju za 2?



_________________
misli globalno, djeluj lokalno!
http://backway.me/
http://seodoa.com
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
i v a n č i c a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 02. 2007. (10:33:16)
Postovi: (2E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2

PostPostano: 22:15 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa 50 je prolaz!!
pa 50 je prolaz!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Netkojević
Gost





PostPostano: 23:05 čet, 30. 6. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

U vezi popravnog, postoji li ikakva mogućnost da i on bude primjerene težine kao 2 kolokvij i završni?(s obzirom na onu groznu računicu od 1/3+2/3) Jer sve što neki žele je 2, ne 3,4,5, nego 2. Ima dosta gradiva i kolegij nije trivijalan unatoč nekim izjavama.
Puno ljudi ima kojima je ovo jedini (zadnji) ispit na 3. godini. A isto tako ima dosta onih kojima je to zadnji ispit i ne žele upisati diplomski nego samo žele dobiti tu "preddiplomu" i konačno početi "normalno" živjeti!
Pa moram malo apelirati na asistente da malo sagledaju ovaj predmet iz nekih drugih perspektiva (ima tu i majka koje žele konačno tražiti posao da bi prehranile djecu, nekima kojima je zapošljavanje "na čekanju" jer čekaju tu preddiplomu, stvarno ih ima!)

Pa se zato nadam da će asistenti biti bar malo suosjećajni i prema takvoj skupini ljudi (i nikako ovim putem ne želim da se misli da zahtijevam da popravni bude nekakav trivić, već samo da bude primjerene težine...)

Hvala vam na razumijevanju!
U vezi popravnog, postoji li ikakva mogućnost da i on bude primjerene težine kao 2 kolokvij i završni?(s obzirom na onu groznu računicu od 1/3+2/3) Jer sve što neki žele je 2, ne 3,4,5, nego 2. Ima dosta gradiva i kolegij nije trivijalan unatoč nekim izjavama.
Puno ljudi ima kojima je ovo jedini (zadnji) ispit na 3. godini. A isto tako ima dosta onih kojima je to zadnji ispit i ne žele upisati diplomski nego samo žele dobiti tu "preddiplomu" i konačno početi "normalno" živjeti!
Pa moram malo apelirati na asistente da malo sagledaju ovaj predmet iz nekih drugih perspektiva (ima tu i majka koje žele konačno tražiti posao da bi prehranile djecu, nekima kojima je zapošljavanje "na čekanju" jer čekaju tu preddiplomu, stvarno ih ima!)

Pa se zato nadam da će asistenti biti bar malo suosjećajni i prema takvoj skupini ljudi (i nikako ovim putem ne želim da se misli da zahtijevam da popravni bude nekakav trivić, već samo da bude primjerene težine...)

Hvala vam na razumijevanju!


[Vrh]
vancika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2007. (20:11:36)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3
Lokacija: Varaždin

PostPostano: 2:43 pet, 1. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajme patetike :roll:
ajme patetike Rolling Eyes



_________________
People are strange when you're a stranger...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
(s)Venn
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2009. (17:59:25)
Postovi: (40)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 6
Lokacija: Velika Gorica

PostPostano: 12:09 pet, 1. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Netkojević"]Puno ljudi ima kojima je ovo jedini (zadnji) ispit na 3. godini. A isto tako ima dosta onih kojima je to zadnji ispit i ne žele upisati diplomski nego samo žele dobiti tu "preddiplomu" i konačno početi "normalno" živjeti!
Pa moram malo apelirati na asistente da malo sagledaju ovaj predmet iz nekih drugih perspektiva (ima tu i majka koje žele konačno tražiti posao da bi prehranile djecu, nekima kojima je zapošljavanje "na čekanju" jer čekaju tu preddiplomu, stvarno ih ima!)

Pa se zato nadam da će asistenti biti bar malo suosjećajni i prema takvoj skupini ljudi (i nikako ovim putem ne želim da se misli da zahtijevam da popravni bude nekakav trivić, već samo da bude primjerene težine...)

Hvala vam na razumijevanju![/quote]

Da si učio puno i na vrijeme, ne bi morao moljakati asistente da brinu o tvojoj sudbini. Asistenti i profesori moraju raditi svoj posao profesionalno, u skladu s pravilima koja su jednaka za sve, kako bi kvaliteta ovog studija bila i ostala na zavidnoj razini, odnosno kako bi diploma ovoga faxa vrijedila onoliko koliko vrijedi. Stoga se i ja nadam da će i popravni biti primjerene težine, kao što su bila zadnja dva ispita.

S druge strane, siguran sam da majki s djecom, ljudi željnih brzog i solidnog radnog mjesta ima jako puno među onima koji su položili. Za razliku od tebe, oni su mislili svoje obaveze izvršavati na vrijeme. Ukoliko ne položiš kolegij, moraš kriviti prvenstveno samu/samoga sebe, i bilo bi najbolje da što prije zasučeš rukave i do ponedjeljka se ne udaljavaš od bilježnica i skripte iz Mjere i integrala. :wink:

Lijep pozdrav.
Netkojević (napisa):
Puno ljudi ima kojima je ovo jedini (zadnji) ispit na 3. godini. A isto tako ima dosta onih kojima je to zadnji ispit i ne žele upisati diplomski nego samo žele dobiti tu "preddiplomu" i konačno početi "normalno" živjeti!
Pa moram malo apelirati na asistente da malo sagledaju ovaj predmet iz nekih drugih perspektiva (ima tu i majka koje žele konačno tražiti posao da bi prehranile djecu, nekima kojima je zapošljavanje "na čekanju" jer čekaju tu preddiplomu, stvarno ih ima!)

Pa se zato nadam da će asistenti biti bar malo suosjećajni i prema takvoj skupini ljudi (i nikako ovim putem ne želim da se misli da zahtijevam da popravni bude nekakav trivić, već samo da bude primjerene težine...)

Hvala vam na razumijevanju!


Da si učio puno i na vrijeme, ne bi morao moljakati asistente da brinu o tvojoj sudbini. Asistenti i profesori moraju raditi svoj posao profesionalno, u skladu s pravilima koja su jednaka za sve, kako bi kvaliteta ovog studija bila i ostala na zavidnoj razini, odnosno kako bi diploma ovoga faxa vrijedila onoliko koliko vrijedi. Stoga se i ja nadam da će i popravni biti primjerene težine, kao što su bila zadnja dva ispita.

S druge strane, siguran sam da majki s djecom, ljudi željnih brzog i solidnog radnog mjesta ima jako puno među onima koji su položili. Za razliku od tebe, oni su mislili svoje obaveze izvršavati na vrijeme. Ukoliko ne položiš kolegij, moraš kriviti prvenstveno samu/samoga sebe, i bilo bi najbolje da što prije zasučeš rukave i do ponedjeljka se ne udaljavaš od bilježnica i skripte iz Mjere i integrala. Wink

Lijep pozdrav.



_________________
..pišem pjesme, sviram bluz, radost i tugu na stihove lomim..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
konjina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 04. 2010. (21:55:18)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 19 - 14
Lokacija: po livadama i šumama

PostPostano: 17:20 pet, 1. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ima li poginulih, ranjenih?


[quote="Netkojević"](ima tu i majka koje žele konačno tražiti posao da bi prehranile djecu, nekima kojima je zapošljavanje "na čekanju" jer čekaju tu preddiplomu, stvarno ih ima!)
[/quote]
Ima li poginulih, ranjenih?


Netkojević (napisa):
(ima tu i majka koje žele konačno tražiti posao da bi prehranile djecu, nekima kojima je zapošljavanje "na čekanju" jer čekaju tu preddiplomu, stvarno ih ima!)



_________________
NJIIIIHAAA
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Milojko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2008. (14:57:52)
Postovi: (453)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 68 - 51
Lokacija: Hilbertov hotel

PostPostano: 20:09 pet, 1. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="(s)Venn"]i bilo bi najbolje da što prije zasučeš rukave i do ponedjeljka se ne udaljavaš od bilježnica i [b]skripte[/b] iz Mjere i integrala. :wink:
[/quote]
Ajmo svi sad još jednom, JANKRI MI TE VOLIMO! JANKRI MI TE VOLIMO! :)

No, na stranu šale. Ajde (s)Venn, pusti čovjeka da kumi i moli, izgleda da se malo zeznio, pa umjesto na Dolcu završio na Horvatovcu :)
No, sad stvarno, ajd za ozbiljno. Nemoj prodikovat ljudima, znaš da to nitko ne voli (sorry što ja sad radim nešto što jaaako naginje na prodiku :)). Nisu svi istih mogućnosti, niti su jednako zainteresirani za učenje matematike. Ali da, ovakav post, gdje tražiš od asistenata da ne kompliciraju baš kolokvij je totalno neumjesno, neakademski, pa rekao bih i bezobrazno, onako, jako.
Btw, diploma PMF-MO-a iz dana u dan sve manje vrijedi, sve zbog trenutnog načina na koji se provodi izobrazba.
Siguran sam da će asistenti sastaviti kolokvij dostojan i rješiv. Svima želim sretno na popravnom i da ukrumpiraju još i tu mjeru u indeks
(s)Venn (napisa):
i bilo bi najbolje da što prije zasučeš rukave i do ponedjeljka se ne udaljavaš od bilježnica i skripte iz Mjere i integrala. Wink

Ajmo svi sad još jednom, JANKRI MI TE VOLIMO! JANKRI MI TE VOLIMO! Smile

No, na stranu šale. Ajde (s)Venn, pusti čovjeka da kumi i moli, izgleda da se malo zeznio, pa umjesto na Dolcu završio na Horvatovcu Smile
No, sad stvarno, ajd za ozbiljno. Nemoj prodikovat ljudima, znaš da to nitko ne voli (sorry što ja sad radim nešto što jaaako naginje na prodiku Smile). Nisu svi istih mogućnosti, niti su jednako zainteresirani za učenje matematike. Ali da, ovakav post, gdje tražiš od asistenata da ne kompliciraju baš kolokvij je totalno neumjesno, neakademski, pa rekao bih i bezobrazno, onako, jako.
Btw, diploma PMF-MO-a iz dana u dan sve manje vrijedi, sve zbog trenutnog načina na koji se provodi izobrazba.
Siguran sam da će asistenti sastaviti kolokvij dostojan i rješiv. Svima želim sretno na popravnom i da ukrumpiraju još i tu mjeru u indeks



_________________
Sedam je prost broj Smile

Bolonja je smeće i to pod hitno treba mijenjat
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Rofl
Gost





PostPostano: 19:44 sub, 2. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="konjina"]Ima li poginulih, ranjenih?


[quote="Netkojević"](ima tu i majka koje žele konačno tražiti posao da bi prehranile djecu, nekima kojima je zapošljavanje "na čekanju" jer čekaju tu preddiplomu, stvarno ih ima!)
[/quote][/quote]

:shock: , stvarno se ljudi ubijaju na ovom kolegiju :rofl:

Po Netkojeviću;samo se druge paranoje vuku u ovaj predmet, i to njih puno, umjesto da se iste zaborave jer nemadu realne osnove... A i učenje ne bi bilo na odmet, a ne da se stalno apelira asistentima sve i svašta
konjina (napisa):
Ima li poginulih, ranjenih?


Netkojević (napisa):
(ima tu i majka koje žele konačno tražiti posao da bi prehranile djecu, nekima kojima je zapošljavanje "na čekanju" jer čekaju tu preddiplomu, stvarno ih ima!)


Shocked , stvarno se ljudi ubijaju na ovom kolegiju Rolling On the Floor Laughing

Po Netkojeviću;samo se druge paranoje vuku u ovaj predmet, i to njih puno, umjesto da se iste zaborave jer nemadu realne osnove... A i učenje ne bi bilo na odmet, a ne da se stalno apelira asistentima sve i svašta


[Vrh]
Gost






PostPostano: 10:05 uto, 5. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad je pisalo da su zalbe i rezultati? :roll: :oops:
kad je pisalo da su zalbe i rezultati? Rolling Eyes Embarassed


[Vrh]
LAra22
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 06. 2010. (16:43:18)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 10:24 uto, 5. 7. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

U 19 sati su žalbe.
U 19 sati su žalbe.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Mjera i integral Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan