Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kolokvij 2012.
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 16:46 sri, 4. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="eve"]
Radi se o tome da se izlazi u susret studentima koji su upisali predmete s razlicitih godina i ostecuje se studente koji slusaju predmete s iste godine!
[/quote]

na profesorskom su algebarske i kompleksna na istoj godini
eve (napisa):

Radi se o tome da se izlazi u susret studentima koji su upisali predmete s razlicitih godina i ostecuje se studente koji slusaju predmete s iste godine!


na profesorskom su algebarske i kompleksna na istoj godini


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Flame
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 08. 2009. (02:14:39)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
19 = 23 - 4

PostPostano: 5:57 pet, 6. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lafiel"]Nije li ovo sve skupa malo sebično? Meni osobno ni iz džepa, ni u džep (ne pišem ni Skupove, ni Algebarske), ali vi se žalite što se olakšalo studentima koji su imali dva kolokvija u [u]istom danu[/u] jer su vama stavili s [u]jednim danom razmaka[/u]? Argument [i]Trebali su se onda oni odmah u startu pripremat da ce pisat dva kolokvija u jednom danu i nebi bilo problema. [/i] je, u najmanju ruku, đubretarski. [img]http://i2.photobucket.com/albums/y29/waterfly89/Smilies/prstomugovno.gif[/img][/quote]

Problem nije sto se ljudima izaslo u susret, vec sto je pri tome pokazano malo razumijevanja prema drugima koji su stavljeni u tek malo bolju poziciju nego sto je to bila pocetna. Osim naravno ako ne cijenis san pretjerano. Ovdje ne stoji argument da se za kolokvije ne priprema zadnji dan jer prije toga se pisu 3, 4 druga kolokvija, pa tesko da se tu moze ugurati vrijeme za ovaj, a malo je onih koji mogu izaci na kolokvij da nisu pipnuli gradivo 2 tjedna.
Ono sto meni nije jasno je da kolokviji [i]nuzno[/i] moraju biti unutar 2 kolokvijska tjedna, kao da je rijec o svetoj kravi. Ovakve stvari se ne bi trebale rjesavati ad hoc, ipogotovo sad kad imamo kolokvijske razrede.
Lafiel (napisa):
Nije li ovo sve skupa malo sebično? Meni osobno ni iz džepa, ni u džep (ne pišem ni Skupove, ni Algebarske), ali vi se žalite što se olakšalo studentima koji su imali dva kolokvija u istom danu jer su vama stavili s jednim danom razmaka? Argument Trebali su se onda oni odmah u startu pripremat da ce pisat dva kolokvija u jednom danu i nebi bilo problema. je, u najmanju ruku, đubretarski.


Problem nije sto se ljudima izaslo u susret, vec sto je pri tome pokazano malo razumijevanja prema drugima koji su stavljeni u tek malo bolju poziciju nego sto je to bila pocetna. Osim naravno ako ne cijenis san pretjerano. Ovdje ne stoji argument da se za kolokvije ne priprema zadnji dan jer prije toga se pisu 3, 4 druga kolokvija, pa tesko da se tu moze ugurati vrijeme za ovaj, a malo je onih koji mogu izaci na kolokvij da nisu pipnuli gradivo 2 tjedna.
Ono sto meni nije jasno je da kolokviji nuzno moraju biti unutar 2 kolokvijska tjedna, kao da je rijec o svetoj kravi. Ovakve stvari se ne bi trebale rjesavati ad hoc, ipogotovo sad kad imamo kolokvijske razrede.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
hehe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2010. (19:25:16)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 2 - 9

PostPostano: 10:33 pet, 6. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

postovani kolege inzinjeri, naime ovaj prijedlog je odavno predan nadleznima (citaj prije vise od mjesec dana), nazalost tek je nedavno rjesen, a s druge strane iskreno, ne dira me kaj vi imate samo jedan dan razmaka, jer u protivnom bi nas preko 30 imalo samo pola sata razmaka, tako da budite realni u krivu ste. uostalom ako se ne sjecate do prije par godina je bio samo jedan kolokvijski tjedan, pa ako ste mogli tada imati kolokvij dana za danom, mozete i sada.
postovani kolege inzinjeri, naime ovaj prijedlog je odavno predan nadleznima (citaj prije vise od mjesec dana), nazalost tek je nedavno rjesen, a s druge strane iskreno, ne dira me kaj vi imate samo jedan dan razmaka, jer u protivnom bi nas preko 30 imalo samo pola sata razmaka, tako da budite realni u krivu ste. uostalom ako se ne sjecate do prije par godina je bio samo jedan kolokvijski tjedan, pa ako ste mogli tada imati kolokvij dana za danom, mozete i sada.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Flame
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 08. 2009. (02:14:39)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
19 = 23 - 4

PostPostano: 16:55 pet, 6. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slazem se da vam je trebalo pomaci kolokvij. Samo se ne slazem da je ovo najbolje rjesenje.
Slazem se da vam je trebalo pomaci kolokvij. Samo se ne slazem da je ovo najbolje rjesenje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
criplebee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 05. 2010. (11:37:12)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 10:59 sub, 7. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hehe"]postovani kolege inzinjeri, naime ovaj prijedlog je odavno predan nadleznima (citaj prije vise od mjesec dana), nazalost tek je nedavno rjesen, a s druge strane iskreno, ne dira me kaj vi imate samo jedan dan razmaka, jer u protivnom bi nas preko 30 imalo samo pola sata razmaka, tako da budite realni u krivu ste. uostalom ako se ne sjecate do prije par godina je bio samo jedan kolokvijski tjedan, pa ako ste mogli tada imati kolokvij dana za danom, mozete i sada.[/quote]

Ja sam prošli semestar dva puta u istom danu pisao dva kolokvija, tako da tvoj argument ne stoji.
A ovo prebacivvanje mi nikako ne paše jer mi je sada kolokvij u terminu praktikuma s kojeg mogu samo jedanput izostati. Tako da ne očekujte da će se drugi kolokvij iz kompleksne pisat u četvrtak jer ja ne planiram past kolegij zato jer neki ljudi ne mogu pisat dva kolokvija u jednom danu.
hehe (napisa):
postovani kolege inzinjeri, naime ovaj prijedlog je odavno predan nadleznima (citaj prije vise od mjesec dana), nazalost tek je nedavno rjesen, a s druge strane iskreno, ne dira me kaj vi imate samo jedan dan razmaka, jer u protivnom bi nas preko 30 imalo samo pola sata razmaka, tako da budite realni u krivu ste. uostalom ako se ne sjecate do prije par godina je bio samo jedan kolokvijski tjedan, pa ako ste mogli tada imati kolokvij dana za danom, mozete i sada.


Ja sam prošli semestar dva puta u istom danu pisao dva kolokvija, tako da tvoj argument ne stoji.
A ovo prebacivvanje mi nikako ne paše jer mi je sada kolokvij u terminu praktikuma s kojeg mogu samo jedanput izostati. Tako da ne očekujte da će se drugi kolokvij iz kompleksne pisat u četvrtak jer ja ne planiram past kolegij zato jer neki ljudi ne mogu pisat dva kolokvija u jednom danu.



_________________
せいしん いっとう なにごと か ならざらん
Seishin ittou nanigoto ka narazaran
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hehe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 04. 2010. (19:25:16)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 2 - 9

PostPostano: 21:52 pon, 9. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="criplebee"][quote="hehe"]postovani kolege inzinjeri, naime ovaj prijedlog je odavno predan nadleznima (citaj prije vise od mjesec dana), nazalost tek je nedavno rjesen, a s druge strane iskreno, ne dira me kaj vi imate samo jedan dan razmaka, jer u protivnom bi nas preko 30 imalo samo pola sata razmaka, tako da budite realni u krivu ste. uostalom ako se ne sjecate do prije par godina je bio samo jedan kolokvijski tjedan, pa ako ste mogli tada imati kolokvij dana za danom, mozete i sada.[/quote]

Ja sam prošli semestar dva puta u istom danu pisao dva kolokvija, tako da tvoj argument ne stoji.
A ovo prebacivvanje mi nikako ne paše jer mi je sada kolokvij u terminu praktikuma s kojeg mogu samo jedanput izostati. Tako da ne očekujte da će se drugi kolokvij iz kompleksne pisat u četvrtak jer ja ne planiram past kolegij zato jer neki ljudi ne mogu pisat dva kolokvija u jednom danu.[/quote]

Kolega zao mi je ako ti je u terminu praktikuma (nadam se da je dovoljno jaki argument da ti prihvate kao ispriku zbog nedolaska), takoder smatram da ako je moguce za drugi kolokvij bi se trebalo bolje uskladiti i dati nadleznima konkretniji prijedlog, odnosno da se mi medusobno organiziramo i nademo zajednicki jezik, pa u krajnjem slucaju neka bude i izvan kolokvijskih termina. Ako se svi uskladimo ne bi trebali imati prigovora.
criplebee (napisa):
hehe (napisa):
postovani kolege inzinjeri, naime ovaj prijedlog je odavno predan nadleznima (citaj prije vise od mjesec dana), nazalost tek je nedavno rjesen, a s druge strane iskreno, ne dira me kaj vi imate samo jedan dan razmaka, jer u protivnom bi nas preko 30 imalo samo pola sata razmaka, tako da budite realni u krivu ste. uostalom ako se ne sjecate do prije par godina je bio samo jedan kolokvijski tjedan, pa ako ste mogli tada imati kolokvij dana za danom, mozete i sada.


Ja sam prošli semestar dva puta u istom danu pisao dva kolokvija, tako da tvoj argument ne stoji.
A ovo prebacivvanje mi nikako ne paše jer mi je sada kolokvij u terminu praktikuma s kojeg mogu samo jedanput izostati. Tako da ne očekujte da će se drugi kolokvij iz kompleksne pisat u četvrtak jer ja ne planiram past kolegij zato jer neki ljudi ne mogu pisat dva kolokvija u jednom danu.


Kolega zao mi je ako ti je u terminu praktikuma (nadam se da je dovoljno jaki argument da ti prihvate kao ispriku zbog nedolaska), takoder smatram da ako je moguce za drugi kolokvij bi se trebalo bolje uskladiti i dati nadleznima konkretniji prijedlog, odnosno da se mi medusobno organiziramo i nademo zajednicki jezik, pa u krajnjem slucaju neka bude i izvan kolokvijskih termina. Ako se svi uskladimo ne bi trebali imati prigovora.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 14:57 pet, 13. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Formule za 1. kolokvij su na web stranici. U idućem tjednu konzultacije će biti u ponedjeljak od 14 do 16h i u srijedu od 17 do 18h (212). Stalni termin utorkom taj tjedan ne vrijedi.

Anja Vrbaški
Formule za 1. kolokvij su na web stranici. U idućem tjednu konzultacije će biti u ponedjeljak od 14 do 16h i u srijedu od 17 do 18h (212). Stalni termin utorkom taj tjedan ne vrijedi.

Anja Vrbaški


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mimi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 03. 2011. (21:20:46)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 21:11 pet, 13. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može pomoć oko 4.zadatka iz kolokvija od prošle godine? :)
Može pomoć oko 4.zadatka iz kolokvija od prošle godine? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:26 sub, 14. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

citajuci ovo,iznenadjen sam kakve samo budalastine ljudi pisu, dok su kolokviji bili u jednom tjednu mi nismo(prava generacija) ni studirali, tako da takvi argumenti su presmijesni i s razlogom je drugacije zadnje 3 godine(valjda), a neki ljudi nisu iz zagreba i putuju i treba im sat i po do 2 samo do zagreba, a jos i do faksa pa neki u 5 moraju ustati da bi dosli pa dragi kolege profesori ako svi drugi mogu pisati 2kolokvija u istome danu mozete i vi, u protivnom niste to trebali niti upisivati jer ima ljudi koji zbog tezine predmeta ni nisu sve upisali tj ono kaj se poklapa...i najbolje od svega to je vama izbori a nama obavezni...
citajuci ovo,iznenadjen sam kakve samo budalastine ljudi pisu, dok su kolokviji bili u jednom tjednu mi nismo(prava generacija) ni studirali, tako da takvi argumenti su presmijesni i s razlogom je drugacije zadnje 3 godine(valjda), a neki ljudi nisu iz zagreba i putuju i treba im sat i po do 2 samo do zagreba, a jos i do faksa pa neki u 5 moraju ustati da bi dosli pa dragi kolege profesori ako svi drugi mogu pisati 2kolokvija u istome danu mozete i vi, u protivnom niste to trebali niti upisivati jer ima ljudi koji zbog tezine predmeta ni nisu sve upisali tj ono kaj se poklapa...i najbolje od svega to je vama izbori a nama obavezni...


[Vrh]
smajl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 01. 2010. (12:59:23)
Postovi: (EB)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 1
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:16 sub, 14. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Asistentica je na jednim vjezbama rekla da ce biti jedno teorijsko pitanje u kolokviju. Da li to teorijsko pitanje podrazumijeva iskaz i dokaz teorema ili ?
Asistentica je na jednim vjezbama rekla da ce biti jedno teorijsko pitanje u kolokviju. Da li to teorijsko pitanje podrazumijeva iskaz i dokaz teorema ili ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 10:48 ned, 15. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može, ali ne nužno. Slično kao ranijih godina.
Može, ali ne nužno. Slično kao ranijih godina.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kobila krsto
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (16:55:08)
Postovi: (6A)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 16 - 18

PostPostano: 15:37 ned, 15. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hehe"][quote="criplebee"][quote="hehe"]postovani kolege inzinjeri, naime ovaj prijedlog je odavno predan nadleznima (citaj prije vise od mjesec dana), nazalost tek je nedavno rjesen, a s druge strane iskreno, ne dira me kaj vi imate samo jedan dan razmaka, jer u protivnom bi nas preko 30 imalo samo pola sata razmaka, tako da budite realni u krivu ste. uostalom ako se ne sjecate do prije par godina je bio samo jedan kolokvijski tjedan, pa ako ste mogli tada imati kolokvij dana za danom, mozete i sada.[/quote]

Ja sam prošli semestar dva puta u istom danu pisao dva kolokvija, tako da tvoj argument ne stoji.
A ovo prebacivvanje mi nikako ne paše jer mi je sada kolokvij u terminu praktikuma s kojeg mogu samo jedanput izostati. [b]Tako da ne očekujte da će se drugi kolokvij iz kompleksne pisat u četvrtak [/b] jer ja ne planiram past kolegij zato jer neki ljudi ne mogu pisat dva kolokvija u jednom danu.[/quote]

Kolega zao mi je ako ti je u terminu praktikuma (nadam se da je dovoljno jaki argument da ti prihvate kao ispriku zbog nedolaska), takoder smatram da ako je moguce za drugi kolokvij bi se trebalo bolje uskladiti i dati nadleznima konkretniji prijedlog, odnosno da se mi medusobno organiziramo i nademo zajednicki jezik, pa u krajnjem slucaju neka bude i izvan kolokvijskih termina. Ako se svi uskladimo ne bi trebali imati prigovora.[/quote]

neće jer je 7.6. (četvrtak) Tijelovo a i 2. godina će se žaliti gotovo sigurno ( opet ) radi intrafa i as :)
hehe (napisa):
criplebee (napisa):
hehe (napisa):
postovani kolege inzinjeri, naime ovaj prijedlog je odavno predan nadleznima (citaj prije vise od mjesec dana), nazalost tek je nedavno rjesen, a s druge strane iskreno, ne dira me kaj vi imate samo jedan dan razmaka, jer u protivnom bi nas preko 30 imalo samo pola sata razmaka, tako da budite realni u krivu ste. uostalom ako se ne sjecate do prije par godina je bio samo jedan kolokvijski tjedan, pa ako ste mogli tada imati kolokvij dana za danom, mozete i sada.


Ja sam prošli semestar dva puta u istom danu pisao dva kolokvija, tako da tvoj argument ne stoji.
A ovo prebacivvanje mi nikako ne paše jer mi je sada kolokvij u terminu praktikuma s kojeg mogu samo jedanput izostati. Tako da ne očekujte da će se drugi kolokvij iz kompleksne pisat u četvrtak jer ja ne planiram past kolegij zato jer neki ljudi ne mogu pisat dva kolokvija u jednom danu.


Kolega zao mi je ako ti je u terminu praktikuma (nadam se da je dovoljno jaki argument da ti prihvate kao ispriku zbog nedolaska), takoder smatram da ako je moguce za drugi kolokvij bi se trebalo bolje uskladiti i dati nadleznima konkretniji prijedlog, odnosno da se mi medusobno organiziramo i nademo zajednicki jezik, pa u krajnjem slucaju neka bude i izvan kolokvijskih termina. Ako se svi uskladimo ne bi trebali imati prigovora.


neće jer je 7.6. (četvrtak) Tijelovo a i 2. godina će se žaliti gotovo sigurno ( opet ) radi intrafa i as Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
stips90
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2009. (19:44:43)
Postovi: (9)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:32 pon, 16. 4. 2012    Naslov: Formule za kolokvij Citirajte i odgovorite

Je su li na stranici konačne (sve dopuštene) formule za prvi kolokvij ili su još dozvoljeni integrali i derivacije? Hvala
Je su li na stranici konačne (sve dopuštene) formule za prvi kolokvij ili su još dozvoljeni integrali i derivacije? Hvala



_________________
Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 9:29 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Re: Formule za kolokvij Citirajte i odgovorite

[quote="stips90"]Je su li na stranici konačne (sve dopuštene) formule za prvi kolokvij ili su još dozvoljeni integrali i derivacije? Hvala[/quote]

Konačne su. Sve od realnih integrala i derivacija što će vam trebati je opća matematička kultura. :wink:
stips90 (napisa):
Je su li na stranici konačne (sve dopuštene) formule za prvi kolokvij ili su još dozvoljeni integrali i derivacije? Hvala


Konačne su. Sve od realnih integrala i derivacija što će vam trebati je opća matematička kultura. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Flame
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 08. 2009. (02:14:39)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
19 = 23 - 4

PostPostano: 9:44 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Re: Formule za kolokvij Citirajte i odgovorite

[quote="Anja"][quote="stips90"]Je su li na stranici konačne (sve dopuštene) formule za prvi kolokvij ili su još dozvoljeni integrali i derivacije? Hvala[/quote]

Konačne su. Sve od realnih integrala i derivacija što će vam trebati je opća matematička kultura. :wink:[/quote]

Shvatit cu da ovo znaci da nemoramo znati integrirati, vec samo primjeniti Cauchyjev teorem :D :D :D
Anja (napisa):
stips90 (napisa):
Je su li na stranici konačne (sve dopuštene) formule za prvi kolokvij ili su još dozvoljeni integrali i derivacije? Hvala


Konačne su. Sve od realnih integrala i derivacija što će vam trebati je opća matematička kultura. Wink


Shvatit cu da ovo znaci da nemoramo znati integrirati, vec samo primjeniti Cauchyjev teorem Very Happy Very Happy Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 10:35 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Teško ćete izračunati integral ako ne znate integrirati. :)
Teško ćete izračunati integral ako ne znate integrirati. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Flame
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 08. 2009. (02:14:39)
Postovi: (53)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
19 = 23 - 4

PostPostano: 11:01 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Znati integrirati" dozivljavam u smislu analize 2, gdje se treba odrediti integral ezotericnim primjenama supstitucija i parcijalnih integracija uz poznavanje tablicnih integrala :D
Ovdje takve metode, nadam se, nisu potrebne.
"Znati integrirati" dozivljavam u smislu analize 2, gdje se treba odrediti integral ezotericnim primjenama supstitucija i parcijalnih integracija uz poznavanje tablicnih integrala Very Happy
Ovdje takve metode, nadam se, nisu potrebne.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 12:47 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, bit će dovoljno da znate integrirati u smislu kompleksne analize. :)
Da, bit će dovoljno da znate integrirati u smislu kompleksne analize. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mamanion41
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 01. 2009. (23:34:47)
Postovi: (20)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 22:41 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me da li u kolokvij ulaze i Laurentovi redovi? hvala
Zanima me da li u kolokvij ulaze i Laurentovi redovi? hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lost_soul
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 10. 2009. (17:38:41)
Postovi: (133)16
Sarma = la pohva - posuda
= 15 - 6

PostPostano: 23:03 uto, 17. 4. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

na prethodnoj stranici je odgovoreno na pitanje koje gradivo ulazi :)
na prethodnoj stranici je odgovoreno na pitanje koje gradivo ulazi Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Kompleksna analiza Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće
Stranica 2 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan