Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pismeni 19.4.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Kazo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (18:46:58)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:06 čet, 15. 4. 2004    Naslov: pismeni 19.4. Citirajte i odgovorite

gospon admin mozete li mi reci otprilike sto se moze ocekivati u pismenom iz UUR u 4. mjesecu?

(samo mi nemojte reci da pogledam rok iz 2. mj., ocekujem neki konkretniji odgovor:)
gospon admin mozete li mi reci otprilike sto se moze ocekivati u pismenom iz UUR u 4. mjesecu?

(samo mi nemojte reci da pogledam rok iz 2. mj., ocekujem neki konkretniji odgovor:)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:34 čet, 15. 4. 2004    Naslov: Re: pismeni 19.4. Citirajte i odgovorite

[quote="Kazo"]gospon admin mozete li mi reci otprilike sto se moze ocekivati u pismenom iz UUR u 4. mjesecu?[/quote]

Bilo sto sto spada u gradivo obradjeno na vjezbama... :roll:

Imate konzultacije, stare rokove, kolege,... poanta ispita je da naucite [b]gradivo[/b] a ne tih 5 zadataka koji se pojave bash na tom roku. :evil:

[quote="Kazo"](samo mi nemojte reci da pogledam rok iz 2. mj., ocekujem neki konkretniji odgovor:)[/quote]

Te je davao kolega; ja ne znam ni kako su ti rokovi izgledali. :roll:

Konkretniji odgovor? :shock: Da ne bi mozda PDF verziju roka, zajedno s rjesenjima (da, vec sam oboje pripremio)? :evil:

Ovakav nastup smatram prilicno bezobraznim. :evil: Odakle ti pravo "ocekivati konkretan odgovor" o tome sto ce biti na roku? :evil:
Kazo (napisa):
gospon admin mozete li mi reci otprilike sto se moze ocekivati u pismenom iz UUR u 4. mjesecu?


Bilo sto sto spada u gradivo obradjeno na vjezbama... Rolling Eyes

Imate konzultacije, stare rokove, kolege,... poanta ispita je da naucite gradivo a ne tih 5 zadataka koji se pojave bash na tom roku. Evil or Very Mad

Kazo (napisa):
(samo mi nemojte reci da pogledam rok iz 2. mj., ocekujem neki konkretniji odgovor:)


Te je davao kolega; ja ne znam ni kako su ti rokovi izgledali. Rolling Eyes

Konkretniji odgovor? Shocked Da ne bi mozda PDF verziju roka, zajedno s rjesenjima (da, vec sam oboje pripremio)? Evil or Very Mad

Ovakav nastup smatram prilicno bezobraznim. Evil or Very Mad Odakle ti pravo "ocekivati konkretan odgovor" o tome sto ce biti na roku? Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:31 čet, 15. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

dakle, najkonkretnije sto ja znam o svakom roku i jos ponesto o ovome
sasvim konkretno :twisted:

na vrhu stranice, kojih 2 cm od ruba pise naziv kolegija iz kojeg je rok
ispod toga vjerojatno pise datum i ponesto tehnikalija...
onda, slijedi numerirani popis zadataka (uglavnom ih je 5)
svaki zadatak je najcesce paragraf texta koji se odnosi iskljucivo samo na taj zadatak
kadkad dodje i slicica kao pomoc, ali vjerujem da za tako nesto nema potrebe za UUR
u svakom slucaju, u svakom se roku nastoji sto vise gradiva potrpati u tih 5 zadataka, ako zatreba, primjenjuje se postupak dijeljenja zadatka u podzadatke...
rok iz UURa ti nosi 100 bodova

eto... jesam bila konkretnija? :PP

mislim, gradivo iz UURa se valjda nije mijenjalo barem tri godine... a u tri godine je bilo odokativno 8 rokova.. znaci, ako si porjesavao tocno svih tih 70tak zadataka.... mislim da te zbilja ne treba niti najmanje zanimati sto ide u ovaj rok - jer to si mogao zakljuciti: ide gradivo :PP

ajde malo logicki
moralo bi biti nesto komplicirano (tipa polja, matrice, pointeri, vezane liste.... mislim da je to sve od 'slozenijih' tipova podataka koje ste radili)
da ja dajem rok, bilo bi svih 5 zadataka za programirati
dva bi bila teska (pointeri, vezane liste, i nesto vece s matricama, zapisima...)
jedan tezi... recimo, neka rekurzija, ili 1D polje...
a dva bi bila laksa... ali ne prelagana...

no, na vasu srecu, ja ne sastavljam zadatke :PP

koliko se ja sjecam starih rokova... ako ne znas dobro programirati teske stvari... moze se proci i na laganima ako pazis sta radis... i pazljivo citas zadatak
a ako zbilja ne znas... mozda si preuranio sa izlaskom na rok.... :?
dakle, najkonkretnije sto ja znam o svakom roku i jos ponesto o ovome
sasvim konkretno Twisted Evil

na vrhu stranice, kojih 2 cm od ruba pise naziv kolegija iz kojeg je rok
ispod toga vjerojatno pise datum i ponesto tehnikalija...
onda, slijedi numerirani popis zadataka (uglavnom ih je 5)
svaki zadatak je najcesce paragraf texta koji se odnosi iskljucivo samo na taj zadatak
kadkad dodje i slicica kao pomoc, ali vjerujem da za tako nesto nema potrebe za UUR
u svakom slucaju, u svakom se roku nastoji sto vise gradiva potrpati u tih 5 zadataka, ako zatreba, primjenjuje se postupak dijeljenja zadatka u podzadatke...
rok iz UURa ti nosi 100 bodova

eto... jesam bila konkretnija? Weeee-heeee!!!

mislim, gradivo iz UURa se valjda nije mijenjalo barem tri godine... a u tri godine je bilo odokativno 8 rokova.. znaci, ako si porjesavao tocno svih tih 70tak zadataka.... mislim da te zbilja ne treba niti najmanje zanimati sto ide u ovaj rok - jer to si mogao zakljuciti: ide gradivo Weeee-heeee!!!

ajde malo logicki
moralo bi biti nesto komplicirano (tipa polja, matrice, pointeri, vezane liste.... mislim da je to sve od 'slozenijih' tipova podataka koje ste radili)
da ja dajem rok, bilo bi svih 5 zadataka za programirati
dva bi bila teska (pointeri, vezane liste, i nesto vece s matricama, zapisima...)
jedan tezi... recimo, neka rekurzija, ili 1D polje...
a dva bi bila laksa... ali ne prelagana...

no, na vasu srecu, ja ne sastavljam zadatke Weeee-heeee!!!

koliko se ja sjecam starih rokova... ako ne znas dobro programirati teske stvari... moze se proci i na laganima ako pazis sta radis... i pazljivo citas zadatak
a ako zbilja ne znas... mozda si preuranio sa izlaskom na rok.... Confused



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:37 čet, 15. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]mislim, gradivo iz UURa se valjda nije mijenjalo barem tri godine... a u tri godine je bilo odokativno 8 rokova.. znaci, ako si porjesavao tocno svih tih 70tak zadataka....[/quote]

3 godine
8 rokova godisnje
5 zadataka po roku (ne racunam dva "extra" koje smo prije imali za "stare" studente)

:arrow: 3*8*5 = 120

Kako si ti dobila "[i]70ak[/i]"? :grebgreb:
Nesi (napisa):
mislim, gradivo iz UURa se valjda nije mijenjalo barem tri godine... a u tri godine je bilo odokativno 8 rokova.. znaci, ako si porjesavao tocno svih tih 70tak zadataka....


3 godine
8 rokova godisnje
5 zadataka po roku (ne racunam dva "extra" koje smo prije imali za "stare" studente)

Arrow 3*8*5 = 120

Kako si ti dobila "70ak"? Kotacici rade 100 na sat



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 17:45 čet, 15. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="Nesi"]mislim, gradivo iz UURa se valjda nije mijenjalo barem tri godine... a u tri godine je bilo odokativno 8 rokova.. znaci, ako si porjesavao tocno svih tih 70tak zadataka....[/quote]

3 godine
8 rokova godisnje
5 zadataka po roku (ne racunam dva "extra" koje smo prije imali za "stare" studente)

:arrow: 3*8*5 = 120

Kako si ti dobila "[i]70ak[/i]"? :grebgreb:[/quote]

:grebgreb:
vid, kad tak postavis, ne znam ni ja :rotfl:
:grebgreb:
mislim da sam pomnozila 3*8, dobila 24, zaokruzila na 25, i ponovno pomnozila s 3, zaboravljajuci da sam godine vec uzela u obzir i da su zadaci na redu :g:
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
mislim, gradivo iz UURa se valjda nije mijenjalo barem tri godine... a u tri godine je bilo odokativno 8 rokova.. znaci, ako si porjesavao tocno svih tih 70tak zadataka....


3 godine
8 rokova godisnje
5 zadataka po roku (ne racunam dva "extra" koje smo prije imali za "stare" studente)

Arrow 3*8*5 = 120

Kako si ti dobila "70ak"? Kotacici rade 100 na sat


Kotacici rade 100 na sat
vid, kad tak postavis, ne znam ni ja Valjam se po podu od smijeha
Kotacici rade 100 na sat
mislim da sam pomnozila 3*8, dobila 24, zaokruzila na 25, i ponovno pomnozila s 3, zaboravljajuci da sam godine vec uzela u obzir i da su zadaci na redu Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 19:17 čet, 15. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]...dobila 24, zaokruzila na 25,...[/quote]

Sve ostalo još ajde, ali zaokruživanje 24 na 25 (da bi se pomnožilo s 3 )... :rotfl:
Nesi (napisa):
...dobila 24, zaokruzila na 25,...


Sve ostalo još ajde, ali zaokruživanje 24 na 25 (da bi se pomnožilo s 3 )... Valjam se po podu od smijeha


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 19:29 čet, 15. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="veky"][quote="Nesi"]...dobila 24, zaokruzila na 25,...[/quote]

Sve ostalo još ajde, ali zaokruživanje 24 na 25 (da bi se pomnožilo s 3 )... :rotfl:[/quote]

ja sam ko mala lijepo naucila raditi sa 'novcanicama' od 25 HRD :g:
one smedjo-ljubicaste :)
pa kad god mi se pojavi nesto 25-oliko (ili ga je pretvorim u 25-oliko), ja zamislim snopic tih novcanica i igram se s njima u glavi :rotfl:
veky (napisa):
Nesi (napisa):
...dobila 24, zaokruzila na 25,...


Sve ostalo još ajde, ali zaokruživanje 24 na 25 (da bi se pomnožilo s 3 )... Valjam se po podu od smijeha


ja sam ko mala lijepo naucila raditi sa 'novcanicama' od 25 HRD Mr. Green
one smedjo-ljubicaste Smile
pa kad god mi se pojavi nesto 25-oliko (ili ga je pretvorim u 25-oliko), ja zamislim snopic tih novcanica i igram se s njima u glavi Valjam se po podu od smijeha



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan