Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zamolbe (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
weeh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2008. (00:00:53)
Postovi: (32)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:31 sri, 11. 7. 2012    Naslov: Zamolbe Citirajte i odgovorite

Jel iko zna kako ide to ove godine? Ove koje se plaćaju. Na šta to uplaćujemo i kako to ide?
Jel iko zna kako ide to ove godine? Ove koje se plaćaju. Na šta to uplaćujemo i kako to ide?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 13:25 sri, 11. 7. 2012    Naslov: Re: Zamoble Citirajte i odgovorite

[quote="weeh"]Jel iko zna kako ide to ove godine? Ove koje se plaćaju. Na šta to uplaćujemo i kako to ide?[/quote]

Imas ovdje:
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=18150&postdays=0&postorder=asc&&start=20

6. post od dolje.

Napises molbu i predas ju zajedno s indeksom i potvrdom o uplati u urudzbeni zapisnik.

Btw. Molbu za sto?
weeh (napisa):
Jel iko zna kako ide to ove godine? Ove koje se plaćaju. Na šta to uplaćujemo i kako to ide?


Imas ovdje:
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=18150&postdays=0&postorder=asc&&start=20

6. post od dolje.

Napises molbu i predas ju zajedno s indeksom i potvrdom o uplati u urudzbeni zapisnik.

Btw. Molbu za sto?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bole13
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 11. 2008. (00:33:50)
Postovi: (5A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 11:26 čet, 12. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Napisao sam molbu za 3. upis kolegija i platio 100 kn, ali imam još jednu molbu za upis jednog izbornog kolegija u semestru u kojem već imam položen jedan izborni pa me zanima trebam li i tu molbu platiti 100 kn? I ako moram, mogu li onda to samo dopisati na molbu za 3. upis kolegija da izbjegnem plaćanje 200 kn?
Napisao sam molbu za 3. upis kolegija i platio 100 kn, ali imam još jednu molbu za upis jednog izbornog kolegija u semestru u kojem već imam položen jedan izborni pa me zanima trebam li i tu molbu platiti 100 kn? I ako moram, mogu li onda to samo dopisati na molbu za 3. upis kolegija da izbjegnem plaćanje 200 kn?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 12:29 čet, 12. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bole13"]Napisao sam molbu za 3. upis kolegija i platio 100 kn, ali imam još jednu molbu za upis jednog izbornog kolegija u semestru u kojem već imam položen jedan izborni pa me zanima trebam li i tu molbu platiti 100 kn? I ako moram, mogu li onda to samo dopisati na molbu za 3. upis kolegija da izbjegnem plaćanje 200 kn?[/quote]

ne trebas platiti 100 kn za taj izborni (ako je s tvog smjera),

(no zbunila me danas frendica - ona nova djelatnica referade joj je rekla da na isti obrazac napise zamolbu za upis dva kolegija od kojih jedan nije s njenog smjera, i da molbu za taj kolegij ne treba placati.

a ja sam platila ...)
:?:
Bole13 (napisa):
Napisao sam molbu za 3. upis kolegija i platio 100 kn, ali imam još jednu molbu za upis jednog izbornog kolegija u semestru u kojem već imam položen jedan izborni pa me zanima trebam li i tu molbu platiti 100 kn? I ako moram, mogu li onda to samo dopisati na molbu za 3. upis kolegija da izbjegnem plaćanje 200 kn?


ne trebas platiti 100 kn za taj izborni (ako je s tvog smjera),

(no zbunila me danas frendica - ona nova djelatnica referade joj je rekla da na isti obrazac napise zamolbu za upis dva kolegija od kojih jedan nije s njenog smjera, i da molbu za taj kolegij ne treba placati.

a ja sam platila ...)
Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tamusil
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2012. (17:48:39)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 14:01 čet, 12. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel iko zna kako radi urudžbeni?
jel iko zna kako radi urudžbeni?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gamin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 10. 2011. (19:02:37)
Postovi: (11)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 19:09 čet, 12. 7. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tamusil"]jel iko zna kako radi urudžbeni?[/quote]
Sigurno od 11-13 kada radi i referada.A mozda i od 10,ako me pamcenje ne vara
tamusil (napisa):
jel iko zna kako radi urudžbeni?

Sigurno od 11-13 kada radi i referada.A mozda i od 10,ako me pamcenje ne vara


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vriskica92
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2011. (00:02:33)
Postovi: (14)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:54 uto, 28. 8. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

a dali su molbe za upis predmeta 3 pit rjesene i u kojem slucaju bi mogle biti odbijene?
a dali su molbe za upis predmeta 3 pit rjesene i u kojem slucaju bi mogle biti odbijene?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
°bubble°
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2011. (12:03:20)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:05 pet, 12. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

prebacila sam se sa inžinjerskog smjera na nastavnički
imam položeno prog1 koji je na drugoj godini izborni predmet, ali želim upisati i osnove algoritama...

da li moram predati neku zamolbu za drugi izborni predmet ili samo napišem na upisni list ime kolegija? zbog prijelaza, upisivanje mi ne ide preko studomata...

također, postoji li neka zamolba za upisivanje kolegija za kojeg nemam preduvjet, tj. da li je to uopće moguće?
prebacila sam se sa inžinjerskog smjera na nastavnički
imam položeno prog1 koji je na drugoj godini izborni predmet, ali želim upisati i osnove algoritama...

da li moram predati neku zamolbu za drugi izborni predmet ili samo napišem na upisni list ime kolegija? zbog prijelaza, upisivanje mi ne ide preko studomata...

također, postoji li neka zamolba za upisivanje kolegija za kojeg nemam preduvjet, tj. da li je to uopće moguće?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 6:50 sub, 13. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="°bubble°"]prebacila sam se sa inžinjerskog smjera na nastavnički
imam položeno prog1 koji je na drugoj godini izborni predmet, ali želim upisati i osnove algoritama...

da li moram predati neku zamolbu za drugi izborni predmet ili samo napišem na upisni list ime kolegija? zbog prijelaza, upisivanje mi ne ide preko studomata...

također, postoji li neka zamolba za upisivanje kolegija za kojeg nemam preduvjet, tj. da li je to uopće moguće?[/quote]
Za osnove moraš pisati molbu koja se po defaultu odobrava, tzv. nadopuna znanja iako taj termin ne postoji... Što se tiče upisivanja kolegija za kojeg nemaš preduvijet, to ne bi trebalo bit moguće, osim ako imaš neke slične predmete položene na ing...ali onda možeš tražit da ti se priznaju ti slični pa opet imaš preduvijete. Tako da na drugo pitanje je odgovor da takva molba ne postoji...
Najbolje ti je to još provjerit u referadi, jer ovisi o kojem kolegiju je riječ, i šta se traži. Možeš napisat i ovdje...pa možda već netko zna odgovor, u ovako općenitom slučaju, to odgovor je ne.
°bubble° (napisa):
prebacila sam se sa inžinjerskog smjera na nastavnički
imam položeno prog1 koji je na drugoj godini izborni predmet, ali želim upisati i osnove algoritama...

da li moram predati neku zamolbu za drugi izborni predmet ili samo napišem na upisni list ime kolegija? zbog prijelaza, upisivanje mi ne ide preko studomata...

također, postoji li neka zamolba za upisivanje kolegija za kojeg nemam preduvjet, tj. da li je to uopće moguće?

Za osnove moraš pisati molbu koja se po defaultu odobrava, tzv. nadopuna znanja iako taj termin ne postoji... Što se tiče upisivanja kolegija za kojeg nemaš preduvijet, to ne bi trebalo bit moguće, osim ako imaš neke slične predmete položene na ing...ali onda možeš tražit da ti se priznaju ti slični pa opet imaš preduvijete. Tako da na drugo pitanje je odgovor da takva molba ne postoji...
Najbolje ti je to još provjerit u referadi, jer ovisi o kojem kolegiju je riječ, i šta se traži. Možeš napisat i ovdje...pa možda već netko zna odgovor, u ovako općenitom slučaju, to odgovor je ne.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
°bubble°
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2011. (12:03:20)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:04 sub, 13. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"][quote="°bubble°"]

Što se tiče upisivanja kolegija za kojeg nemaš preduvijet, to ne bi trebalo bit moguće, osim ako imaš neke slične predmete položene na ing...ali onda možeš tražit da ti se priznaju ti slični pa opet imaš preduvijete. Tako da na drugo pitanje je odgovor da takva molba ne postoji...
Najbolje ti je to još provjerit u referadi, jer ovisi o kojem kolegiju je riječ, i šta se traži. Možeš napisat i ovdje...pa možda već netko zna odgovor, u ovako općenitom slučaju, to odgovor je ne.

[/quote]

preduvjet je računarski praktikum 1, ja imam programiranje 1... nije bas slicno :( tako sam si i mislila, ali eto, vrijedi pitat :) raspitat cu se i u referadi

hvala na odgovoru :)
[quote="kkarlo"]
°bubble° (napisa):


Što se tiče upisivanja kolegija za kojeg nemaš preduvijet, to ne bi trebalo bit moguće, osim ako imaš neke slične predmete položene na ing...ali onda možeš tražit da ti se priznaju ti slični pa opet imaš preduvijete. Tako da na drugo pitanje je odgovor da takva molba ne postoji...
Najbolje ti je to još provjerit u referadi, jer ovisi o kojem kolegiju je riječ, i šta se traži. Možeš napisat i ovdje...pa možda već netko zna odgovor, u ovako općenitom slučaju, to odgovor je ne.



preduvjet je računarski praktikum 1, ja imam programiranje 1... nije bas slicno Sad tako sam si i mislila, ali eto, vrijedi pitat Smile raspitat cu se i u referadi

hvala na odgovoru Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 16:28 uto, 16. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Osnove algoritama nemaju prethodnika. Prethodnike treba gledati u aktualnom [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3606&sec=279]redu predavanja[/url] jer se mogu mijenjati iz godine u godinu.

Doduse sad je kasno za upisivanje Osnova algoritama jer se rad na vjezbama boduje, a proslo je vec skoro pola semestra.
Osnove algoritama nemaju prethodnika. Prethodnike treba gledati u aktualnom redu predavanja jer se mogu mijenjati iz godine u godinu.

Doduse sad je kasno za upisivanje Osnova algoritama jer se rad na vjezbama boduje, a proslo je vec skoro pola semestra.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
°bubble°
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2011. (12:03:20)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:36 uto, 16. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Osnove algoritama nemaju prethodnika. Prethodnike treba gledati u aktualnom [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3606&sec=279]redu predavanja[/url] jer se mogu mijenjati iz godine u godinu.

Doduse sad je kasno za upisivanje Osnova algoritama jer se rad na vjezbama boduje, a proslo je vec skoro pola semestra.[/quote]

bila sam na svim vjezbama a rjesenje zamolbi je kasnilo pa zato tek sad sluzbeno upisujem. a sto se prethodnika tice, zanimalo me zbog nekog drugog predmeta. svejedno hvala :)
krcko (napisa):
Osnove algoritama nemaju prethodnika. Prethodnike treba gledati u aktualnom redu predavanja jer se mogu mijenjati iz godine u godinu.

Doduse sad je kasno za upisivanje Osnova algoritama jer se rad na vjezbama boduje, a proslo je vec skoro pola semestra.


bila sam na svim vjezbama a rjesenje zamolbi je kasnilo pa zato tek sad sluzbeno upisujem. a sto se prethodnika tice, zanimalo me zbog nekog drugog predmeta. svejedno hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:46 sri, 17. 10. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Onda dobro, ako su bodovi evidentirani svejedno je kada je rijesena molba. Uz malo srece do kraj semestra trebalo bi biti upisano i u ISVU :)
Onda dobro, ako su bodovi evidentirani svejedno je kada je rijesena molba. Uz malo srece do kraj semestra trebalo bi biti upisano i u ISVU Smile



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan