Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

predavanja
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
consuelo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (14:04:48)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 23:59 ned, 17. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hendrix"]Kad se rijesis ovih trivijalnih slucajeva (ako trebas, mozda pretpostavka zadatka bude da ima vise od 2 clana), mozes prva dva clana spremiti u dva razlicita registra, veci u, recimo, D1, a manji u D2.

Svaki iduci clan onda prvo usporedis s onim u D1 - ako je veci, stavis njega u D1, a ovog iz D1 prebacis u D2 i krenes na iduci korak petlje.

Ako nije, provjeris je li mozda veci od elementa u D2 pa, ako jest, tamo ubacis njega i, u svakom slucaju, nastavis na iduci korak.

Jedna petlja, jedno grananje vise, ali dosta jednostavnije od 3 petlje. :D

(Naravno, vjerojatno postoji i nesto bolje.)[/quote]


To je bila i moja ideja, ovako nekako :D

[code:1]DATA: EQU $6000
PROGRAM: EQU $2000
ORG DATA
START: DS.L 1
RESULT: DS.W 1
ORG PROGRAM
KRENI:
MOVEA.L START, A0
MOVE.W (A0)+, D0 ; D0 JE BROJAC
BEQ GOTOVO
MOVEQ #0, D1
MOVE.W D1, D2 ;U D1 JE NAJVECI, U D2 JE DRUGI NAJVECI

LOOP:
MOVE.W (A0)+, D3
CMP D1, D3
BHI LOOP1
CMP D2, D3
BHI LOOP2
SUBQ #1, D0
BEQ GOTOVO
BNE LOOP

LOOP1:
MOVE.W D1, D2
MOVE.W D3, D1
SUBQ #1, D0
BNE LOOP
BEQ GOTOVO

LOOP2:
MOVE.W D3, D2
SUBQ #1, D0
BNE LOOP

GOTOVO:
MOVE.W D2, RESULT

TRAP #15
END KRENI
[/code:1]
hendrix (napisa):
Kad se rijesis ovih trivijalnih slucajeva (ako trebas, mozda pretpostavka zadatka bude da ima vise od 2 clana), mozes prva dva clana spremiti u dva razlicita registra, veci u, recimo, D1, a manji u D2.

Svaki iduci clan onda prvo usporedis s onim u D1 - ako je veci, stavis njega u D1, a ovog iz D1 prebacis u D2 i krenes na iduci korak petlje.

Ako nije, provjeris je li mozda veci od elementa u D2 pa, ako jest, tamo ubacis njega i, u svakom slucaju, nastavis na iduci korak.

Jedna petlja, jedno grananje vise, ali dosta jednostavnije od 3 petlje. Very Happy

(Naravno, vjerojatno postoji i nesto bolje.)



To je bila i moja ideja, ovako nekako Very Happy

Kod:
DATA:      EQU $6000
PROGRAM:   EQU $2000
      ORG DATA
START:   DS.L 1
RESULT:   DS.W 1
      ORG PROGRAM
KRENI:
      MOVEA.L START, A0
      MOVE.W (A0)+, D0 ; D0 JE BROJAC
      BEQ GOTOVO
      MOVEQ #0, D1
      MOVE.W D1, D2  ;U D1 JE NAJVECI, U D2 JE DRUGI NAJVECI

LOOP:
      MOVE.W (A0)+, D3
      CMP D1, D3
      BHI LOOP1
      CMP D2, D3
      BHI LOOP2
      SUBQ #1, D0
      BEQ GOTOVO
      BNE LOOP

LOOP1:
      MOVE.W D1, D2
      MOVE.W D3, D1
      SUBQ #1, D0
      BNE LOOP
      BEQ GOTOVO   

LOOP2:
      MOVE.W D3, D2
      SUBQ #1, D0
      BNE LOOP   
      
GOTOVO:
      MOVE.W D2, RESULT
      
      TRAP #15
      END KRENI


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 0:05 pon, 18. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hendrix"]Kad se rijesis ovih trivijalnih slucajeva (ako trebas, mozda pretpostavka zadatka bude da ima vise od 2 clana), mozes prva dva clana spremiti u dva razlicita registra, veci u, recimo, D1, a manji u D2.

Svaki iduci clan onda prvo usporedis s onim u D1 - ako je veci, stavis njega u D1, a ovog iz D1 prebacis u D2 i krenes na iduci korak petlje.

Ako nije, provjeris je li mozda veci od elementa u D2 pa, ako jest, tamo ubacis njega i, u svakom slucaju, nastavis na iduci korak.

Jedna petlja, jedno grananje vise, ali dosta jednostavnije od 3 petlje. :D

(Naravno, vjerojatno postoji i nesto bolje.)[/quote]

Tako sam već i razmišljao, tj. prvo sam spremio prva dva člana te ih usporedio i onda nastavio dalje, ali onda sam se sjetio da mi nitko ne garantira da su prva dva člana različita. Nigdje u zadatku ne piše da taj niz mora uopće bit duljine >0, >1 niti da su svi članovi različiti.

Sklepao sam do sad 3 načina, jedan s jednom petljom, jedan s dvije petlje i ovaj s tri petlje i jedino ovaj zadnji je siguran, na svakom drugom postoji onaj "ALI" jer kao što vidiš, u kolokviju nema nikakvih "možete pretpostaviti". :(
hendrix (napisa):
Kad se rijesis ovih trivijalnih slucajeva (ako trebas, mozda pretpostavka zadatka bude da ima vise od 2 clana), mozes prva dva clana spremiti u dva razlicita registra, veci u, recimo, D1, a manji u D2.

Svaki iduci clan onda prvo usporedis s onim u D1 - ako je veci, stavis njega u D1, a ovog iz D1 prebacis u D2 i krenes na iduci korak petlje.

Ako nije, provjeris je li mozda veci od elementa u D2 pa, ako jest, tamo ubacis njega i, u svakom slucaju, nastavis na iduci korak.

Jedna petlja, jedno grananje vise, ali dosta jednostavnije od 3 petlje. Very Happy

(Naravno, vjerojatno postoji i nesto bolje.)


Tako sam već i razmišljao, tj. prvo sam spremio prva dva člana te ih usporedio i onda nastavio dalje, ali onda sam se sjetio da mi nitko ne garantira da su prva dva člana različita. Nigdje u zadatku ne piše da taj niz mora uopće bit duljine >0, >1 niti da su svi članovi različiti.

Sklepao sam do sad 3 načina, jedan s jednom petljom, jedan s dvije petlje i ovaj s tri petlje i jedino ovaj zadnji je siguran, na svakom drugom postoji onaj "ALI" jer kao što vidiš, u kolokviju nema nikakvih "možete pretpostaviti". Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 1:20 pon, 18. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Shirohige"]ali onda sam se sjetio da mi nitko ne garantira da su prva dva člana različita[/quote]

Zasto je to bitno? Prvog spremis u D1, drugog u D2. Algoritam dalje radi potpuno neovisno o tome jesu li na D1 i D2 iste ili razlicite vrijednosti; ako je neki clan niza veci od onog u D1, potisnut ce ga na D2 i otici na D1.

A za ovo da niz ne mora biti duljine >0 - mislim, ili se nadam :D, da asistentu nije bila namjera traziti takve detalje, imho, za kolokvij na papiru - cak i nepotrebne.
Shirohige (napisa):
ali onda sam se sjetio da mi nitko ne garantira da su prva dva člana različita


Zasto je to bitno? Prvog spremis u D1, drugog u D2. Algoritam dalje radi potpuno neovisno o tome jesu li na D1 i D2 iste ili razlicite vrijednosti; ako je neki clan niza veci od onog u D1, potisnut ce ga na D2 i otici na D1.

A za ovo da niz ne mora biti duljine >0 - mislim, ili se nadam Very Happy, da asistentu nije bila namjera traziti takve detalje, imho, za kolokvij na papiru - cak i nepotrebne.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 1:52 pon, 18. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hendrix"][quote="Shirohige"]ali onda sam se sjetio da mi nitko ne garantira da su prva dva člana različita[/quote]

Zasto je to bitno? Prvog spremis u D1, drugog u D2. Algoritam dalje radi potpuno neovisno o tome jesu li na D1 i D2 iste ili razlicite vrijednosti; ako je neki clan niza veci od onog u D1, potisnut ce ga na D2 i otici na D1.

A za ovo da niz ne mora biti duljine >0 - mislim, ili se nadam :D, da asistentu nije bila namjera traziti takve detalje, imho, za kolokvij na papiru - cak i nepotrebne.[/quote]

Ako su prva dva člana jednaka, a usput i oba maksimalne vrijednosti, a svi ostali manji onda nijedan član niza neće potisnuti D1 u D2 pa ćemo kao rezultat dobiti da je u D2 druga najveća vrijednost što nije istina tj. radi se upravo o maksimalnoj vrijednosti, a možda je i jednostavno vrijeme da se pokupim spat. :D
hendrix (napisa):
Shirohige (napisa):
ali onda sam se sjetio da mi nitko ne garantira da su prva dva člana različita


Zasto je to bitno? Prvog spremis u D1, drugog u D2. Algoritam dalje radi potpuno neovisno o tome jesu li na D1 i D2 iste ili razlicite vrijednosti; ako je neki clan niza veci od onog u D1, potisnut ce ga na D2 i otici na D1.

A za ovo da niz ne mora biti duljine >0 - mislim, ili se nadam Very Happy, da asistentu nije bila namjera traziti takve detalje, imho, za kolokvij na papiru - cak i nepotrebne.


Ako su prva dva člana jednaka, a usput i oba maksimalne vrijednosti, a svi ostali manji onda nijedan član niza neće potisnuti D1 u D2 pa ćemo kao rezultat dobiti da je u D2 druga najveća vrijednost što nije istina tj. radi se upravo o maksimalnoj vrijednosti, a možda je i jednostavno vrijeme da se pokupim spat. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kobila krsto
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 07. 2009. (16:55:08)
Postovi: (6A)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 16 - 18

PostPostano: 8:29 pon, 18. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Shirohige"][quote="hendrix"][quote="Shirohige"]ali onda sam se sjetio da mi nitko ne garantira da su prva dva člana različita[/quote]

Zasto je to bitno? Prvog spremis u D1, drugog u D2. Algoritam dalje radi potpuno neovisno o tome jesu li na D1 i D2 iste ili razlicite vrijednosti; ako je neki clan niza veci od onog u D1, potisnut ce ga na D2 i otici na D1.

A za ovo da niz ne mora biti duljine >0 - mislim, ili se nadam :D, da asistentu nije bila namjera traziti takve detalje, imho, za kolokvij na papiru - cak i nepotrebne.[/quote]

Ako su prva dva člana jednaka, a usput i oba maksimalne vrijednosti, a svi ostali manji onda nijedan član niza neće potisnuti D1 u D2 pa ćemo kao rezultat dobiti da je u D2 druga najveća vrijednost što nije istina tj. radi se upravo o maksimalnoj vrijednosti, a možda je i jednostavno vrijeme da se pokupim spat. :D[/quote]

vjerojatno bi se to riješilo da na početku tražiš 2 različite vrijednosti u polju ( kao inicijalni slučaj gdje su svi u polju cijeli brojevi ) i onda kreneš ispočetka po polju ( 2 petlje za najgori slučaj bi bile valjda sve zajedno ). ili, za slučaj da je resringirano na poz / neg brojeve da možeš inicijalni slučaj postaviti kao rubni broj i onda njega popravljati ( onda opet 1 petlja valjda ). bilo bi korisno čuti mišljenje asistenta ili ga jednostavno na kolokviju pitati pa se snalaziti onda :)
Shirohige (napisa):
hendrix (napisa):
Shirohige (napisa):
ali onda sam se sjetio da mi nitko ne garantira da su prva dva člana različita


Zasto je to bitno? Prvog spremis u D1, drugog u D2. Algoritam dalje radi potpuno neovisno o tome jesu li na D1 i D2 iste ili razlicite vrijednosti; ako je neki clan niza veci od onog u D1, potisnut ce ga na D2 i otici na D1.

A za ovo da niz ne mora biti duljine >0 - mislim, ili se nadam Very Happy, da asistentu nije bila namjera traziti takve detalje, imho, za kolokvij na papiru - cak i nepotrebne.


Ako su prva dva člana jednaka, a usput i oba maksimalne vrijednosti, a svi ostali manji onda nijedan član niza neće potisnuti D1 u D2 pa ćemo kao rezultat dobiti da je u D2 druga najveća vrijednost što nije istina tj. radi se upravo o maksimalnoj vrijednosti, a možda je i jednostavno vrijeme da se pokupim spat. Very Happy


vjerojatno bi se to riješilo da na početku tražiš 2 različite vrijednosti u polju ( kao inicijalni slučaj gdje su svi u polju cijeli brojevi ) i onda kreneš ispočetka po polju ( 2 petlje za najgori slučaj bi bile valjda sve zajedno ). ili, za slučaj da je resringirano na poz / neg brojeve da možeš inicijalni slučaj postaviti kao rubni broj i onda njega popravljati ( onda opet 1 petlja valjda ). bilo bi korisno čuti mišljenje asistenta ili ga jednostavno na kolokviju pitati pa se snalaziti onda Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 21:36 pet, 27. 12. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto smo sve obradili na predavanjima nakon kolokvija?
Sto smo sve obradili na predavanjima nakon kolokvija?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:19 pon, 13. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

sto se radilo na zadnjem predavanju?
sto se radilo na zadnjem predavanju?


[Vrh]
Silenoz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2011. (18:45:11)
Postovi: (4F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 3

PostPostano: 15:47 pon, 13. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Memorijski sustavi.
Memorijski sustavi.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 16:56 pon, 13. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Načula sam da za drugi kolokvij pišemo i teoriju iz prvog dijela, je li to istina?
Načula sam da za drugi kolokvij pišemo i teoriju iz prvog dijela, je li to istina?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
consuelo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (14:04:48)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 15:50 uto, 14. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Megy Poe"]Načula sam da za drugi kolokvij pišemo i teoriju iz prvog dijela, je li to istina?[/quote]

U teorijskom dijelu mogu doci i pitanja iz gradiva prvog kolokvija.
Megy Poe (napisa):
Načula sam da za drugi kolokvij pišemo i teoriju iz prvog dijela, je li to istina?


U teorijskom dijelu mogu doci i pitanja iz gradiva prvog kolokvija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:12 sri, 15. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

jesmo li obradili 7.cjelinu (sklopovska i mikroprogramska izvedba upravljacke jedinice) iz knjige?
jesmo li obradili 7.cjelinu (sklopovska i mikroprogramska izvedba upravljacke jedinice) iz knjige?


[Vrh]
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 21:04 sri, 15. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]jesmo li obradili 7.cjelinu (sklopovska i mikroprogramska izvedba upravljacke jedinice) iz knjige?[/quote]

Ne
Anonymous (napisa):
jesmo li obradili 7.cjelinu (sklopovska i mikroprogramska izvedba upravljacke jedinice) iz knjige?


Ne


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 21:14 sri, 15. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="consuelo"][quote="Megy Poe"]Načula sam da za drugi kolokvij pišemo i teoriju iz prvog dijela, je li to istina?[/quote]

U teorijskom dijelu mogu doci i pitanja iz gradiva prvog kolokvija.[/quote]

Izvor informacije? :)
consuelo (napisa):
Megy Poe (napisa):
Načula sam da za drugi kolokvij pišemo i teoriju iz prvog dijela, je li to istina?


U teorijskom dijelu mogu doci i pitanja iz gradiva prvog kolokvija.


Izvor informacije? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
consuelo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (14:04:48)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 21:15 sri, 15. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hendrix"][quote="consuelo"][quote="Megy Poe"]Načula sam da za drugi kolokvij pišemo i teoriju iz prvog dijela, je li to istina?[/quote]

U teorijskom dijelu mogu doci i pitanja iz gradiva prvog kolokvija.[/quote]

Izvor informacije? :)[/quote]

asistent :)
hendrix (napisa):
consuelo (napisa):
Megy Poe (napisa):
Načula sam da za drugi kolokvij pišemo i teoriju iz prvog dijela, je li to istina?


U teorijskom dijelu mogu doci i pitanja iz gradiva prvog kolokvija.


Izvor informacije? Smile


asistent Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 21:17 sri, 15. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ocito sam onda sjedio na usima kad se pricalo o teorijskom dijelu kolokvija na vjezbama. :lol:

Hvala. :D
Ocito sam onda sjedio na usima kad se pricalo o teorijskom dijelu kolokvija na vjezbama. Laughing

Hvala. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 14:55 čet, 16. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Megy Poe"][quote="Anonymous"]jesmo li obradili 7.cjelinu (sklopovska i mikroprogramska izvedba upravljacke jedinice) iz knjige?[/quote]

Ne[/quote]

Hvala!
Megy Poe (napisa):
Anonymous (napisa):
jesmo li obradili 7.cjelinu (sklopovska i mikroprogramska izvedba upravljacke jedinice) iz knjige?


Ne


Hvala!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 21:44 čet, 16. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel bi mogo netko napisat koje sve cjeline iz knjige ulaze u kolokvij (teorija)?
nisam bila na nekim predavanjima pa da nesto ne preskocim
hvala
jel bi mogo netko napisat koje sve cjeline iz knjige ulaze u kolokvij (teorija)?
nisam bila na nekim predavanjima pa da nesto ne preskocim
hvala


[Vrh]
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 21:51 čet, 16. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]jel bi mogo netko napisat koje sve cjeline iz knjige ulaze u kolokvij (teorija)?
nisam bila na nekim predavanjima pa da nesto ne preskocim
hvala[/quote]

Dosada znači prvi dio

i iz drugog dijela:

93-106
107-121
123- 158
429-468
265-309
311-336
337-357
Anonymous (napisa):
jel bi mogo netko napisat koje sve cjeline iz knjige ulaze u kolokvij (teorija)?
nisam bila na nekim predavanjima pa da nesto ne preskocim
hvala


Dosada znači prvi dio

i iz drugog dijela:

93-106
107-121
123- 158
429-468
265-309
311-336
337-357


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 8:52 pet, 17. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Megy Poe"][quote="Anonymous"]jel bi mogo netko napisat koje sve cjeline iz knjige ulaze u kolokvij (teorija)?
nisam bila na nekim predavanjima pa da nesto ne preskocim
hvala[/quote]

Dosada znači prvi dio

i iz drugog dijela:

93-106
107-121
123- 158
429-468
265-309
311-336
337-357[/quote]

puno hvala! :)
Megy Poe (napisa):
Anonymous (napisa):
jel bi mogo netko napisat koje sve cjeline iz knjige ulaze u kolokvij (teorija)?
nisam bila na nekim predavanjima pa da nesto ne preskocim
hvala


Dosada znači prvi dio

i iz drugog dijela:

93-106
107-121
123- 158
429-468
265-309
311-336
337-357


puno hvala! Smile


[Vrh]
princeza_fiona
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 01. 2011. (13:22:44)
Postovi: (B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:30 pon, 20. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li se možda u koliko sati pišemo kolokvij? U 9 ili u 18?
Zna li se možda u koliko sati pišemo kolokvij? U 9 ili u 18?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Građa računala Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Stranica 4 / 6.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan