Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Moj mali projekt

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Booraz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2009. (20:41:30)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 7

PostPostano: 12:21 pon, 10. 12. 2012    Naslov: Moj mali projekt Citirajte i odgovorite

Neki su možda do sada uočili nekog luđaka na faklultetu koji maše okolo sa kamerom i slika sve što stane pred objektiv, e pa taj luđak sam ja i napokon sam uspio naći sve što mi je bilo potrebno da započnem sa svojim projektom. Ideja je bila dosta jednostavna. Slikati svaki korak koji napravim i to cijelu godinu te onda napraviti fastforward filmic sa tim slikama. Kako sam shvatio da će do kraja godine ipak biti malo previše slika (350+ Gb) odlučio sam se napraviti jedan filmić tjedno i to godinu dana umjesto jedan filmić nakon jedne godine.

Još ima par stvari koje moram rješiti da bude u potpunosti onako kakvim sam si to zamislio, ali kako učenje i napredak spada u svaki život odlučio sam se i raditi filmic sa ne savršenim temeljom. Tako da se vidi da ipak napredujem.

Tako da, za one koji imaju 7min i 45 sec slobodnog vremena slobodno odite na [url]http://www.youtube.com/watch?v=glky8BgfnTM&feature=plcp[/url] i pogledajte kako je to izgledalo prije četiri tjedna. Potrudit ću se što brže napraviti ostale filmice tako da ne kasnim tri tjedna.
Neki su možda do sada uočili nekog luđaka na faklultetu koji maše okolo sa kamerom i slika sve što stane pred objektiv, e pa taj luđak sam ja i napokon sam uspio naći sve što mi je bilo potrebno da započnem sa svojim projektom. Ideja je bila dosta jednostavna. Slikati svaki korak koji napravim i to cijelu godinu te onda napraviti fastforward filmic sa tim slikama. Kako sam shvatio da će do kraja godine ipak biti malo previše slika (350+ Gb) odlučio sam se napraviti jedan filmić tjedno i to godinu dana umjesto jedan filmić nakon jedne godine.

Još ima par stvari koje moram rješiti da bude u potpunosti onako kakvim sam si to zamislio, ali kako učenje i napredak spada u svaki život odlučio sam se i raditi filmic sa ne savršenim temeljom. Tako da se vidi da ipak napredujem.

Tako da, za one koji imaju 7min i 45 sec slobodnog vremena slobodno odite na http://www.youtube.com/watch?v=glky8BgfnTM&feature=plcp i pogledajte kako je to izgledalo prije četiri tjedna. Potrudit ću se što brže napraviti ostale filmice tako da ne kasnim tri tjedna.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 8:09 pet, 14. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zar ne znaš kolika je duljina tvog videa?
:lol:
Dobar je, al mislim da će bit još bolji sad za vrijeme kolokvija...(dan(i):knjiga,knjiga,knjiga.....knjiga,za i=1,2,..7 )
:P
Zar ne znaš kolika je duljina tvog videa?
Laughing
Dobar je, al mislim da će bit još bolji sad za vrijeme kolokvija...(dan(i):knjiga,knjiga,knjiga.....knjiga,za i=1,2,..7 )
Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Booraz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2009. (20:41:30)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 7

PostPostano: 21:33 pon, 17. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmmm pa kako izgleda ocito ne znam. Planirao sam dvije verzije toga videa i druga je trajala koliko sam rekao :p.
I da, kada lupe kolokvijski tjedni stvarno necu imati sto slikati, to ce biti kratki filmici :x.

Kada, smo vec kod toga, evo i nastavka.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=9EOi6uhJA9M[/url]
Hmmm pa kako izgleda ocito ne znam. Planirao sam dvije verzije toga videa i druga je trajala koliko sam rekao :p.
I da, kada lupe kolokvijski tjedni stvarno necu imati sto slikati, to ce biti kratki filmici Mad.

Kada, smo vec kod toga, evo i nastavka.

http://www.youtube.com/watch?v=9EOi6uhJA9M


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anna Lee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 07. 2008. (00:49:44)
Postovi: (114)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 9
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:45 uto, 18. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bas je kul ideja, totalno mi se svida :)
Al po meni, malo se prebrzo fotke izmjenjuju. Mozda bi bilo bolje izbacit koju fotku (tipa imas hrpetinu dok se setas do faksa), al da bude malo sporije. Ovak bas ne stignem ulovit sta se sve dogada na fotkama, na nekima imas ljude i to pa bi mi bilo zanimljivije vidjet tak neko dogadanje na slikama nego plocnik do faksa.
Moje skromno misljenje, ofc.
Bas je kul ideja, totalno mi se svida Smile
Al po meni, malo se prebrzo fotke izmjenjuju. Mozda bi bilo bolje izbacit koju fotku (tipa imas hrpetinu dok se setas do faksa), al da bude malo sporije. Ovak bas ne stignem ulovit sta se sve dogada na fotkama, na nekima imas ljude i to pa bi mi bilo zanimljivije vidjet tak neko dogadanje na slikama nego plocnik do faksa.
Moje skromno misljenje, ofc.



_________________
"The tooth fairy teaches children that they can sell body parts for money."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Booraz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2009. (20:41:30)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 7

PostPostano: 12:11 uto, 18. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmmm izbacivanje slika je nekako u direktnoj kontradikciji sa samom idejom ali mogu razumjeti takvo mišljenje. Onda ću se sljedeći put potruditi ubrzati dosadne šetnje a usporavati, predavanja, ljude i slično.

Hvala na povratnim informacijama.
Hmmm izbacivanje slika je nekako u direktnoj kontradikciji sa samom idejom ali mogu razumjeti takvo mišljenje. Onda ću se sljedeći put potruditi ubrzati dosadne šetnje a usporavati, predavanja, ljude i slično.

Hvala na povratnim informacijama.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Booraz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2009. (20:41:30)
Postovi: (18)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 7

PostPostano: 14:45 sri, 19. 12. 2012    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo jedan video sa slikama Zagreba i Medvednice tjekom i poslje snjezne oluje koja se dogodila prije tjedan i pol.

[url]http://www.youtube.com/watch?v=Pk_rzeMFp4w&feature=youtu.be[/url]
Evo jedan video sa slikama Zagreba i Medvednice tjekom i poslje snjezne oluje koja se dogodila prije tjedan i pol.

http://www.youtube.com/watch?v=Pk_rzeMFp4w&feature=youtu.be


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan