Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zaba zapošljava modelara kreditnog rizika (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Ponuda poslova
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nikolina_C
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 08. 2013. (20:38:36)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:58 ned, 18. 8. 2013    Naslov: Zaba zapošljava modelara kreditnog rizika Citirajte i odgovorite

Pozdrav svima

Nisam ocekivala da će doći dan povratka na ovaj forum pa cu biti kratka i nadam se da ce netko od vas ili matematicara koje poznajete iskoristiti ovu odlicnu priliku.

Dakle, [b]odjel Modeliranja kreditnog rizika u Zagrebačkoj banci zapošljava matematičara[/b].[b] Poželjno[/b] je da ste već diplomirali i odradili neku praksu ili slično negdje u bankarskom svijetu, ali ni jedno ni drugo nije uvjet (ok trebali bi biti pred samom diplomom). Motiviranost, želja za radom u mladom i dinamičnom timu i zadacima i odlična znanja iz područja statistike su [u][b]obavezni preduvjet[/u]i.
[/b]
Najlakši način za saznati što točno mi nudimo je doći u utorak (20.08. u popodnevnim satima) na kratko predstavljanje odjela i posla. Da bi to mogli, potrebno je da mi na mail pošaljete svoj CV (nikolina.cvitanovic@unicreditgroup.zaba.hr) i neki kontakt pa čujemo i dogovorimo. Ukoliko ne prolazi zbog attach-a, pošaljite bez pa ćemo riješiti.

[b]Molim vas da ako poznajete nekoga od starijih matematičara kome bi ovaj oglas bio zanimljiv, a nije na forumu, da proslijedite info[/b]. Rok je zaista kratak but it`s all part of the game...

Hvala i sretno svima i uživajte u ostatku ljeta...
Nikolina
Pozdrav svima

Nisam ocekivala da će doći dan povratka na ovaj forum pa cu biti kratka i nadam se da ce netko od vas ili matematicara koje poznajete iskoristiti ovu odlicnu priliku.

Dakle, odjel Modeliranja kreditnog rizika u Zagrebačkoj banci zapošljava matematičara. Poželjno je da ste već diplomirali i odradili neku praksu ili slično negdje u bankarskom svijetu, ali ni jedno ni drugo nije uvjet (ok trebali bi biti pred samom diplomom). Motiviranost, želja za radom u mladom i dinamičnom timu i zadacima i odlična znanja iz područja statistike su obavezni preduvjeti.

Najlakši način za saznati što točno mi nudimo je doći u utorak (20.08. u popodnevnim satima) na kratko predstavljanje odjela i posla. Da bi to mogli, potrebno je da mi na mail pošaljete svoj CV (nikolina.cvitanovic@unicreditgroup.zaba.hr) i neki kontakt pa čujemo i dogovorimo. Ukoliko ne prolazi zbog attach-a, pošaljite bez pa ćemo riješiti.

Molim vas da ako poznajete nekoga od starijih matematičara kome bi ovaj oglas bio zanimljiv, a nije na forumu, da proslijedite info. Rok je zaista kratak but it`s all part of the game...

Hvala i sretno svima i uživajte u ostatku ljeta...
Nikolina


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:21 pet, 23. 8. 2013    Naslov: Re: Zaba zapošljava modelara kreditnog rizika Citirajte i odgovorite

[quote="Nikolina_C"]Rok je zaista kratak but it`s all part of the game...[/quote]

Radi modeliranja rizika da se nitko nece javiti?
Nikolina_C (napisa):
Rok je zaista kratak but it`s all part of the game...


Radi modeliranja rizika da se nitko nece javiti?



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nikolina_C
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 08. 2013. (20:38:36)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:11 ned, 25. 8. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zaprimila sam zaista mnoštvo (kvalitetnih) životopisa. U svakom slučaju dobit ćete neku vrstu informacije kroz naredne tjedne, a molim da se topic zaključa/izbriše...
Zaprimila sam zaista mnoštvo (kvalitetnih) životopisa. U svakom slučaju dobit ćete neku vrstu informacije kroz naredne tjedne, a molim da se topic zaključa/izbriše...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Ponuda poslova Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan