Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Računalna grafika - literatura na kolokviju?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Računarski kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
C
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 01. 2005. (17:27:47)
Postovi: (4C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 16 - 2

PostPostano: 20:44 pet, 14. 1. 2011    Naslov: Računalna grafika - literatura na kolokviju? Citirajte i odgovorite

Je li istina da na kolokviju iz računalne grafike možemo imati literaturu? Ako da, je li neka konkretna - koja? Ako ne, koju bi preporučili kolege koji imaju iskustva?

Hvala :)
Je li istina da na kolokviju iz računalne grafike možemo imati literaturu? Ako da, je li neka konkretna - koja? Ako ne, koju bi preporučili kolege koji imaju iskustva?

Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crazylamb1
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 06. 2006. (01:17:33)
Postovi: (12E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
27 = 38 - 11
Lokacija: Albertane, Mars

PostPostano: 21:09 pet, 14. 1. 2011    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina je, i mozes imati sto god pozelis (u tiskanom obliku, dakle, ne mozes sad ponijeti laptop ili nesto). Za preporuciti, osim onoga sto se nalazi pod Sadrzajem na webu kolegija, je prva knjiga od Literature sa weba kolegija: S. Buss, 3D Computer Graphics: A Mathematical Introduction with OpenGL, Cambridge University Press, 2003. - ali ako se ne sluzis engleskim bas najbolje, mislim da ti je i ovo sto je na stranici kolegija/sto je prof.predavao dovoljno. :)

Mislim da je to to - ne znam ima li tko jos kakvih dodatnih prijedloga?
Istina je, i mozes imati sto god pozelis (u tiskanom obliku, dakle, ne mozes sad ponijeti laptop ili nesto). Za preporuciti, osim onoga sto se nalazi pod Sadrzajem na webu kolegija, je prva knjiga od Literature sa weba kolegija: S. Buss, 3D Computer Graphics: A Mathematical Introduction with OpenGL, Cambridge University Press, 2003. - ali ako se ne sluzis engleskim bas najbolje, mislim da ti je i ovo sto je na stranici kolegija/sto je prof.predavao dovoljno. Smile

Mislim da je to to - ne znam ima li tko jos kakvih dodatnih prijedloga?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
bixodococo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (20:26:24)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 16:14 čet, 21. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li tko vrijedi li i dalje ovo? :)
Zna li tko vrijedi li i dalje ovo? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 12:44 uto, 26. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vidim rezultati iz grafike su grozni, je li itko zna iz čega ovo učiti?

Ili šta napraviti s predmetom? Mislim nije u redu da na satu nismo riješili nijedan zadatak a na kolokviju pišemo neke hard core zadatke.
Vidim rezultati iz grafike su grozni, je li itko zna iz čega ovo učiti?

Ili šta napraviti s predmetom? Mislim nije u redu da na satu nismo riješili nijedan zadatak a na kolokviju pišemo neke hard core zadatke.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bixodococo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (20:26:24)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 12:50 uto, 26. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ona Bussova knjiga s popisa literature se ne čini loša (a da se relativno lako posudit na netu). Ostale nisam listao...
Ona Bussova knjiga s popisa literature se ne čini loša (a da se relativno lako posudit na netu). Ostale nisam listao...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 13:05 uto, 26. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bixodococo"]Ona Bussova knjiga s popisa literature se ne čini loša (a da se relativno lako posudit na netu). Ostale nisam listao...[/quote]

Ja sam bila nabavila tu knjigu nakon što sam došla doma s kolokvija, knjiga sam prati slideove al ja i dalje neznam riješiti taj kolokvij koji smo mi pisali :/.

Da pišem isti takav sutra opet bi loše napisala.
bixodococo (napisa):
Ona Bussova knjiga s popisa literature se ne čini loša (a da se relativno lako posudit na netu). Ostale nisam listao...


Ja sam bila nabavila tu knjigu nakon što sam došla doma s kolokvija, knjiga sam prati slideove al ja i dalje neznam riješiti taj kolokvij koji smo mi pisali Ehm?.

Da pišem isti takav sutra opet bi loše napisala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bixodococo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2007. (20:26:24)
Postovi: (7E)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 15:04 uto, 26. 11. 2013    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je bila dovoljna za riješit barem nešto. S tim da sam prije prošao komadić i nije bilo preteško. Samo je trebalo pročitati i uvjeriti se da (relativno) kužiš o čemu je riječ.

Dobro si primijetila da prati slajdove (iako bih rekao da slajdovi prate knjigu) i baš je zato dobar kandidat za učiti teoriju. Kako god, na redu je još drugi kolokvij i ima dovoljno vremena za uhvatit voz. Sretno!
Meni je bila dovoljna za riješit barem nešto. S tim da sam prije prošao komadić i nije bilo preteško. Samo je trebalo pročitati i uvjeriti se da (relativno) kužiš o čemu je riječ.

Dobro si primijetila da prati slajdove (iako bih rekao da slajdovi prate knjigu) i baš je zato dobar kandidat za učiti teoriju. Kako god, na redu je još drugi kolokvij i ima dovoljno vremena za uhvatit voz. Sretno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Računarski kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan