Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Analiza 2,kolokviji,stari studenti
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Floki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 02. 2004. (19:25:17)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 19:38 uto, 4. 5. 2004    Naslov: Analiza 2,kolokviji,stari studenti Citirajte i odgovorite

Znam da su se na ovu temu već vodile burne rasprave ali mene zanima sad kad više nema nikakve koristi od toga da li bi mi mogao netko odgovoriti da li su na kraju studenti koji su pali godinu mogli pristupiti prvom kolokviju iz analize2???? Ako nisu zašto su onda imena nekih studenata ispisani na rezultatima prvog kolokvija!!!!!! Zahvaljujem unaprijed!!!!
Znam da su se na ovu temu već vodile burne rasprave ali mene zanima sad kad više nema nikakve koristi od toga da li bi mi mogao netko odgovoriti da li su na kraju studenti koji su pali godinu mogli pristupiti prvom kolokviju iz analize2???? Ako nisu zašto su onda imena nekih studenata ispisani na rezultatima prvog kolokvija!!!!!! Zahvaljujem unaprijed!!!!



_________________
Ono što proturiječi srcu ne ulazi u glavu!!!
A.Schopenhauer
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 9:01 sri, 5. 5. 2004    Naslov: Re: Analiza 2,kolokviji,stari studenti Citirajte i odgovorite

[quote="Floki"]Znam da su se na ovu temu već vodile burne rasprave ali mene zanima sad kad više nema nikakve koristi od toga da li bi mi mogao netko odgovoriti da li su na kraju studenti koji su pali godinu mogli pristupiti prvom kolokviju iz analize2???? Ako nisu zašto su onda imena nekih studenata ispisani na rezultatima prvog kolokvija!!!!!! Zahvaljujem unaprijed!!!![/quote]

pasti godinu NIJE isto kao upisati ponovno kolegij
(a ljudi to JAKO cesto poistovjecuju)

ako si upisao/la kolegij, imas pravo na sve 'privilegije'
ako nisi, nemas

ukratko, kako ja to sfatih...
Floki (napisa):
Znam da su se na ovu temu već vodile burne rasprave ali mene zanima sad kad više nema nikakve koristi od toga da li bi mi mogao netko odgovoriti da li su na kraju studenti koji su pali godinu mogli pristupiti prvom kolokviju iz analize2???? Ako nisu zašto su onda imena nekih studenata ispisani na rezultatima prvog kolokvija!!!!!! Zahvaljujem unaprijed!!!!


pasti godinu NIJE isto kao upisati ponovno kolegij
(a ljudi to JAKO cesto poistovjecuju)

ako si upisao/la kolegij, imas pravo na sve 'privilegije'
ako nisi, nemas

ukratko, kako ja to sfatih...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vskudar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 05. 2004. (17:05:29)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 17:20 sri, 5. 5. 2004    Naslov: Re: Analiza 2,kolokviji,stari studenti Citirajte i odgovorite

[quote]pasti godinu NIJE isto kao upisati ponovno kolegij
(a ljudi to JAKO cesto poistovjecuju)

ako si upisao/la kolegij, imas pravo na sve 'privilegije'
ako nisi, nemas

ukratko, kako ja to sfatih...[/quote]

Bilo je i slucaja da, ukoliko nisi nijednom izasla na pismeni, se moglo nazicat profesora da ti dozvoli naknadno na kolokvij. Naravno, uz do/pokazan trud i zalaganje spram kolegija :?
Bilo je i boljih dana...
Citat:
pasti godinu NIJE isto kao upisati ponovno kolegij
(a ljudi to JAKO cesto poistovjecuju)

ako si upisao/la kolegij, imas pravo na sve 'privilegije'
ako nisi, nemas

ukratko, kako ja to sfatih...


Bilo je i slucaja da, ukoliko nisi nijednom izasla na pismeni, se moglo nazicat profesora da ti dozvoli naknadno na kolokvij. Naravno, uz do/pokazan trud i zalaganje spram kolegija Confused
Bilo je i boljih dana...



_________________
BrrB
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Floki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 02. 2004. (19:25:17)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2

PostPostano: 18:52 sri, 5. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znači nije se moglo službeno!!!!!Hvala na odgovorima nadajmo se boljim i organiziranijim danima na našem fakultetu!!!!;)Ciao
Znači nije se moglo službeno!!!!!Hvala na odgovorima nadajmo se boljim i organiziranijim danima na našem fakultetu!!!!;)Ciao



_________________
Ono što proturiječi srcu ne ulazi u glavu!!!
A.Schopenhauer
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fmb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2004. (12:34:47)
Postovi: (B6)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 16 - 4

PostPostano: 17:26 čet, 6. 5. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Floki"]Znači nije se moglo službeno!!!!!Hvala na odgovorima nadajmo se boljim i organiziranijim danima na našem fakultetu!!!!;)Ciao[/quote]

Pravilo je potpuno jasno i nedvosmisleno:

[b]Na kolokvije mogu izlaziti oni i samo oni studenti koji su u tekucem semestru upisali doticni kolegij.[/b] :!: :!: :!:

To nema veze s tim jel tko pao godinu ili nije (mozete morati ponovno upisati kolegij, a da ne padnete godinu i obratno, pasti godinu, a da nemate ponovno upisan kolegij). Studenti koji se na listi nalaze su svi sluzbeno upisani u kolegij. A ako slucajno netko i nije, to sto je izasao na kolokvij nece mu nista znaciti (odgovarajuca obavijest je pisala na oglasnoj ploci) tj. kolokvij nece biti priznat.

Pozdrav
FMB :patkica:
Floki (napisa):
Znači nije se moglo službeno!!!!!Hvala na odgovorima nadajmo se boljim i organiziranijim danima na našem fakultetu!!!!;)Ciao


Pravilo je potpuno jasno i nedvosmisleno:

Na kolokvije mogu izlaziti oni i samo oni studenti koji su u tekucem semestru upisali doticni kolegij. Exclamation Exclamation Exclamation

To nema veze s tim jel tko pao godinu ili nije (mozete morati ponovno upisati kolegij, a da ne padnete godinu i obratno, pasti godinu, a da nemate ponovno upisan kolegij). Studenti koji se na listi nalaze su svi sluzbeno upisani u kolegij. A ako slucajno netko i nije, to sto je izasao na kolokvij nece mu nista znaciti (odgovarajuca obavijest je pisala na oglasnoj ploci) tj. kolokvij nece biti priznat.

Pozdrav
FMB Patkica



_________________
"Have patience. Go where you must, and hope."
(Gandalf in J.R.R.Tolkien's "The Lord of the Rings")
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan