Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kvaziparcijala

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
štangica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2010. (17:18:17)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 15:56 čet, 16. 1. 2014    Naslov: Kvaziparcijala Citirajte i odgovorite

Da li netko možda zna gdje se na stranica faksa nalazi (ja ne mogu naći nikako) pdf dokument koji sadrži sve kolegije našeg faksa u tablici i piše za svakog posebno da li se može upisati kao kvaziparcijalni predmet ili ne. Hvala!
Da li netko možda zna gdje se na stranica faksa nalazi (ja ne mogu naći nikako) pdf dokument koji sadrži sve kolegije našeg faksa u tablici i piše za svakog posebno da li se može upisati kao kvaziparcijalni predmet ili ne. Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 20:56 čet, 16. 1. 2014    Naslov: Re: Kvaziparcijala Citirajte i odgovorite

[quote="štangica"]Da li netko možda zna gdje se na stranica faksa nalazi (ja ne mogu naći nikako) pdf dokument koji sadrži sve kolegije našeg faksa u tablici i piše za svakog posebno da li se može upisati kao kvaziparcijalni predmet ili ne. Hvala![/quote]
Takva tablica mislim ne postoji.
Postoji obrazac za upis kvaziparcijale na kojem su kolegiji koji se mogu upisati.
Treći redak u prvoj tablici na linku:
http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3606&sec=279
štangica (napisa):
Da li netko možda zna gdje se na stranica faksa nalazi (ja ne mogu naći nikako) pdf dokument koji sadrži sve kolegije našeg faksa u tablici i piše za svakog posebno da li se može upisati kao kvaziparcijalni predmet ili ne. Hvala!

Takva tablica mislim ne postoji.
Postoji obrazac za upis kvaziparcijale na kojem su kolegiji koji se mogu upisati.
Treći redak u prvoj tablici na linku:
http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3606&sec=279


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
štangica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2010. (17:18:17)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 23:13 čet, 16. 1. 2014    Naslov: Re: Kvaziparcijala Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"][quote="štangica"]Da li netko možda zna gdje se na stranica faksa nalazi (ja ne mogu naći nikako) pdf dokument koji sadrži sve kolegije našeg faksa u tablici i piše za svakog posebno da li se može upisati kao kvaziparcijalni predmet ili ne. Hvala![/quote]
Takva tablica mislim ne postoji.
Postoji obrazac za upis kvaziparcijale na kojem su kolegiji koji se mogu upisati.
Treći redak u prvoj tablici na linku:
http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3606&sec=279[/quote]

Ma postojala jel sam ja taj pdf dokument gledala prije godinu ili dvije na našoj stranici faksa... A što ako želim upisati neki predmet sa diplomskog kao nadopunu znanja a nema ga u ovoj tablici? Gdje tako nešto mogu provjeriti, tj.vidjeti koji predmeti sa diplomskog dopuštaju takav upis? Jel neću bez veze pisati u plaćati molbe ako to za određene kolegije koji me zanimaju nije niti moguće?
kkarlo (napisa):
štangica (napisa):
Da li netko možda zna gdje se na stranica faksa nalazi (ja ne mogu naći nikako) pdf dokument koji sadrži sve kolegije našeg faksa u tablici i piše za svakog posebno da li se može upisati kao kvaziparcijalni predmet ili ne. Hvala!

Takva tablica mislim ne postoji.
Postoji obrazac za upis kvaziparcijale na kojem su kolegiji koji se mogu upisati.
Treći redak u prvoj tablici na linku:
http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3606&sec=279


Ma postojala jel sam ja taj pdf dokument gledala prije godinu ili dvije na našoj stranici faksa... A što ako želim upisati neki predmet sa diplomskog kao nadopunu znanja a nema ga u ovoj tablici? Gdje tako nešto mogu provjeriti, tj.vidjeti koji predmeti sa diplomskog dopuštaju takav upis? Jel neću bez veze pisati u plaćati molbe ako to za određene kolegije koji me zanimaju nije niti moguće?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 23:38 čet, 16. 1. 2014    Naslov: Re: Kvaziparcijala Citirajte i odgovorite

[quote="štangica"][quote="kkarlo"][quote="štangica"]Da li netko možda zna gdje se na stranica faksa nalazi (ja ne mogu naći nikako) pdf dokument koji sadrži sve kolegije našeg faksa u tablici i piše za svakog posebno da li se može upisati kao kvaziparcijalni predmet ili ne. Hvala![/quote]
Takva tablica mislim ne postoji.
Postoji obrazac za upis kvaziparcijale na kojem su kolegiji koji se mogu upisati.
Treći redak u prvoj tablici na linku:
http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3606&sec=279[/quote]

Ma postojala jel sam ja taj pdf dokument gledala prije godinu ili dvije na našoj stranici faksa... A što ako želim upisati neki predmet sa diplomskog kao nadopunu znanja a nema ga u ovoj tablici? Gdje tako nešto mogu provjeriti, tj.vidjeti koji predmeti sa diplomskog dopuštaju takav upis? Jel neću bez veze pisati u plaćati molbe ako to za određene kolegije koji me zanimaju nije niti moguće?[/quote]
Mogući su samo ovi na obrascu.
Postojao je onaj popis prethodnika za kvaziparcijalu, ali je to bio zastarjeli dokument pa su ga maknuli (ako mislimo na isti dokument, a vjerojatno mislimo).
Bio sam prošle godine u situaciji kada sam htio upisat kolegij sa diplomskog koji nije na tom popisu te sam imao i dopuštenje nastavnika koji drži taj kolegij pa nisam uspio upisat jer jednostavno tako nešto se ne odobrava.
Možeš se probat raspitat dal se što promjenilo, ali sumnjam.
Sretno.
:)
štangica (napisa):
kkarlo (napisa):
štangica (napisa):
Da li netko možda zna gdje se na stranica faksa nalazi (ja ne mogu naći nikako) pdf dokument koji sadrži sve kolegije našeg faksa u tablici i piše za svakog posebno da li se može upisati kao kvaziparcijalni predmet ili ne. Hvala!

Takva tablica mislim ne postoji.
Postoji obrazac za upis kvaziparcijale na kojem su kolegiji koji se mogu upisati.
Treći redak u prvoj tablici na linku:
http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3606&sec=279


Ma postojala jel sam ja taj pdf dokument gledala prije godinu ili dvije na našoj stranici faksa... A što ako želim upisati neki predmet sa diplomskog kao nadopunu znanja a nema ga u ovoj tablici? Gdje tako nešto mogu provjeriti, tj.vidjeti koji predmeti sa diplomskog dopuštaju takav upis? Jel neću bez veze pisati u plaćati molbe ako to za određene kolegije koji me zanimaju nije niti moguće?

Mogući su samo ovi na obrascu.
Postojao je onaj popis prethodnika za kvaziparcijalu, ali je to bio zastarjeli dokument pa su ga maknuli (ako mislimo na isti dokument, a vjerojatno mislimo).
Bio sam prošle godine u situaciji kada sam htio upisat kolegij sa diplomskog koji nije na tom popisu te sam imao i dopuštenje nastavnika koji drži taj kolegij pa nisam uspio upisat jer jednostavno tako nešto se ne odobrava.
Možeš se probat raspitat dal se što promjenilo, ali sumnjam.
Sretno.
Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:53 pet, 17. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije se promijenilo. Ima smisla traziti upis samo onih predmeta koji su na obrascu za kvaziparcijalu. Sve druge predmete diplomskih studija studenti preddiplomskih ne mogu upisati.

Za upis predmeta iz drugog studija iste razine postoji [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4838]ovaj obrazac[/url].
Nije se promijenilo. Ima smisla traziti upis samo onih predmeta koji su na obrascu za kvaziparcijalu. Sve druge predmete diplomskih studija studenti preddiplomskih ne mogu upisati.

Za upis predmeta iz drugog studija iste razine postoji ovaj obrazac.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
štangica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2010. (17:18:17)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 9:15 pet, 17. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Nije se promijenilo. Ima smisla traziti upis samo onih predmeta koji su na obrascu za kvaziparcijalu. Sve druge predmete diplomskih studija studenti preddiplomskih ne mogu upisati.

Za upis predmeta iz drugog studija iste razine postoji [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/lgs.axd?t=16&id=4838]ovaj obrazac[/url].[/quote]

Aha to je onda nešto kao predmeti kvaziparcijale? Samo mi nije jasno kakvi su to točno predmeti drugog studija iste razine? Hvala na odgovorima! :-)
krcko (napisa):
Nije se promijenilo. Ima smisla traziti upis samo onih predmeta koji su na obrascu za kvaziparcijalu. Sve druge predmete diplomskih studija studenti preddiplomskih ne mogu upisati.

Za upis predmeta iz drugog studija iste razine postoji ovaj obrazac.


Aha to je onda nešto kao predmeti kvaziparcijale? Samo mi nije jasno kakvi su to točno predmeti drugog studija iste razine? Hvala na odgovorima! Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Lafiel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2007. (09:56:59)
Postovi: (153)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
27 = 51 - 24

PostPostano: 9:33 pet, 17. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako se ne varam, to su predmeti s profesorskog preddiplomskog (ako si na inženjerskom) i obratno. Dakle, ako si na profesorskom smjeru, možeš upisati nešto s inženjerskog preddiplomskog (što kasnije imaš na diplomskom) kao nadopunu znanja i onda kasnije tražiš da ti se predmet prizna za diplomski. To je i jeftinija alternativa jer se takva molba plaća 100 kn paušalno, a predmete sa kvaziparcijale plaćaš 120 kn po ECTS-u. :)


[size=7]Nisam 100% sigurna za cijene, ali tu negdje.[/size]
Ako se ne varam, to su predmeti s profesorskog preddiplomskog (ako si na inženjerskom) i obratno. Dakle, ako si na profesorskom smjeru, možeš upisati nešto s inženjerskog preddiplomskog (što kasnije imaš na diplomskom) kao nadopunu znanja i onda kasnije tražiš da ti se predmet prizna za diplomski. To je i jeftinija alternativa jer se takva molba plaća 100 kn paušalno, a predmete sa kvaziparcijale plaćaš 120 kn po ECTS-u. Smile


Nisam 100% sigurna za cijene, ali tu negdje.



_________________
Weit von hier fällt Gold von den Sternen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:49 pet, 17. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako si na preddiplomskom studiju, drugi studij iste razine je [b]drugi preddiplomski studij[/b] (na PMF-MO ili negdje drugdje). Ako si na diplomskom studiju, drugi studij iste razine je drugi diplomski studij.

Update: obnovljen je [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3606&sec=284]obrazac za kvaziparcijalu[/url] (stavljen za ljetni semestar 2013./14.).
Ako si na preddiplomskom studiju, drugi studij iste razine je drugi preddiplomski studij (na PMF-MO ili negdje drugdje). Ako si na diplomskom studiju, drugi studij iste razine je drugi diplomski studij.

Update: obnovljen je obrazac za kvaziparcijalu (stavljen za ljetni semestar 2013./14.).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
štangica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2010. (17:18:17)
Postovi: (4C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 10:02 pet, 17. 1. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Ako si na preddiplomskom studiju, drugi studij iste razine je [b]drugi preddiplomski studij[/b] (na PMF-MO ili negdje drugdje). Ako si na diplomskom studiju, drugi studij iste razine je drugi diplomski studij.

Update: obnovljen je [url=http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?art=3606&sec=284]obrazac za kvaziparcijalu[/url] (stavljen za ljetni semestar 2013./14.).[/quote]

Aha, ok. Puno hvala!
krcko (napisa):
Ako si na preddiplomskom studiju, drugi studij iste razine je drugi preddiplomski studij (na PMF-MO ili negdje drugdje). Ako si na diplomskom studiju, drugi studij iste razine je drugi diplomski studij.

Update: obnovljen je obrazac za kvaziparcijalu (stavljen za ljetni semestar 2013./14.).


Aha, ok. Puno hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan