Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pomoć kod upisa (studij)
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
nistaminijejasno
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2014. (17:14:15)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 2 - 8

PostPostano: 17:24 ned, 9. 2. 2014    Naslov: Pomoć kod upisa Citirajte i odgovorite

Što ja mogu upisati u drugome semestru osim redovnih kolegija ako nisam položio sve u prvome? Čisto da skupim bodove. :lol:
Npr. ako sam završio programiranje 1 da mogu upisati nesto s druge godine ili drugog studija.
Što ja mogu upisati u drugome semestru osim redovnih kolegija ako nisam položio sve u prvome? Čisto da skupim bodove. Laughing
Npr. ako sam završio programiranje 1 da mogu upisati nesto s druge godine ili drugog studija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:49 ned, 9. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ides po kolegijima i gledas sto im u opisu pise pod "kolegiji predhodnici" (ili tako nekako). Ako si sve te polozio, mozes upisati (do max. 35 ECTS, cini mi se).

Prog 1 je, cini mi se, prethodnik samo za Prog 2. Nekoc je bilo nesto biolosko (MMuB ili tako nekako) sto se moglo samo s EM1, no ne znam je li to izmijenjeno.
Ides po kolegijima i gledas sto im u opisu pise pod "kolegiji predhodnici" (ili tako nekako). Ako si sve te polozio, mozes upisati (do max. 35 ECTS, cini mi se).

Prog 1 je, cini mi se, prethodnik samo za Prog 2. Nekoc je bilo nesto biolosko (MMuB ili tako nekako) sto se moglo samo s EM1, no ne znam je li to izmijenjeno.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nistaminijejasno
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2014. (17:14:15)
Postovi: (10)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 2 - 8

PostPostano: 19:05 ned, 9. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bioinformatika.
Ove godine traži elementarnu 1, programiranje 1 i linearnu 1. :roll:
Ima još i sociologija obrazovanja s nastavničkog bez uvjeta, ali ne znam koliko to smisla ima.
Hvala na odgovoru. :)
Bioinformatika.
Ove godine traži elementarnu 1, programiranje 1 i linearnu 1. Rolling Eyes
Ima još i sociologija obrazovanja s nastavničkog bez uvjeta, ali ne znam koliko to smisla ima.
Hvala na odgovoru. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 13:29 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Potpis iz dva kolegija sam dobio prije tjedan dana, ali na studomatu još uvijek nisu "položeni", isto tako, sutra slijede potpisi još 2 kolegija.

Kolika je vjerojatnost da će mi kolegiji biti potvrđeni na studomatu do ponedjeljka u 11 sati?
Potpis iz dva kolegija sam dobio prije tjedan dana, ali na studomatu još uvijek nisu "položeni", isto tako, sutra slijede potpisi još 2 kolegija.

Kolika je vjerojatnost da će mi kolegiji biti potvrđeni na studomatu do ponedjeljka u 11 sati?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:26 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

73.21%
73.21%



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 14:52 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]73.21%[/quote]

A dobro, znam da sam nespretno/glupo pitanje postavio :? , planirao sam se upisati u ponedjeljak no sad kad je već tjedan dana prošlo od prvih potpisa, a na studomatu ništa, ne znam isplati li mi se "riskirati". Pitanje je trebalo biti cca: Jesu li tete u referadi već počele upisivati ocjene u studomat no pošto nas je puno to sporo ide ili još nisu počele, ali će uskoro početi pa ima nade da bi se mogao u ponedjeljak upisati ili će uskoro početi, ali nas je puno pa nema nade da ću se uspjeti u ponedjeljak upisati?

Nije mi Zagreb baš nadohvat ruke pa zato pitam...
krcko (napisa):
73.21%


A dobro, znam da sam nespretno/glupo pitanje postavio Confused , planirao sam se upisati u ponedjeljak no sad kad je već tjedan dana prošlo od prvih potpisa, a na studomatu ništa, ne znam isplati li mi se "riskirati". Pitanje je trebalo biti cca: Jesu li tete u referadi već počele upisivati ocjene u studomat no pošto nas je puno to sporo ide ili još nisu počele, ali će uskoro početi pa ima nade da bi se mogao u ponedjeljak upisati ili će uskoro početi, ali nas je puno pa nema nade da ću se uspjeti u ponedjeljak upisati?

Nije mi Zagreb baš nadohvat ruke pa zato pitam...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:07 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije do teta u referadi. Danas je rok do kada nastavnici trebaju dostaviti zakljucene ocjene u elektronickom formatu. Ako ih dostave, sigurno ce biti unesene u bazu do ponedjeljka. Dakle ovisi o nastavniku.

Inace, na studomatu vidis ocjene koje su evidentirane u bazi. Mozes pogledati u nedjelju i tada odluciti isplati li se dolaziti u Zagreb ili ne. Upisi traju sve do 14.3. Ne moras doci prvi dan.
Nije do teta u referadi. Danas je rok do kada nastavnici trebaju dostaviti zakljucene ocjene u elektronickom formatu. Ako ih dostave, sigurno ce biti unesene u bazu do ponedjeljka. Dakle ovisi o nastavniku.

Inace, na studomatu vidis ocjene koje su evidentirane u bazi. Mozes pogledati u nedjelju i tada odluciti isplati li se dolaziti u Zagreb ili ne. Upisi traju sve do 14.3. Ne moras doci prvi dan.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 15:14 sri, 19. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Nije do teta u referadi. Danas je rok do kada nastavnici trebaju dostaviti zakljucene ocjene u elektronickom formatu. Ako ih dostave, sigurno ce biti unesene u bazu do ponedjeljka. Dakle ovisi o nastavniku.

Inace, na studomatu vidis ocjene koje su evidentirane u bazi. Mozes pogledati u nedjelju i tada odluciti isplati li se dolaziti u Zagreb ili ne. Upisi traju sve do 14.3. Ne moras doci prvi dan.[/quote]

Trenutno još jesam u Zagrebu, pa sam mislio produžiti boravak do ponedjeljka da se toga rješim pa da sam miran tj. da ne moram više do početka semestra dolaziti, ali vidjet ću još sutra. Ugl., hvala na odgovoru!
krcko (napisa):
Nije do teta u referadi. Danas je rok do kada nastavnici trebaju dostaviti zakljucene ocjene u elektronickom formatu. Ako ih dostave, sigurno ce biti unesene u bazu do ponedjeljka. Dakle ovisi o nastavniku.

Inace, na studomatu vidis ocjene koje su evidentirane u bazi. Mozes pogledati u nedjelju i tada odluciti isplati li se dolaziti u Zagreb ili ne. Upisi traju sve do 14.3. Ne moras doci prvi dan.


Trenutno još jesam u Zagrebu, pa sam mislio produžiti boravak do ponedjeljka da se toga rješim pa da sam miran tj. da ne moram više do početka semestra dolaziti, ali vidjet ću još sutra. Ugl., hvala na odgovoru!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cikl0nica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2013. (21:32:59)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:36 čet, 20. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na diplomskom studiju primijenjene mat. ukupno treba poloziti 8 izbornih predmeta, od tog barem 2 modula(koja sam vec upisala), e sad mene zanima da li ovu razliku do njih ukupno 8 ( znaci preostala 4 izborna) ja npr. mogu upisati sada u drugom semestru ako ne prelazim ogranicenje dozvoljenih ECTS bodova ili i ti izborni moraju biti organizirani da se 2 izborna polazu u ljetnom,a 2 izborna u zimskom semestru?zna li itko?
hvala
Na diplomskom studiju primijenjene mat. ukupno treba poloziti 8 izbornih predmeta, od tog barem 2 modula(koja sam vec upisala), e sad mene zanima da li ovu razliku do njih ukupno 8 ( znaci preostala 4 izborna) ja npr. mogu upisati sada u drugom semestru ako ne prelazim ogranicenje dozvoljenih ECTS bodova ili i ti izborni moraju biti organizirani da se 2 izborna polazu u ljetnom,a 2 izborna u zimskom semestru?zna li itko?
hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:03 čet, 20. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=186073#186073]Znaju Lafiel i krcko[/url].
Znaju Lafiel i krcko.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
white_butterfly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2011. (17:44:57)
Postovi: (40)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 16:40 pon, 24. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Šta je to [b]Studentska natjecanja iz matematike[/b]? Meni studomat nudi taj kolegij za 4. i 6. semestar.
Šta je to Studentska natjecanja iz matematike? Meni studomat nudi taj kolegij za 4. i 6. semestar.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:21 pon, 24. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Novi fakultativni kolegij, vise informacija ovdje: http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/studnatj/
Novi fakultativni kolegij, vise informacija ovdje: http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/studnatj/



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
anamarija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2010. (18:52:10)
Postovi: (1C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 1 - 3

PostPostano: 21:03 pon, 24. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pripada li i tome predmet zoologija?
Možemo li znati više o tome?

I zašto tih kolegija nema u rasporedu?
Pripada li i tome predmet zoologija?
Možemo li znati više o tome?

I zašto tih kolegija nema u rasporedu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
white_butterfly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2011. (17:44:57)
Postovi: (40)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 21:10 pon, 24. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala!
Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 23:02 pon, 24. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam problem..prva godina računarstva sam, kad kliknem na upis godine piše mi sljedeće:
"Upis nije moguće obaviti:
- Prema odluci visokog učilišta"

S obzirom da sam prva godina nisam ništa trebala plaćat, ne shvaćam o čemu se radi? :/
Imam problem..prva godina računarstva sam, kad kliknem na upis godine piše mi sljedeće:
"Upis nije moguće obaviti:
- Prema odluci visokog učilišta"

S obzirom da sam prva godina nisam ništa trebala plaćat, ne shvaćam o čemu se radi? Ehm?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:26 uto, 25. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Megy: :referada: Uvjeravaju me da nije neki sistemski problem, dakle treba individualno rijesiti.

Zoologija je bug u studomatu, bit ce sredjeno. Raspored za Studentska natjecanja bit ce po dogovoru s voditeljima (Kazalicki, Kovač, Bašić).
Megy: Referada je tvoj prijatelj... Uvjeravaju me da nije neki sistemski problem, dakle treba individualno rijesiti.

Zoologija je bug u studomatu, bit ce sredjeno. Raspored za Studentska natjecanja bit ce po dogovoru s voditeljima (Kazalicki, Kovač, Bašić).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 14:57 uto, 25. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Megy: :referada: Uvjeravaju me da nije neki sistemski problem, dakle treba individualno rijesiti.

Zoologija je bug u studomatu, bit ce sredjeno. [/quote]

Popravile tete u referadi :D

Ali opet me sada nešto muči, ja nisam položila baze podataka, a s obzirom da je to preduvjet za RP2 studomat mi ga ne nudi, no na stranici RP2 piše da se ta dva predmeta mogu slušat paralelno. Je li to znači da uz neku molbu(koju?) mogu dobiti upis tog predmeta?
krcko (napisa):
Megy: Referada je tvoj prijatelj... Uvjeravaju me da nije neki sistemski problem, dakle treba individualno rijesiti.

Zoologija je bug u studomatu, bit ce sredjeno.


Popravile tete u referadi Very Happy

Ali opet me sada nešto muči, ja nisam položila baze podataka, a s obzirom da je to preduvjet za RP2 studomat mi ga ne nudi, no na stranici RP2 piše da se ta dva predmeta mogu slušat paralelno. Je li to znači da uz neku molbu(koju?) mogu dobiti upis tog predmeta?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
malimis
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 06. 2010. (11:33:42)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:22 uto, 25. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li se kod placanja godine gledaju ECTS-i iz Studentskih natjecanja iz matematike ako ga upisemo kao fakultativni kolegij?Tj ako imamo 26 ECTS i upisemo Studentska natjecanja iz matematike koja nose 4ECTS, moramo li onda placati punu skolarinu?
Da li se kod placanja godine gledaju ECTS-i iz Studentskih natjecanja iz matematike ako ga upisemo kao fakultativni kolegij?Tj ako imamo 26 ECTS i upisemo Studentska natjecanja iz matematike koja nose 4ECTS, moramo li onda placati punu skolarinu?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
outliar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 12. 2013. (22:01:22)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:28 uto, 25. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

hej! Može mi netko ukratko objasniti proces
pri upisu manje od 25 ectsa(s time da uzimam sve sto mi Studomat nudi).nekakve specijalne molbe, obrasci? Svi su kolegiji za inženjerskog smjera.Hvala puno!
hej! Može mi netko ukratko objasniti proces
pri upisu manje od 25 ectsa(s time da uzimam sve sto mi Studomat nudi).nekakve specijalne molbe, obrasci? Svi su kolegiji za inženjerskog smjera.Hvala puno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 22:02 uto, 25. 2. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="outliar"]hej! Može mi netko ukratko objasniti proces
pri upisu manje od 25 ectsa(s time da uzimam sve sto mi Studomat nudi).nekakve specijalne molbe, obrasci? Svi su kolegiji za inženjerskog smjera.Hvala puno![/quote]

Ne treba ti molba, jednostavno upišeš što možeš preko studomata i to je to.
outliar (napisa):
hej! Može mi netko ukratko objasniti proces
pri upisu manje od 25 ectsa(s time da uzimam sve sto mi Studomat nudi).nekakve specijalne molbe, obrasci? Svi su kolegiji za inženjerskog smjera.Hvala puno!


Ne treba ti molba, jednostavno upišeš što možeš preko studomata i to je to.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan