Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Engleski jezik struke 2 - demonstrature (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
PermutiranoPrase
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2011. (16:08:19)
Postovi: (F4)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
10 = 17 - 7

PostPostano: 18:04 sub, 8. 3. 2014    Naslov: Engleski jezik struke 2 - demonstrature Citirajte i odgovorite

Pozdrav!

Držat ću demonstrature iz Engleskog jezika struke 2 srijedom 14-16h. Najava obavezno na mail glevaci[at]student.math.hr barem dan ranije, uz kratak opis pitanja. Možete me i preko maila pitati sve što vas zanima.

Gorana Levačić
Pozdrav!

Držat ću demonstrature iz Engleskog jezika struke 2 srijedom 14-16h. Najava obavezno na mail glevaci[at]student.math.hr barem dan ranije, uz kratak opis pitanja. Možete me i preko maila pitati sve što vas zanima.

Gorana Levačić



_________________
With great power comes great electricity bill.
n!!!!
Theorem 2: Alexander the Great did not exist and he had an infinite number of limbs.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
spipi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 09. 2011. (13:18:52)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:19 ned, 9. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moj termin demonstratura iz Engleskog jezika struke 2 je također srijeda 14-16. Kao i kod kolegice vrijedi obavezna najava na mail i sva pitanja vezana za kolegij su dobrodošla. Mail je sljedeći: pzubak@student.math.hr
Pozdrav, Petra Zubak :)
Moj termin demonstratura iz Engleskog jezika struke 2 je također srijeda 14-16. Kao i kod kolegice vrijedi obavezna najava na mail i sva pitanja vezana za kolegij su dobrodošla. Mail je sljedeći: pzubak@student.math.hr
Pozdrav, Petra Zubak Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
quark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2011. (16:47:39)
Postovi: (DA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 26 - 6

PostPostano: 2:09 uto, 11. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav, moj je termin demonstratura četvrtak 15-17, a mjesto okupljanja ispred oglasne ploče.

Najava nije obavezna (tj. ako mi se nitko ne najavi, svejedno čekam nekih 20-ak minuta ispred oglasne ploče), ali bilo bi lijepo da se najavite na
nbadrov[at]student.math.hr s opisom problema/pitanja tako da vam što bolje mogu pomoći :D

Također, ako imate bilokakva pitanja, slobodno pošaljite na mail; ili ako vam ne odgovara navedeni termin, možemo se dogovoriti za neki drugi, nema problema.

Nikola Badrov
Pozdrav, moj je termin demonstratura četvrtak 15-17, a mjesto okupljanja ispred oglasne ploče.

Najava nije obavezna (tj. ako mi se nitko ne najavi, svejedno čekam nekih 20-ak minuta ispred oglasne ploče), ali bilo bi lijepo da se najavite na
nbadrov[at]student.math.hr s opisom problema/pitanja tako da vam što bolje mogu pomoći Very Happy

Također, ako imate bilokakva pitanja, slobodno pošaljite na mail; ili ako vam ne odgovara navedeni termin, možemo se dogovoriti za neki drugi, nema problema.

Nikola Badrov


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Emilji
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 12. 2012. (17:02:24)
Postovi: (1)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:48 uto, 11. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav,
držat ću demonstrature iz Engleskog jezika struke 2 i to ponedjeljkom od 12 do 14.
Najava je obavezna, barem dan ranije, na mail esimon[at]student.math.hr i bilo bi dobro da mi ukratko napišete koji dio gradiva vas muči.

Ako imate neka kraća pitanja, slobodno mi pošaljite mail. Isto tako se možemo dogovoriti za neki drugi termin, ako vam ovaj ne odgovara.

Ema Šimon :)
Pozdrav,
držat ću demonstrature iz Engleskog jezika struke 2 i to ponedjeljkom od 12 do 14.
Najava je obavezna, barem dan ranije, na mail esimon[at]student.math.hr i bilo bi dobro da mi ukratko napišete koji dio gradiva vas muči.

Ako imate neka kraća pitanja, slobodno mi pošaljite mail. Isto tako se možemo dogovoriti za neki drugi termin, ako vam ovaj ne odgovara.

Ema Šimon Smile




Zadnja promjena: Emilji; 21:02 pon, 7. 4. 2014; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Deni001
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 09. 2011. (23:16:57)
Postovi: (23)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 21:43 čet, 13. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav svima!

Ja ću držat demonstrature ponedjeljkom od 12 do 14. Najava je obavezna barem 1 dan ranije, a bilo bi dobro dodati i kratki opis problema, na mail dstojan@student.math.hr.

Daniel Stojanović
Pozdrav svima!

Ja ću držat demonstrature ponedjeljkom od 12 do 14. Najava je obavezna barem 1 dan ranije, a bilo bi dobro dodati i kratki opis problema, na mail dstojan@student.math.hr.

Daniel Stojanović




Zadnja promjena: Deni001; 14:54 pon, 17. 3. 2014; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Naya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2011. (13:43:39)
Postovi: (F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:29 pet, 14. 3. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hello everyone, i ja držim demonstrature :D Moj termin je četvrtkom odmah nakon nastave, u terminu 12-14 sati. Obavijest je i na oglasnoj ploči, za one koji ne prate forum. Molim vas da mi se najavite mailom na bubi.ru@gmail.com barem u srijedu navečer. Na mail se uvijek možete javiti i s konkretnim pitanjima i problemima. Vidimo se (kod oglasne ploče)! :)

Tamara-Anna Horvat
Hello everyone, i ja držim demonstrature Very Happy Moj termin je četvrtkom odmah nakon nastave, u terminu 12-14 sati. Obavijest je i na oglasnoj ploči, za one koji ne prate forum. Molim vas da mi se najavite mailom na bubi.ru@gmail.com barem u srijedu navečer. Na mail se uvijek možete javiti i s konkretnim pitanjima i problemima. Vidimo se (kod oglasne ploče)! Smile

Tamara-Anna Horvat



_________________
Crying: acceptable at funerals and the Grand Canyon.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
quark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2011. (16:47:39)
Postovi: (DA)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 26 - 6

PostPostano: 23:23 sri, 7. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sutra (tj. danas) neću održati demonstrature. Za nadoknadu možemo se dogovoriti, ako je tko planirao doći.
Sutra (tj. danas) neću održati demonstrature. Za nadoknadu možemo se dogovoriti, ako je tko planirao doći.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ostali kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan