Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

druga domaća zadaća
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Baze podataka
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 20:12 pet, 23. 5. 2014    Naslov: druga domaća zadaća Citirajte i odgovorite

kada posaljemo asistentici Karagi mail, koliko cekamo dok ne odgovori? znam da je na vjeznbama rekla da obicno odgovori ako je sve u redu
kada posaljemo asistentici Karagi mail, koliko cekamo dok ne odgovori? znam da je na vjeznbama rekla da obicno odgovori ako je sve u redu


[Vrh]
simon11
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2011. (21:02:52)
Postovi: (7C)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
23 = 25 - 2
Lokacija: FunkyTown

PostPostano: 20:21 pet, 23. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam joj poslao sinoc oko 22, odgovorila je unutar sat vremena.
Ja sam joj poslao sinoc oko 22, odgovorila je unutar sat vremena.



_________________
#Usa
getting recognized
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 22:50 pet, 23. 5. 2014    Naslov: Re: druga domaća zadaća Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]kada posaljemo asistentici Karagi mail, koliko cekamo dok ne odgovori? znam da je na vjeznbama rekla da obicno odgovori ako je sve u redu[/quote]

Ako mi posaljete mail s nekim pitanjem obicno odgovaram unutar 24 sata sigurno. Ako mislite na mail s aktivacijom korisnickog racuna za baze podataka, tada ne odgovaram na taj mail vec se baza aktivira u nekom roku manjem od tjedan dana ako je sve u redu. Ako u tom roku baza ne proradi, tada mi se posalje mail da nesto nije bilo u redu s aktivacijom te forwarda mail koji je bio poslan za aktivaciju da rucno provjerim sto nije bilo u redu.
Anonymous (napisa):
kada posaljemo asistentici Karagi mail, koliko cekamo dok ne odgovori? znam da je na vjeznbama rekla da obicno odgovori ako je sve u redu


Ako mi posaljete mail s nekim pitanjem obicno odgovaram unutar 24 sata sigurno. Ako mislite na mail s aktivacijom korisnickog racuna za baze podataka, tada ne odgovaram na taj mail vec se baza aktivira u nekom roku manjem od tjedan dana ako je sve u redu. Ako u tom roku baza ne proradi, tada mi se posalje mail da nesto nije bilo u redu s aktivacijom te forwarda mail koji je bio poslan za aktivaciju da rucno provjerim sto nije bilo u redu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
LB
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2008. (15:04:31)
Postovi: (20)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0
Lokacija: U zoni Sumraka

PostPostano: 13:32 pon, 26. 5. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Danas tijekom prijave sam se slučajno dva puta upisala na listu.. :oops: Termin je 5.6., pa ako netko želi neka mi se javi...
Danas tijekom prijave sam se slučajno dva puta upisala na listu.. Embarassed Termin je 5.6., pa ako netko želi neka mi se javi...



_________________
Vrijeme je sjajan učitelj, ali nažalost ubija sve svoje učenike...
-Louis Hector Berlioz-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Joker
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2010. (10:19:16)
Postovi: (8C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 11

PostPostano: 18:56 čet, 5. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

kada se pokusam prijaviti na student od doma, sa linuxa, pise mi da mi je account disabled... Kako da to rijesim?
kada se pokusam prijaviti na student od doma, sa linuxa, pise mi da mi je account disabled... Kako da to rijesim?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 19:33 čet, 5. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odes u RC u podrum (svakim radnim danom oko podneva, nesto tipa 11.30-14.00 je radno vrijeme, nisam sto posto siguran u tocnost termina :D ) i zatrazis da ti refreshaju account, sto li vec. Vjerojatno je posljedica pretjeranog broja krivih unosa sifre (izbaci li ti gresku da je racun disablean od strane administratora)?
Odes u RC u podrum (svakim radnim danom oko podneva, nesto tipa 11.30-14.00 je radno vrijeme, nisam sto posto siguran u tocnost termina Very Happy ) i zatrazis da ti refreshaju account, sto li vec. Vjerojatno je posljedica pretjeranog broja krivih unosa sifre (izbaci li ti gresku da je racun disablean od strane administratora)?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:15 ned, 8. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam problem. normalno mi se spoji i ude i pokaze se MySQL prompt, ali kad upisem use vasekorisnickoime; (upisem svoje korisnicko ime, jel), onda ne odgovara s database changed, nego kaze acces denied... kako da to rijesim?
imam problem. normalno mi se spoji i ude i pokaze se MySQL prompt, ali kad upisem use vasekorisnickoime; (upisem svoje korisnicko ime, jel), onda ne odgovara s database changed, nego kaze acces denied... kako da to rijesim?


[Vrh]
hendrix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2012. (15:59:06)
Postovi: (92)16
Sarma = la pohva - posuda
29 = 31 - 2

PostPostano: 13:09 ned, 8. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jesi li poslao/la mail asistentici Karagi da ti se otvori baza?

Obicno se "Acess denied..." greska javi kad se pokusavas spojiti na nepostojecu bazu.

Sto kaze [tt]show databases;[/tt]?
Jesi li poslao/la mail asistentici Karagi da ti se otvori baza?

Obicno se "Acess denied..." greska javi kad se pokusavas spojiti na nepostojecu bazu.

Sto kaze show databases;?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 16:06 ned, 8. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

sve mi se cini da si pustio ljerku na mjestu za ime baze :D izlistaj sve baze i nadi svoju, ako je nema... pisi mail i posipaj se pepelom :D
sve mi se cini da si pustio ljerku na mjestu za ime baze Very Happy izlistaj sve baze i nadi svoju, ako je nema... pisi mail i posipaj se pepelom Very Happy



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 16:38 ned, 8. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, dobro, hvala svima :) propustila sam jednu ljerku. nije da sam sto puta provjeravala, ali ajde...
da, dobro, hvala svima Smile propustila sam jednu ljerku. nije da sam sto puta provjeravala, ali ajde...


[Vrh]
Joker
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 09. 2010. (10:19:16)
Postovi: (8C)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 11

PostPostano: 20:43 uto, 10. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

kako mogu promijenit tip nekog atributa u relaciji, npr napravila sam bazu i relaciju u kojoj mi je broj telefona NUMERIC ali mi bi bolje odgovaralo da je CHAR, kako to mogu promijeniti?
kako mogu promijenit tip nekog atributa u relaciji, npr napravila sam bazu i relaciju u kojoj mi je broj telefona NUMERIC ali mi bi bolje odgovaralo da je CHAR, kako to mogu promijeniti?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Shirohige
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 11. 2012. (20:19:56)
Postovi: (ED)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 15 - 3

PostPostano: 20:46 uto, 10. 6. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Joker"]kako mogu promijenit tip nekog atributa u relaciji, npr napravila sam bazu i relaciju u kojoj mi je broj telefona NUMERIC ali mi bi bolje odgovaralo da je CHAR, kako to mogu promijeniti?[/quote]

[url]http://stackoverflow.com/questions/1356866/how-do-i-change-the-data-type-for-a-column-in-mysql[/url]
Joker (napisa):
kako mogu promijenit tip nekog atributa u relaciji, npr napravila sam bazu i relaciju u kojoj mi je broj telefona NUMERIC ali mi bi bolje odgovaralo da je CHAR, kako to mogu promijeniti?


http://stackoverflow.com/questions/1356866/how-do-i-change-the-data-type-for-a-column-in-mysql


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mew_17
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 07. 2011. (16:38:05)
Postovi: (29)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
39 = 39 - 0

PostPostano: 8:50 sub, 16. 5. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li je imao netko situaciju da nije napisao sve ispravno u mailu za aktivaciju baze? Ja sam primijetila da sam izabrala predugacki password :roll:

Da posaljem samo novi mail s ispravnim podacima, ili da cekam sto ce asistentica Karaga odgovoriti na to? (poslala sam jucer mail, ali nije nista odgovorila)
Da li je imao netko situaciju da nije napisao sve ispravno u mailu za aktivaciju baze? Ja sam primijetila da sam izabrala predugacki password Rolling Eyes

Da posaljem samo novi mail s ispravnim podacima, ili da cekam sto ce asistentica Karaga odgovoriti na to? (poslala sam jucer mail, ali nije nista odgovorila)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 19:25 sub, 16. 5. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ukoliko zelite nesto promjeniti samo posaljite ponovno mail, onakav kakav ste zeljeli originalno poslati
Ukoliko zelite nesto promjeniti samo posaljite ponovno mail, onakav kakav ste zeljeli originalno poslati


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 20:59 pon, 25. 5. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Objavljeni su termini za predaju druge dz
[url]http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/bpobavijesti.html[/url]
Objavljeni su termini za predaju druge dz
http://web.math.pmf.unizg.hr/~karaga/bpobavijesti.html


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
angelika
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2011. (17:26:51)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 21:43 sri, 3. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Smijemo li raditi neke izmjene u bazi kada ju realiziramo? (u odnosu na ono što smo napisali u 1.dz)
Smijemo li raditi neke izmjene u bazi kada ju realiziramo? (u odnosu na ono što smo napisali u 1.dz)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
karaga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 08. 2009. (22:50:37)
Postovi: (17F)16
Sarma = la pohva - posuda
133 = 134 - 1

PostPostano: 11:57 pet, 5. 6. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

smiju se raditi izmjene
smiju se raditi izmjene


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Baze podataka Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan