Popravni kolokvij iz kolegija RP2 piše se u petak, 5.9.2014. po sljedećem rasporedu:
1. kolokvij, teorijski dio
Praktikum 1, 12:00
NIKOLA SOKO
ANA BARIČIĆ
IVANA LOVRIĆ
ANDREA ČANKOVIĆ
FRAN PERICA
VALENTINO KOLIĆ
MARTINA ROM
1. kolokvij, praktični dio
Praktikum 1, 12:15
MARIJA LAĆA
LEA GOLUBIĆ
JANA RAJČIĆ
BINA BOJ
NIKOLA SOKO
ANA BARIČIĆ
IVANA LOVRIĆ
ANDREA ČANKOVIĆ
VALENTINO KOLIĆ
MARTINA ROM
2. kolokvij, teorijski dio
Praktikum 1, 13:30
BINA BOJ
VALENTINO KOLIĆ
PETRA MEĐIMUREC
NINA BARBIĆ
ROSANDA RADIĆ
MONIKA KOSNICA
2. kolokvij, teorijski dio
Praktikum 2, 13:30
ANTUN LOVRO BRKIĆ
ANDREJA KIŠIĆ
ANTONIO ZUJIĆ
MARKO IVEKOVIĆ
DORA ZORINC
LUCIJA MARINČIĆ
NIKOLETA BEGUŠIĆ
MARTINA ROM
MONIKA ČABRAJA
MATEJA ŽGANEC
MARKO HIRTZ
PETRA MATIJAŠEVIĆ
2. kolokvij, praktični dio
Praktikum 1, 13:45
IVA ARAČ
KATARINA ANIĆ-KALIGER
JELENA SIČAJA
ANA ČABRAJA
ENEA ĆUSTIĆ
IVA LEŽENIĆ
IVAN JUKIĆ
MARIJA KATARINA
ELLA TAFRA
DOMAGOJ OREŠKI
BARBARA VUKIĆ
ANAMARIJA JURAK
MIRNA LUCIĆ
LUCIJA GRIZELJ
MARIJA MIHALJEVIĆ
2. kolokvij, praktični dio
Praktikum 2, 13:45
MATKO BRANDIĆ
ANDREA ČANKOVIĆ
FRAN PERICA
ANTUN LOVRO BRKIĆ
ANDREJA KIŠIĆ
ANTONIO ZUJIĆ
MARKO IVEKOVIĆ
DORA ZORINC
LUCIJA MARINČIĆ
NIKOLETA BEGUŠIĆ
MARTINA ROM
MONIKA ČABRAJA
MATEJA ŽGANEC
MARKO HIRTZ
PETRA MATIJAŠEVIĆ
Popravni kolokvij iz kolegija RP2 piše se u petak, 5.9.2014. po sljedećem rasporedu:
1. kolokvij, teorijski dio
Praktikum 1, 12:00
NIKOLA SOKO
ANA BARIČIĆ
IVANA LOVRIĆ
ANDREA ČANKOVIĆ
FRAN PERICA
VALENTINO KOLIĆ
MARTINA ROM
1. kolokvij, praktični dio
Praktikum 1, 12:15
MARIJA LAĆA
LEA GOLUBIĆ
JANA RAJČIĆ
BINA BOJ
NIKOLA SOKO
ANA BARIČIĆ
IVANA LOVRIĆ
ANDREA ČANKOVIĆ
VALENTINO KOLIĆ
MARTINA ROM
2. kolokvij, teorijski dio
Praktikum 1, 13:30
BINA BOJ
VALENTINO KOLIĆ
PETRA MEĐIMUREC
NINA BARBIĆ
ROSANDA RADIĆ
MONIKA KOSNICA
2. kolokvij, teorijski dio
Praktikum 2, 13:30
ANTUN LOVRO BRKIĆ
ANDREJA KIŠIĆ
ANTONIO ZUJIĆ
MARKO IVEKOVIĆ
DORA ZORINC
LUCIJA MARINČIĆ
NIKOLETA BEGUŠIĆ
MARTINA ROM
MONIKA ČABRAJA
MATEJA ŽGANEC
MARKO HIRTZ
PETRA MATIJAŠEVIĆ
2. kolokvij, praktični dio
Praktikum 1, 13:45
IVA ARAČ
KATARINA ANIĆ-KALIGER
JELENA SIČAJA
ANA ČABRAJA
ENEA ĆUSTIĆ
IVA LEŽENIĆ
IVAN JUKIĆ
MARIJA KATARINA
ELLA TAFRA
DOMAGOJ OREŠKI
BARBARA VUKIĆ
ANAMARIJA JURAK
MIRNA LUCIĆ
LUCIJA GRIZELJ
MARIJA MIHALJEVIĆ
2. kolokvij, praktični dio
Praktikum 2, 13:45
MATKO BRANDIĆ
ANDREA ČANKOVIĆ
FRAN PERICA
ANTUN LOVRO BRKIĆ
ANDREJA KIŠIĆ
ANTONIO ZUJIĆ
MARKO IVEKOVIĆ
DORA ZORINC
LUCIJA MARINČIĆ
NIKOLETA BEGUŠIĆ
MARTINA ROM
MONIKA ČABRAJA
MATEJA ŽGANEC
MARKO HIRTZ
PETRA MATIJAŠEVIĆ
|