Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

napredni izborni modul

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Burberry
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 02. 2015. (12:51:07)
Postovi: (1B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2

PostPostano: 10:40 uto, 24. 2. 2015    Naslov: napredni izborni modul Citirajte i odgovorite

Što se tiče naprednog izbornog modula na 5. godini nastavničkog smjera matematike, nije mi jasno moraju li se položiti svi predmeti unutar njega ili? Te ako može savjet, koji je najlakši za položiti? Hvala :)
Što se tiče naprednog izbornog modula na 5. godini nastavničkog smjera matematike, nije mi jasno moraju li se položiti svi predmeti unutar njega ili? Te ako može savjet, koji je najlakši za položiti? Hvala Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 18:46 uto, 24. 2. 2015    Naslov: Re: napredni izborni modul Citirajte i odgovorite

[quote="Burberry"]Što se tiče naprednog izbornog modula na 5. godini nastavničkog smjera matematike, nije mi jasno moraju li se položiti svi predmeti unutar njega ili? Te ako može savjet, koji je najlakši za položiti? Hvala :)[/quote]

Ne moras poloziti sve kolegije unutar njega; osim ako modul sadrzi samo dva kolegija (jedan u zimskom, a jedan u ljetnom semestru). Iz naprednog izbornog modula moras poloziti jedan kolegij u zimskom, i jedan kolegij u ljetnom semestru.

Da se nadovezem, isto me zanima koji je "najlakse" poloziti (jer ih trebam poloziti samo da bi ostvarila cim vise ects bodova),

konkretno: Teorija skupova, Mjera i integral, Fourierovi redovi i primjene, Modeli geometrije, Opća topologija, Konačne geometrije?
Burberry (napisa):
Što se tiče naprednog izbornog modula na 5. godini nastavničkog smjera matematike, nije mi jasno moraju li se položiti svi predmeti unutar njega ili? Te ako može savjet, koji je najlakši za položiti? Hvala Smile


Ne moras poloziti sve kolegije unutar njega; osim ako modul sadrzi samo dva kolegija (jedan u zimskom, a jedan u ljetnom semestru). Iz naprednog izbornog modula moras poloziti jedan kolegij u zimskom, i jedan kolegij u ljetnom semestru.

Da se nadovezem, isto me zanima koji je "najlakse" poloziti (jer ih trebam poloziti samo da bi ostvarila cim vise ects bodova),

konkretno: Teorija skupova, Mjera i integral, Fourierovi redovi i primjene, Modeli geometrije, Opća topologija, Konačne geometrije?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hstojanovic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 10. 2010. (18:00:01)
Postovi: (30)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
12 = 19 - 7

PostPostano: 0:35 sri, 25. 2. 2015    Naslov: Re: napredni izborni modul Citirajte i odgovorite

[quote="Buga."]Da se nadovezem, isto me zanima koji je "najlakse" poloziti (jer ih trebam poloziti samo da bi ostvarila cim vise ects bodova),

konkretno: Teorija skupova, Mjera i integral, Fourierovi redovi i primjene, Modeli geometrije, Opća topologija, Konačne geometrije?[/quote]

Polozio sam od ovoga (na preddiplomskom Matematika) Teoriju skupova, Mjeru i integral, Fourierove redove i primjene i (na diplomskom Teorijska matematika) Opcu topologiju te mislim da nijedan od njih nije dobar izbor ako je cilj "najlakse poloziti".

Posebno, Mjera i integral je sigurno medju najzahtjevnijim kolegijima na preddiplomskom, a Fourierove redove i primjene obicno upisu samo izvrsni studenti (pa je i tezina gradiva njima prilagodjena). Teorija skupova je ljudima koji nemaju veliko iskustvo s "matematickim" apstraktnim nacinom razmisljanja vjerojatno dosta teska. Opca topologija je po tezini slicna Metrickim prostorima koji su joj prethodnik.

Mislim da na vecini tih kolegija (valjda na svima osim Teorije skupova) nece biti isti predavaci koji su bili proslih godina pa mozda budu drugacije organizirani, ali ne mislim da ce biti laksi.
Buga. (napisa):
Da se nadovezem, isto me zanima koji je "najlakse" poloziti (jer ih trebam poloziti samo da bi ostvarila cim vise ects bodova),

konkretno: Teorija skupova, Mjera i integral, Fourierovi redovi i primjene, Modeli geometrije, Opća topologija, Konačne geometrije?


Polozio sam od ovoga (na preddiplomskom Matematika) Teoriju skupova, Mjeru i integral, Fourierove redove i primjene i (na diplomskom Teorijska matematika) Opcu topologiju te mislim da nijedan od njih nije dobar izbor ako je cilj "najlakse poloziti".

Posebno, Mjera i integral je sigurno medju najzahtjevnijim kolegijima na preddiplomskom, a Fourierove redove i primjene obicno upisu samo izvrsni studenti (pa je i tezina gradiva njima prilagodjena). Teorija skupova je ljudima koji nemaju veliko iskustvo s "matematickim" apstraktnim nacinom razmisljanja vjerojatno dosta teska. Opca topologija je po tezini slicna Metrickim prostorima koji su joj prethodnik.

Mislim da na vecini tih kolegija (valjda na svima osim Teorije skupova) nece biti isti predavaci koji su bili proslih godina pa mozda budu drugacije organizirani, ali ne mislim da ce biti laksi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Buga.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2008. (22:04:58)
Postovi: (18E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 42 - 33

PostPostano: 10:21 sri, 25. 2. 2015    Naslov: Re: napredni izborni modul Citirajte i odgovorite

[quote="hstojanovic"][quote="Buga."]Da se nadovezem, isto me zanima koji je "najlakse" poloziti (jer ih trebam poloziti samo da bi ostvarila cim vise ects bodova),

konkretno: Teorija skupova, Mjera i integral, Fourierovi redovi i primjene, Modeli geometrije, Opća topologija, Konačne geometrije?[/quote]

Polozio sam od ovoga (na preddiplomskom Matematika) Teoriju skupova, Mjeru i integral, Fourierove redove i primjene i (na diplomskom Teorijska matematika) Opcu topologiju te mislim da nijedan od njih nije dobar izbor ako je cilj "najlakse poloziti".

Posebno, Mjera i integral je sigurno medju najzahtjevnijim kolegijima na preddiplomskom, a Fourierove redove i primjene obicno upisu samo izvrsni studenti (pa je i tezina gradiva njima prilagodjena). Teorija skupova je ljudima koji nemaju veliko iskustvo s "matematickim" apstraktnim nacinom razmisljanja vjerojatno dosta teska. Opca topologija je po tezini slicna Metrickim prostorima koji su joj prethodnik.

Mislim da na vecini tih kolegija (valjda na svima osim Teorije skupova) nece biti isti predavaci koji su bili proslih godina pa mozda budu drugacije organizirani, ali ne mislim da ce biti laksi.[/quote]

hvala!
hstojanovic (napisa):
Buga. (napisa):
Da se nadovezem, isto me zanima koji je "najlakse" poloziti (jer ih trebam poloziti samo da bi ostvarila cim vise ects bodova),

konkretno: Teorija skupova, Mjera i integral, Fourierovi redovi i primjene, Modeli geometrije, Opća topologija, Konačne geometrije?


Polozio sam od ovoga (na preddiplomskom Matematika) Teoriju skupova, Mjeru i integral, Fourierove redove i primjene i (na diplomskom Teorijska matematika) Opcu topologiju te mislim da nijedan od njih nije dobar izbor ako je cilj "najlakse poloziti".

Posebno, Mjera i integral je sigurno medju najzahtjevnijim kolegijima na preddiplomskom, a Fourierove redove i primjene obicno upisu samo izvrsni studenti (pa je i tezina gradiva njima prilagodjena). Teorija skupova je ljudima koji nemaju veliko iskustvo s "matematickim" apstraktnim nacinom razmisljanja vjerojatno dosta teska. Opca topologija je po tezini slicna Metrickim prostorima koji su joj prethodnik.

Mislim da na vecini tih kolegija (valjda na svima osim Teorije skupova) nece biti isti predavaci koji su bili proslih godina pa mozda budu drugacije organizirani, ali ne mislim da ce biti laksi.


hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
potrcko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 04. 2013. (08:38:16)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:15 sub, 28. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

prva sam godina diplomskog studija matematika nastavnički...zanima me ako sad u ljetnom semestru upišem kolegij Bioinformatika iz naprednog izbornog modula Primijenjena matematika, moram li u zimskom semestru polagati kolegij iz istog modula te priznaje li mi se položena Bioinformatika iduće godine, tj. jesam li oslobođena polaganja kolegija naprednog izbornog modula sljedeće godine u ljetnom semestru?
prva sam godina diplomskog studija matematika nastavnički...zanima me ako sad u ljetnom semestru upišem kolegij Bioinformatika iz naprednog izbornog modula Primijenjena matematika, moram li u zimskom semestru polagati kolegij iz istog modula te priznaje li mi se položena Bioinformatika iduće godine, tj. jesam li oslobođena polaganja kolegija naprednog izbornog modula sljedeće godine u ljetnom semestru?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan