Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

umeni iz matan 2
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 12:00 čet, 10. 6. 2004    Naslov: umeni iz matan 2 Citirajte i odgovorite

zasto ucenici koji kolokviraju sa dujom teze prolaze usmeni iz matan 2 bez obzira na znanje s obzirom na one koji su kol sa 3'!!!:(
zasto ucenici koji kolokviraju sa dujom teze prolaze usmeni iz matan 2 bez obzira na znanje s obzirom na one koji su kol sa 3'!!!Sad


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:51 čet, 10. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ova tvoja (dez)informacija ne vrijedi za svakog profesora,profesor Hrvoje Šikić nema takvih ''predrasuda''.
:wink:
ova tvoja (dez)informacija ne vrijedi za svakog profesora,profesor Hrvoje Šikić nema takvih ''predrasuda''.
Wink


[Vrh]
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 0:24 pet, 11. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ziva istina! ja sam imao iz pismenog 2 iz analize 1, prof. Sikic me ispitivao skroz normalno i proso sam. I to bas bezbolno! Ak naucis dobro, nemas se cega bojati! :skakavci:
Ziva istina! ja sam imao iz pismenog 2 iz analize 1, prof. Sikic me ispitivao skroz normalno i proso sam. I to bas bezbolno! Ak naucis dobro, nemas se cega bojati! Mi skacemo, cijeli dan i noc...



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 9:28 pet, 11. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije toliko da Hrvoje ima predrasuda prema onima koji imaju 'dovoljan' koliko ima sposobnost skontati koliko znas i prije nego te poceo pitati.. Ako osjeti da ne razumijes gradivo onda u pravilu slijedi par ne-strasnih podpitanja koji te smantaju ako doista ne razumijes gradivo, a ako ga razumijes.. Onda nemas problema :)
Nije toliko da Hrvoje ima predrasuda prema onima koji imaju 'dovoljan' koliko ima sposobnost skontati koliko znas i prije nego te poceo pitati.. Ako osjeti da ne razumijes gradivo onda u pravilu slijedi par ne-strasnih podpitanja koji te smantaju ako doista ne razumijes gradivo, a ako ga razumijes.. Onda nemas problema Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fmb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2004. (12:34:47)
Postovi: (B6)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 16 - 4

PostPostano: 16:38 sub, 12. 6. 2004    Naslov: Re: umeni iz matan 2 Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]zasto ucenici koji kolokviraju sa dujom teze prolaze usmeni iz matan 2 bez obzira na znanje s obzirom na one koji su kol sa 3'!!!:([/quote]

Ahm. Ucenici? Valjda su to ipak studenti. Ili?

Ne vjerujem da je Vas dojam istinit, vjerojatno se radi o subjektivnom dojmu na osnovi par situacija. Cinjenica je da na rezultat usmenog (a i pismenog i kolokvija) prije svega utjece znanje, a subjektivne okolnosti (od toga da se studentu vrti u glavi do toga da se profesor digao na lijevu nogu) mogu presuditi o nijansama. Ocjena kolokvija ili pismenog (sto je ekvivalentno) utjece na usmeni utoliko sto se profesor mora postaviti prema ocjeni (dovoljan ipak nije isto sto i dobar). No to ne znaci da je nemoguce s 2 dici na 3 ili ponekad na 4, a takodjer ne znaci ni da je 5 garancija da ce se proci. Znam slucajeve koji su pali usmeni usprkos 5 na pismenom...

FMB :patkica:
Anonymous (napisa):
zasto ucenici koji kolokviraju sa dujom teze prolaze usmeni iz matan 2 bez obzira na znanje s obzirom na one koji su kol sa 3'!!!Sad


Ahm. Ucenici? Valjda su to ipak studenti. Ili?

Ne vjerujem da je Vas dojam istinit, vjerojatno se radi o subjektivnom dojmu na osnovi par situacija. Cinjenica je da na rezultat usmenog (a i pismenog i kolokvija) prije svega utjece znanje, a subjektivne okolnosti (od toga da se studentu vrti u glavi do toga da se profesor digao na lijevu nogu) mogu presuditi o nijansama. Ocjena kolokvija ili pismenog (sto je ekvivalentno) utjece na usmeni utoliko sto se profesor mora postaviti prema ocjeni (dovoljan ipak nije isto sto i dobar). No to ne znaci da je nemoguce s 2 dici na 3 ili ponekad na 4, a takodjer ne znaci ni da je 5 garancija da ce se proci. Znam slucajeve koji su pali usmeni usprkos 5 na pismenom...

FMB Patkica



_________________
"Have patience. Go where you must, and hope."
(Gandalf in J.R.R.Tolkien's "The Lord of the Rings")
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan