Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Podijelite dojmove sa usmenog .)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 19:58 sub, 19. 6. 2004    Naslov: Podijelite dojmove sa usmenog .) Citirajte i odgovorite

Napisite koju rijec, pogotovo me zanima za one koji su kolokvirali, kako je bilo na usmenom, kaj se pita, s koliko ste kolokvirali i kako je sve zavrsilo
Napisite koju rijec, pogotovo me zanima za one koji su kolokvirali, kako je bilo na usmenom, kaj se pita, s koliko ste kolokvirali i kako je sve zavrsilo


[Vrh]
Gia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 06. 2004. (00:46:02)
Postovi: (1D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 18:12 čet, 8. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

prosle sam godine bila na usmenom iz mod,iskolokvirala sam i to sa 3-4. prof me je rusija na E-L jednadžbi to je sve sta ti mogu reci,inace je super samo tribas razumit sta trazi od tebe nemoj nikad reci neznam-to ti je osnovno pravilo. pita skoro svaki put ista pitanja,nemoj imat tremu(kao sta sam ja imala) i sve ce biti ok.. :roll:
prosle sam godine bila na usmenom iz mod,iskolokvirala sam i to sa 3-4. prof me je rusija na E-L jednadžbi to je sve sta ti mogu reci,inace je super samo tribas razumit sta trazi od tebe nemoj nikad reci neznam-to ti je osnovno pravilo. pita skoro svaki put ista pitanja,nemoj imat tremu(kao sta sam ja imala) i sve ce biti ok.. Rolling Eyes



_________________
#Smile_colors

Gia
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ninocka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2004. (16:03:44)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: ne drzi me mjesto

PostPostano: 8:30 pet, 9. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa dajte ljudi, aktivirajte se malo s tim dojmovima i komentarima, zar nam to nije u zajednickom interesu? :)
Pa dajte ljudi, aktivirajte se malo s tim dojmovima i komentarima, zar nam to nije u zajednickom interesu? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sacy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2004. (09:46:51)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 9:17 pet, 9. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja mogu podjeliti s ljudima kako je to pasti na pismenom! :D
Samo se nadam da se ovaj put biti bolje i da ce usmeni biti barem u petak. :wink:
Ah, te zelje!
Ja mogu podjeliti s ljudima kako je to pasti na pismenom! Very Happy
Samo se nadam da se ovaj put biti bolje i da ce usmeni biti barem u petak. Wink
Ah, te zelje!



_________________
I'm always in trouble...
...but it's so fun!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
wookie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 12. 2002. (12:47:37)
Postovi: (45)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3

PostPostano: 5:19 sub, 10. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene je već dvaput rušio :cry: Prvi put sam stvarno zaslužila, ali drugi put mi nije jasan..bila sam užasno nervozna i zvučalo je kao da sam nesigurna, ali rekla sam mu što treba, on je meni rekao da ga nisam uvjerila da znam. A dobro, bit će drugi put. Dakle, važna je samouvjerenost, prođi zadatke s pismenog, zna to pitati. Pitanja su ti manje više ista svaki put: Hallov teorem, kutna brzina(za novu generaciju), transportni problem, nužni i dovoljni uvjeti za ograničenost funkcije odozdo, sparivanje, slaba derivacija i kad se ona primjenjuje...sretno!!
Mene je već dvaput rušio Crying or Very sad Prvi put sam stvarno zaslužila, ali drugi put mi nije jasan..bila sam užasno nervozna i zvučalo je kao da sam nesigurna, ali rekla sam mu što treba, on je meni rekao da ga nisam uvjerila da znam. A dobro, bit će drugi put. Dakle, važna je samouvjerenost, prođi zadatke s pismenog, zna to pitati. Pitanja su ti manje više ista svaki put: Hallov teorem, kutna brzina(za novu generaciju), transportni problem, nužni i dovoljni uvjeti za ograničenost funkcije odozdo, sparivanje, slaba derivacija i kad se ona primjenjuje...sretno!!



_________________
"There is no passion like that of a functionary for his function."
- Georges Clemenceau
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Matematičko modeliranje Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan