Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kolokvij...
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Biseri
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 9:17 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Kolokvij... Citirajte i odgovorite

Evo kako to izgleda..

[quote]
:twisted:

:| :( :| :shock: :| :? :roll:
:| :? :oops: :| :? :x :cry:
:crazyeyes: :?: :cry: :( :? :| :?

:oops: :cry: :shock: :? :x :oops: :blju:
:roll: :| :crazyeyes: :| :? :( :roll:
:| :vamp: :? :cry: :shock: :? :(
:| :? :oops: :crazyeyes: :? :cry: :(
:? :| :shock: :| :? :x :cry:
:roll: :| :crazyeyes: :| :? :( :roll:
[/quote]

Mislim da je svima jasno tko cuva. Nagradno pitanje: gdje sjedi Nesi? :D
Evo kako to izgleda..

Citat:

Twisted Evil

Neutral Sad Neutral Shocked Neutral Confused Rolling Eyes
Neutral Confused Embarassed Neutral Confused Mad Crying or Very sad
#Crazy Question Crying or Very sad Sad Confused Neutral Confused

Embarassed Crying or Very sad Shocked Confused Mad Embarassed Krcko kaze 'blju' - sto vise reci?
Rolling Eyes Neutral #Crazy Neutral Confused Sad Rolling Eyes
Neutral #Vamp Confused Crying or Very sad Shocked Confused Sad
Neutral Confused Embarassed #Crazy Confused Crying or Very sad Sad
Confused Neutral Shocked Neutral Confused Mad Crying or Very sad
Rolling Eyes Neutral #Crazy Neutral Confused Sad Rolling Eyes


Mislim da je svima jasno tko cuva. Nagradno pitanje: gdje sjedi Nesi? Very Happy



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:30 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa jel itko zna riješit te kolokvije???
Pa jel itko zna riješit te kolokvije???



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:38 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Mislim da je svima jasno tko cuva.[/quote]

Meni nije! Tko cuva? :?

Onaj plavi, gore desno u donjem dijelu... Je l' to neko tvoje iskustvo sa dezurstva or...? :twisted:

[quote="C'Tebo"]Pa jel itko zna riješit te kolokvije???[/quote]

Meni se cini da Nesi ima prilicno zadovoljnu facu... :)
krcko (napisa):
Mislim da je svima jasno tko cuva.


Meni nije! Tko cuva? Confused

Onaj plavi, gore desno u donjem dijelu... Je l' to neko tvoje iskustvo sa dezurstva or...? Twisted Evil

C'Tebo (napisa):
Pa jel itko zna riješit te kolokvije???


Meni se cini da Nesi ima prilicno zadovoljnu facu... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 19:35 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Pa jel itko zna riješit te kolokvije???[/quote]

Ne kuzis, svi znaju osim drugog u trecem redu (znao bi i on ali je spremao Analizu :D ). Malo su uplaseni jer ih cuva najbolji admin na svijetu, a poznato je da se kod njege ne smije ni zucnut..
C'Tebo (napisa):
Pa jel itko zna riješit te kolokvije???


Ne kuzis, svi znaju osim drugog u trecem redu (znao bi i on ali je spremao Analizu Very Happy ). Malo su uplaseni jer ih cuva najbolji admin na svijetu, a poznato je da se kod njege ne smije ni zucnut..



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bigdedi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (23:08:30)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:29 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

smatram da cijela ova stvar sa takozvanim "cuvanjem" za vrijeme kolokvija je posve krivo shvacena...... mislim da su studenti (cak iako su brucosi) sposobni brinuti se za samog sebe... pace pogotovo za vrijeme kolokvija bi im trebalo vjerovati po pitanju navedenoga... a drznuo bih se i pretpostaviti :oops: da bi se i kolokviji bolje rjesavali ukoliko bi im bila dopustena kakva takva autonomija..... brucosi nisu ovce da ih treba cuvati, a još pogotovo ne neki master joda admini sa superspiritualnim mocima razaznavanja ikakvih nekorektnih poteza na kolokvijima od strane studenata..

ja sam za reforme!! :D

(pa jel stvarno tako ocito da sam brucos?)
smatram da cijela ova stvar sa takozvanim "cuvanjem" za vrijeme kolokvija je posve krivo shvacena...... mislim da su studenti (cak iako su brucosi) sposobni brinuti se za samog sebe... pace pogotovo za vrijeme kolokvija bi im trebalo vjerovati po pitanju navedenoga... a drznuo bih se i pretpostaviti Embarassed da bi se i kolokviji bolje rjesavali ukoliko bi im bila dopustena kakva takva autonomija..... brucosi nisu ovce da ih treba cuvati, a još pogotovo ne neki master joda admini sa superspiritualnim mocima razaznavanja ikakvih nekorektnih poteza na kolokvijima od strane studenata..

ja sam za reforme!! Very Happy

(pa jel stvarno tako ocito da sam brucos?)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bigdedi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (23:08:30)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:32 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

isprika.... nesto vam je spor forum..... a ja nestrpljiv..... pa sam kliko ko brucos (citaj: lud) na [u]Submit[/u]
isprika.... nesto vam je spor forum..... a ja nestrpljiv..... pa sam kliko ko brucos (citaj: lud) na Submit


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bigdedi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (23:08:30)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 23:39 čet, 23. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

opa???? vidim da nije stvar u mojem klikanju.....
oprostite zbog spam-a....

ALI ZASTO MI POSTA ODMA DVA REPLY-A ????
opa???? vidim da nije stvar u mojem klikanju.....
oprostite zbog spam-a....

ALI ZASTO MI POSTA ODMA DVA REPLY-A ????


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:56 pet, 24. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bigdedi"]nesto vam je spor forum[/quote]

Pentium 133MHz, RAM 48MB. Ako netko zeli donirati neki bolji HW, neka se javi... ;) [b]Cista dobra volja - nema nikakve naknade u ocjenama, bodovima, novcu,...[/b] mozda stogod dobijete u Vjecnoj Slavi, ali cisto sumnjam... :roll:

[quote="bigdedi"]smatram da cijela ova stvar sa takozvanim "cuvanjem" za vrijeme kolokvija je posve krivo shvacena......[/quote]

Slazem se, no tvoje objasnjenje je jos dalje od istine... :P

[quote="bigdedi"]mislim da su studenti (cak iako su brucosi) sposobni brinuti se za samog sebe...[/quote]

Sad je valjda na meni red da izvalim neki glu.... hm.... simpaticni vic... :twisted:

[i]Ide plavuša ulicom, i ispadne kroz prozor![/i] :shock:

[quote="bigdedi"]pace pogotovo za vrijeme kolokvija bi im trebalo vjerovati po pitanju navedenoga... a drznuo bih se i pretpostaviti :oops: da bi se i kolokviji bolje rjesavali ukoliko bi im bila dopustena kakva takva autonomija.....[/quote]

Ma, nije u tome stvar. Vidis, ja krajem drugog mjeseca polazem svoj Zivot i svoje Vrijeme na Oltar Domovine, na osam mjeseci u jednom starackom domu. :roll: E, pa ovo "cuvanje" sluzi bas tome da se ja malo poducim... a cemu ako ne cuvanju... :P

[quote="bigdedi"]brucosi nisu ovce da ih treba cuvati[/quote]

Jesu. :P

[quote="bigdedi"]a još pogotovo ne neki master joda admini sa superspiritualnim mocima razaznavanja ikakvih nekorektnih poteza na kolokvijima od strane studenata..[/quote]

Znas li zasto ja tako efikasno cuvam? Nekad (kao srednjoskolac i, kasnije, student) sam bio Master Joda u aktivnostima koje sada sprjecavam... 8)

[quote="bigdedi"]ja sam za reforme!! :D[/quote]

Onda si na krivom faxu. Mi smo ozbiljni Fakultet gdje studenti i brucosi studiraju. Ako ti je do protestiranja, onda upisi Filozofiju... :twisted:

Btw, da ne bi bilo da flejmam drugi fax, ovo je pseudocitat (s kojim se ja jako slazem) jedne njihove, na zalost pokojne, profesorice...

[quote="bigdedi"](pa jel stvarno tako ocito da sam brucos?)[/quote]

Je. Prvenstveno zato jer mislis da su brucosi studenti... :twisted:

Vidis, Student (uoci veliko "S") postanes kad [b]redovito[/b] upises drugu godinu. To mozda zvuci malo diskriminatorski, ali shvatit ces kad (i ako) postanes Student i tamo nadjes vrlo malo kolega s kojima si upisao... :D

Kad (opet, redovito) upises trecu godinu, onda si Student Vrijedan Postovanja (ne znaci da na drugoj godini nisi, ali ovdje to vrijedi naglasiti). :)

Dakle, ljudi, borite se za svoj status u drustvu! I to ucenjem, a ne nekakvim maglovitim reformama... ;)
bigdedi (napisa):
nesto vam je spor forum


Pentium 133MHz, RAM 48MB. Ako netko zeli donirati neki bolji HW, neka se javi... Wink Cista dobra volja - nema nikakve naknade u ocjenama, bodovima, novcu,... mozda stogod dobijete u Vjecnoj Slavi, ali cisto sumnjam... Rolling Eyes

bigdedi (napisa):
smatram da cijela ova stvar sa takozvanim "cuvanjem" za vrijeme kolokvija je posve krivo shvacena......


Slazem se, no tvoje objasnjenje je jos dalje od istine... Razz

bigdedi (napisa):
mislim da su studenti (cak iako su brucosi) sposobni brinuti se za samog sebe...


Sad je valjda na meni red da izvalim neki glu.... hm.... simpaticni vic... Twisted Evil

Ide plavuša ulicom, i ispadne kroz prozor! Shocked

bigdedi (napisa):
pace pogotovo za vrijeme kolokvija bi im trebalo vjerovati po pitanju navedenoga... a drznuo bih se i pretpostaviti Embarassed da bi se i kolokviji bolje rjesavali ukoliko bi im bila dopustena kakva takva autonomija.....


Ma, nije u tome stvar. Vidis, ja krajem drugog mjeseca polazem svoj Zivot i svoje Vrijeme na Oltar Domovine, na osam mjeseci u jednom starackom domu. Rolling Eyes E, pa ovo "cuvanje" sluzi bas tome da se ja malo poducim... a cemu ako ne cuvanju... Razz

bigdedi (napisa):
brucosi nisu ovce da ih treba cuvati


Jesu. Razz

bigdedi (napisa):
a još pogotovo ne neki master joda admini sa superspiritualnim mocima razaznavanja ikakvih nekorektnih poteza na kolokvijima od strane studenata..


Znas li zasto ja tako efikasno cuvam? Nekad (kao srednjoskolac i, kasnije, student) sam bio Master Joda u aktivnostima koje sada sprjecavam... Cool

bigdedi (napisa):
ja sam za reforme!! Very Happy


Onda si na krivom faxu. Mi smo ozbiljni Fakultet gdje studenti i brucosi studiraju. Ako ti je do protestiranja, onda upisi Filozofiju... Twisted Evil

Btw, da ne bi bilo da flejmam drugi fax, ovo je pseudocitat (s kojim se ja jako slazem) jedne njihove, na zalost pokojne, profesorice...

bigdedi (napisa):
(pa jel stvarno tako ocito da sam brucos?)


Je. Prvenstveno zato jer mislis da su brucosi studenti... Twisted Evil

Vidis, Student (uoci veliko "S") postanes kad redovito upises drugu godinu. To mozda zvuci malo diskriminatorski, ali shvatit ces kad (i ako) postanes Student i tamo nadjes vrlo malo kolega s kojima si upisao... Very Happy

Kad (opet, redovito) upises trecu godinu, onda si Student Vrijedan Postovanja (ne znaci da na drugoj godini nisi, ali ovdje to vrijedi naglasiti). Smile

Dakle, ljudi, borite se za svoj status u drustvu! I to ucenjem, a ne nekakvim maglovitim reformama... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 2:14 pet, 24. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Sad je valjda na meni red da izvalim neki glu.... hm.... simpaticni vic...

Ide plavuša ulicom, i ispadne kroz prozor! [/quote]
Pa, znaš kak se kaže
Bolje ispasti budala, nego iz aviona (prozora) :D
Ova plavuša nije bila te sreće, šta ćeš...
Citat:
Sad je valjda na meni red da izvalim neki glu.... hm.... simpaticni vic...

Ide plavuša ulicom, i ispadne kroz prozor!

Pa, znaš kak se kaže
Bolje ispasti budala, nego iz aviona (prozora) Very Happy
Ova plavuša nije bila te sreće, šta ćeš...



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:42 pet, 24. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ma, nije u tome stvar. Vidis, ja krajem drugog mjeseca polazem svoj Zivot i svoje Vrijeme na Oltar Domovine, na osam mjeseci u jednom starackom domu. :roll: [/quote]

Umjesto da si stavio hrvacku pusku na rame i lisnicu u dzep.. :snipersmile: Nakon samo 6 mjeseci postao bi [b]P[/b]ravi [b]M[/b]uskarac :D
vsego (napisa):
Ma, nije u tome stvar. Vidis, ja krajem drugog mjeseca polazem svoj Zivot i svoje Vrijeme na Oltar Domovine, na osam mjeseci u jednom starackom domu. Rolling Eyes


Umjesto da si stavio hrvacku pusku na rame i lisnicu u dzep.. #Sniper Nakon samo 6 mjeseci postao bi Pravi Muskarac Very Happy



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:40 pet, 24. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="vsego"]Ma, nije u tome stvar. Vidis, ja krajem drugog mjeseca polazem svoj Zivot i svoje Vrijeme na Oltar Domovine, na osam mjeseci u jednom starackom domu. :roll: [/quote]

Umjesto da si stavio hrvacku pusku na rame i lisnicu u dzep..[/quote]

Lisnicu? Onu praznu, asistentsku? :cry:

[quote="krcko"]Nakon samo 6 mjeseci postao bi [b]P[/b]ravi [b]M[/b]uskarac :D[/quote]

A ovako ce mi trebati 8 mjeseci... Mi civili malo sporije kopcamo... 8)
krcko (napisa):
vsego (napisa):
Ma, nije u tome stvar. Vidis, ja krajem drugog mjeseca polazem svoj Zivot i svoje Vrijeme na Oltar Domovine, na osam mjeseci u jednom starackom domu. Rolling Eyes


Umjesto da si stavio hrvacku pusku na rame i lisnicu u dzep..


Lisnicu? Onu praznu, asistentsku? Crying or Very sad

krcko (napisa):
Nakon samo 6 mjeseci postao bi Pravi Muskarac Very Happy


A ovako ce mi trebati 8 mjeseci... Mi civili malo sporije kopcamo... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 20:08 pet, 24. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Znas li zasto ja tako efikasno cuvam? Nekad (kao srednjoskolac i, kasnije, student) sam bio Master Joda u aktivnostima koje sada sprjecavam... 8)
[/quote]

vsego, vsego....nisi ti svjestan sto danas djeca mogu...
u tvoje vrijeme nije svaka kuca imala laserski printer koji je jasno i citljivo printao font 3...

bojim se da su tvoje metode zastarjele...
sumnjam da si se koristio mikromonitorima unutar ocnih kapaka, infracrvenim prijamnicima unutar usne skoljke, mikrofilmom u noktima, lecama spojenim na internet...

nemas ti pojima kakve metode mi danas provodimo...
studenti..pardon..brucosi bi trebali organizirati neki tecaj za asistente pod nazivom "svojstva, izrada i prakticna primjena shalicha"....
vsego (napisa):
Znas li zasto ja tako efikasno cuvam? Nekad (kao srednjoskolac i, kasnije, student) sam bio Master Joda u aktivnostima koje sada sprjecavam... Cool


vsego, vsego....nisi ti svjestan sto danas djeca mogu...
u tvoje vrijeme nije svaka kuca imala laserski printer koji je jasno i citljivo printao font 3...

bojim se da su tvoje metode zastarjele...
sumnjam da si se koristio mikromonitorima unutar ocnih kapaka, infracrvenim prijamnicima unutar usne skoljke, mikrofilmom u noktima, lecama spojenim na internet...

nemas ti pojima kakve metode mi danas provodimo...
studenti..pardon..brucosi bi trebali organizirati neki tecaj za asistente pod nazivom "svojstva, izrada i prakticna primjena shalicha"....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 20:16 pet, 24. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Znas li zasto ja tako efikasno cuvam? Nekad (kao srednjoskolac i, kasnije, student) sam bio Master Joda u aktivnostima koje sada sprjecavam... 8)[/quote]

i da...jesi siguran da si bio Master Joda????jer ako si se koristio zabranjenim metodama, onda je [b]the dark force[/b] vladala tobom...

kako si se uopce preobratio???
kako je tvoje tamno srce uspjelo prihvatiti THE FORCE???
tko te je nagovorio???tko ti je pokazao pravi put i izbavio te iz okova [b]mracne sile??[/b]

imas stosta za objasniti ! ! ! (i sada klisejski [b]MEJ D FORS BI VI JU[/b])
vsego (napisa):
Znas li zasto ja tako efikasno cuvam? Nekad (kao srednjoskolac i, kasnije, student) sam bio Master Joda u aktivnostima koje sada sprjecavam... Cool


i da...jesi siguran da si bio Master Joda????jer ako si se koristio zabranjenim metodama, onda je the dark force vladala tobom...

kako si se uopce preobratio???
kako je tvoje tamno srce uspjelo prihvatiti THE FORCE???
tko te je nagovorio???tko ti je pokazao pravi put i izbavio te iz okova mracne sile??

imas stosta za objasniti ! ! ! (i sada klisejski MEJ D FORS BI VI JU)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bigdedi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (23:08:30)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:10 pet, 24. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma šta bi ja ovakav pametan na filozofiji.... još bi ih ja tam i neš pametno naučio (no ofense za one na filozofiji).....

a to kaj moj najdrazi (citaj: jedini) asistent iz racunarstva velepostovani master vsego :twisted: ne broji brucose (mene :oops: ) pod studente > ja imam najbolju namjeru, a i velike izglede to postati.... ali kako to zahtjeva neke finese poput polaganja ispita.... to se protegne kroz cijelu godinu.......

bilo bi zanimljivo imati neki postotak efikasnosti mastera vsege u cuvanju brucosa/ sprecavanju tzv. "varanja".... ustvari mislim da bi ga bilo lakše izraziti u promilima.... onda cak taj prosjek i poprimi oblik cijelih brojeva....... primjerice broja "1"... ali najtragicnije je da tako veliki promil moze imati samo The Great Vsego... ovi ostali pastiri su malo zabrinjavajuci.... da nije Vsege (sori... ali bas mi smijesno zvuci nick kad ga dekliniram) prosjek bi bio 20 do 30 puta manji....... zato Slava Vsegi hrabrom Spasitelju Istine i Feeer Pleja....

ali opet treba i zahvaliti asistentima (na njihovoj neefikasnosti) kaj uklone onih 0,3 promila najnapornijih cheatera..... i puste nama da se u miru dogovaramo i konzultiramo za vrijeme kolokvija.... pleme brucosa je zadovoljno... živjeli nam Poglavice Asistenti.... duuuuuuugo i doživjeli jednom da postanu Profesori iz Vijeca Staraca i nek zauvijek sire svoju mudrost po Plemenu Brucosa i Studenata... amen....

glup vic:
q: Koja je razlika izmedju patke??
a: Neznam!
ma šta bi ja ovakav pametan na filozofiji.... još bi ih ja tam i neš pametno naučio (no ofense za one na filozofiji).....

a to kaj moj najdrazi (citaj: jedini) asistent iz racunarstva velepostovani master vsego Twisted Evil ne broji brucose (mene Embarassed ) pod studente > ja imam najbolju namjeru, a i velike izglede to postati.... ali kako to zahtjeva neke finese poput polaganja ispita.... to se protegne kroz cijelu godinu.......

bilo bi zanimljivo imati neki postotak efikasnosti mastera vsege u cuvanju brucosa/ sprecavanju tzv. "varanja".... ustvari mislim da bi ga bilo lakše izraziti u promilima.... onda cak taj prosjek i poprimi oblik cijelih brojeva....... primjerice broja "1"... ali najtragicnije je da tako veliki promil moze imati samo The Great Vsego... ovi ostali pastiri su malo zabrinjavajuci.... da nije Vsege (sori... ali bas mi smijesno zvuci nick kad ga dekliniram) prosjek bi bio 20 do 30 puta manji....... zato Slava Vsegi hrabrom Spasitelju Istine i Feeer Pleja....

ali opet treba i zahvaliti asistentima (na njihovoj neefikasnosti) kaj uklone onih 0,3 promila najnapornijih cheatera..... i puste nama da se u miru dogovaramo i konzultiramo za vrijeme kolokvija.... pleme brucosa je zadovoljno... živjeli nam Poglavice Asistenti.... duuuuuuugo i doživjeli jednom da postanu Profesori iz Vijeca Staraca i nek zauvijek sire svoju mudrost po Plemenu Brucosa i Studenata... amen....

glup vic:
q: Koja je razlika izmedju patke??
a: Neznam!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:28 pet, 24. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm, vi mladi...

q: Koja je razlika između patke?
a: Ima dvije noge, a naročito lijevu.
Hm, vi mladi...

q: Koja je razlika između patke?
a: Ima dvije noge, a naročito lijevu.



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:23 pet, 24. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Djeco, bas ste me nasmijali... jedino C'Tebi savjetujem da jos malo poradi na vicevima i sigovima :D

Ajde idem sad ispravljat kolokvije, i nastojat cu da [b]mracna sila[/b] ne ovlada samnom..
Djeco, bas ste me nasmijali... jedino C'Tebi savjetujem da jos malo poradi na vicevima i sigovima Very Happy

Ajde idem sad ispravljat kolokvije, i nastojat cu da mracna sila ne ovlada samnom..



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:24 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]jedino C'Tebi savjetujem da jos malo poradi na vicevima i sigovima :D [/quote]
Moji vicevi su najbolji, recimo:
dabar1: Beži, dabre, idu kobre!
dabar2: Ko, bre?
dabar1: Da, bre!!
ili
q: Ime Nobelovca Volta?
a: Džontra!
A sig govori sam za sebe :P
krcko (napisa):
jedino C'Tebi savjetujem da jos malo poradi na vicevima i sigovima Very Happy

Moji vicevi su najbolji, recimo:
dabar1: Beži, dabre, idu kobre!
dabar2: Ko, bre?
dabar1: Da, bre!!
ili
q: Ime Nobelovca Volta?
a: Džontra!
A sig govori sam za sebe Razz



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:04 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vid', vid', a ja mislio da je L.S. nestao s Lica Zemlje... 8)

[quote="Lord Sirius"][quote="vsego"]Znas li zasto ja tako efikasno cuvam? Nekad (kao srednjoskolac i, kasnije, student) sam bio Master Joda u aktivnostima koje sada sprjecavam... 8)[/quote]
vsego, vsego....nisi ti svjestan sto danas djeca mogu...[/quote]

Djeco, [b]vi niste svjesni[/b] moci koju mi asistenti imamo! Ili, rijecima Jednog, Jedinog i Besmrtnog... [i]Do [b]not[/b] underestimate the power of the Dark Side[/i] :vamp:

Vidis, to sto ti pises sam i ja nekoc mislio... Fora je u tome da onaj koji cuva vidi puuuuuno vise nego sto to vama pokaze. Manje-vise, uklanjamo samo bezobrazne primjerke. One koji malo zaskilje ili tako nesto... Djeco, nemate pojma koliko ovisite o nasoj Milosti....

Hmmm.... jadne vam majke; ovisite o milosti Mracne Strane... :twisted:

[quote="Lord Sirius"]u tvoje vrijeme nije svaka kuca imala laserski printer koji je jasno i citljivo printao font 3...[/quote]

Nije svaka, ali moja je... :lol:

[quote="Lord Sirius"]bojim se da su tvoje metode zastarjele...
sumnjam da si se koristio mikromonitorima unutar ocnih kapaka, infracrvenim prijamnicima unutar usne skoljke, mikrofilmom u noktima, lecama spojenim na internet...[/quote]

Aha... Nemoj zaboraviti fax u dupetu... :roll:

[i]Don't be too proud of this technological terror you've constructed. The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.[/i]

[quote="Lord Sirius"]nemas ti pojima kakve metode mi danas provodimo...
studenti..pardon..brucosi bi trebali organizirati neki tecaj za asistente pod nazivom "svojstva, izrada i prakticna primjena shalicha"....[/quote]

Ne zelis (si) to, vjeruj mi... :twisted:

Besides, ja osobno vjerujem da su salabahteri dobra stvar. Praxa (bogata) je pokazala.... dok napises salabahter, naucis sve sto tamo pise.

[quote="Lord Sirius"]i da...jesi siguran da si bio Master Joda????[/quote]

[i]I find your lack of faith disturbing.[/i]

[quote="Lord Sirius"]jer ako si se koristio zabranjenim metodama, onda je the dark force vladala tobom...[/quote]

Odi na moju stranicu (malo ces se pomuciti da ju nadjes; nije ona na Studentu), pa mi onda reci sto mislis o tome tko kime vlada... Mracna Strana sa mnom ili ja Njom... :twisted:

I, molim, ne dilati link okolo... Koga zanima, neka sam trazi. Nije da je toliko zanimljivo da se isplati traziti...

[quote="Lord Sirius"]kako si se uopce preobratio???
kako je tvoje tamno srce uspjelo prihvatiti THE FORCE???
tko te je nagovorio???tko ti je pokazao pravi put i izbavio te iz okova mracne sile??

imas stosta za objasniti ! ! ! (i sada klisejski MEJ D FORS BI VI JU)[/quote]

A ti mene trpas pod onu odvratnu svjetlu stranu? :evil: Bas volis izazivati!!! :evil:

[b]Dark side rulez!!![/b] Besides, jedini pravi stvor u StarWarsima je Darth Sidious (i Darth Vader dok nije postao pi... hmmm... mozda da ukinem zabranu psovanja... :twisted:). Poginuo (Darth Sidious) kao zrtva scenaristicke namjestaljke... Teoretski nemoguce da onako strada...

[quote="bigdedi"]a to kaj moj najdrazi (citaj: jedini) asistent iz racunarstva velepostovani master vsego[/quote]

Hvala, hvala,... :) Nego, s obzirom na to da si anoniman (anonimna) i moje vjezbe su gotove (ako vidjeste oglasnu plocu), moze iskreni komentar (i, jos bolje, pokoja konstruktivna opaska) mojih vjezbi? Da znam za nagodinu....

Ako smatras da je potrebno, otvori i topic... mozda nesto kao "Ocjenite svog asa!"...

[quote="bigdedi"]vsego :twisted: ne broji brucose (mene :oops:) pod studente[/quote]

Ma neeee.... krivo si me shvatio. Ja govorim kako vas vecina gleda (opet, na racun mog iskustva). Ja studente cijenim po trudu, zalaganju, rezultatima i sl. I pokojoj ne-studentskoj karakteristici (i.e. kakva je tko osoba). Znalo je biti i apsolvenata koje sam gledao kao amebe i sl...

[quote="bigdedi"]sori... ali bas mi smijesno zvuci nick kad ga dekliniram[/quote]

Paaaa... rekoh vec vise puta da preferiram "vsego" (s malim "v", ali nije ni veliko neki teski grijeh), tako da je to skroz ok.

[quote="bigdedi"]bilo bi zanimljivo imati neki postotak efikasnosti mastera vsege u cuvanju brucosa/ sprecavanju tzv. "varanja".... ustvari mislim da bi ga bilo lakše izraziti u promilima...[/quote]

Kao sto rekoh gore... Ideja [b]je[/b] da se maknu najnaporniji. Ako nekoga izbacim (bilo jednom), premjestim, maznem mu papire i sl., to znaci da ga vec neko vrijeme promatram "u grijehu".

[quote="bigdedi"]zato Slava Vsegi hrabrom Spasitelju Istine i Feeer Pleja...[/quote]

Hmmm... Podsjecam te da si ovdje anoniman... Djabe ti onda ovakve izjave... :P

[quote="bigdedi"]ali opet treba i zahvaliti asistentima (na njihovoj neefikasnosti) kaj uklone onih 0,3 promila najnapornijih cheatera..... i puste nama da se u miru dogovaramo i konzultiramo za vrijeme kolokvija.... pleme brucosa je zadovoljno... živjeli nam Poglavice Asistenti.... duuuuuuugo i doživjeli jednom da postanu Profesori iz Vijeca Staraca i nek zauvijek sire svoju mudrost po Plemenu Brucosa i Studenata... amen...[/quote]

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Sinko, kloni se sumnjivih supstanci... :?

[quote="bigdedi"]glup vic:
q: Koja je razlika izmedju patke??
a: Neznam![/quote]

Ako je meni ovo jasno... ipak sam ja [b]samo[/b] asistent i vas Najdrazi Admin...

[quote="C'Tebo"]q: Koja je razlika između patke?
a: Ima dvije noge, a naročito lijevu.[/quote]

Imao je Krcko pravo... bar sto se tice viceva... :D

[quote="krcko"]Ajde idem sad ispravljat kolokvije, i nastojat cu da mracna sila ne ovlada samnom...[/quote]

Bez brige... necu... :twisted:
Vid', vid', a ja mislio da je L.S. nestao s Lica Zemlje... Cool

Lord Sirius (napisa):
vsego (napisa):
Znas li zasto ja tako efikasno cuvam? Nekad (kao srednjoskolac i, kasnije, student) sam bio Master Joda u aktivnostima koje sada sprjecavam... Cool

vsego, vsego....nisi ti svjestan sto danas djeca mogu...


Djeco, vi niste svjesni moci koju mi asistenti imamo! Ili, rijecima Jednog, Jedinog i Besmrtnog... Do not underestimate the power of the Dark Side #Vamp

Vidis, to sto ti pises sam i ja nekoc mislio... Fora je u tome da onaj koji cuva vidi puuuuuno vise nego sto to vama pokaze. Manje-vise, uklanjamo samo bezobrazne primjerke. One koji malo zaskilje ili tako nesto... Djeco, nemate pojma koliko ovisite o nasoj Milosti....

Hmmm.... jadne vam majke; ovisite o milosti Mracne Strane... Twisted Evil

Lord Sirius (napisa):
u tvoje vrijeme nije svaka kuca imala laserski printer koji je jasno i citljivo printao font 3...


Nije svaka, ali moja je... Laughing

Lord Sirius (napisa):
bojim se da su tvoje metode zastarjele...
sumnjam da si se koristio mikromonitorima unutar ocnih kapaka, infracrvenim prijamnicima unutar usne skoljke, mikrofilmom u noktima, lecama spojenim na internet...


Aha... Nemoj zaboraviti fax u dupetu... Rolling Eyes

Don't be too proud of this technological terror you've constructed. The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Lord Sirius (napisa):
nemas ti pojima kakve metode mi danas provodimo...
studenti..pardon..brucosi bi trebali organizirati neki tecaj za asistente pod nazivom "svojstva, izrada i prakticna primjena shalicha"....


Ne zelis (si) to, vjeruj mi... Twisted Evil

Besides, ja osobno vjerujem da su salabahteri dobra stvar. Praxa (bogata) je pokazala.... dok napises salabahter, naucis sve sto tamo pise.

Lord Sirius (napisa):
i da...jesi siguran da si bio Master Joda????


I find your lack of faith disturbing.

Lord Sirius (napisa):
jer ako si se koristio zabranjenim metodama, onda je the dark force vladala tobom...


Odi na moju stranicu (malo ces se pomuciti da ju nadjes; nije ona na Studentu), pa mi onda reci sto mislis o tome tko kime vlada... Mracna Strana sa mnom ili ja Njom... Twisted Evil

I, molim, ne dilati link okolo... Koga zanima, neka sam trazi. Nije da je toliko zanimljivo da se isplati traziti...

Lord Sirius (napisa):
kako si se uopce preobratio???
kako je tvoje tamno srce uspjelo prihvatiti THE FORCE???
tko te je nagovorio???tko ti je pokazao pravi put i izbavio te iz okova mracne sile??

imas stosta za objasniti ! ! ! (i sada klisejski MEJ D FORS BI VI JU)


A ti mene trpas pod onu odvratnu svjetlu stranu? Evil or Very Mad Bas volis izazivati!!! Evil or Very Mad

Dark side rulez!!! Besides, jedini pravi stvor u StarWarsima je Darth Sidious (i Darth Vader dok nije postao pi... hmmm... mozda da ukinem zabranu psovanja... Twisted Evil). Poginuo (Darth Sidious) kao zrtva scenaristicke namjestaljke... Teoretski nemoguce da onako strada...

bigdedi (napisa):
a to kaj moj najdrazi (citaj: jedini) asistent iz racunarstva velepostovani master vsego


Hvala, hvala,... Smile Nego, s obzirom na to da si anoniman (anonimna) i moje vjezbe su gotove (ako vidjeste oglasnu plocu), moze iskreni komentar (i, jos bolje, pokoja konstruktivna opaska) mojih vjezbi? Da znam za nagodinu....

Ako smatras da je potrebno, otvori i topic... mozda nesto kao "Ocjenite svog asa!"...

bigdedi (napisa):
vsego Twisted Evil ne broji brucose (mene Embarassed) pod studente


Ma neeee.... krivo si me shvatio. Ja govorim kako vas vecina gleda (opet, na racun mog iskustva). Ja studente cijenim po trudu, zalaganju, rezultatima i sl. I pokojoj ne-studentskoj karakteristici (i.e. kakva je tko osoba). Znalo je biti i apsolvenata koje sam gledao kao amebe i sl...

bigdedi (napisa):
sori... ali bas mi smijesno zvuci nick kad ga dekliniram


Paaaa... rekoh vec vise puta da preferiram "vsego" (s malim "v", ali nije ni veliko neki teski grijeh), tako da je to skroz ok.

bigdedi (napisa):
bilo bi zanimljivo imati neki postotak efikasnosti mastera vsege u cuvanju brucosa/ sprecavanju tzv. "varanja".... ustvari mislim da bi ga bilo lakše izraziti u promilima...


Kao sto rekoh gore... Ideja je da se maknu najnaporniji. Ako nekoga izbacim (bilo jednom), premjestim, maznem mu papire i sl., to znaci da ga vec neko vrijeme promatram "u grijehu".

bigdedi (napisa):
zato Slava Vsegi hrabrom Spasitelju Istine i Feeer Pleja...


Hmmm... Podsjecam te da si ovdje anoniman... Djabe ti onda ovakve izjave... Razz

bigdedi (napisa):
ali opet treba i zahvaliti asistentima (na njihovoj neefikasnosti) kaj uklone onih 0,3 promila najnapornijih cheatera..... i puste nama da se u miru dogovaramo i konzultiramo za vrijeme kolokvija.... pleme brucosa je zadovoljno... živjeli nam Poglavice Asistenti.... duuuuuuugo i doživjeli jednom da postanu Profesori iz Vijeca Staraca i nek zauvijek sire svoju mudrost po Plemenu Brucosa i Studenata... amen...


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Sinko, kloni se sumnjivih supstanci... Confused

bigdedi (napisa):
glup vic:
q: Koja je razlika izmedju patke??
a: Neznam!


Ako je meni ovo jasno... ipak sam ja samo asistent i vas Najdrazi Admin...

C'Tebo (napisa):
q: Koja je razlika između patke?
a: Ima dvije noge, a naročito lijevu.


Imao je Krcko pravo... bar sto se tice viceva... Very Happy

krcko (napisa):
Ajde idem sad ispravljat kolokvije, i nastojat cu da mracna sila ne ovlada samnom...


Bez brige... necu... Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:12 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"][quote="krcko"]jedino C'Tebi savjetujem da jos malo poradi na vicevima i sigovima :D [/quote]
Moji vicevi su najbolji, recimo:
<snip>[/quote]

Ovo nije forum za viceve, ali ipak sam ja admin...

[b]C'tebo-style Vic 1[/b]

Monty Phyton practice to English

- Hello, are you there?
- Yes, who are you please?
- I'm Watt.
- What's your name?
- Watt's my name.
- Yes, what's your name?
- My name is John Watt.
- John what?
- Yes, are you Jones?
- No I'm Knott.
- Will you tell me your name then?
- Will Knott.
- Why not?
- My name is Knott.
- Not what?
- Not Watt, Knott.
- What?

[b]C'tebo-style Vic 2[/b]

(We take you now to the Oval Office.)

George: Condi! Nice to see you. What's happening?
Condi: Sir, I have the report here about the new leader of China.
George: Great. Lay it on me.
Condi: Hu is the new leader of China.
George: That's what I want to know.
Condi: That's what I'm telling you.
George: That's what I'm asking you. Who is the new leader of China?
Condi: Yes.
George: I mean the fellow's name.
Condi: Hu.
George: The guy in China.
Condi: Hu.
George: The new leader of China.
Condi: Hu.
George: The Chinaman!
Condi: Hu is leading China.
George: Now whaddya' asking me for?
Condi: I'm telling you Hu is leading China.
George: Well, I'm asking you. Who is leading China?
Condi: That's the man's name.
George: That's who's name?
Condi: Yes.
George: Will you or will you not tell me the name of the new leader of China?
Condi: Yes, sir.
George: Yassir? Yassir Arafat is in China? I thought he was in the Middle East.
Condi: That's correct.
George: Then who is in China?
Condi: Yes, sir.
George: Yassir is in China?
Condi: No, sir.
George: Then who is?
Condi: Yes, sir.
George: Yassir?
Condi: No, sir.
George: Look, Condi. I need to know the name of the new leader of China. Get me the Secretary General of the U.N. on the phone.
Condi: Kofi?
George: No, thanks.
Condi: You want Kofi?
George: No.
Condi: You don't want Kofi.
George: No. But now that you mention it, I could use a glass of milk. And then get me the U.N.
Condi: Yes, sir.
George: Not Yassir! The guy at the U.N.
Condi: Kofi?
George: Milk! Will you please make the call?
Condi: And call who?
George: Who is the guy at the U.N?
Condi: Hu is the guy in China.
George: Will you stay out of China?!
Condi: Yes, sir.
George: And stay out of the Middle East! Just get me the guy at the U.N.
Condi: Kofi.
George: All right! With cream and two sugars. Now get on the phone.
(Condi picks up the phone.)
Condi: Rice, here.
George: Rice? Good idea. And a couple of egg rolls, too. Maybe we should send some to the guy in China. And the Middle East. Can you get Chinese food in the Middle East?
C'Tebo (napisa):
krcko (napisa):
jedino C'Tebi savjetujem da jos malo poradi na vicevima i sigovima Very Happy

Moji vicevi su najbolji, recimo:
<snip>


Ovo nije forum za viceve, ali ipak sam ja admin...

C'tebo-style Vic 1

Monty Phyton practice to English

- Hello, are you there?
- Yes, who are you please?
- I'm Watt.
- What's your name?
- Watt's my name.
- Yes, what's your name?
- My name is John Watt.
- John what?
- Yes, are you Jones?
- No I'm Knott.
- Will you tell me your name then?
- Will Knott.
- Why not?
- My name is Knott.
- Not what?
- Not Watt, Knott.
- What?

C'tebo-style Vic 2

(We take you now to the Oval Office.)

George: Condi! Nice to see you. What's happening?
Condi: Sir, I have the report here about the new leader of China.
George: Great. Lay it on me.
Condi: Hu is the new leader of China.
George: That's what I want to know.
Condi: That's what I'm telling you.
George: That's what I'm asking you. Who is the new leader of China?
Condi: Yes.
George: I mean the fellow's name.
Condi: Hu.
George: The guy in China.
Condi: Hu.
George: The new leader of China.
Condi: Hu.
George: The Chinaman!
Condi: Hu is leading China.
George: Now whaddya' asking me for?
Condi: I'm telling you Hu is leading China.
George: Well, I'm asking you. Who is leading China?
Condi: That's the man's name.
George: That's who's name?
Condi: Yes.
George: Will you or will you not tell me the name of the new leader of China?
Condi: Yes, sir.
George: Yassir? Yassir Arafat is in China? I thought he was in the Middle East.
Condi: That's correct.
George: Then who is in China?
Condi: Yes, sir.
George: Yassir is in China?
Condi: No, sir.
George: Then who is?
Condi: Yes, sir.
George: Yassir?
Condi: No, sir.
George: Look, Condi. I need to know the name of the new leader of China. Get me the Secretary General of the U.N. on the phone.
Condi: Kofi?
George: No, thanks.
Condi: You want Kofi?
George: No.
Condi: You don't want Kofi.
George: No. But now that you mention it, I could use a glass of milk. And then get me the U.N.
Condi: Yes, sir.
George: Not Yassir! The guy at the U.N.
Condi: Kofi?
George: Milk! Will you please make the call?
Condi: And call who?
George: Who is the guy at the U.N?
Condi: Hu is the guy in China.
George: Will you stay out of China?!
Condi: Yes, sir.
George: And stay out of the Middle East! Just get me the guy at the U.N.
Condi: Kofi.
George: All right! With cream and two sugars. Now get on the phone.
(Condi picks up the phone.)
Condi: Rice, here.
George: Rice? Good idea. And a couple of egg rolls, too. Maybe we should send some to the guy in China. And the Middle East. Can you get Chinese food in the Middle East?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:19 sub, 25. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm osjećam se prozvanim (ne s vicevima, taj humor mogu shvatiti samo najinteligentniji :P) nego s onim da je Darth Vader najkul faca u star warsima!!!!

Dakle, face su:
Darth Sidious (svi znamo zašto, tko ne zna, neka pričeka SW episode 3 pa će skontat)
Obi-Wan Kenobi, zato što:
"If my lightsaber finds its mark, you shall seize to exist, but if you kill me, I shall become more powerful than you can possibly ever imagine"
Qui-Gon Jinn (čisto jer je to Liam Neeson)
master Windu (jer mu piše BMF na lightsaberu)
jedini, neponovljivi i najbolji master Yoda
Tu razloga ima previše, ali jedan od, je taj što mu glas daje Frank Oz :D
Han Solo (ne treba govorit zašto)
Jango Fett i Boba Fett

Vader nije faca jer se kreten boji onog glupog starčića, koji nemre hodat bez štapa, a isto tako sluša naredbe od onog idiota grand moff Tarkina.

I rest my case :P

(nastavak posta, nakon kaj sam vidijo ovaj drugi vsegin(ov??) post)
Kakve sad veze imaju ti vicevi sa mnom?
To svi kuže, nije fora.

Moji vicevi su u stilu:
Ide derivacija ulicom. I sretne on funkciju. I kaže on njoj:
"Daj mi sto kuna, il' ću te derivirat!!!"
I da mu funkcija.
Ide on tako dalje, faca jedna i sretne drugu i kaže on njoj:
"Daj mi sto kuna, il' ću te derivirat!!!" (c/p)
I da mu funkcija sto kuna.
Ide sad on tako, pun sebe, dalje i sretne treću funkciju. I kaže on njoj:
"Daj mi sto kuna, il' ću te derivirat!!!"(c/p)
A funkcija će njemu NATO:
"Nemreš ti meni ništa, ja sam e na x!!"
A tad li će derivacija:
"E, ja sam d/dy!!!"
-------------------------------------------
I tako mi bili na moru i jedan moj frend (inače ferovac, niko nije savršen) spavo. I sad idem i ja spavat, a bili mi u istoj sobi.
I legnem se ja u krevet i hoću zaspat, al' ovaj hrče da je to milina.
I odjednom prestane ovaj hrkat, uspravi se u krevetu i kaže:
"E na iks", legne se i nastavi spavat.
(true story)
Hm osjećam se prozvanim (ne s vicevima, taj humor mogu shvatiti samo najinteligentniji Razz) nego s onim da je Darth Vader najkul faca u star warsima!!!!

Dakle, face su:
Darth Sidious (svi znamo zašto, tko ne zna, neka pričeka SW episode 3 pa će skontat)
Obi-Wan Kenobi, zato što:
"If my lightsaber finds its mark, you shall seize to exist, but if you kill me, I shall become more powerful than you can possibly ever imagine"
Qui-Gon Jinn (čisto jer je to Liam Neeson)
master Windu (jer mu piše BMF na lightsaberu)
jedini, neponovljivi i najbolji master Yoda
Tu razloga ima previše, ali jedan od, je taj što mu glas daje Frank Oz Very Happy
Han Solo (ne treba govorit zašto)
Jango Fett i Boba Fett

Vader nije faca jer se kreten boji onog glupog starčića, koji nemre hodat bez štapa, a isto tako sluša naredbe od onog idiota grand moff Tarkina.

I rest my case Razz

(nastavak posta, nakon kaj sam vidijo ovaj drugi vsegin(ov??) post)
Kakve sad veze imaju ti vicevi sa mnom?
To svi kuže, nije fora.

Moji vicevi su u stilu:
Ide derivacija ulicom. I sretne on funkciju. I kaže on njoj:
"Daj mi sto kuna, il' ću te derivirat!!!"
I da mu funkcija.
Ide on tako dalje, faca jedna i sretne drugu i kaže on njoj:
"Daj mi sto kuna, il' ću te derivirat!!!" (c/p)
I da mu funkcija sto kuna.
Ide sad on tako, pun sebe, dalje i sretne treću funkciju. I kaže on njoj:
"Daj mi sto kuna, il' ću te derivirat!!!"(c/p)
A funkcija će njemu NATO:
"Nemreš ti meni ništa, ja sam e na x!!"
A tad li će derivacija:
"E, ja sam d/dy!!!"
-------------------------------------------
I tako mi bili na moru i jedan moj frend (inače ferovac, niko nije savršen) spavo. I sad idem i ja spavat, a bili mi u istoj sobi.
I legnem se ja u krevet i hoću zaspat, al' ovaj hrče da je to milina.
I odjednom prestane ovaj hrkat, uspravi se u krevetu i kaže:
"E na iks", legne se i nastavi spavat.
(true story)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!


Zadnja promjena: C'Tebo; 1:30 sub, 25. 1. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Biseri Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan