Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

i drugi smo rješili...... (opet moje analize :-)
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:10 pon, 27. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]ja najljepse molim Glavnog od foruma :D (cije se ime studenti boje izgovorit jer navodno svaki puta kada netko kaze Vs*** nekom jednostavno nestane 10 bodova sa kolokvija) da pogleda koliko ovaj topic zauzima kb-a (MB-a 8) ) u bazi kako bi se to moglo upisat u Forumasku knjigu rekorda[/quote]

dijete drago, a tebi se nekam zuri??
znas, mislim da je ova tema tek zapocela :wink:

a tebe rijec vsego muci?
njah, vi to samo ne znate izgovorit kak treba :o)
Gordan (napisa):
ja najljepse molim Glavnog od foruma Very Happy (cije se ime studenti boje izgovorit jer navodno svaki puta kada netko kaze Vs*** nekom jednostavno nestane 10 bodova sa kolokvija) da pogleda koliko ovaj topic zauzima kb-a (MB-a Cool ) u bazi kako bi se to moglo upisat u Forumasku knjigu rekorda


dijete drago, a tebi se nekam zuri??
znas, mislim da je ova tema tek zapocela Wink

a tebe rijec vsego muci?
njah, vi to samo ne znate izgovorit kak treba Big nose



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:19 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm... ja nisam primijetio da nestaje 10 bod svaki put... ali sam zato primijetio da g.admin jasno da do znanja da je moglo nestati i onda se pokusava ogrebati za nekakve cevape :evil: :lol: :twisted:
hehehe
hm... ja nisam primijetio da nestaje 10 bod svaki put... ali sam zato primijetio da g.admin jasno da do znanja da je moglo nestati i onda se pokusava ogrebati za nekakve cevape Evil or Very Mad Laughing Twisted Evil
hehehe



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:34 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[size=24][color=red]!!! vsego, ja te vodim na cevape !!! [/color][/size]kud puklo, da puklo.
ti reci kad ti je zgodno i di su najbolji (sto sigurno znas :D )

[size=7]PS
cevapi ne znaci da ja placam n! cevapa vec ono, jednu normalnu (veliku) lepinju[/size]
!!! vsego, ja te vodim na cevape !!! kud puklo, da puklo.
ti reci kad ti je zgodno i di su najbolji (sto sigurno znas Very Happy )

PS
cevapi ne znaci da ja placam n! cevapa vec ono, jednu normalnu (veliku) lepinju



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:44 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm... kakav bezobrazluk staviti ovako sitna slova... uzas...
:twisted: :twisted: :twisted:

nego... kaj kazete na moj novi avatar... kaj nije je...n, tj. super... :lol: bas je killer avatar tj., :snipersmile: ili :2gunfire:
hm... kakav bezobrazluk staviti ovako sitna slova... uzas...
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

nego... kaj kazete na moj novi avatar... kaj nije je...n, tj. super... Laughing bas je killer avatar tj., #Sniper ili #2gunfire



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
spike
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 01. 2003. (01:54:46)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:49 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa ovo je strasno :o :o ....na forumu od uvoda u racunarstvo ljudi pricaju
o cevapima......kud ide ovaj svijet? ....hm...mozda bi trebalo na faksu otvorit cevapdjinicu.....mislim da bi onda bilo puno sretnih studenata...i manje bi vremena provodili u tangenti.
pa ovo je strasno Surprised Surprised ....na forumu od uvoda u racunarstvo ljudi pricaju
o cevapima......kud ide ovaj svijet? ....hm...mozda bi trebalo na faksu otvorit cevapdjinicu.....mislim da bi onda bilo puno sretnih studenata...i manje bi vremena provodili u tangenti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:54 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

spike... imas ti pravo... bas bi nam lijepo sjela jedna cevapdjinica.... ali na iksicu naravno :lol:
ne mora cak niti biti velikog kapaciteta... recimo neka bude dovoljno za registrirane forumase... :!: :lol:
spike... imas ti pravo... bas bi nam lijepo sjela jedna cevapdjinica.... ali na iksicu naravno Laughing
ne mora cak niti biti velikog kapaciteta... recimo neka bude dovoljno za registrirane forumase... Exclamation Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
spike
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 01. 2003. (01:54:46)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:04 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

zamisli samo motivacije za ic na faks.....cevapi na iksicu :D :D :D :D ....pa ja bi se preselio na faks....a stanujem 5 minuta pjeske od faksa :banana:
eh al necemo mi dozivit takve reforme.......za sada nas hrani Oprema ureda d.o.o.
zamisli samo motivacije za ic na faks.....cevapi na iksicu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ....pa ja bi se preselio na faks....a stanujem 5 minuta pjeske od faksa Dancing banana
eh al necemo mi dozivit takve reforme.......za sada nas hrani Oprema ureda d.o.o.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:08 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="spike"]zamisli samo motivacije za ic na faks.....cevapi na iksicu :D :D :D :D ....pa ja bi se preselio na faks....a stanujem 5 minuta pjeske od faksa :banana:
eh al necemo mi dozivit takve reforme.......za sada nas hrani Oprema ureda d.o.o.[/quote]

imas ti pravo... vecina ljudi bi se preselila na faks... ali bi posjeta predavanjima i vjezbama naglo opala :lol:
ovako nas drze na pred., kao kad smo vec tamo, a nema nikakve druge zanimacije ... :lol:
mislim da nam iksica ne bi dugo potrajala (a i ovako mi traje iznimno kratko, smrc :cry: )...
spike (napisa):
zamisli samo motivacije za ic na faks.....cevapi na iksicu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ....pa ja bi se preselio na faks....a stanujem 5 minuta pjeske od faksa Dancing banana
eh al necemo mi dozivit takve reforme.......za sada nas hrani Oprema ureda d.o.o.


imas ti pravo... vecina ljudi bi se preselila na faks... ali bi posjeta predavanjima i vjezbama naglo opala Laughing
ovako nas drze na pred., kao kad smo vec tamo, a nema nikakve druge zanimacije ... Laughing
mislim da nam iksica ne bi dugo potrajala (a i ovako mi traje iznimno kratko, smrc Crying or Very sad )...



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
spike
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 01. 2003. (01:54:46)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:15 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja moram priznat da jos nisam potrosio sveukupno ni 15 kuna sa xice.....pod pauzom mogu doma na rucak, istusirat se, odspavat malo, jos si nes prigrist, i vratit se na faks.....i sve to u 15 min.....ali zato uredno kasnim na vjezbe i predavanja ujutro....
ja moram priznat da jos nisam potrosio sveukupno ni 15 kuna sa xice.....pod pauzom mogu doma na rucak, istusirat se, odspavat malo, jos si nes prigrist, i vratit se na faks.....i sve to u 15 min.....ali zato uredno kasnim na vjezbe i predavanja ujutro....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:23 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="spike"]ja moram priznat da jos nisam potrosio sveukupno ni 15 kuna sa xice.....pod pauzom mogu doma na rucak, istusirat se, odspavat malo, jos si nes prigrist, i vratit se na faks.....i sve to u 15 min.....ali zato uredno kasnim na vjezbe i predavanja ujutro....[/quote]

to tako obicno i jes... frend u srednjoj je zivio zgrada gotovo tik do skole i kasni puno cesce od onih koji dolaze iz zagorja :lol:
pa svejedno se mozes ponekad zaletiti u neki restoran, reda radi... da barem nesto potrosis... da si ubodes 100-tinjak cao-cao :lol:
spike (napisa):
ja moram priznat da jos nisam potrosio sveukupno ni 15 kuna sa xice.....pod pauzom mogu doma na rucak, istusirat se, odspavat malo, jos si nes prigrist, i vratit se na faks.....i sve to u 15 min.....ali zato uredno kasnim na vjezbe i predavanja ujutro....


to tako obicno i jes... frend u srednjoj je zivio zgrada gotovo tik do skole i kasni puno cesce od onih koji dolaze iz zagorja Laughing
pa svejedno se mozes ponekad zaletiti u neki restoran, reda radi... da barem nesto potrosis... da si ubodes 100-tinjak cao-cao Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
spike
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 01. 2003. (01:54:46)
Postovi: (13)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:35 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]pa svejedno se mozes ponekad zaletiti u neki restoran, reda radi... da barem nesto potrosis... da si ubodes 100-tinjak cao-cao
[/quote]
jeo sam onu pizzu..u SC-u....dobra je...mala...a drzi te cijeli dan :blju: ...
salu nastranu.....imas pravo! vec sutra cu otic u menzu na medicini....jel valja sta tamo hrana?
Citat:
pa svejedno se mozes ponekad zaletiti u neki restoran, reda radi... da barem nesto potrosis... da si ubodes 100-tinjak cao-cao

jeo sam onu pizzu..u SC-u....dobra je...mala...a drzi te cijeli dan Krcko kaze 'blju' - sto vise reci? ...
salu nastranu.....imas pravo! vec sutra cu otic u menzu na medicini....jel valja sta tamo hrana?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:09 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"][quote="vsego"][b]Joj, pipl!!![/b]
Mene ovo sve vise podsjeca na [i]Santa Barbaru[/i] (za mladje generacije, recimo da je [i]Marisol[/i] hiperblijeda i otrcana verzija spomenute trakavice). :)[/quote]
ej, daj lakse malo, jesi admin, al nemoj bas _tako_ vrijedjati[/quote]

Ne vrijedjam nikoga (osim, mozda, [i]Santa Barbaru[/i] s onom usporedbom s [i]Marisol[/i]). Ti si mlada, pa se valjda ne sjecas [i]SB[/i], ali to je bila [b]dobra[/b] serija (u usporedbi s ovim smecem danas).

Besides, ti i Fluffy fakat podsjecate na Cruza i Eden... Ono, Ljubav bez granica! ;) (aluzija na nekadasnje "[i]Igre bez granica[/i]" i [i]Feralove[/i] "[i]Igre bez Granića[/i]" :D).

Btw, ovo tvoje "_tako_" se moze i [u]ljepse zapisati[/u]... :)

[quote="Nesi"]hvala najdrazi vrli admine moj :wink: (valjda inventar kadkad moze reci 'moj' :wink:)[/quote]

Sure... Pa pise mi i u sigu... <povisenim glasom> And you will know my name is the Lord... (zna li itko iz kojeg filma (ne knjige!) ovo iscupah; to je hiperpoznato... ;))

[quote="Nesi"]I'll do my best next time
slobodno me upozori ak zabradzim.....
a znas, ono, trenutna inspiracija :wink:[/quote]

Pa, povremeno nije problem. Problem bi bio da to postane praxa... :)

Mislim da ipak nisam bas takvi despot kakvim me neki ovdje prikazuju...

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Nesi"]2 Fluffy: [img]http://www.teme.org/images/smilies/love2.gif[/img]
:)[/quote]
Hmmm... mozda ovo nije trakavica... Ljudi moji, pa mi ovdje imamo pravu ljubavnu sagu!!! :lol:[/quote]
to _nije_ LOL :([/quote]

Ma, nije to rugajuci "lol", nego moja neizmjerna sreca zbog toga sto su moja Djeca Foruma tako sretna. :D Ne se bezveze pjeniti na (svog) omiljenog admina... :roll:

[quote="Nesi"]to je samo pure love.... [/quote]

Puno love?!? Daklem, Fluffy bu ipak dobio miraz da si kupi mobitele? :P

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Nesi"]
cccc...... tako o meni [quote]moglo znacit da nije za bacit[/quote]
sram te bilo![/quote]
Slazem se!!! Tako on o mom... pardon, Forumskom... ;) inventaru!!! A dobio je informaciju o broju bodova jos jucer - par dana prije ostalih!!! :evil:[/quote]
to treba kaznit! :twisted: ;)[/quote]

I jos izbjegava Svetu Duznost placanja bijedne dvije porcije Cevapa... :twisted:

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Ja samo znam da ne bih zelio za vratom bijesnog IE-fana koji se odaziva na ime [i]Fluffy[/i]! :lol: :lol: :lol:[/quote]
nemoj tako..... Fluffy je [b]zakon[/b][/quote]

Pa, nisam ni rekao da nije. Samo kazem da ga ne bih htio imati za vratom. Djeluje mi malo... onako... opako osjetljiv kad si ti u pitanju... :)

[quote="Nesi"]ok, ok, i ti si :wink:[/quote]

Naravno da jesam. I Zakon i super i divan i krasan i [b]skroman[/b] :shock: Idemo (jos) malo pricati o meni i mojoj skromnosti? ;)

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Ovo je pristojan forum Matematickog odjela, a ne [url=http://www.churchofeuthanasia.org/]Crkve Eutanazije[/url]... :roll: Za razliku od njih, mi ne promoviramo kanibalizam...
Barem ne sluzbeno... :twisted:[/quote]
hihi.... zasad :wink:[/quote]

Moze se to i tako shvatiti... :D A mozda ja nisam slucajno stavio ono "[b][i]Barem ne sluzbeno[/i][/b]"... ;)

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Nesi"]
ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)[/quote]
Hmda... Recimo da je tako... Zasto da golupcicima kvarim idilu... :D[/quote]
daaaj.... easy malo, jedfa ga smirih.....[/quote]

Da, primijetih da ga nesto nema... Sta, prihvatila si ponudjeni vrat, pa je covjek sada na Intenzivnoj njezi? :twisted:

[quote="Nesi"]oce on biti gori od peseka na lajni :wink:[/quote]

Vampirica i "[i]pesek[/i]" :???: E, jeste se nasli!!! :shock:

[quote="Nesi"]2 Fluffy :2kiss: ;)[/quote]

A to ti njega smirujes?!? Kako li onda izgleda... hmmm... kad mu radis ono suprotno... :twisted: ;)

(Ne zelim znati/vidjeti/iskusiti na Forumu - to je bilo samo retoricko pitanje!)

[quote="Nesi"]eto vidis Fluffy, vole oni tebe ofdje, ipak, bar malo :)[/quote]

Pa, mi volimo svu Djecu Foruma... Cak i Tetu Oprah, koja je znala malo prevec zapiliti, a onda je nestala... :cry:

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Nesi"]pa sta si vi umisljate?
nemate pametnijeg posla nego se usred noci natezati cija sam ja :wink:[/quote]
Nemamo. :PP[/quote]
a ocito je :PP[/quote]

Pa sto onda pitas? :PP

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Nesi"]eh, pametni vampiri tad spavaju.... [/quote]
Po [b]noci[/b]?!? :shock:[/quote]
a desi se i najboljima, kako ne bi meni
btw, to je poslije obilne rane vecere
i ti bi spavao :wink:[/quote]

Daklem, ipak si prihvatila ponudjeni vrat jadnog Fluffyja... :roll:

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Nesi"]nije Fluffy kriv sto sam mu popila sfu krv :wink:[/quote]
Mene vise brine njegov razum... :roll:[/quote]
sfe je tu pod kontrolom
mojom :wink:[/quote]

Bas taj dio me i brine... :lol:

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Nesi"]cuj, ja sam bila usenetasica poprilicno intenzivno zadnju godinu mioca, pa mi je taj prosjek bio najbolji od sva 4 srednjoskolska....
ja bas ne dozvoljavam da mi bas _toliko_ komp utjece na zivot.... bar na obrazovanje :o)[/quote]
Sto bi ti rekla.... (vidi iduci citat)
[quote="Nesi"]ah, mlad si, naucit ces :wink:[/quote]
:twisted: Tocno to i ja tebi kazem (samo u zenskom rodu, naravno)... :twisted:[/quote]
cccc.... ne citas pazljivo
citiram se 'da mi bas _toliko_ .. utjece na zivot' :wink:[/quote]

Tocno to sam procitao i na [b]tocno to[/b] se moj reply i odnosi... :PP

[quote="Nesi"][quote="vsego"]A tesko ti palo! No, sto ja mogu, kad je to istina?! ;)[/quote]
nis posebno
hvalit nas i dalje :wink:[/quote]

Pa, vi ste Djeca Foruma. To je neosporiva Istina, a ujedno i najveci kompliment koji se nekome moze udijeliti! :D

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Fluffy"]Ma, Vsego je ZAKON! :)[/quote]
Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... ;)
Hmmm... ili si ok cura... :D[/quote]
mislim da je taj dio manje bitan :wink:[/quote]

Paaaa.... ako [b]ti[/b] tako kazes..... Tko sam ja da sumnjam? ;)

[quote="Nesi"]uostalom, sto to tebe brine? :PP[/quote]

Na brine me. Samo sam htio reci da ne znam kako osloviti doticnog (doticnu). Neka vrsta work-around isprike za slucaj da sam pogrijesio... :roll:

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Gordan"]morat cu slozit neku skriptu da odrzim svoj rating :twisted:
kako je krenulo s kolicinom postova uskoro cu biti gost :D[/quote]
Vjeruj mi, ne zelis da te uhvatim u tome. Smanjim ti broj postova u negativu! :twisted:[/quote]
smanji mu sad, odmah, zbog takvih zlih primisli![/quote]

Je l' ti to meni kazes da mu [b]ga[/b] smanjim?! :shock: Ma neeee... pa nisam ja bas tako opak... Za pocetak samo upozorim... :)

[quote="Nesi"]sram ga bilo sto dana!!![/quote]

Ha? :| Moram priznati da mi ova doskocica nije jasna... :?

[quote="Nesi"]aloha, NAN (nas admine najbolji :o) )[/quote]

Hmmmm.... U JavaScriptu, NAN znaci "[i]Not A Number[/i]"... :) Hoces reci da sam ja unikatan? Neobiljeziv brojem? Hvala, hvala...

[quote="Nesi"][quote="Gordan"]ja najljepse molim Glavnog od foruma :D (cije se ime studenti boje izgovorit jer navodno svaki puta kada netko kaze Vs*** nekom jednostavno nestane 10 bodova sa kolokvija) da pogleda koliko ovaj topic zauzima kb-a (MB-a 8) ) u bazi kako bi se to moglo upisat u Forumasku knjigu rekorda[/quote]

a tebe rijec vsego muci?
njah, vi to samo ne znate izgovorit kak treba :o)[/quote]

Cuj, Nesi, Gordan tu nesto pise o nekih 10 bodova... Evo, iznimke radi tebi damo [b]dodatnih[/b] 10 bodova zbog spominjanja Njegovog (tj. Mojeg) nicka. :)

Steta samo da imas vec 108, pa ti nemamo gdje to dodati... :P A, dobro, mozda drugi put... :mrgreen:

[quote="Crabtree"]ja nisam primijetio da nestaje 10 bod svaki put...[/quote]

Nisi [b]jos[/b]. :P Stono bi Nesi rekla... Imas vremena, jos si mlad... :PP

[quote="Crabtree"]ali sam zato primijetio da g.admin jasno da do znanja da je moglo nestati i onda se pokusava ogrebati za nekakve cevape[/quote]

Pokusava?!? [b]Pokusava?!?[/b] [size=24][b]POKUSAVA?!?[/b][/size]

Dobro, dobro... Cek' samo da mi dodjes zicati neki bod... :twisted:

[quote="Gordan"][size=24][color=red]!!! vsego, ja te vodim na cevape !!! [/color][/size]kud puklo, da puklo.[/quote]

Pa na kraju meni pukne guma na autu, ha?! Zli Urok!!! :P

Hvala na ponudi, ali...

1. Neces ti otplacivati Crabtreejeve dugove... :)

2. Gosn. Crabtree i duguje cevape i nasoj vampirici Nesi, a ne samo meni! ;)

[quote="Gordan"]ti reci kad ti je zgodno i di su najbolji (sto sigurno znas :D)[/quote]

Naravno da znam! To svi znaju... stvar Opce Kulture... ;) Cevapdzinica "[i]Cvjetno[/i]" u - neces vjerovat' - Cvjetnom naselju! Kad ides od Studoma prema SRCu...

[quote="Gordan"]PS
cevapi ne znaci da ja placam n! cevapa vec ono, jednu normalnu (veliku) lepinju[/quote]

Ovo povecah da ljudi vide sto replyam... :)

Daklem, nemoj mi se sada tu vaditi. Prvo obecas cevape, a onda postavljas limite. I to na [b][u][size=24]jednu[/size][/u][/b] lepinju!!! Uzas zivi! A cevape si moram sam kupiti i staviti u lepinju? :twisted:

[quote="Crabtree"]nego... kaj kazete na moj novi avatar...[/quote]

Sta kazem? Paaaaaa..... Recimo da mislim da cu te sada prilicno lako prepoznati na hodniku. Imas.... stono bi se reklo, upecatljivo lice... :PP

[quote="spike"]pa ovo je strasno :o :o ....na forumu od uvoda u racunarstvo ljudi pricaju o cevapima......[/quote]

Pa sto je tu lose? :???:

[quote="spike"]kud ide ovaj svijet?[/quote]

Na Sveto Mjesto? (za neupucene: u cevapdzinicu ;))

[quote="spike"]mozda bi trebalo na faksu otvorit cevapdjinicu.....[/quote]

[size=24][b]Dadadadadadadadadadadadada.......[/b][/size] :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

[quote="spike"]mislim da bi onda bilo puno sretnih studenata...[/quote]

I asistenata! :D Kako mozes zaboraviti nas asistente? :(

[quote="spike"]i manje bi vremena provodili u tangenti.[/quote]

I na predavanjima... ;)

Bas vidjeh da je Krcko napravio [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=244]korak u pravom smjeru[/url]... :mrgreen:

[b]_______________________[/b]

Ufffff.... Konacno i ovaj reply gotov... :D Bio je to podvig... Ili - tocnije - Podvig... :D

Cak me malko i izmorio... :puppydogeyes:
Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Joj, pipl!!!
Mene ovo sve vise podsjeca na Santa Barbaru (za mladje generacije, recimo da je Marisol hiperblijeda i otrcana verzija spomenute trakavice). Smile

ej, daj lakse malo, jesi admin, al nemoj bas _tako_ vrijedjati


Ne vrijedjam nikoga (osim, mozda, Santa Barbaru s onom usporedbom s Marisol). Ti si mlada, pa se valjda ne sjecas SB, ali to je bila dobra serija (u usporedbi s ovim smecem danas).

Besides, ti i Fluffy fakat podsjecate na Cruza i Eden... Ono, Ljubav bez granica! Wink (aluzija na nekadasnje "Igre bez granica" i Feralove "Igre bez Granića" Very Happy).

Btw, ovo tvoje "_tako_" se moze i ljepse zapisati... Smile

Nesi (napisa):
hvala najdrazi vrli admine moj Wink (valjda inventar kadkad moze reci 'moj' Wink)


Sure... Pa pise mi i u sigu... <povisenim glasom> And you will know my name is the Lord... (zna li itko iz kojeg filma (ne knjige!) ovo iscupah; to je hiperpoznato... Wink)

Nesi (napisa):
I'll do my best next time
slobodno me upozori ak zabradzim.....
a znas, ono, trenutna inspiracija Wink


Pa, povremeno nije problem. Problem bi bio da to postane praxa... Smile

Mislim da ipak nisam bas takvi despot kakvim me neki ovdje prikazuju...

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
2 Fluffy:
Smile

Hmmm... mozda ovo nije trakavica... Ljudi moji, pa mi ovdje imamo pravu ljubavnu sagu!!! Laughing

to _nije_ LOL Sad


Ma, nije to rugajuci "lol", nego moja neizmjerna sreca zbog toga sto su moja Djeca Foruma tako sretna. Very Happy Ne se bezveze pjeniti na (svog) omiljenog admina... Rolling Eyes

Nesi (napisa):
to je samo pure love....


Puno love?!? Daklem, Fluffy bu ipak dobio miraz da si kupi mobitele? Razz

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):

cccc...... tako o meni
Citat:
moglo znacit da nije za bacit

sram te bilo!

Slazem se!!! Tako on o mom... pardon, Forumskom... Wink inventaru!!! A dobio je informaciju o broju bodova jos jucer - par dana prije ostalih!!! Evil or Very Mad

to treba kaznit! Twisted Evil Wink


I jos izbjegava Svetu Duznost placanja bijedne dvije porcije Cevapa... Twisted Evil

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Ja samo znam da ne bih zelio za vratom bijesnog IE-fana koji se odaziva na ime Fluffy! Laughing Laughing Laughing

nemoj tako..... Fluffy je zakon


Pa, nisam ni rekao da nije. Samo kazem da ga ne bih htio imati za vratom. Djeluje mi malo... onako... opako osjetljiv kad si ti u pitanju... Smile

Nesi (napisa):
ok, ok, i ti si Wink


Naravno da jesam. I Zakon i super i divan i krasan i skroman Shocked Idemo (jos) malo pricati o meni i mojoj skromnosti? Wink

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Ovo je pristojan forum Matematickog odjela, a ne Crkve Eutanazije... Rolling Eyes Za razliku od njih, mi ne promoviramo kanibalizam...
Barem ne sluzbeno... Twisted Evil

hihi.... zasad Wink


Moze se to i tako shvatiti... Very Happy A mozda ja nisam slucajno stavio ono "Barem ne sluzbeno"... Wink

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):

ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)

Hmda... Recimo da je tako... Zasto da golupcicima kvarim idilu... Very Happy

daaaj.... easy malo, jedfa ga smirih.....


Da, primijetih da ga nesto nema... Sta, prihvatila si ponudjeni vrat, pa je covjek sada na Intenzivnoj njezi? Twisted Evil

Nesi (napisa):
oce on biti gori od peseka na lajni Wink


Vampirica i "pesek" Confused E, jeste se nasli!!! Shocked

Nesi (napisa):
2 Fluffy Two smiles, one kiss Wink


A to ti njega smirujes?!? Kako li onda izgleda... hmmm... kad mu radis ono suprotno... Twisted Evil Wink

(Ne zelim znati/vidjeti/iskusiti na Forumu - to je bilo samo retoricko pitanje!)

Nesi (napisa):
eto vidis Fluffy, vole oni tebe ofdje, ipak, bar malo Smile


Pa, mi volimo svu Djecu Foruma... Cak i Tetu Oprah, koja je znala malo prevec zapiliti, a onda je nestala... Crying or Very sad

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
pa sta si vi umisljate?
nemate pametnijeg posla nego se usred noci natezati cija sam ja Wink

Nemamo. Weeee-heeee!!!

a ocito je Weeee-heeee!!!


Pa sto onda pitas? Weeee-heeee!!!

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
eh, pametni vampiri tad spavaju....

Po noci?!? Shocked

a desi se i najboljima, kako ne bi meni
btw, to je poslije obilne rane vecere
i ti bi spavao Wink


Daklem, ipak si prihvatila ponudjeni vrat jadnog Fluffyja... Rolling Eyes

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
nije Fluffy kriv sto sam mu popila sfu krv Wink

Mene vise brine njegov razum... Rolling Eyes

sfe je tu pod kontrolom
mojom Wink


Bas taj dio me i brine... Laughing

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):
cuj, ja sam bila usenetasica poprilicno intenzivno zadnju godinu mioca, pa mi je taj prosjek bio najbolji od sva 4 srednjoskolska....
ja bas ne dozvoljavam da mi bas _toliko_ komp utjece na zivot.... bar na obrazovanje Big nose

Sto bi ti rekla.... (vidi iduci citat)
Nesi (napisa):
ah, mlad si, naucit ces Wink

Twisted Evil Tocno to i ja tebi kazem (samo u zenskom rodu, naravno)... Twisted Evil

cccc.... ne citas pazljivo
citiram se 'da mi bas _toliko_ .. utjece na zivot' Wink


Tocno to sam procitao i na tocno to se moj reply i odnosi... Weeee-heeee!!!

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
A tesko ti palo! No, sto ja mogu, kad je to istina?! Wink

nis posebno
hvalit nas i dalje Wink


Pa, vi ste Djeca Foruma. To je neosporiva Istina, a ujedno i najveci kompliment koji se nekome moze udijeliti! Very Happy

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Fluffy (napisa):
Ma, Vsego je ZAKON! Smile

Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... Wink
Hmmm... ili si ok cura... Very Happy

mislim da je taj dio manje bitan Wink


Paaaa.... ako ti tako kazes..... Tko sam ja da sumnjam? Wink

Nesi (napisa):
uostalom, sto to tebe brine? Weeee-heeee!!!


Na brine me. Samo sam htio reci da ne znam kako osloviti doticnog (doticnu). Neka vrsta work-around isprike za slucaj da sam pogrijesio... Rolling Eyes

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Gordan (napisa):
morat cu slozit neku skriptu da odrzim svoj rating Twisted Evil
kako je krenulo s kolicinom postova uskoro cu biti gost Very Happy

Vjeruj mi, ne zelis da te uhvatim u tome. Smanjim ti broj postova u negativu! Twisted Evil

smanji mu sad, odmah, zbog takvih zlih primisli!


Je l' ti to meni kazes da mu ga smanjim?! Shocked Ma neeee... pa nisam ja bas tako opak... Za pocetak samo upozorim... Smile

Nesi (napisa):
sram ga bilo sto dana!!!


Ha? Neutral Moram priznati da mi ova doskocica nije jasna... Confused

Nesi (napisa):
aloha, NAN (nas admine najbolji Big nose )


Hmmmm.... U JavaScriptu, NAN znaci "Not A Number"... Smile Hoces reci da sam ja unikatan? Neobiljeziv brojem? Hvala, hvala...

Nesi (napisa):
Gordan (napisa):
ja najljepse molim Glavnog od foruma Very Happy (cije se ime studenti boje izgovorit jer navodno svaki puta kada netko kaze Vs*** nekom jednostavno nestane 10 bodova sa kolokvija) da pogleda koliko ovaj topic zauzima kb-a (MB-a Cool ) u bazi kako bi se to moglo upisat u Forumasku knjigu rekorda


a tebe rijec vsego muci?
njah, vi to samo ne znate izgovorit kak treba Big nose


Cuj, Nesi, Gordan tu nesto pise o nekih 10 bodova... Evo, iznimke radi tebi damo dodatnih 10 bodova zbog spominjanja Njegovog (tj. Mojeg) nicka. Smile

Steta samo da imas vec 108, pa ti nemamo gdje to dodati... Razz A, dobro, mozda drugi put... Mr. Green

Crabtree (napisa):
ja nisam primijetio da nestaje 10 bod svaki put...


Nisi jos. Razz Stono bi Nesi rekla... Imas vremena, jos si mlad... Weeee-heeee!!!

Crabtree (napisa):
ali sam zato primijetio da g.admin jasno da do znanja da je moglo nestati i onda se pokusava ogrebati za nekakve cevape


Pokusava?!? Pokusava?!? POKUSAVA?!?

Dobro, dobro... Cek' samo da mi dodjes zicati neki bod... Twisted Evil

Gordan (napisa):
!!! vsego, ja te vodim na cevape !!! kud puklo, da puklo.


Pa na kraju meni pukne guma na autu, ha?! Zli Urok!!! Razz

Hvala na ponudi, ali...

1. Neces ti otplacivati Crabtreejeve dugove... Smile

2. Gosn. Crabtree i duguje cevape i nasoj vampirici Nesi, a ne samo meni! Wink

Gordan (napisa):
ti reci kad ti je zgodno i di su najbolji (sto sigurno znas Very Happy)


Naravno da znam! To svi znaju... stvar Opce Kulture... Wink Cevapdzinica "Cvjetno" u - neces vjerovat' - Cvjetnom naselju! Kad ides od Studoma prema SRCu...

Gordan (napisa):
PS
cevapi ne znaci da ja placam n! cevapa vec ono, jednu normalnu (veliku) lepinju


Ovo povecah da ljudi vide sto replyam... Smile

Daklem, nemoj mi se sada tu vaditi. Prvo obecas cevape, a onda postavljas limite. I to na jednu lepinju!!! Uzas zivi! A cevape si moram sam kupiti i staviti u lepinju? Twisted Evil

Crabtree (napisa):
nego... kaj kazete na moj novi avatar...


Sta kazem? Paaaaaa..... Recimo da mislim da cu te sada prilicno lako prepoznati na hodniku. Imas.... stono bi se reklo, upecatljivo lice... Weeee-heeee!!!

spike (napisa):
pa ovo je strasno Surprised Surprised ....na forumu od uvoda u racunarstvo ljudi pricaju o cevapima......


Pa sto je tu lose? Confused

spike (napisa):
kud ide ovaj svijet?


Na Sveto Mjesto? (za neupucene: u cevapdzinicu Wink)

spike (napisa):
mozda bi trebalo na faksu otvorit cevapdjinicu.....


Dadadadadadadadadadadadada....... Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana Dancing banana

spike (napisa):
mislim da bi onda bilo puno sretnih studenata...


I asistenata! Very Happy Kako mozes zaboraviti nas asistente? Sad

spike (napisa):
i manje bi vremena provodili u tangenti.


I na predavanjima... Wink

Bas vidjeh da je Krcko napravio korak u pravom smjeru... Mr. Green

_______________________

Ufffff.... Konacno i ovaj reply gotov... Very Happy Bio je to podvig... Ili - tocnije - Podvig... Very Happy

Cak me malko i izmorio... #Puppy dog



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:26 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi moji, dok ja nakucam jedan reply, ovdje skoci 5 novih postova!!! Uzas zivi... 8)

Btw, cini mi se da cemo uz "[i]Golupcice[/i]" otvoriti i "[i]Cevapi Fan Forum[/i]"... :mrgreen:

[quote="Crabtree"]spike... imas ti pravo... bas bi nam lijepo sjela jedna cevapdjinica.... ali na iksicu naravno :lol:
ne mora cak niti biti velikog kapaciteta... recimo neka bude dovoljno za registrirane forumase... :!: :lol:[/quote]

To, Crabtree!!! :D :D :D Ali, nece te ni tolika silna mudrost izvuci od Svete Duznosti... :PP

[quote="spike"]zamisli samo motivacije za ic na faks.....cevapi na iksicu :D :D :D :D ....pa ja bi se preselio na faks....a stanujem 5 minuta pjeske od faksa[/quote]

I ne bi bio jedini... ;)

[quote="spike"]eh al necemo mi dozivit takve reforme.......za sada nas hrani Oprema ureda d.o.o.[/quote]

Hmda... mozda dobijemo cevape od spajalica sa lukom od Post-it-a... :roll:

[quote="Crabtree"]imas ti pravo... vecina ljudi bi se preselila na faks... ali bi posjeta predavanjima i vjezbama naglo opala :lol:[/quote]

Ili bi predavaonice konstantno mirisale po luku... :D :D :D

[quote="Crabtree"]ovako nas drze na pred., kao kad smo vec tamo, a nema nikakve druge zanimacije ... :lol:[/quote]

A da dijele cevape [b]samo na predavanjima[/b]? I jos nagradne porcije, ovisno o rezultatima ispita?! Sto bi nam bio prosjek!!! :lol:

[quote="Crabtree"]mislim da nam iksica ne bi dugo potrajala (a i ovako mi traje iznimno kratko, smrc :cry: )...[/quote]

Trazimo nisku cijenu cevapa i veliku zalihu kuna na Ixicama!!! :D

I, naravno, Cevap-Ixice za asisistente... 8)

[quote="spike"]ja moram priznat da jos nisam potrosio sveukupno ni 15 kuna sa xice.....pod pauzom mogu doma na rucak, istusirat se, odspavat malo, jos si nes prigrist, i vratit se na faks.....i sve to u 15 min.....[/quote]

Pa ti se onda bas i ne tusiras jako detaljno... :twisted:

[quote="spike"]jeo sam onu pizzu..u SC-u....dobra je...mala...a drzi te cijeli dan :blju: ...[/quote]

Pizza u SCu je super! To je jedna od stvari koja mi fali iz studentskih dana... :cry: Slicno vrijedi i za hrenovke s pommes-frittesom (pom-frijem, za domaci svijet ;))...

[quote="spike"]salu nastranu.....imas pravo! vec sutra cu otic u menzu na medicini....jel valja sta tamo hrana?[/quote]

Ovisi kako naletis. Ali, fast-food je svuda isti... :D
Ljudi moji, dok ja nakucam jedan reply, ovdje skoci 5 novih postova!!! Uzas zivi... Cool

Btw, cini mi se da cemo uz "Golupcice" otvoriti i "Cevapi Fan Forum"... Mr. Green

Crabtree (napisa):
spike... imas ti pravo... bas bi nam lijepo sjela jedna cevapdjinica.... ali na iksicu naravno Laughing
ne mora cak niti biti velikog kapaciteta... recimo neka bude dovoljno za registrirane forumase... Exclamation Laughing


To, Crabtree!!! Very Happy Very Happy Very Happy Ali, nece te ni tolika silna mudrost izvuci od Svete Duznosti... Weeee-heeee!!!

spike (napisa):
zamisli samo motivacije za ic na faks.....cevapi na iksicu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ....pa ja bi se preselio na faks....a stanujem 5 minuta pjeske od faksa


I ne bi bio jedini... Wink

spike (napisa):
eh al necemo mi dozivit takve reforme.......za sada nas hrani Oprema ureda d.o.o.


Hmda... mozda dobijemo cevape od spajalica sa lukom od Post-it-a... Rolling Eyes

Crabtree (napisa):
imas ti pravo... vecina ljudi bi se preselila na faks... ali bi posjeta predavanjima i vjezbama naglo opala Laughing


Ili bi predavaonice konstantno mirisale po luku... Very Happy Very Happy Very Happy

Crabtree (napisa):
ovako nas drze na pred., kao kad smo vec tamo, a nema nikakve druge zanimacije ... Laughing


A da dijele cevape samo na predavanjima? I jos nagradne porcije, ovisno o rezultatima ispita?! Sto bi nam bio prosjek!!! Laughing

Crabtree (napisa):
mislim da nam iksica ne bi dugo potrajala (a i ovako mi traje iznimno kratko, smrc Crying or Very sad )...


Trazimo nisku cijenu cevapa i veliku zalihu kuna na Ixicama!!! Very Happy

I, naravno, Cevap-Ixice za asisistente... Cool

spike (napisa):
ja moram priznat da jos nisam potrosio sveukupno ni 15 kuna sa xice.....pod pauzom mogu doma na rucak, istusirat se, odspavat malo, jos si nes prigrist, i vratit se na faks.....i sve to u 15 min.....


Pa ti se onda bas i ne tusiras jako detaljno... Twisted Evil

spike (napisa):
jeo sam onu pizzu..u SC-u....dobra je...mala...a drzi te cijeli dan Krcko kaze 'blju' - sto vise reci? ...


Pizza u SCu je super! To je jedna od stvari koja mi fali iz studentskih dana... Crying or Very sad Slicno vrijedi i za hrenovke s pommes-frittesom (pom-frijem, za domaci svijet Wink)...

spike (napisa):
salu nastranu.....imas pravo! vec sutra cu otic u menzu na medicini....jel valja sta tamo hrana?


Ovisi kako naletis. Ali, fast-food je svuda isti... Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Fluffy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 12. 2002. (00:00:22)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 3:05 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Re: efo vam sad sfe :o) Citirajte i odgovorite

Sta se ovdje svasta dogadjalo dok me nije bilo... :?

[quote="vsego"]Hmmm... mozda ovo nije trakavica... Ljudi moji, pa mi ovdje imamo pravu ljubavnu sagu!!! :lol:[/quote]

Tako je!!! :D

[quote="vsego"]Sretno vam bilo, mali moji Forumasi! ;)[/quote]

Hvala, o Admine, koji jesi na nebesima... :)

[quote="vsego"]Ja samo znam da ne bih zelio za vratom bijesnog IE-fana koji se odaziva na ime [i]Fluffy[/i]! :lol: :lol: :lol:[/quote]

Pa nisam ja bas tako opasan... Dok mi nitko ne dira Nesi... :inlove:

[quote="vsego"][quote="Nesi"]al cak ni ti ne mozes raspolagati bas svim Forumskim inventarom :wink:[/quote]
To ti samo mislis... :twisted: Kao sto sam vec negdje rekao - [b]Forum - to sam JA![/b] :lol:[/quote]

Slicno tome... [b]Nesi - ona je moja![/b] :lol:

[quote="vsego"]Mudro zboris, Nesi. ;)[/quote]

Zar je nas vrli admin sumnjao? :)

[quote="vsego"][quote="Nesi"]ono, copit jedan slastan vrat i ..... hmmm......... zagristi gaaaaaa...... mljac..... :o)[/quote]
Molim, smiriti porive! Ovo je pristojan forum Matematickog odjela, a ne [url=http://www.churchofeuthanasia.org/]Crkve Eutanazije[/url]... :roll: Za razliku od njih, mi ne promoviramo kanibalizam...
Barem ne sluzbeno... :twisted:[/quote]

Ah, morat cemo odvalit' jednu peticiju... :)

Nego, Nesi, jesi li sada sita? 8)

[quote="vsego"][quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote="vsego"]Joj, Fluffy, ne opet ti... [b]Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!![/b][/quote]
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Zar stvarno?!? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: [/quote]
ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)[/quote]
Hmda... Recimo da je tako... Zasto da golupcicima kvarim idilu... :D[/quote]

Tako jeeeeeee!!!!! :weee: :weee: :weee:

[quote="vsego"][quote="Nesi"][quote="Fluffy"]A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... :D [/quote]
jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati![/quote]
Fluffy, koliko nudis? ;)[/quote]

Zivot, srce i dusu!

[quote="vsego"]Sve se mislim... Mozda mu onaj link ipak nije pomogao... :roll: Oh, well... Da, ja mu oprastam... :D[/quote]

Oj, milostivi nas Admine!!! :bow:

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote]a ja mislio da je nesi osoba[/quote]
I [b]je[/b] osoba - [b]moja osoba[/b]!!![/quote]
naravno :twisted:[/quote]

:weee: Jupiiiiiii!!!! :weee:

[quote="vsego"]And The Saga goes on... :lol: Nemojte mi samo odvalit cybersex na Forumu... ;)[/quote]

Ako bas ne smijemo... :(

[quote="Nesi"]pa sta si vi umisljate?
nemate pametnijeg posla nego se usred noci natezati cija sam ja :wink:[/quote]

Pa mi znamo da si moja! :weee: Oni se samo sale kad pisu drugacije... :)

[quote="vsego"][quote="Nesi"]kmek.. tezak je zivot nas vampira...... :vamp:[/quote]
Da, vidim, Fluffy ti sam nudi svoj vrat... :lol:[/quote]

Zasluzuje ona i puno vise! :oops:

[quote="vsego"]Crabtree, dugujes Nesi i meni cevape! A kako vampiri vole samo svjeze meso, ja vjerujem da ce mi ona prepustiti svoju porciju... :twisted:[/quote]

Da ne bi ti to na samo s [b]mojom[/b] Nesi i tamo nekim Crabtreejem isao na cevape? :shock: :x

[quote="vsego"]Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... :D[/quote]

A je l' to isto sto i Coca Cola?

[quote="vsego"][quote="Fluffy"]Ma, Vsego je ZAKON! :)[/quote]
Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... ;)
Hmmm... ili si ok cura... :D[/quote]

Ja sam sve sto Nesi pozeli da budem! :D

[quote="vsego"][quote="Fluffy"]Nesi... ocu dobiti stogod miraza ili da pocnem prositi?[/quote]
Pipl, pomoz'te covjeku!!! Ipak je tu Ljubav u igri!!! Ili samo mobitel... :lol:[/quote]

Hvala na moralnoj podrsci, ali prilozi mi nesto i ne stizu... :(

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote="Nesi"]
jadan..... :wink:
:kiss: :maz: :wink:[/quote]
:banana:
:*[/quote]
:2kiss:[/quote]

:2inlove:

[quote="Nesi"][quote="Fluffy"][quote="Nesi"][quote="Fluffy"] :shock: Da nije bilo onog psihijatrijskog linka, sad bih ja... :ljubomora: :cry: (na ono "oh captain...")
Ovako... samo :? :lol:[/quote]
aj, bar vsego dobro lijeci......
samo, na sto te on to poslao :?:[/quote]
Pa onaj psiho-forum gore... http://www.cybermed.hr/forum/list.php?f=14[/quote]
i jesi li nasao sto zanimljivoga?[/quote]

Jos pitas?! Pa ja sam kao nov!!! :) Ali sam i dalje onaj stari... :D

[quote="Nesi"]nemoj tako..... Fluffy je [b]zakon[/b][/quote]

:*

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Nesi"]
ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)[/quote]
Hmda... Recimo da je tako... Zasto da golupcicima kvarim idilu... :D[/quote]
daaaj.... easy malo, jedfa ga smirih.....[/quote]

:puppydogeyes:

[quote="Nesi"]oce on biti gori od peseka na lajni :wink:[/quote]

Woof!!! :)

[quote="Nesi"]aj, bas me zanima koliko me cijenite...... :wink:[/quote]

Ni jedna cijena nije dovoljno visoka! :2inlove:

[quote="Nesi"]eto vidis Fluffy, vole oni tebe ofdje, ipak, bar malo :)[/quote]

Ma, meni je samo bitno da me [u]ti[/u] volis! :)

[quote="Nesi"][quote="vsego"]Da, vidim, Fluffy ti sam nudi svoj vrat... :lol:[/quote]
zna on sta je dobro i sta se sve nudi :vamp:[/quote]

:oops:

[quote="Nesi"][quote="vsego"][quote="Fluffy"]Nesi... ocu dobiti stogod miraza ili da pocnem prositi?[/quote]
Pipl, pomoz'te covjeku!!! Ipak je tu Ljubav u igri!!! Ili samo mobitel... :lol:[/quote]
meni zvuci kao ovo prvo :)[/quote]

Naravno da je ljubav... :D
Sta se ovdje svasta dogadjalo dok me nije bilo... Confused

vsego (napisa):
Hmmm... mozda ovo nije trakavica... Ljudi moji, pa mi ovdje imamo pravu ljubavnu sagu!!! Laughing


Tako je!!! Very Happy

vsego (napisa):
Sretno vam bilo, mali moji Forumasi! Wink


Hvala, o Admine, koji jesi na nebesima... Smile

vsego (napisa):
Ja samo znam da ne bih zelio za vratom bijesnog IE-fana koji se odaziva na ime Fluffy! Laughing Laughing Laughing


Pa nisam ja bas tako opasan... Dok mi nitko ne dira Nesi... In love

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
al cak ni ti ne mozes raspolagati bas svim Forumskim inventarom Wink

To ti samo mislis... Twisted Evil Kao sto sam vec negdje rekao - Forum - to sam JA! Laughing


Slicno tome... Nesi - ona je moja! Laughing

vsego (napisa):
Mudro zboris, Nesi. Wink


Zar je nas vrli admin sumnjao? Smile

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
ono, copit jedan slastan vrat i ..... hmmm......... zagristi gaaaaaa...... mljac..... Big nose

Molim, smiriti porive! Ovo je pristojan forum Matematickog odjela, a ne Crkve Eutanazije... Rolling Eyes Za razliku od njih, mi ne promoviramo kanibalizam...
Barem ne sluzbeno... Twisted Evil


Ah, morat cemo odvalit' jednu peticiju... Smile

Nego, Nesi, jesi li sada sita? Cool

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
vsego (napisa):
Joj, Fluffy, ne opet ti... Daj vise shvati: Nesi nije *TVOJA*!!!

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Zar stvarno?!? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)

Hmda... Recimo da je tako... Zasto da golupcicima kvarim idilu... Very Happy


Tako jeeeeeee!!!!! Weeeeeee!!!!!!!!!!! Weeeeeee!!!!!!!!!!! Weeeeeee!!!!!!!!!!!

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
A je l' ju Forum mozda zeli iznajmiti? Onako, na troznamenkasti broj godina... hmmm... stoljeca... Very Happy

jadna ja.....
pa nisam ja knjiga u knjiznici da me mozete samo tako iznajmljivati!

Fluffy, koliko nudis? Wink


Zivot, srce i dusu!

vsego (napisa):
Sve se mislim... Mozda mu onaj link ipak nije pomogao... Rolling Eyes Oh, well... Da, ja mu oprastam... Very Happy


Oj, milostivi nas Admine!!! I bow before you

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Citat:
a ja mislio da je nesi osoba

I je osoba - moja osoba!!!

naravno Twisted Evil


Weeeeeee!!!!!!!!!!! Jupiiiiiii!!!! Weeeeeee!!!!!!!!!!!

vsego (napisa):
And The Saga goes on... Laughing Nemojte mi samo odvalit cybersex na Forumu... Wink


Ako bas ne smijemo... Sad

Nesi (napisa):
pa sta si vi umisljate?
nemate pametnijeg posla nego se usred noci natezati cija sam ja Wink


Pa mi znamo da si moja! Weeeeeee!!!!!!!!!!! Oni se samo sale kad pisu drugacije... Smile

vsego (napisa):
Nesi (napisa):
kmek.. tezak je zivot nas vampira...... #Vamp

Da, vidim, Fluffy ti sam nudi svoj vrat... Laughing


Zasluzuje ona i puno vise! Embarassed

vsego (napisa):
Crabtree, dugujes Nesi i meni cevape! A kako vampiri vole samo svjeze meso, ja vjerujem da ce mi ona prepustiti svoju porciju... Twisted Evil


Da ne bi ti to na samo s mojom Nesi i tamo nekim Crabtreejem isao na cevape? Shocked Mad

vsego (napisa):
Ja bih, molim, jedne šiš sa puno luka... i Ljekovitom Vodicom (cit. Pepsijem)... Very Happy


A je l' to isto sto i Coca Cola?

vsego (napisa):
Fluffy (napisa):
Ma, Vsego je ZAKON! Smile

Ok, Fluffy, vise se ne brinem za tvoj razum. Ipak si ti ok decko... Wink
Hmmm... ili si ok cura... Very Happy


Ja sam sve sto Nesi pozeli da budem! Very Happy

vsego (napisa):
Fluffy (napisa):
Nesi... ocu dobiti stogod miraza ili da pocnem prositi?

Pipl, pomoz'te covjeku!!! Ipak je tu Ljubav u igri!!! Ili samo mobitel... Laughing


Hvala na moralnoj podrsci, ali prilozi mi nesto i ne stizu... Sad

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):

jadan..... Wink
:kiss: :maz: Wink

Dancing banana
Kiss

Two smiles, one kiss


Two smileys, one love

Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Nesi (napisa):
Fluffy (napisa):
Shocked Da nije bilo onog psihijatrijskog linka, sad bih ja... :ljubomora: Crying or Very sad (na ono "oh captain...")
Ovako... samo Confused Laughing

aj, bar vsego dobro lijeci......
samo, na sto te on to poslao Question

Pa onaj psiho-forum gore... http://www.cybermed.hr/forum/list.php?f=14

i jesi li nasao sto zanimljivoga?


Jos pitas?! Pa ja sam kao nov!!! Smile Ali sam i dalje onaj stari... Very Happy

Nesi (napisa):
nemoj tako..... Fluffy je zakon


Kiss

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Nesi (napisa):

ma htio je reci da nisam _samo_ tvoja (bas _uvijek_)

Hmda... Recimo da je tako... Zasto da golupcicima kvarim idilu... Very Happy

daaaj.... easy malo, jedfa ga smirih.....


#Puppy dog

Nesi (napisa):
oce on biti gori od peseka na lajni Wink


Woof!!! Smile

Nesi (napisa):
aj, bas me zanima koliko me cijenite...... Wink


Ni jedna cijena nije dovoljno visoka! Two smileys, one love

Nesi (napisa):
eto vidis Fluffy, vole oni tebe ofdje, ipak, bar malo Smile


Ma, meni je samo bitno da me ti volis! Smile

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Da, vidim, Fluffy ti sam nudi svoj vrat... Laughing

zna on sta je dobro i sta se sve nudi #Vamp


Embarassed

Nesi (napisa):
vsego (napisa):
Fluffy (napisa):
Nesi... ocu dobiti stogod miraza ili da pocnem prositi?

Pipl, pomoz'te covjeku!!! Ipak je tu Ljubav u igri!!! Ili samo mobitel... Laughing

meni zvuci kao ovo prvo Smile


Naravno da je ljubav... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:23 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm... tko bi sve ovo quotao... a ja sam iznimno lijen... mozda cak i lijenij od asistenata....
evo ja obecajem cevape koje dugujem cim otvoren cevapdzinicu na faksu, makar to bilo i za 50 god :lol: :lol:

nego... ono (poviseno) and you will know my name is the Lord....
da nije nastavak when i lay my vegeance upon you....
iz pulp fictiona ??? samuel l.jackson pred ubijanje onog jadnog bijelca :lol: :lol:
hm... tko bi sve ovo quotao... a ja sam iznimno lijen... mozda cak i lijenij od asistenata....
evo ja obecajem cevape koje dugujem cim otvoren cevapdzinicu na faksu, makar to bilo i za 50 god Laughing Laughing

nego... ono (poviseno) and you will know my name is the Lord....
da nije nastavak when i lay my vegeance upon you....
iz pulp fictiona ??? samuel l.jackson pred ubijanje onog jadnog bijelca Laughing Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gogs
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 10. 2002. (22:28:12)
Postovi: (155)16
Sarma = la pohva - posuda
= 14 - 11
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:27 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

eh...da ... sto se tice onoga da ces me sad lakse prepoznati na hodniku zbog avatara.... moje misljenje je da bi se svi lagano razbjezali sa faksa da se takvo nesto pojavi tamo :lol: :lol:
a mozda bi svima bio sladak, kao sto su bili onaj macak i pas koji su se svojevoljno setali po fakultetu, bez da je ikome palo na pamet da je njima tamo mjesto... :lol: :lol:
a mozda bi postao i maskota :lol: :lol:
eh...da ... sto se tice onoga da ces me sad lakse prepoznati na hodniku zbog avatara.... moje misljenje je da bi se svi lagano razbjezali sa faksa da se takvo nesto pojavi tamo Laughing Laughing
a mozda bi svima bio sladak, kao sto su bili onaj macak i pas koji su se svojevoljno setali po fakultetu, bez da je ikome palo na pamet da je njima tamo mjesto... Laughing Laughing
a mozda bi postao i maskota Laughing Laughing



_________________
Dvije stvari su beskonacne, svemir i ljudska glupost, ali sto se svemira tice nisam posve siguran.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:13 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crabtree"]hm... tko bi sve ovo quotao... a ja sam iznimno lijen... mozda cak i lijenij od asistenata....[/quote]

Nije li [b]upravo asistent[/b] sve ono quotao i poreplyao? :shock:

[quote="Crabtree"]evo ja obecajem cevape koje dugujem cim otvoren cevapdzinicu na faksu, makar to bilo i za 50 god :lol: :lol:[/quote]

Ok, posteno! 8) Tj., ako se Nesi s tim slaze... :lol:

[quote="Crabtree"]nego... ono (poviseno) and you will know my name is the Lord....
da nije nastavak when i lay my vegeance upon you....
iz pulp fictiona ??? samuel l.jackson pred ubijanje onog jadnog bijelca :lol: :lol:[/quote]

Tako je. Samo, kaze to na malo vise mjesta... :)

I, da ne bi bilo... taj nastavak sam izostavio [b]bas zato[/b] sto tu [b][u]ne pase[/u][/b]... Ali pase citirani dio... ;)

[quote="Crabtree"]eh...da ... sto se tice onoga da ces me sad lakse prepoznati na hodniku zbog avatara.... moje misljenje je da bi se svi lagano razbjezali sa faksa da se takvo nesto pojavi tamo :lol: :lol:[/quote]

Mislis da smo tak' plasljivi?!? :lol: Ono, pod parolom [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=1288#1288]"[i]Svi smo mi Krcko[/i]"[/url]... :twisted:

Btw, je l' tvoje pitanje znaci da se inace [b]ne pojavljujes[/b] na faxu? :twisted:

[quote="Crabtree"]a mozda bi svima bio sladak[/quote]

Je, zene bi se masovno okupljale oko tebe... :P

[quote="Crabtree"]a mozda bi postao i maskota :lol: :lol:[/quote]

Kuku nama... ;)
Crabtree (napisa):
hm... tko bi sve ovo quotao... a ja sam iznimno lijen... mozda cak i lijenij od asistenata....


Nije li upravo asistent sve ono quotao i poreplyao? Shocked

Crabtree (napisa):
evo ja obecajem cevape koje dugujem cim otvoren cevapdzinicu na faksu, makar to bilo i za 50 god Laughing Laughing


Ok, posteno! Cool Tj., ako se Nesi s tim slaze... Laughing

Crabtree (napisa):
nego... ono (poviseno) and you will know my name is the Lord....
da nije nastavak when i lay my vegeance upon you....
iz pulp fictiona ??? samuel l.jackson pred ubijanje onog jadnog bijelca Laughing Laughing


Tako je. Samo, kaze to na malo vise mjesta... Smile

I, da ne bi bilo... taj nastavak sam izostavio bas zato sto tu ne pase... Ali pase citirani dio... Wink

Crabtree (napisa):
eh...da ... sto se tice onoga da ces me sad lakse prepoznati na hodniku zbog avatara.... moje misljenje je da bi se svi lagano razbjezali sa faksa da se takvo nesto pojavi tamo Laughing Laughing


Mislis da smo tak' plasljivi?!? Laughing Ono, pod parolom "Svi smo mi Krcko"... Twisted Evil

Btw, je l' tvoje pitanje znaci da se inace ne pojavljujes na faxu? Twisted Evil

Crabtree (napisa):
a mozda bi svima bio sladak


Je, zene bi se masovno okupljale oko tebe... Razz

Crabtree (napisa):
a mozda bi postao i maskota Laughing Laughing


Kuku nama... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 21:17 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"][size=24][color=red]!!! vsego, ja te vodim na cevape !!! [/color][/size]kud puklo, da puklo.
ti reci kad ti je zgodno i di su najbolji (sto sigurno znas :D )
[size=7]PS
cevapi ne znaci da ja placam n! cevapa vec ono, jednu normalnu (veliku) lepinju[/size][/quote]

moze i meni :?: moze i meni :?: :D :D :D
Gordan (napisa):
!!! vsego, ja te vodim na cevape !!! kud puklo, da puklo.
ti reci kad ti je zgodno i di su najbolji (sto sigurno znas Very Happy )
PS
cevapi ne znaci da ja placam n! cevapa vec ono, jednu normalnu (veliku) lepinju


moze i meni Question moze i meni Question Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:21 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

OK. znao sam za mnoge naj* stvari. gdje je nesto najskuplje, gdje je najjeftinije, gdje su najlakse zenske ali nakon sto je dodan ovaj posljednji smajli BSO zaključujem:

[b][size=24][color=red]!!NAJLUĐA EKIPA JE NA DEGIORGI FORUMU!![/color][/size][/b]
:cevapi:
OK. znao sam za mnoge naj* stvari. gdje je nesto najskuplje, gdje je najjeftinije, gdje su najlakse zenske ali nakon sto je dodan ovaj posljednji smajli BSO zaključujem:

!!NAJLUĐA EKIPA JE NA DEGIORGI FORUMU!!
Cevapi



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:26 uto, 28. 1. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]moze i meni :?: moze i meni :?: :D :D :D[/quote]

gle, ono, ne bi se htio niskim kvacit. mnogi te zele, mnogi svojataju- bilo bi frke. al mozes dat adresu i broj telefona pa cu ti poslat jedne iz Rubelj Grilla- nisu nesto ali su :cevapi: :D
Nesi (napisa):
moze i meni Question moze i meni Question Very Happy Very Happy Very Happy


gle, ono, ne bi se htio niskim kvacit. mnogi te zele, mnogi svojataju- bilo bi frke. al mozes dat adresu i broj telefona pa cu ti poslat jedne iz Rubelj Grilla- nisu nesto ali su Cevapi Very Happy



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 3 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan