Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

najzanimljiviji forumash

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
evo me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 07. 2004. (10:22:43)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:50 pet, 9. 7. 2004    Naslov: najzanimljiviji forumash Citirajte i odgovorite

evo, ljudi, izjasnite se... :shock:

ja vec duuuugo citam forum, a tek sam se sad registrirala...

:idea: mislim da je forum kao kad citas knjigu umjesto gledas film radjen po toj knjizi jer ti masta radi i o izgledu pojedinih likova, njihovim gestama, ponasanju i ako ti se netko ucini imalo simpatican, zanimljiv, duhovit etc., oblikujes njegove osobine u svojoj glavi po svojoj zelji..

nemojte mislit da sam luda iliti kakav forum-uhoda :oops: , samo me zanima kome bi dali titulu najzanimljivijeg ili najduhovitijeg forumasa (posebno tko vas se dojmio u tom smjeru, a da ga ne poznajete s faksa..)

ne znam dal ce ovo bit prihvacena tema, al ko zabavna stvar.....ma mogla bi!!! ajd' ,ljudi, pisite...
[color=red][b]izaberite najforumasa!!![/b][/color] :banana:
evo, ljudi, izjasnite se... Shocked

ja vec duuuugo citam forum, a tek sam se sad registrirala...

Idea mislim da je forum kao kad citas knjigu umjesto gledas film radjen po toj knjizi jer ti masta radi i o izgledu pojedinih likova, njihovim gestama, ponasanju i ako ti se netko ucini imalo simpatican, zanimljiv, duhovit etc., oblikujes njegove osobine u svojoj glavi po svojoj zelji..

nemojte mislit da sam luda iliti kakav forum-uhoda Embarassed , samo me zanima kome bi dali titulu najzanimljivijeg ili najduhovitijeg forumasa (posebno tko vas se dojmio u tom smjeru, a da ga ne poznajete s faksa..)

ne znam dal ce ovo bit prihvacena tema, al ko zabavna stvar.....ma mogla bi!!! ajd' ,ljudi, pisite...
izaberite najforumasa!!! Dancing banana


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 15:39 pet, 9. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

najzanimljiviji forumas to je tesko reci ima ih vise...Recimko meni su jako zanimljivi defar, [b]veky[/b], krcko a i nesi....

Tako da stvarno neznam koga bi recimo ponajrpije od njih mogla izabrat....
:lol:
najzanimljiviji forumas to je tesko reci ima ih vise...Recimko meni su jako zanimljivi defar, veky, krcko a i nesi....

Tako da stvarno neznam koga bi recimo ponajrpije od njih mogla izabrat....
Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 21:51 pet, 9. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vec imamo forumasa nagradjenog za zivotno djelo i imamo osobu koja je covjek-forum. Dakle? Sta ce ti jos i najforumas?!


'ave fun!


Sinisa
Vec imamo forumasa nagradjenog za zivotno djelo i imamo osobu koja je covjek-forum. Dakle? Sta ce ti jos i najforumas?!


'ave fun!


Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ahri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2003. (23:16:07)
Postovi: (193)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 0:33 sub, 10. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa tako da se za mene sto dalje cuje ;)
pa tako da se za mene sto dalje cuje ;)



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 6:34 sub, 10. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ahri"]pa tako da se za mene sto dalje cuje ;)[/quote]

ha ha i svi se gorhoto nasmijase!
ahri (napisa):
pa tako da se za mene sto dalje cuje Wink


ha ha i svi se gorhoto nasmijase!



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:09 sub, 10. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Preporučam evo me da napravi novi topic sa anketom.
Preporučam evo me da napravi novi topic sa anketom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:24 sub, 10. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

mlijeko!!!
mlijeko!!!



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:06 sub, 10. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Od nedavno [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=17078]ovdje[/url] mozete pratiti forumaski "celebrity deathmatch". Mozda vam pomogne u odluci... :lol: :roll:
Od nedavno ovdje mozete pratiti forumaski "celebrity deathmatch". Mozda vam pomogne u odluci... Laughing Rolling Eyes



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
sleeper
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 04. 2004. (14:39:56)
Postovi: (23)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1
Lokacija: ZG

PostPostano: 9:55 ned, 11. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Celebrity Deathmatch", yes!!! Ne, nikako ne zagovaram tu metodu obračuna (megaduhovitu, ali hipersadističku...osim što mogu potajno zamišljati kako bi voditelji najavili suparnike u ovom slučaju) , samo mi je drago da netko referira na tu briljantnu animiranu seriju, na inače ne tako briljantnom MTV-ju, dakle još netko gleda,a a valjda i voli. Također, C'Tebo je pod drugim topicom citirao nešto iz meni fantastične "Futurame", za koju rijetko nađem istomišljenike u oduševljenju (možda slučajno razgovaram s ljudima koji preferiraju "ozbiljnije" teme). Zanm da je off-topic, ali nisam izdržao.
"Futurama" rules, "Celebrity Deathmatch" kicks ass!
"Celebrity Deathmatch", yes!!! Ne, nikako ne zagovaram tu metodu obračuna (megaduhovitu, ali hipersadističku...osim što mogu potajno zamišljati kako bi voditelji najavili suparnike u ovom slučaju) , samo mi je drago da netko referira na tu briljantnu animiranu seriju, na inače ne tako briljantnom MTV-ju, dakle još netko gleda,a a valjda i voli. Također, C'Tebo je pod drugim topicom citirao nešto iz meni fantastične "Futurame", za koju rijetko nađem istomišljenike u oduševljenju (možda slučajno razgovaram s ljudima koji preferiraju "ozbiljnije" teme). Zanm da je off-topic, ali nisam izdržao.
"Futurama" rules, "Celebrity Deathmatch" kicks ass!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
cinik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 04. 2003. (23:34:09)
Postovi: (1FB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
28 = 43 - 15
Lokacija: /proc/sys/cpu/

PostPostano: 11:22 ned, 11. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozda je bolja ilustracija jedan film koji je napravljen u jednoj od boljih zagrebackih gimnazija, film "7. dan", gdje je deathmatch kemicara pred plocom puno blizi matematicarskom nego sto bi bio na MTV-u. :)

Khm... Krcko pokusava Vekya strpati u FI koja nigdje u IR ne konvergira, pa ga tako izbaciti iz realnih prostora, no, Veky se razreze na nekoliko dijelova i dvaput sam sastavi, te ga zatvori u 3-kuglu, homotetijom svede na nogometnu loptu i izbaci ga iz ringa, medjutim, krcko prebaci sve u elipiticnu ravninu i doleti iz suprotnog smjera nazad u ring...

i tako dalje...


'ave fun!



Sinisa
Mozda je bolja ilustracija jedan film koji je napravljen u jednoj od boljih zagrebackih gimnazija, film "7. dan", gdje je deathmatch kemicara pred plocom puno blizi matematicarskom nego sto bi bio na MTV-u. Smile

Khm... Krcko pokusava Vekya strpati u FI koja nigdje u IR ne konvergira, pa ga tako izbaciti iz realnih prostora, no, Veky se razreze na nekoliko dijelova i dvaput sam sastavi, te ga zatvori u 3-kuglu, homotetijom svede na nogometnu loptu i izbaci ga iz ringa, medjutim, krcko prebaci sve u elipiticnu ravninu i doleti iz suprotnog smjera nazad u ring...

i tako dalje...


'ave fun!



Sinisa



_________________
Oslobodjen Senata.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:29 ned, 11. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Uf, Lorde, znao sam ja da duboko iza tvoje hladne ljušture ti mene voliš...
Ozbiljno...

[quote="evo me"](posebno tko vas se dojmio u tom smjeru, a da ga ne poznajete s faksa..) [/quote]

ovo malo suzuje izbor, don't you think...

ali, my game is fair play...
pa krcku
Uf, Lorde, znao sam ja da duboko iza tvoje hladne ljušture ti mene voliš...
Ozbiljno...

evo me (napisa):
(posebno tko vas se dojmio u tom smjeru, a da ga ne poznajete s faksa..)


ovo malo suzuje izbor, don't you think...

ali, my game is fair play...
pa krcku


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 03. 2004. (20:06:55)
Postovi: (1F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:14 ned, 11. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="evo me"]..titulu najzanimljivijeg ili najduhovitijeg forumasa (posebno tko vas se dojmio u tom smjeru, a da ga ne poznajete s faksa..)
[/quote]

evo ja uglavnom samo citam forum i ne poznajem one meni najdraze forumase.
evo moje rang-liste:

1. ahri

2. mlijeko
3. defar
evo me (napisa):
..titulu najzanimljivijeg ili najduhovitijeg forumasa (posebno tko vas se dojmio u tom smjeru, a da ga ne poznajete s faksa..)


evo ja uglavnom samo citam forum i ne poznajem one meni najdraze forumase.
evo moje rang-liste:

1. ahri

2. mlijeko
3. defar


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ahri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2003. (23:16:07)
Postovi: (193)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 16:22 ned, 11. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

awww, hvala :), makar sam se ja samo salio :)
awww, hvala :), makar sam se ja samo salio :)



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:44 ned, 11. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]mlijeko!!![/quote]
pa, da sad sam se sjetio. Ja te ne znam s faxa, nego s foruma :lol: :lol:

JEEEE!

Kod mene Lord S dijeli mjesto s krckom, jer sam iz njegovih postova u [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1174]ovom topicu[/url] izvukao toliko glazbenih saznanja. Pogotovo što sam se onda ja mogao pravit pametan :lol:

p.s. hvala dea na 2. mjestu... 8)

edit:

Ciniče, jel ti to prigovaraš samo zato što znaš da nemaš šanse, jer te svi znaju s faxa...

ne bediraj se...
ti si zvijezda in vivo! napravi pjesmu "ja sam hans!"

onako, s anarhističkim A k'o rafo :twisted:
Lord Sirius (napisa):
mlijeko!!!

pa, da sad sam se sjetio. Ja te ne znam s faxa, nego s foruma Laughing Laughing

JEEEE!

Kod mene Lord S dijeli mjesto s krckom, jer sam iz njegovih postova u ovom topicu izvukao toliko glazbenih saznanja. Pogotovo što sam se onda ja mogao pravit pametan Laughing

p.s. hvala dea na 2. mjestu... Cool

edit:

Ciniče, jel ti to prigovaraš samo zato što znaš da nemaš šanse, jer te svi znaju s faxa...

ne bediraj se...
ti si zvijezda in vivo! napravi pjesmu "ja sam hans!"

onako, s anarhističkim A k'o rafo Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 22:19 ned, 11. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="cinik"]Mozda je bolja ilustracija jedan film koji je napravljen u jednoj od boljih zagrebackih gimnazija, film "7. dan", gdje je deathmatch kemicara pred plocom puno blizi matematicarskom nego sto bi bio na MTV-u. :)

Khm... Krcko pokusava Vekya strpati u FI koja nigdje u IR ne konvergira, pa ga tako izbaciti iz realnih prostora, no, Veky se razreze na nekoliko dijelova i dvaput sam sastavi, te ga zatvori u 3-kuglu, homotetijom svede na nogometnu loptu i izbaci ga iz ringa, medjutim, krcko prebaci sve u elipiticnu ravninu i doleti iz suprotnog smjera nazad u ring...

i tako dalje...


'ave fun!



Sinisa[/quote]


daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! sve to! al crtic.
imah slicnu ideju jos dok su pokemon-karte bile statusni simbol medju klincima iz ulice. nisam mislila da cu to ikada dozivjeti, aali sad kad rtl daje onaj odvratan crtic o nogometu, pomalo mi nedostaju Pikachu i ekipa :shock:
zamisli crtic u kojem glavni lik izgovara "carolija riemannove sfere!!!!!!!!!" :lol:
nakon jedne ultra djetinjaste svadje s prijateljem na povratku s pismenog iz analize, na temu "tko je bolji - mea il marcela" je odluceno da se glavni likovi oblikuju prema stvarnim osobama, i razradjen scenarij prvih par epizoda, ali cekamo jos producenta...ima potencijala i za igricu... :D

i moram jednostavno primijetiti da me spomenulo dosad vise od 0 ljudi :shock: zeusa mi, kako vam se to dogodilo?

od ljudi koje susrecem samo na forumu, eto ja cu, zabave radi, izdvojit ahrija.
ove ostale bolje poznajem pa ne bi imalo smisla...
cinik (napisa):
Mozda je bolja ilustracija jedan film koji je napravljen u jednoj od boljih zagrebackih gimnazija, film "7. dan", gdje je deathmatch kemicara pred plocom puno blizi matematicarskom nego sto bi bio na MTV-u. Smile

Khm... Krcko pokusava Vekya strpati u FI koja nigdje u IR ne konvergira, pa ga tako izbaciti iz realnih prostora, no, Veky se razreze na nekoliko dijelova i dvaput sam sastavi, te ga zatvori u 3-kuglu, homotetijom svede na nogometnu loptu i izbaci ga iz ringa, medjutim, krcko prebaci sve u elipiticnu ravninu i doleti iz suprotnog smjera nazad u ring...

i tako dalje...


'ave fun!



Sinisa



daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! sve to! al crtic.
imah slicnu ideju jos dok su pokemon-karte bile statusni simbol medju klincima iz ulice. nisam mislila da cu to ikada dozivjeti, aali sad kad rtl daje onaj odvratan crtic o nogometu, pomalo mi nedostaju Pikachu i ekipa Shocked
zamisli crtic u kojem glavni lik izgovara "carolija riemannove sfere!!!!!!!!!" Laughing
nakon jedne ultra djetinjaste svadje s prijateljem na povratku s pismenog iz analize, na temu "tko je bolji - mea il marcela" je odluceno da se glavni likovi oblikuju prema stvarnim osobama, i razradjen scenarij prvih par epizoda, ali cekamo jos producenta...ima potencijala i za igricu... Very Happy

i moram jednostavno primijetiti da me spomenulo dosad vise od 0 ljudi Shocked zeusa mi, kako vam se to dogodilo?

od ljudi koje susrecem samo na forumu, eto ja cu, zabave radi, izdvojit ahrija.
ove ostale bolje poznajem pa ne bi imalo smisla...



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 2:07 pon, 12. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="defar"]
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! sve to! al crtic.
imah slicnu ideju jos dok su pokemon-karte bile statusni simbol medju klincima iz ulice. nisam mislila da cu to ikada dozivjeti, aali sad kad rtl daje onaj odvratan crtic o nogometu, pomalo mi nedostaju Pikachu i ekipa
zamisli crtic u kojem glavni lik izgovara "carolija riemannove sfere!!!!!!!!!"
nakon jedne ultra djetinjaste svadje s prijateljem na povratku s pismenog iz analize, na temu "tko je bolji - mea il marcela" je odluceno da se glavni likovi oblikuju prema stvarnim osobama, i razradjen scenarij prvih par epizoda, ali cekamo jos producenta...ima potencijala i za igricu...
[/quote]

Meni su zabavni svi eksponiraniji forumaši...i zanimljivi su mi isto :)

Anyway, što sam htio reć: Can I be an animator for this project?
defar (napisa):

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! sve to! al crtic.
imah slicnu ideju jos dok su pokemon-karte bile statusni simbol medju klincima iz ulice. nisam mislila da cu to ikada dozivjeti, aali sad kad rtl daje onaj odvratan crtic o nogometu, pomalo mi nedostaju Pikachu i ekipa
zamisli crtic u kojem glavni lik izgovara "carolija riemannove sfere!!!!!!!!!"
nakon jedne ultra djetinjaste svadje s prijateljem na povratku s pismenog iz analize, na temu "tko je bolji - mea il marcela" je odluceno da se glavni likovi oblikuju prema stvarnim osobama, i razradjen scenarij prvih par epizoda, ali cekamo jos producenta...ima potencijala i za igricu...


Meni su zabavni svi eksponiraniji forumaši...i zanimljivi su mi isto Smile

Anyway, što sam htio reć: Can I be an animator for this project?



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
defar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2004. (01:37:19)
Postovi: (152)16
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0

PostPostano: 11:54 pon, 12. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

mozes bit jedan od...ja cutam, ja cutam! :D a imamo na raspolaganju i MAYa 3D super komadic softvera u kojem je Golum radjen, aha :D
mogli bi preko ljeta!
mozes bit jedan od...ja cutam, ja cutam! Very Happy a imamo na raspolaganju i MAYa 3D super komadic softvera u kojem je Golum radjen, aha Very Happy
mogli bi preko ljeta!



_________________
`To begin with, a dog's not mad. You grant that? 'Well, then,' the Cat went on, `you see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 14:09 pon, 12. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

A ima li se bijesna makina koja može gonjat taki softver?

hihi :) Gollum me uvijek podsjećao na moju profesoricu iz povijesti u srednjoj...:D I'm getting ideas...

Imamo također i Macromedia Flash MX 2004, koji je bijesniji od pjenušavog psa...:)

...i u kojem ja cutam :D...

Mada će mi ljeto, izgleda sve, kraće trajat nego inače, I'm in! Nek mi netko predoči scenarij pa možda možemo početi započinjati...
A ima li se bijesna makina koja može gonjat taki softver?

hihi Smile Gollum me uvijek podsjećao na moju profesoricu iz povijesti u srednjoj...Very Happy I'm getting ideas...

Imamo također i Macromedia Flash MX 2004, koji je bijesniji od pjenušavog psa...Smile

...i u kojem ja cutam Very Happy...

Mada će mi ljeto, izgleda sve, kraće trajat nego inače, I'm in! Nek mi netko predoči scenarij pa možda možemo početi započinjati...



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan