Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Tko daje iduci rok?
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:22 pet, 9. 7. 2004    Naslov: Tko daje iduci rok? Citirajte i odgovorite

[color=darkred]U skladu s novim [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=2390]uputama za preglednije pisanje poruka[/url], molim korisnike da pitanja tipa "[i]Tko daje iduci rok?[/i]" za ovaj kolegij postavljaju iskljucivo na ovom topicu.

Hvala![/color]
U skladu s novim uputama za preglednije pisanje poruka, molim korisnike da pitanja tipa "Tko daje iduci rok?" za ovaj kolegij postavljaju iskljucivo na ovom topicu.

Hvala!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
s.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 08. 2006. (00:03:38)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 0:35 čet, 31. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Asistent Kovac, iliti Vjeko, na svojoj stranici pise da je otisao u Ameriku, na UCLA.

Dakle, kako naslov kaze, tko daje iduci rok, to jest, prvi rok u 9. mjesecu?
Asistent Kovac, iliti Vjeko, na svojoj stranici pise da je otisao u Ameriku, na UCLA.

Dakle, kako naslov kaze, tko daje iduci rok, to jest, prvi rok u 9. mjesecu?



_________________
s.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:27 čet, 31. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Asistent Vjeko je doista otisao i nece vise drzati Vektorske, zapravo nece vise nista drzati kod nas, neko dulje vrijeme, hvala Bogu! Mislim, bez uvrede, ali 3 godine zaredom da covjek drzi isti kolegij, to je vec malo previse! On vise uopce nije kompetentan za VP i ne znam sto bi se trebalo reci po tom pitanju. Jedino sto znam je …
Asistent Vjeko je doista otisao i nece vise drzati Vektorske, zapravo nece vise nista drzati kod nas, neko dulje vrijeme, hvala Bogu! Mislim, bez uvrede, ali 3 godine zaredom da covjek drzi isti kolegij, to je vec malo previse! On vise uopce nije kompetentan za VP i ne znam sto bi se trebalo reci po tom pitanju. Jedino sto znam je …


[Vrh]
vjekovac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2003. (18:26:55)
Postovi: (2DB)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
182 = 198 - 16

PostPostano: 9:28 čet, 31. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

... da je vjezbe i rokove iz Vektorskih 1 preuzeo asistent Boris Muha, a iz Vektorskih 2 asistent Goran Trupcevic. Predavanja i usmene ce nastaviti drzati profesor Mirko Primc. Tako da su VP i dalje u dobrim rukama! Sretno svima koji jos nisu polozili kolegij, ugodnu zabavu svima koji ce ga tek slusati. :wink:
:mrgreen:
... da je vjezbe i rokove iz Vektorskih 1 preuzeo asistent Boris Muha, a iz Vektorskih 2 asistent Goran Trupcevic. Predavanja i usmene ce nastaviti drzati profesor Mirko Primc. Tako da su VP i dalje u dobrim rukama! Sretno svima koji jos nisu polozili kolegij, ugodnu zabavu svima koji ce ga tek slusati. Wink
Mr. Green


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
menschen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2004. (00:14:25)
Postovi: (38)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 15:40 pet, 1. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel se možda zna kad ce biti usmeni iz VP2?
Jel se možda zna kad ce biti usmeni iz VP2?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 16:55 uto, 6. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li se igdje vidjeti rok iz dvanaestog mjeseca kojeg je davao asistent Boris Muha?
Može li se igdje vidjeti rok iz dvanaestog mjeseca kojeg je davao asistent Boris Muha?


[Vrh]
MB
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (12:35:21)
Postovi: (224)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
62 = 80 - 18
Lokacija: Molvice

PostPostano: 15:57 uto, 20. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ima li nekih drasticnih razlika izmedju rokova koje daje asistent Muha od onih koje je davao Vjeko? nisam bas isao na vjezbe, a u skriptarnici nema rokova novijeg datuma..
ima li nekih drasticnih razlika izmedju rokova koje daje asistent Muha od onih koje je davao Vjeko? nisam bas isao na vjezbe, a u skriptarnici nema rokova novijeg datuma..



_________________
Trcim u krug od srece!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 15:24 ned, 6. 1. 2008    Naslov: tko daje idući rok Citirajte i odgovorite

može li mi netko reći tko će davati rokove u 2.mjesecu za apsolvente iz vp1,tj. onima kojima su vp1 izborni predmet sa 4.g.
Zahvaljujem
može li mi netko reći tko će davati rokove u 2.mjesecu za apsolvente iz vp1,tj. onima kojima su vp1 izborni predmet sa 4.g.
Zahvaljujem


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:58 pon, 27. 10. 2008    Naslov: Re: tko daje idući rok Citirajte i odgovorite

Da li netko zna tko daje rokove iz vektorskih prostora 1?
Ako možda netko ima volje postati zadnji rok (ili neki od rokova održanih u 9. mjesecu) bilo bi to prekrasno :-)
Da li netko zna tko daje rokove iz vektorskih prostora 1?
Ako možda netko ima volje postati zadnji rok (ili neki od rokova održanih u 9. mjesecu) bilo bi to prekrasno Smile


[Vrh]
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 12:31 sub, 24. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel se zna tko daje rok u srijedu (28.1)? Jel su rokovi još uvijek slični ko prije? Na netu nema novijih, a bilo bi dobro da ih netko stavi ;-)
Jel se zna tko daje rok u srijedu (28.1)? Jel su rokovi još uvijek slični ko prije? Na netu nema novijih, a bilo bi dobro da ih netko stavi Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dupin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 01. 2005. (15:29:40)
Postovi: (37)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 16:09 pon, 26. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, stvarno, ako je netko bio s asistentom Muhom u kontaktu i ima posljednje rokove, ako nije problem da ih negdi objavi,, :)
da, stvarno, ako je netko bio s asistentom Muhom u kontaktu i ima posljednje rokove, ako nije problem da ih negdi objavi,, Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kreso
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 10. 2004. (21:44:46)
Postovi: (7B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 17:39 pon, 26. 1. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bio u kontaktu sa asistentom.
Dobio ove njegove rokove na mail

Usput da pitam dal netko zna riješiti neki od sljedećih zadataka (ili da li barem ima neku ideju):

Rok 20.2.2008; zadatci: 4 i 5. ... ? (ponavljaju se više puta u rokovima)
Ja bio u kontaktu sa asistentom.
Dobio ove njegove rokove na mail

Usput da pitam dal netko zna riješiti neki od sljedećih zadataka (ili da li barem ima neku ideju):

Rok 20.2.2008; zadatci: 4 i 5. ... ? (ponavljaju se više puta u rokovima)





repismenivp.zip
 Description:

Download
 Filename:  repismenivp.zip
 Filesize:  176.19 KB
 Downloaded:  197 Time(s)

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Vektorski prostori Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan