Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pitanje o smjerovima koje biramo na 3. godini.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
sacy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 05. 2004. (09:46:51)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 0:42 sub, 10. 7. 2004    Naslov: pitanje o smjerovima koje biramo na 3. godini. Citirajte i odgovorite

Caos!
Kako se nadam da bi mogla skupiti dovoljno bodova za uvjet za upis u trecu i kako nisam nigdje na netu nasla malo vise informacija o smjerovima (osim popisa i opisa kolegija), ja bi vas molila ako bi mi mogli reci malo vise o smjerovima ili me uputiti na neku stranicu koja ce mi dati potreban odgovor. Ujedno, zanima me i sto se moze poslije raditi... mogucnost zaposlenja i te stvari! :roll:
Caos!
Kako se nadam da bi mogla skupiti dovoljno bodova za uvjet za upis u trecu i kako nisam nigdje na netu nasla malo vise informacija o smjerovima (osim popisa i opisa kolegija), ja bi vas molila ako bi mi mogli reci malo vise o smjerovima ili me uputiti na neku stranicu koja ce mi dati potreban odgovor. Ujedno, zanima me i sto se moze poslije raditi... mogucnost zaposlenja i te stvari! Rolling Eyes



_________________
I'm always in trouble...
...but it's so fun!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 8:28 sub, 10. 7. 2004    Naslov: Re: pitanje o smjerovima koje biramo na 3. godini. Citirajte i odgovorite

[quote="sacy"]Caos!
Kako se nadam da bi mogla skupiti dovoljno bodova za uvjet za upis u trecu i kako nisam nigdje na netu nasla malo vise informacija o smjerovima (osim popisa i opisa kolegija), ja bi vas molila ako bi mi mogli reci malo vise o smjerovima ili me uputiti na neku stranicu koja ce mi dati potreban odgovor. Ujedno, zanima me i sto se moze poslije raditi... mogucnost zaposlenja i te stvari! :roll:[/quote]

Ne bi vjerovala, ima i na našem siteu korisnih stvari. :-)
http://www.math.hr/hr/new/hr/nastava/zasto_studirati_matematiku.html
sacy (napisa):
Caos!
Kako se nadam da bi mogla skupiti dovoljno bodova za uvjet za upis u trecu i kako nisam nigdje na netu nasla malo vise informacija o smjerovima (osim popisa i opisa kolegija), ja bi vas molila ako bi mi mogli reci malo vise o smjerovima ili me uputiti na neku stranicu koja ce mi dati potreban odgovor. Ujedno, zanima me i sto se moze poslije raditi... mogucnost zaposlenja i te stvari! Rolling Eyes


Ne bi vjerovala, ima i na našem siteu korisnih stvari. Smile
http://www.math.hr/hr/new/hr/nastava/zasto_studirati_matematiku.html


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:38 sri, 18. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Lijepo što ste nas uputili na tu stranicu, ali ja iz nje nisam saznala ništa previše. Ako se ne varam to sve piše i na papiru koji sam dobila u 4.razredu srednje...
Može li nam netko sa treće/četvrte godine nešto malo napisati o svom smjeru, da li je teško, što se poslije može....
Meni je malo teže to odabrati pošto još nemam neku jasnu predodžbu što bih uopće htjela raditi poslije i kako zamišljam svoje radno mjesto... Zanima me da li se može spojiti matematika sa nekim radnim mjestom u tvornici automobila ? :) Moj je san raditi za Volovo :))
Hvala !
Lijepo što ste nas uputili na tu stranicu, ali ja iz nje nisam saznala ništa previše. Ako se ne varam to sve piše i na papiru koji sam dobila u 4.razredu srednje...
Može li nam netko sa treće/četvrte godine nešto malo napisati o svom smjeru, da li je teško, što se poslije može....
Meni je malo teže to odabrati pošto još nemam neku jasnu predodžbu što bih uopće htjela raditi poslije i kako zamišljam svoje radno mjesto... Zanima me da li se može spojiti matematika sa nekim radnim mjestom u tvornici automobila ? Smile Moj je san raditi za Volovo Smile)
Hvala !


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
areta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 06. 2004. (15:40:09)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:30 pon, 23. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovako mene zanima postoji li kakav uvjet za odabir smjera osim upis trece godine? mislin na prosjek i postoje li kvote koliko ljudi moze upisat neki smjer. znan da nas malo upisuje 3 godinu redovno al svejedno...
ovako mene zanima postoji li kakav uvjet za odabir smjera osim upis trece godine? mislin na prosjek i postoje li kvote koliko ljudi moze upisat neki smjer. znan da nas malo upisuje 3 godinu redovno al svejedno...



_________________
moje je ime sef tamne strane mjeseca....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:52 pon, 23. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="areta"]ovako mene zanima postoji li kakav uvjet za odabir smjera osim upis trece godine? mislin na prosjek i postoje li kvote koliko ljudi moze upisat neki smjer. znan da nas malo upisuje 3 godinu redovno al svejedno...[/quote]

Pa, koliko je meni poznato, nikad nije bilo nikakvih ogranicenja. :-s Za prosjek sigurno nema, jer su smjerovi ravnopravni. 8) Za kvote nisam siguran... :idea: Vidis, mozda ti to i nije losha ideja... :twisted:
areta (napisa):
ovako mene zanima postoji li kakav uvjet za odabir smjera osim upis trece godine? mislin na prosjek i postoje li kvote koliko ljudi moze upisat neki smjer. znan da nas malo upisuje 3 godinu redovno al svejedno...


Pa, koliko je meni poznato, nikad nije bilo nikakvih ogranicenja. Eh? Za prosjek sigurno nema, jer su smjerovi ravnopravni. Cool Za kvote nisam siguran... Idea Vidis, mozda ti to i nije losha ideja... Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 21:21 pon, 23. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam cetvrta godina-racunarstvo. To je dobar smjer ako volis programirati. Ima i dosta matematike, tak da se ne moras bojati da ce ti nedostajati.

U vecini racunarskih kolegija bitan je praktican rad pa se tako neki polazu kolokvijima na kompu i programima za zadacu.

Ako te to zanima i ako ti ide, svakako bih prporucila ovaj smjer. No ako nisi previse zainteresirana, a cula si da je najlaksi, mislim da to nije pravi izbor jer ces se namucit.

Asistenti i profesori su uglavnom ok.

Tradicionalno, racunarsvo ima najvise studenta. Uglavnom svi daju godinu.

Ima i zanimljivih izbornih koje mozes poslusati. Naucit ces Javu,c++, MAthematicu, Latex...

Prof. Nogo kaze da je cilj nauciti racunarce pravilno (matematicki) razmisljati, tako da u vecini kolegija nije posvecena tolika paznja da se bude 'up to date'.

A sad sto se tice automobilske industrije, ne vidim zasto tamo ne bi mogla iskoristiti znanje steceno na ovome smjeru. Racunarci su danas sveprisutni. No, trebas imati na umu da samo zavrsen faks nece napraviti dobrog programera. Ipak je potrebno malo se vise posvetiti tome.
Ja sam cetvrta godina-racunarstvo. To je dobar smjer ako volis programirati. Ima i dosta matematike, tak da se ne moras bojati da ce ti nedostajati.

U vecini racunarskih kolegija bitan je praktican rad pa se tako neki polazu kolokvijima na kompu i programima za zadacu.

Ako te to zanima i ako ti ide, svakako bih prporucila ovaj smjer. No ako nisi previse zainteresirana, a cula si da je najlaksi, mislim da to nije pravi izbor jer ces se namucit.

Asistenti i profesori su uglavnom ok.

Tradicionalno, racunarsvo ima najvise studenta. Uglavnom svi daju godinu.

Ima i zanimljivih izbornih koje mozes poslusati. Naucit ces Javu,c++, MAthematicu, Latex...

Prof. Nogo kaze da je cilj nauciti racunarce pravilno (matematicki) razmisljati, tako da u vecini kolegija nije posvecena tolika paznja da se bude 'up to date'.

A sad sto se tice automobilske industrije, ne vidim zasto tamo ne bi mogla iskoristiti znanje steceno na ovome smjeru. Racunarci su danas sveprisutni. No, trebas imati na umu da samo zavrsen faks nece napraviti dobrog programera. Ipak je potrebno malo se vise posvetiti tome.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 22:47 pon, 23. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]Naucit ces Javu,c++, MAthematicu, Latex...[/quote]

:bow: :bow: C++ :bow: :bow:

Mathematica, LaTeX sve je to super, ali java :boliglava: :twisted:
anamari (napisa):
Naucit ces Javu,c++, MAthematicu, Latex...


I bow before you I bow before you C++ I bow before you I bow before you

Mathematica, LaTeX sve je to super, ali java Boli glava Twisted Evil



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 23:55 pon, 23. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
Pa, koliko je meni poznato, nikad nije bilo nikakvih ogranicenja. :-s Za prosjek sigurno nema, jer su smjerovi ravnopravni. 8) Za kvote nisam siguran... :idea: Vidis, mozda ti to i nije losha ideja... :twisted:[/quote]

Evo, naso sam odogovor za kvote!
http://www.math.hr/hr/new/hr/nastava/organizacija_studija.html
:hophop:
vsego (napisa):

Pa, koliko je meni poznato, nikad nije bilo nikakvih ogranicenja. Eh? Za prosjek sigurno nema, jer su smjerovi ravnopravni. Cool Za kvote nisam siguran... Idea Vidis, mozda ti to i nije losha ideja... Twisted Evil


Evo, naso sam odogovor za kvote!
http://www.math.hr/hr/new/hr/nastava/organizacija_studija.html
Vidi me kako skaaaaaceeeem!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anamari_gost
Gost





PostPostano: 9:36 uto, 24. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"]
Mathematica, LaTeX sve je to super, ali java :boliglava: :twisted:[/quote]


Ajde, ajde, znam da ti nije najdraza, al ima i ona svoju svrhu. 8)

Ja pokusavam nekog privuc na nas smjer, a ti tako. :wink: :wink:

Nije lose da nauci nekoliko jezika pa si odabere najdrazi.
mdoko (napisa):

Mathematica, LaTeX sve je to super, ali java Boli glava Twisted Evil



Ajde, ajde, znam da ti nije najdraza, al ima i ona svoju svrhu. Cool

Ja pokusavam nekog privuc na nas smjer, a ti tako. Wink Wink

Nije lose da nauci nekoliko jezika pa si odabere najdrazi.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:11 uto, 24. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari_gost"]Nije lose da nauci nekoliko jezika pa si odabere najdrazi.[/quote]

:OT: Pa, za odabrati najdrazi, dosta je da nauci Perl... :PP
anamari_gost (napisa):
Nije lose da nauci nekoliko jezika pa si odabere najdrazi.


Off-topic Pa, za odabrati najdrazi, dosta je da nauci Perl... Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 11:28 uto, 24. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari_gost"]
Ja pokusavam nekog privuc na nas smjer, a ti tako. :wink: :wink:
[/quote]

Napravi bolju ponudu!
Upisi moj smjer, dobis veliku cokoladnu tortu!
8)
anamari_gost (napisa):

Ja pokusavam nekog privuc na nas smjer, a ti tako. Wink Wink


Napravi bolju ponudu!
Upisi moj smjer, dobis veliku cokoladnu tortu!
Cool



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 12:39 uto, 24. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]
Napravi bolju ponudu!
Upisi moj smjer, dobis veliku cokoladnu tortu!
8)[/quote]

Mislim da je postenije: ja reklamiram svoj smjer, faks meni pokloni jednu veliku cokoladnu tortu. A moze i malu. Ni Schwartzwald nije losa tortica. A moze i sladoled u Vinceku. 8) :lol:
filipnet (napisa):

Napravi bolju ponudu!
Upisi moj smjer, dobis veliku cokoladnu tortu!
Cool


Mislim da je postenije: ja reklamiram svoj smjer, faks meni pokloni jednu veliku cokoladnu tortu. A moze i malu. Ni Schwartzwald nije losa tortica. A moze i sladoled u Vinceku. Cool Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kasiopeja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2002. (18:19:29)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 10:42 sri, 25. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kako funkcioniraju stvari ako netko zeli zavrsiti dva smjera, ali ne upisati odmah oba?
Kako funkcioniraju stvari ako netko zeli zavrsiti dva smjera, ali ne upisati odmah oba?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 11:01 sri, 25. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozes, npr., na cetvrtoj godini jednog smijera upisati sve kolegije ovog drugog, al, bar koliko ja znam, ne postoji institucija studiranja "oba smijera", nego upises jedan, i ako zelis, sve ili neke kolegije drugog(ih) smera(ova) koji te zanimaju, al bojim se da je diploma samo jedna bez obzira na to koliko ti smjerova zavrsila u praksi :?
Mozes, npr., na cetvrtoj godini jednog smijera upisati sve kolegije ovog drugog, al, bar koliko ja znam, ne postoji institucija studiranja "oba smijera", nego upises jedan, i ako zelis, sve ili neke kolegije drugog(ih) smera(ova) koji te zanimaju, al bojim se da je diploma samo jedna bez obzira na to koliko ti smjerova zavrsila u praksi Confused



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:38 sri, 25. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nyet! :-o Mogu se dobiti dvije diplome, ali mislim da ne odobravaju za bilo koja dva smjera. :-s Navodno da je cesta kombinacija "[i]Racunarstvo[/i]" i "[i]Teorijska matematika[/i]". 8)

Za tocnu proceduru je najbolje pitati u Referadi ili (jos bolje (od najboljeg? :-k ;))), uhvatiti nekoga tko je to napravio. :D
Nyet! Surprised Mogu se dobiti dvije diplome, ali mislim da ne odobravaju za bilo koja dva smjera. Eh? Navodno da je cesta kombinacija "Racunarstvo" i "Teorijska matematika". Cool

Za tocnu proceduru je najbolje pitati u Referadi ili (jos bolje (od najboljeg? Think Wink)), uhvatiti nekoga tko je to napravio. Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 23:51 sri, 25. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Nyet! :-o Mogu se dobiti dvije diplome, ali mislim da ne odobravaju za bilo koja dva smjera. :-s Navodno da je cesta kombinacija "[i]Racunarstvo[/i]" i "[i]Teorijska matematika[/i]". 8)

Za tocnu proceduru je najbolje pitati u Referadi ili (jos bolje (od najboljeg? :-k ;))), uhvatiti nekoga tko je to napravio. :D[/quote]
:o znam vise ljudi koji to nisu uspjeli napraviti a nikog tko je :shock: da, ne znam, ... raspitat se :)
vsego (napisa):
Nyet! Surprised Mogu se dobiti dvije diplome, ali mislim da ne odobravaju za bilo koja dva smjera. Eh? Navodno da je cesta kombinacija "Racunarstvo" i "Teorijska matematika". Cool

Za tocnu proceduru je najbolje pitati u Referadi ili (jos bolje (od najboljeg? Think Wink)), uhvatiti nekoga tko je to napravio. Very Happy

Surprised znam vise ljudi koji to nisu uspjeli napraviti a nikog tko je Shocked da, ne znam, ... raspitat se Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:14 čet, 26. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"][quote="vsego"]Nyet! :-o Mogu se dobiti dvije diplome, ali mislim da ne odobravaju za bilo koja dva smjera. :-s Navodno da je cesta kombinacija "[i]Racunarstvo[/i]" i "[i]Teorijska matematika[/i]". 8)

Za tocnu proceduru je najbolje pitati u Referadi ili (jos bolje (od najboljeg? :-k ;))), uhvatiti nekoga tko je to napravio. :D[/quote]
:o znam vise ljudi koji to nisu uspjeli napraviti a nikog tko je :shock: da, ne znam, ... raspitat se :)[/quote]

nekako mi zvoni da je Zvonimir Bujanovic uspio teorijsku i racunarstvo - s dvije diplome....
a mozda mi samo uzalud zvoni.....
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
vsego (napisa):
Nyet! Surprised Mogu se dobiti dvije diplome, ali mislim da ne odobravaju za bilo koja dva smjera. Eh? Navodno da je cesta kombinacija "Racunarstvo" i "Teorijska matematika". Cool

Za tocnu proceduru je najbolje pitati u Referadi ili (jos bolje (od najboljeg? Think Wink)), uhvatiti nekoga tko je to napravio. Very Happy

Surprised znam vise ljudi koji to nisu uspjeli napraviti a nikog tko je Shocked da, ne znam, ... raspitat se Smile


nekako mi zvoni da je Zvonimir Bujanovic uspio teorijsku i racunarstvo - s dvije diplome....
a mozda mi samo uzalud zvoni.....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Kasiopeja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 11. 2002. (18:19:29)
Postovi: (5F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 18:14 čet, 26. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja bi racunarstvo i statistiku i racunarstvo. Za pocetak mislim statistiku i upisati racunarske praktikume (preko molbi, iako jos ne znam kako to ide) a onda za izborne upisivati ove neke razlike. Ali toga ima puno, a sigurno cu jos neke stvari htjeti upisati i tako. Ne znam kojim bi to sve uopce redoslijedom i ima li to uopce smisla.
Ja bi racunarstvo i statistiku i racunarstvo. Za pocetak mislim statistiku i upisati racunarske praktikume (preko molbi, iako jos ne znam kako to ide) a onda za izborne upisivati ove neke razlike. Ali toga ima puno, a sigurno cu jos neke stvari htjeti upisati i tako. Ne znam kojim bi to sve uopce redoslijedom i ima li to uopce smisla.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 9:36 pet, 27. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kasiopeja"]Ja bi racunarstvo i statistiku i racunarstvo. Za pocetak mislim statistiku i upisati racunarske praktikume (preko molbi, iako jos ne znam kako to ide) a onda za izborne upisivati ove neke razlike. Ali toga ima puno, a sigurno cu jos neke stvari htjeti upisati i tako. Ne znam kojim bi to sve uopce redoslijedom i ima li to uopce smisla.[/quote]

Prije nego se nato definitivno odlucis, raspitaj se u referadi. Koliko ja znam, upisivanje praktikuma kao izbornih kolegija ide malo teze. Sa svim drugim kolegijima ne bi trebala imati problema.

Ak ti se to svida, ima smisla. Najpametnije je da upises smjer koji ti se vise svida jer se moze dogoditi da ti se kasnije ne da poloziti sve te izborne. Ima toga dosta i zavrsiti dva smjera je dosta zahtjevno. Al zasto ne?
Kasiopeja (napisa):
Ja bi racunarstvo i statistiku i racunarstvo. Za pocetak mislim statistiku i upisati racunarske praktikume (preko molbi, iako jos ne znam kako to ide) a onda za izborne upisivati ove neke razlike. Ali toga ima puno, a sigurno cu jos neke stvari htjeti upisati i tako. Ne znam kojim bi to sve uopce redoslijedom i ima li to uopce smisla.


Prije nego se nato definitivno odlucis, raspitaj se u referadi. Koliko ja znam, upisivanje praktikuma kao izbornih kolegija ide malo teze. Sa svim drugim kolegijima ne bi trebala imati problema.

Ak ti se to svida, ima smisla. Najpametnije je da upises smjer koji ti se vise svida jer se moze dogoditi da ti se kasnije ne da poloziti sve te izborne. Ima toga dosta i zavrsiti dva smjera je dosta zahtjevno. Al zasto ne?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 15:28 pet, 27. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]nekako mi zvoni da je Zvonimir Bujanovic uspio teorijsku i racunarstvo - s dvije diplome....
a mozda mi samo uzalud zvoni.....[/quote]

Zalud ti zvoni, Nesi... Zvone nema diplomu teorijske matematike (iako se do zadnjeg časa nadao da će je dobiti). Obećavali su, ali nigdje napismeno... i na kraju nisu ispunili.
Da se moglo pouzdati u to, ja bih vjerojatno danas imao (i) diplomu računarstva. :-) Ovako, nemogućnost upisivanja praktikumâ kao izbornih skombinirana s nemogućnošću zamišljanja sebe bez diplome TM, uvjetovala je da sam danas "samo" čisti teorijski matematičar. :-)
Nesi (napisa):
nekako mi zvoni da je Zvonimir Bujanovic uspio teorijsku i racunarstvo - s dvije diplome....
a mozda mi samo uzalud zvoni.....


Zalud ti zvoni, Nesi... Zvone nema diplomu teorijske matematike (iako se do zadnjeg časa nadao da će je dobiti). Obećavali su, ali nigdje napismeno... i na kraju nisu ispunili.
Da se moglo pouzdati u to, ja bih vjerojatno danas imao (i) diplomu računarstva. Smile Ovako, nemogućnost upisivanja praktikumâ kao izbornih skombinirana s nemogućnošću zamišljanja sebe bez diplome TM, uvjetovala je da sam danas "samo" čisti teorijski matematičar. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan