Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Razmišljate li kao ubojica?
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 3:51 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Razmišljate li kao ubojica? Citirajte i odgovorite

Evo, kolege forumaši jedan test sa psihologije koji mi je prodala sestra, a njoj frendica kojoj je prodao njen buraz koji je išao sa mnom u srednju :

Da vidim baš jeste li normalni, kolko se u granicama normale normalan može biti ili studiram s psihopatima:

Molim da oni koji znaju foru ne odgovaraju.

[size=24]MOLIM!!!![/size]

(Dvjema) blizankama umre majka. Organizira se sprovod. Na sprovodu bude užasno puno ljudi i u gomili jedna od sestara, ugleda nekog mladića i zaljubi se na prvi pogled. Nakon sprovoda ga nikad više ne vidi i život ide dalje, sve se nastavlja po kolotečini.
Nakon nekoliko tjedana jedna od sestara ubije sestru svoju.

Pitanje vama:

Zašto je sestra ubila sestru?
Evo, kolege forumaši jedan test sa psihologije koji mi je prodala sestra, a njoj frendica kojoj je prodao njen buraz koji je išao sa mnom u srednju :

Da vidim baš jeste li normalni, kolko se u granicama normale normalan može biti ili studiram s psihopatima:

Molim da oni koji znaju foru ne odgovaraju.

MOLIM!!!!

(Dvjema) blizankama umre majka. Organizira se sprovod. Na sprovodu bude užasno puno ljudi i u gomili jedna od sestara, ugleda nekog mladića i zaljubi se na prvi pogled. Nakon sprovoda ga nikad više ne vidi i život ide dalje, sve se nastavlja po kolotečini.
Nakon nekoliko tjedana jedna od sestara ubije sestru svoju.

Pitanje vama:

Zašto je sestra ubila sestru?



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nenadk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 05. 2003. (23:30:13)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: sava

PostPostano: 10:47 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

zato jer je... nazovimo ih ovako, ana i ivana.
uglavnom, ana je bila prva sestra koja se je zatreskala u tog naocitog mladica. e pa onda je nastao problem jer je njezina sestra Ivana, poznata kao najgora vjestica (ne u pravom smislu), razvratna i bezobrazna, postala uzasno ljubomorna. po svojim smicalicama je bila itekako poznata, te je uspjela namamiti naocitog mladica (tm) u svoj krevet. kako su, usput budi receno, bile i jednojajcane blizanke, jadni naociti mladic (tm) nije uspio cak niti u krevetu skuziti koja je zapravo to sestra. jest da mu je malo bilo cudno sto je odjednom njegova draga postala takav poklonik SM-a i sveg sto ide uz to, ali boze moj - za ljubav se sve pretrpi, kaj ne?
saznavsi za to, ana je poludila, uzela je ocev pistolj i trazila ivanu da je ubije. pokojni otac je takodjer bio preminuo, za divno cudo, eksplodirala mu je kolekcija rucnih bombi koje je skupljao josh od domovinskog rata. uspjela ju je pronaci u nekom klubu gdje je ta razvratnica zavodila sve muske koje je stigla. a stigla ih je puno. zavesti. dosavsi tamo, upucala je svoju sestru, koja je upravo izvodila striptiz za tamo neke starkelje. sva ocajna izasla je van.
ono sto ona nije znala je da je sve to promatrao naociti mladic (tm) koji je bio uvjeren da je zla Ivana ubila njegovu dragu Anu. Zbog toga je posao za njom da osveti svoju dragu, ne znajuci da je njegova draga ziva. Dosavsi iza Ane, uperio je pistolj u nju (da, svi ovdje imaju pistolje!) u pucao. Ana je padajuci uputila pogled prema njemu i tada je shvatio sto je ucinio. Shvatio je da je upravo pucao u svoju dragu, svoju Anu. Brzo je dotrcao do nje, medjutim bilo je prekasno. Ana je lezala nepomicno, oci sirom otvorene. Pogledala je naocitog mladica (tm), on ju je zagrlio, a kad ju je pustio, oci su bile zatvorene. Umrla je. Shvativsi sto je ucinio, naociti mladic (tm) nije mogao izdrzati te je prosuo sebi glavu.
And so the story ends......


Evo, ovo je moje vidjenje stvari, imam ja josh scenarija u glavi, ali ovaj mi je prvi pao na pamet.
I, jesam li psihopat ili nisam? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zato jer je... nazovimo ih ovako, ana i ivana.
uglavnom, ana je bila prva sestra koja se je zatreskala u tog naocitog mladica. e pa onda je nastao problem jer je njezina sestra Ivana, poznata kao najgora vjestica (ne u pravom smislu), razvratna i bezobrazna, postala uzasno ljubomorna. po svojim smicalicama je bila itekako poznata, te je uspjela namamiti naocitog mladica (tm) u svoj krevet. kako su, usput budi receno, bile i jednojajcane blizanke, jadni naociti mladic (tm) nije uspio cak niti u krevetu skuziti koja je zapravo to sestra. jest da mu je malo bilo cudno sto je odjednom njegova draga postala takav poklonik SM-a i sveg sto ide uz to, ali boze moj - za ljubav se sve pretrpi, kaj ne?
saznavsi za to, ana je poludila, uzela je ocev pistolj i trazila ivanu da je ubije. pokojni otac je takodjer bio preminuo, za divno cudo, eksplodirala mu je kolekcija rucnih bombi koje je skupljao josh od domovinskog rata. uspjela ju je pronaci u nekom klubu gdje je ta razvratnica zavodila sve muske koje je stigla. a stigla ih je puno. zavesti. dosavsi tamo, upucala je svoju sestru, koja je upravo izvodila striptiz za tamo neke starkelje. sva ocajna izasla je van.
ono sto ona nije znala je da je sve to promatrao naociti mladic (tm) koji je bio uvjeren da je zla Ivana ubila njegovu dragu Anu. Zbog toga je posao za njom da osveti svoju dragu, ne znajuci da je njegova draga ziva. Dosavsi iza Ane, uperio je pistolj u nju (da, svi ovdje imaju pistolje!) u pucao. Ana je padajuci uputila pogled prema njemu i tada je shvatio sto je ucinio. Shvatio je da je upravo pucao u svoju dragu, svoju Anu. Brzo je dotrcao do nje, medjutim bilo je prekasno. Ana je lezala nepomicno, oci sirom otvorene. Pogledala je naocitog mladica (tm), on ju je zagrlio, a kad ju je pustio, oci su bile zatvorene. Umrla je. Shvativsi sto je ucinio, naociti mladic (tm) nije mogao izdrzati te je prosuo sebi glavu.
And so the story ends......


Evo, ovo je moje vidjenje stvari, imam ja josh scenarija u glavi, ali ovaj mi je prvi pao na pamet.
I, jesam li psihopat ili nisam? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________

>>Time is a companion that goes with us on a journey. It reminds us to cherish each moment, because it will never come again. What we leave behind is not as important as how we have lived.<<

by Jean-Luc Picard
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:07 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zaljubljena je stalno "slinila" za tipom, pa je dosadila seki i onda je ona odlucila posegnuti za neakademskim rjesenjem? :lol:

Ili samo svadja oko nasljedstva? :-k
Zaljubljena je stalno "slinila" za tipom, pa je dosadila seki i onda je ona odlucila posegnuti za neakademskim rjesenjem? Laughing

Ili samo svadja oko nasljedstva? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nenadk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 05. 2003. (23:30:13)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: sava

PostPostano: 11:15 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Zaljubljena je stalno "slinila" za tipom, pa je dosadila seki i onda je ona odlucila posegnuti za neakademskim rjesenjem?[/quote]

ma ne....... oni su bili vrlo kratko vrijeme zajedno, nije to bilo nista toliko napadno zlobnica ne bi to mogla pustiti na miru. ali, upravo zbog toga sto je bila toliko zlobna, nije to mogla gledati i tada je odlucila napakostiti svojoj sestri.
nasljedstvo nije bilo upitno ovdje jer je majka jos prije nego je umrla napravila oporuku na takav nacin da se dijeli na dva jednaka dijela, bez obzira na to sto se u buducnosti desava. tj., nije bilo nacina da jedna pobere sve. :shock: :shock: :shock:
vsego (napisa):
Zaljubljena je stalno "slinila" za tipom, pa je dosadila seki i onda je ona odlucila posegnuti za neakademskim rjesenjem?


ma ne....... oni su bili vrlo kratko vrijeme zajedno, nije to bilo nista toliko napadno zlobnica ne bi to mogla pustiti na miru. ali, upravo zbog toga sto je bila toliko zlobna, nije to mogla gledati i tada je odlucila napakostiti svojoj sestri.
nasljedstvo nije bilo upitno ovdje jer je majka jos prije nego je umrla napravila oporuku na takav nacin da se dijeli na dva jednaka dijela, bez obzira na to sto se u buducnosti desava. tj., nije bilo nacina da jedna pobere sve. Shocked Shocked Shocked



_________________

>>Time is a companion that goes with us on a journey. It reminds us to cherish each moment, because it will never come again. What we leave behind is not as important as how we have lived.<<

by Jean-Luc Picard
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:54 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bilo joj je dosadno? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Jel to razmisljanje ubojice?

[size=9][color=gray](Uff, nakon onog s malim debeljuskastim svemicHima i ovog mislim da ce me ljudi cudno gledati...)

Ma sve je to zeka-peka.[/color][/size]
Bilo joj je dosadno? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Jel to razmisljanje ubojice?

(Uff, nakon onog s malim debeljuskastim svemicHima i ovog mislim da ce me ljudi cudno gledati...)

Ma sve je to zeka-peka.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:13 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. Hoćeš mlatit male zelene ko volove u kupusu.
2. Kad ti je dosadno ubijaš.
3. Sad bi još i zečeve peko. Vjerojatno žive.

Kak te ne bi čudno gledali? :shocked!:
1. Hoćeš mlatit male zelene ko volove u kupusu.
2. Kad ti je dosadno ubijaš.
3. Sad bi još i zečeve peko. Vjerojatno žive.

Kak te ne bi čudno gledali? #Shocked



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:18 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Re: Razmišljate li kao ubojica? Citirajte i odgovorite

[quote="Blockflöte"]Zašto je sestra ubila sestru?[/quote]
Možda joj je jednostavno dosadilo da cijeli život ima svoju kopiju, pa ju je koknula. Zakaj bi uopće onaj frajer imal' veze sa ubojstvom?
Blockflöte (napisa):
Zašto je sestra ubila sestru?

Možda joj je jednostavno dosadilo da cijeli život ima svoju kopiju, pa ju je koknula. Zakaj bi uopće onaj frajer imal' veze sa ubojstvom?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:16 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]1. Hoćeš mlatit male zelene ko volove u kupusu.[/quote]

Ma to bi bio sport i oni bi uzivali (kad bi bili takvi :pray:)

A i ne bi ja zelene, radije bi da su pinky... :PP

[quote="krcko"]2. Kad ti je dosadno ubijaš.[/quote]

Pa ne ja, sestra. :roll: Ja sam pokusavam vidjeti mogu li razmisljati kao ubojica. Mislim, ako si manijakalni ubojica, ne treba ti neki razlog da ubijas. To ti je vise onak - hobi, razonoda.

Ja pazim da mrave ne zgazim po cesti. :lilangel:

[quote="krcko"]3. Sad bi još i zečeve peko. Vjerojatno žive.[/quote]

:lol:

Ma ne zive, prvo im treba izvaditi Duracelke da ne eksplodiraju na visokoj temperaturi, a bez baterija se zgase.

------------

Zapravo znam da sam cuo tu foru vec negdje, al se sad vise ne sjecam kad ide niti poante koju nosi.

Hmm, a da probam ovak:

Pa nakon sto je ubila majku, dosao je red na sestru. Razlog? Mama je nju uvijek vise voljela. (C, c, c...) Zato i nije prvo koknula sestru jer bi onda gledala kako mama place za svojom ljubimicom?

? Ono [i]Nakon sprovoda ga nikad više ne vidi i život ide dalje[/i] se odnosi na tih nekoliko tjedana ili na nikad nikad.
krcko (napisa):
1. Hoćeš mlatit male zelene ko volove u kupusu.


Ma to bi bio sport i oni bi uzivali (kad bi bili takvi Pray)

A i ne bi ja zelene, radije bi da su pinky... Weeee-heeee!!!

krcko (napisa):
2. Kad ti je dosadno ubijaš.


Pa ne ja, sestra. Rolling Eyes Ja sam pokusavam vidjeti mogu li razmisljati kao ubojica. Mislim, ako si manijakalni ubojica, ne treba ti neki razlog da ubijas. To ti je vise onak - hobi, razonoda.

Ja pazim da mrave ne zgazim po cesti. #Lil angel

krcko (napisa):
3. Sad bi još i zečeve peko. Vjerojatno žive.


Laughing

Ma ne zive, prvo im treba izvaditi Duracelke da ne eksplodiraju na visokoj temperaturi, a bez baterija se zgase.

------------

Zapravo znam da sam cuo tu foru vec negdje, al se sad vise ne sjecam kad ide niti poante koju nosi.

Hmm, a da probam ovak:

Pa nakon sto je ubila majku, dosao je red na sestru. Razlog? Mama je nju uvijek vise voljela. (C, c, c...) Zato i nije prvo koknula sestru jer bi onda gledala kako mama place za svojom ljubimicom?

? Ono Nakon sprovoda ga nikad više ne vidi i život ide dalje se odnosi na tih nekoliko tjedana ili na nikad nikad.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 16:23 pet, 17. 9. 2004; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:21 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

:idea:

:banana: Bio je nesretan slucaj! :banana:

Jelda? Jelda? Jelda? :hopacupa:

Zapravo svi mi koji trazimo neki razlog da ju je sestra namjerno (s predumisljajem ili na mah) ubila razmisljamo kao ubojice. Jelda?
Idea

Dancing banana Bio je nesretan slucaj! Dancing banana

Jelda? Jelda? Jelda? Ovo se moglo zvati i 'weee 2'

Zapravo svi mi koji trazimo neki razlog da ju je sestra namjerno (s predumisljajem ili na mah) ubila razmisljamo kao ubojice. Jelda?



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:29 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]1. Hoćeš mlatit male zelene ko volove u kupusu.
2. Kad ti je dosadno ubijaš.
3. Sad bi još i zečeve peko. Vjerojatno žive.
Kak te ne bi čudno gledali? :shocked!:[/quote]

:OT: Dobrog sam Admina izabrao, ne? :D Me proud... =D>
krcko (napisa):
1. Hoćeš mlatit male zelene ko volove u kupusu.
2. Kad ti je dosadno ubijaš.
3. Sad bi još i zečeve peko. Vjerojatno žive.
Kak te ne bi čudno gledali? #Shocked


Off-topic Dobrog sam Admina izabrao, ne? Very Happy Me proud... Applause



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:54 pet, 17. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="krcko"]1. Hoćeš mlatit male zelene ko volove u kupusu.[/quote]

Ma to bi bio sport i oni bi uzivali (kad bi bili takvi :pray:)

A i ne bi ja zelene, radije bi da su pinky... :PP[/quote]

[quote="vsego"]Dobrog sam Admina izabrao, ne? :D Me proud... =D>[/quote]

Yup. Uziva u premlacivanju malih ruzicastih mazohista. Za tu vrst perverzije jos nisu izmislili naziv :rotfl:
steelworker (napisa):
krcko (napisa):
1. Hoćeš mlatit male zelene ko volove u kupusu.


Ma to bi bio sport i oni bi uzivali (kad bi bili takvi Pray)

A i ne bi ja zelene, radije bi da su pinky... Weeee-heeee!!!


vsego (napisa):
Dobrog sam Admina izabrao, ne? Very Happy Me proud... =D>


Yup. Uziva u premlacivanju malih ruzicastih mazohista. Za tu vrst perverzije jos nisu izmislili naziv Valjam se po podu od smijeha



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 1:59 sub, 18. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nenadk"]
Evo, ovo je moje vidjenje stvari, imam ja josh scenarija u glavi, ali ovaj mi je prvi pao na pamet.
I, jesam li psihopat ili nisam?
[/quote]
Pisac sapunica/kiosk krimića možda; psihopat ne.

:)

[quote="vsego"]
Zaljubljena je stalno "slinila" za tipom, pa je dosadila seki i onda je ona odlucila posegnuti za neakademskim rjesenjem?

Ili samo svadja oko nasljedstva?
[/quote]

Ne, krivo, razmišljaš racionalno, ne psihopatski...

[quote="nenadk"]
nasljedstvo nije bilo upitno ovdje jer je majka jos prije nego je umrla napravila oporuku na takav nacin da se dijeli na dva jednaka dijela, bez obzira na to sto se u buducnosti desava. tj., nije bilo nacina da jedna pobere sve.
[/quote]

Nemoj mi dorađivat priču! :? :)

[quote="Steel"]
Bilo joj je dosadno?

Jel to razmisljanje ubojice?
[/quote]

Je, ali ne i u ovom slučaju. Nedovoljno suptilno :)

[quote="Crni"]
Možda joj je jednostavno dosadilo da cijeli život ima svoju kopiju, pa ju je koknula. Zakaj bi uopće onaj frajer imal' veze sa ubojstvom?
[/quote]

Opet, nedovoljno suptilno:)

One su blizanke, nema bliskije bliskosti od bivanja blizancem s nekim...

[quote="Steel"]
Pa nakon sto je ubila majku, dosao je red na sestru. Razlog? Mama je nju uvijek vise voljela. (C, c, c...) Zato i nije prvo koknula sestru jer bi onda gledala kako mama place za svojom ljubimicom?

? Ono Nakon sprovoda ga nikad više ne vidi i život ide dalje se odnosi na tih nekoliko tjedana ili na nikad nikad.
[/quote]

Kompleksnije i dijaboličnije, ali nedovoljno bolesno(psihopatski).

Na tih nekoliko tjedana :wink:

[quote="steel"]
Bio je nesretan slucaj!

Jelda? Jelda? Jelda?

Zapravo svi mi koji trazimo neki razlog da ju je sestra namjerno (s predumisljajem ili na mah) ubila razmisljamo kao ubojice. Jelda?
[/quote]

Ne, bio je sretan slučaj.

Pričekat ću još nekoliko postova i onda vam otkrit tajnu. Dotle nek vas utješi činjenica da nitko(dobro, skoro nitko) dosad nije pokazao da razmišlja na manijakalnoj osnovi.
nenadk (napisa):

Evo, ovo je moje vidjenje stvari, imam ja josh scenarija u glavi, ali ovaj mi je prvi pao na pamet.
I, jesam li psihopat ili nisam?

Pisac sapunica/kiosk krimića možda; psihopat ne.

Smile

vsego (napisa):

Zaljubljena je stalno "slinila" za tipom, pa je dosadila seki i onda je ona odlucila posegnuti za neakademskim rjesenjem?

Ili samo svadja oko nasljedstva?


Ne, krivo, razmišljaš racionalno, ne psihopatski...

nenadk (napisa):

nasljedstvo nije bilo upitno ovdje jer je majka jos prije nego je umrla napravila oporuku na takav nacin da se dijeli na dva jednaka dijela, bez obzira na to sto se u buducnosti desava. tj., nije bilo nacina da jedna pobere sve.


Nemoj mi dorađivat priču! Confused Smile

Steel (napisa):

Bilo joj je dosadno?

Jel to razmisljanje ubojice?


Je, ali ne i u ovom slučaju. Nedovoljno suptilno Smile

Crni (napisa):

Možda joj je jednostavno dosadilo da cijeli život ima svoju kopiju, pa ju je koknula. Zakaj bi uopće onaj frajer imal' veze sa ubojstvom?


Opet, nedovoljno suptilno:)

One su blizanke, nema bliskije bliskosti od bivanja blizancem s nekim...

Steel (napisa):

Pa nakon sto je ubila majku, dosao je red na sestru. Razlog? Mama je nju uvijek vise voljela. (C, c, c...) Zato i nije prvo koknula sestru jer bi onda gledala kako mama place za svojom ljubimicom?

? Ono Nakon sprovoda ga nikad više ne vidi i život ide dalje se odnosi na tih nekoliko tjedana ili na nikad nikad.


Kompleksnije i dijaboličnije, ali nedovoljno bolesno(psihopatski).

Na tih nekoliko tjedana Wink

steel (napisa):

Bio je nesretan slucaj!

Jelda? Jelda? Jelda?

Zapravo svi mi koji trazimo neki razlog da ju je sestra namjerno (s predumisljajem ili na mah) ubila razmisljamo kao ubojice. Jelda?


Ne, bio je sretan slučaj.

Pričekat ću još nekoliko postova i onda vam otkrit tajnu. Dotle nek vas utješi činjenica da nitko(dobro, skoro nitko) dosad nije pokazao da razmišlja na manijakalnoj osnovi.



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:31 sub, 18. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Of course da razmisljam racionalno... :roll: Psihopatske porive ostavljam za donosenje Administratorskih odluka, a ne za "obicne" postove... :twisted:

:idea: Jesu li sestre mozda Sijamske blizanke? :-k
Of course da razmisljam racionalno... Rolling Eyes Psihopatske porive ostavljam za donosenje Administratorskih odluka, a ne za "obicne" postove... Twisted Evil

Idea Jesu li sestre mozda Sijamske blizanke? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 9:53 sub, 18. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedna od seka je ubila mamu, pa je druga zaginila u konacnom dvoboju dobra i zla (jedna je htjela osvetit mamu+se bojala za vlastiti zivot, druga se samobranila)
a sad koja je ubila koju... nikad necemo saznati :) ako su jednojajcane blizanke, ona koja je ostala moze birati kao koja ce se predstaviti svijetu :)
jedna od seka je ubila mamu, pa je druga zaginila u konacnom dvoboju dobra i zla (jedna je htjela osvetit mamu+se bojala za vlastiti zivot, druga se samobranila)
a sad koja je ubila koju... nikad necemo saznati Smile ako su jednojajcane blizanke, ona koja je ostala moze birati kao koja ce se predstaviti svijetu Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 11:41 sub, 18. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

opcija br.1.: ona postaje sad jedina nasljednica . posto su i tata i mama mrtvi a ocito su bili jako imucni i s puno poznanstava i veza i stele jer je na sprovodu bilo uzasno puno ljudi

opcija br.2.:mozda vidi ljubav svog zivota opet na pogrebu, pa joj se pruzi sansa da ga bolje upozna?
s mamom je bio test, hoce li frajer opet doci. jer se prvi put pojavio na tatinom pogrebu.
a tata je umro prirodnom smrcu.trovanje hranom!!

opcija br.3. kao i prve dvije ali bez tate, jer se nigdje ne spominje pa je majka ocito bila samohrana, znaci manje novaca, pa manje za ostaviti djeci, pa opcija br jedan otpada...
opcija br.1.: ona postaje sad jedina nasljednica . posto su i tata i mama mrtvi a ocito su bili jako imucni i s puno poznanstava i veza i stele jer je na sprovodu bilo uzasno puno ljudi

opcija br.2.:mozda vidi ljubav svog zivota opet na pogrebu, pa joj se pruzi sansa da ga bolje upozna?
s mamom je bio test, hoce li frajer opet doci. jer se prvi put pojavio na tatinom pogrebu.
a tata je umro prirodnom smrcu.trovanje hranom!!

opcija br.3. kao i prve dvije ali bez tate, jer se nigdje ne spominje pa je majka ocito bila samohrana, znaci manje novaca, pa manje za ostaviti djeci, pa opcija br jedan otpada...



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 12:23 sub, 18. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]? Ono [i]Nakon sprovoda ga nikad više ne vidi i život ide dalje[/i] se odnosi na tih nekoliko tjedana ili na nikad nikad.[/quote]

Ova nejasnoca me sprecava u smisljavanju socnih scenarija. Frula daj mi reci kaj je s tim. Pliiiz!

_________________________________________
Jos jedan pokusaj (ispadne da je 2) od Bomarka):

Sestra joj je stalno cvokotala:

[i]Pa kaj nisi otisla do njega?! Ovak ga ne bus nikad vidla! A jesi luzerica...[/i]

I onda je ona rekla [i]E seko varas se, ti si luzerica, a ja ga budem opet vidla[/i] i uzela malu motorku u ruke i ostalo znate...
_________________________________________

:OT:

[quote="krcko"]Yup. Uziva u premlacivanju malih ruzicastih mazohista. Za tu vrst perverzije jos nisu izmislili naziv :rotfl:[/quote]

Pa valjda ce ju nazvati po meni... :lilangel:
steelworker (napisa):
? Ono Nakon sprovoda ga nikad više ne vidi i život ide dalje se odnosi na tih nekoliko tjedana ili na nikad nikad.


Ova nejasnoca me sprecava u smisljavanju socnih scenarija. Frula daj mi reci kaj je s tim. Pliiiz!

_________________________________________
Jos jedan pokusaj (ispadne da je 2) od Bomarka):

Sestra joj je stalno cvokotala:

Pa kaj nisi otisla do njega?! Ovak ga ne bus nikad vidla! A jesi luzerica...

I onda je ona rekla E seko varas se, ti si luzerica, a ja ga budem opet vidla i uzela malu motorku u ruke i ostalo znate...
_________________________________________

Off-topic

krcko (napisa):
Yup. Uziva u premlacivanju malih ruzicastih mazohista. Za tu vrst perverzije jos nisu izmislili naziv Valjam se po podu od smijeha


Pa valjda ce ju nazvati po meni... #Lil angel



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 23:48 sub, 18. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BoMark"]
opcija br.2.:mozda vidi ljubav svog zivota opet na pogrebu, pa joj se pruzi sansa da ga bolje upozna?
s mamom je bio test, hoce li frajer opet doci. jer se prvi put pojavio na tatinom pogrebu.[/quote]

ja isto mislim da je ovako nesta...ubije sestru da ponovo bude pogreb, da ponovo dođe taj tip.
BoMark (napisa):

opcija br.2.:mozda vidi ljubav svog zivota opet na pogrebu, pa joj se pruzi sansa da ga bolje upozna?
s mamom je bio test, hoce li frajer opet doci. jer se prvi put pojavio na tatinom pogrebu.


ja isto mislim da je ovako nesta...ubije sestru da ponovo bude pogreb, da ponovo dođe taj tip.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 0:08 ned, 19. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

And youreeeeeeeee Corrrrrrrrrrrect!!!!!!

[quote="vsego"]
Jesu li sestre mozda Sijamske blizanke?
[/quote]

Ljudi, ovako, mama je umrla prirodnom smrću, ova je ubila samo svoju sestru blizanku! vsego, ne znam, nisam siguran, mislim da su iz Irana :?

[quote="koryanshea"]
jedna od seka je ubila mamu, pa je druga zaginila u konacnom dvoboju dobra i zla (jedna je htjela osvetit mamu+se bojala za vlastiti zivot, druga se samobranila)
a sad koja je ubila koju... nikad necemo saznati ako su jednojajcane blizanke, ona koja je ostala moze birati kao koja ce se predstaviti svijetu
[/quote]
Anime, ivchee, ali ne i psihopatski :). Ma ti si normalna, sori.

Pošto ste došli dovoljno blizu:

Ako ubije sestru, bit će još jedan pogreb, sestrin i budući da je ito u krugu obitelji, sigurno će doći isti ljudi pa može opet ovo g lika vidjet.

Uglavnom, sveĆanu titulu manijakalnog psihopatskog ubojice dodjeljujem BoMarku. Čestitam, uspio si prvi dokučiti funkcioniranje uma ove djevojke. Sad, jel' to dobro i kolko je to dobro...nećemo u to ulazit.

Steel, dobivaš drugu nagradu, ali nažalost se tvoja psihopatija ograničava samo na mazohista i krvoloka. :D

Sirius, treća nagrada zbog inertnosti u izlaganju, mada se dvoumim da te baš zbog toga proglasim dijaboličnim :twisted: ...

I to je to.Phew, uglavnom ste mi normalni!( Čast[size=7]?[/size] iznimkama )

8)

P.S. Strašno je spooky bilo kad sam danas to prodao u krugu od nekoliko najboljih prijatelja i jedan od njih je k'o iz topa ispalio odgovor.. Strašno, strašno spooky...
And youreeeeeeeee Corrrrrrrrrrrect!!!!!!

vsego (napisa):

Jesu li sestre mozda Sijamske blizanke?


Ljudi, ovako, mama je umrla prirodnom smrću, ova je ubila samo svoju sestru blizanku! vsego, ne znam, nisam siguran, mislim da su iz Irana Confused

koryanshea (napisa):

jedna od seka je ubila mamu, pa je druga zaginila u konacnom dvoboju dobra i zla (jedna je htjela osvetit mamu+se bojala za vlastiti zivot, druga se samobranila)
a sad koja je ubila koju... nikad necemo saznati ako su jednojajcane blizanke, ona koja je ostala moze birati kao koja ce se predstaviti svijetu

Anime, ivchee, ali ne i psihopatski Smile. Ma ti si normalna, sori.

Pošto ste došli dovoljno blizu:

Ako ubije sestru, bit će još jedan pogreb, sestrin i budući da je ito u krugu obitelji, sigurno će doći isti ljudi pa može opet ovo g lika vidjet.

Uglavnom, sveĆanu titulu manijakalnog psihopatskog ubojice dodjeljujem BoMarku. Čestitam, uspio si prvi dokučiti funkcioniranje uma ove djevojke. Sad, jel' to dobro i kolko je to dobro...nećemo u to ulazit.

Steel, dobivaš drugu nagradu, ali nažalost se tvoja psihopatija ograničava samo na mazohista i krvoloka. Very Happy

Sirius, treća nagrada zbog inertnosti u izlaganju, mada se dvoumim da te baš zbog toga proglasim dijaboličnim Twisted Evil ...

I to je to.Phew, uglavnom ste mi normalni!( Čast? iznimkama )

Cool

P.S. Strašno je spooky bilo kad sam danas to prodao u krugu od nekoliko najboljih prijatelja i jedan od njih je k'o iz topa ispalio odgovor.. Strašno, strašno spooky...



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 0:23 ned, 19. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Još nešto.

Nadam se da su ovime određeni ljudi stekli izvjestan uvid u njih same i da će ovo iskustvo, ma kakvim se god u početku ono činilo, shvatiti kao nešto pozitivno i poučno. Ne dajte da vas obmanu krivi pravci vaših misli i gledajte na ova nova saznanja kao na oplemenjenje dubljeg shvaćanja samih sebe, ali ne u smislu spoznaje svoje mračne strane, već kao putokaz u smjeru općeg i osobnog boljitka, jer, na koncu, svi smo ispod kože isti. Ne moramo odrati tu kožu da bismo to vidjeli.
Još nešto.

Nadam se da su ovime određeni ljudi stekli izvjestan uvid u njih same i da će ovo iskustvo, ma kakvim se god u početku ono činilo, shvatiti kao nešto pozitivno i poučno. Ne dajte da vas obmanu krivi pravci vaših misli i gledajte na ova nova saznanja kao na oplemenjenje dubljeg shvaćanja samih sebe, ali ne u smislu spoznaje svoje mračne strane, već kao putokaz u smjeru općeg i osobnog boljitka, jer, na koncu, svi smo ispod kože isti. Ne moramo odrati tu kožu da bismo to vidjeli.



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 19:08 ned, 19. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Blockflöte"]Čestitam, uspio si prvi dokučiti funkcioniranje uma ove djevojke[/quote]
ah, zakooOOOooOOooOOOn...bas fino :hopacupa: mozda jer sam nedavno pogledao film "kako zene misle" ... il nesto slicno
:new-alien:
Blockflöte (napisa):
Čestitam, uspio si prvi dokučiti funkcioniranje uma ove djevojke

ah, zakooOOOooOOooOOOn...bas fino Ovo se moglo zvati i 'weee 2' mozda jer sam nedavno pogledao film "kako zene misle" ... il nesto slicno
#Beammeup-alien



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan