Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pljuvanje sa zaletom...
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 19:52 čet, 15. 5. 2008    Naslov: Pljuvanje sa zaletom... Citirajte i odgovorite

Danas odem u onaj fast food na faksu po štangicu sir i skužim onaj tip koji tamo radi i njegov pomoćnik su usred nekakve žestoke rasprave... I kasnije shvatim da se svađaju oko toga može li se sa zaletom pljunuti znatno dalje nego bez zaleta ili zalet tek neznatno utječe na pljuvački domet. :D

Sad i mene zanima, a fizika mi nije jača strana... Pa pitam vas. :)
Danas odem u onaj fast food na faksu po štangicu sir i skužim onaj tip koji tamo radi i njegov pomoćnik su usred nekakve žestoke rasprave... I kasnije shvatim da se svađaju oko toga može li se sa zaletom pljunuti znatno dalje nego bez zaleta ili zalet tek neznatno utječe na pljuvački domet. Very Happy

Sad i mene zanima, a fizika mi nije jača strana... Pa pitam vas. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 20:35 čet, 15. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

:lolchina: dobro da ti nisu pokvarili apetit :)
Umirem od smijeha! dobro da ti nisu pokvarili apetit Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 21:13 čet, 15. 5. 2008    Naslov: Re: Pljuvanje sa zaletom... Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"]Danas odem u onaj fast food na faksu po štangicu sir
[/quote]
:ccc: Štangica zimska sa majonezom, paradajzom i salatom :thumbup:

[quote="Atomised"]
i skužim onaj tip koji tamo radi i njegov pomoćnik su usred nekakve žestoke rasprave... I kasnije shvatim da se svađaju oko toga može li se sa zaletom pljunuti znatno dalje nego bez zaleta ili zalet tek neznatno utječe na pljuvački domet. :D[/quote]

Ajme teme... a ja mislim da je zalet proporcionalan s dometom...al da je koeficijent proporcionalnosti ne prevelik... al možda da staviš anketu... ;)

A i uvijek postoji metoda experimenta... 8)
Atomised (napisa):
Danas odem u onaj fast food na faksu po štangicu sir

Ccc.... Sram te bilo... Štangica zimska sa majonezom, paradajzom i salatom Thumb up!

Atomised (napisa):

i skužim onaj tip koji tamo radi i njegov pomoćnik su usred nekakve žestoke rasprave... I kasnije shvatim da se svađaju oko toga može li se sa zaletom pljunuti znatno dalje nego bez zaleta ili zalet tek neznatno utječe na pljuvački domet. Very Happy


Ajme teme... a ja mislim da je zalet proporcionalan s dometom...al da je koeficijent proporcionalnosti ne prevelik... al možda da staviš anketu... Wink

A i uvijek postoji metoda experimenta... Cool



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy


Zadnja promjena: Luuka; 21:18 čet, 15. 5. 2008; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 21:16 čet, 15. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

:lol:
prava tema da luuka nešto posta nakon za njega jako dugog izbivanja s foruma ;)
a oni stvarno imaju jako zanimljive teme za razgovor... uglavnom, mogli bi eksperimentalno provjerit, ak niš drugo :lol:
a može i anketa, kak luuka kaže :D
Laughing
prava tema da luuka nešto posta nakon za njega jako dugog izbivanja s foruma Wink
a oni stvarno imaju jako zanimljive teme za razgovor... uglavnom, mogli bi eksperimentalno provjerit, ak niš drugo Laughing
a može i anketa, kak luuka kaže Very Happy



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 21:21 čet, 15. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja se vratih da editiram post, i ubacim experiment kad eto i arye s istim prijedlogom... možemo sutra na faxu isprobat... pa se nađemo kod ulaza i pljujemo od vrata prema oglasnoj... organiziramo natjecanje (ko pogodi oglasnu, dobije neku simboličnu nagradu i divljenje svih prisutnih) i ustvrdimo odnos između zaleta i dometa ;)

Prijave na pm :D
Ja se vratih da editiram post, i ubacim experiment kad eto i arye s istim prijedlogom... možemo sutra na faxu isprobat... pa se nađemo kod ulaza i pljujemo od vrata prema oglasnoj... organiziramo natjecanje (ko pogodi oglasnu, dobije neku simboličnu nagradu i divljenje svih prisutnih) i ustvrdimo odnos između zaleta i dometa Wink

Prijave na pm Very Happy



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 21:22 čet, 15. 5. 2008    Naslov: Re: Pljuvanje sa zaletom... Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"]Danas odem u onaj fast food na faksu po štangicu sir i skužim onaj tip koji tamo radi i njegov pomoćnik su usred nekakve žestoke rasprave... I kasnije shvatim da se svađaju oko toga može li se sa zaletom pljunuti znatno dalje nego bez zaleta ili zalet tek neznatno utječe na pljuvački domet. :D

Sad i mene zanima, a fizika mi nije jača strana... Pa pitam vas. :)[/quote]

Tema ti je super :roll:, al dobro:

brzina tijela "u zaletu" je daleko manja od one kojom pljuvacka izletava iz usta, dakle: zalet ne mijenja znacajno udaljenost...
Atomised (napisa):
Danas odem u onaj fast food na faksu po štangicu sir i skužim onaj tip koji tamo radi i njegov pomoćnik su usred nekakve žestoke rasprave... I kasnije shvatim da se svađaju oko toga može li se sa zaletom pljunuti znatno dalje nego bez zaleta ili zalet tek neznatno utječe na pljuvački domet. Very Happy

Sad i mene zanima, a fizika mi nije jača strana... Pa pitam vas. Smile


Tema ti je super Rolling Eyes, al dobro:

brzina tijela "u zaletu" je daleko manja od one kojom pljuvacka izletava iz usta, dakle: zalet ne mijenja znacajno udaljenost...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 21:24 čet, 15. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da zalet ne utjece na domet pljuvacke. Ne dobiva slina dok jos nije formirana u pjluvacku nikakvo ubrazanje zbog kretanja tijela.
Mozda bi trebali napraviti pokus na faksu, ali bi glavni akter trebao biti netko neutralan, mozda Massimo iz skriptarnice.
Mislim da zalet ne utjece na domet pljuvacke. Ne dobiva slina dok jos nije formirana u pjluvacku nikakvo ubrazanje zbog kretanja tijela.
Mozda bi trebali napraviti pokus na faksu, ali bi glavni akter trebao biti netko neutralan, mozda Massimo iz skriptarnice.



_________________
Meni mama neda da.... Pričam sa dječacima... meni mama neda to-A što?-Jer kaže da je opasno!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 21:25 čet, 15. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

@luuka: nekak mislim da neće bit previše zainteresiranih :D ali mogli bi se barem oni zbog kojih je ova tema i nastala priključit ;)
a i problem bi bio što dolje prolazi puno ljudi, pa bi postojala opasnost da se nekoga pogodi :lol:
@luuka: nekak mislim da neće bit previše zainteresiranih Very Happy ali mogli bi se barem oni zbog kojih je ova tema i nastala priključit Wink
a i problem bi bio što dolje prolazi puno ljudi, pa bi postojala opasnost da se nekoga pogodi Laughing



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 21:26 čet, 15. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nori"]mozda Massimo iz skriptarnice.[/quote]
:rotfl: :rofl: :rotfl2: :rotfl3:
Da me dosad već nisi osvojila svojim humorom, ovo bi me osvojilo... :karma:

@arya Pa to je još veći gušt ;) Pa se pravit besav i okrivit nekog drugog :D


A što se tiče ubrzanja, niti lopta ne dobiva nikakvo ubrzanje dok se ti zaletavaš da ju opališ, pa je šut svejedno jači sa zaletom nego bez ;)
Nori (napisa):
mozda Massimo iz skriptarnice.

Valjam se po podu od smijeha Rolling On the Floor Laughing Rolling on the floor laughing Rolling on the Floor, Laughing
Da me dosad već nisi osvojila svojim humorom, ovo bi me osvojilo... karma++

@arya Pa to je još veći gušt Wink Pa se pravit besav i okrivit nekog drugog Very Happy


A što se tiče ubrzanja, niti lopta ne dobiva nikakvo ubrzanje dok se ti zaletavaš da ju opališ, pa je šut svejedno jači sa zaletom nego bez Wink



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 23:23 čet, 15. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim vas, samo nemojte izvoditi pokuse zaletom na balkon :shock:
Jer ja kad sam vidjela naslov teme, sjetila sam se članka o ovom nesretnom slučaju...
http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=197537
Molim vas, samo nemojte izvoditi pokuse zaletom na balkon Shocked
Jer ja kad sam vidjela naslov teme, sjetila sam se članka o ovom nesretnom slučaju...
http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=197537


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:55 čet, 15. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako [i]loogie[/i] izleti brzinom [i]x[/i] u odnosu na pljuvaca, a pljuvac se krece brzinom [i]y[/i] (i obicno je [i]y[/i] > [i]x[/i]), onda je ukupna brzina [i]loogie[/i]-ja (u odnosu na okolinu) [i]x[/i]+[i]y[/i], sto bi znacilo da trcanje ima znacajan utjecaj (ako se dobro uskladi s pljuvanjem, tj. pljuvac ne stane neposredno prije "ispaljivanja"). :)

No, mislim da [i]loogie[/i] ima i solidan otpor zraka, tako da za konacni odgovor treba:
a) skupiti sve podatke (spomenute varijable, otpor,...), formule i sl, sloziti simulaciju, izracunati, procijeniti,... ili
b) pitati [url=http://rasprave.fizika.org/]fizicare[/url]. :D

Mozete i experimentirati, ali namucit cete se dok uspijete obaviti paljbu bez ometanja trka. :P
Ako loogie izleti brzinom x u odnosu na pljuvaca, a pljuvac se krece brzinom y (i obicno je y > x), onda je ukupna brzina loogie-ja (u odnosu na okolinu) x+y, sto bi znacilo da trcanje ima znacajan utjecaj (ako se dobro uskladi s pljuvanjem, tj. pljuvac ne stane neposredno prije "ispaljivanja"). Smile

No, mislim da loogie ima i solidan otpor zraka, tako da za konacni odgovor treba:
a) skupiti sve podatke (spomenute varijable, otpor,...), formule i sl, sloziti simulaciju, izracunati, procijeniti,... ili
b) pitati fizicare. Very Happy

Mozete i experimentirati, ali namucit cete se dok uspijete obaviti paljbu bez ometanja trka. Razz



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 0:42 pet, 16. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ako [i]loogie[/i] izleti brzinom [i]x[/i] u odnosu na pljuvaca, a pljuvac se krece brzinom [i]y[/i] (i obicno je [i]y[/i] > [i]x[/i]), onda je ukupna brzina [i]loogie[/i]-ja (u odnosu na okolinu) [i]x[/i]+[i]y[/i], sto bi znacilo da trcanje ima znacajan utjecaj (ako se dobro uskladi s pljuvanjem, tj. pljuvac ne stane neposredno prije "ispaljivanja"). :)
[/quote]

...ja sam bas iz toga zakljucio da nema svrhe od trcanja


Gledam to ovak: Covjek-top moze "potegnut" mozda 30km/h, a onaj [i]loogie[/i] meni izgleda da poleti oko 100km/h...

neznam :-k
vsego (napisa):
Ako loogie izleti brzinom x u odnosu na pljuvaca, a pljuvac se krece brzinom y (i obicno je y > x), onda je ukupna brzina loogie-ja (u odnosu na okolinu) x+y, sto bi znacilo da trcanje ima znacajan utjecaj (ako se dobro uskladi s pljuvanjem, tj. pljuvac ne stane neposredno prije "ispaljivanja"). Smile


...ja sam bas iz toga zakljucio da nema svrhe od trcanja


Gledam to ovak: Covjek-top moze "potegnut" mozda 30km/h, a onaj loogie meni izgleda da poleti oko 100km/h...

neznam Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 4:30 pet, 16. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni se cini da se covjek moze bolje skoncentrirat na pljuvanje dok stoji. :D eventualno da se nagne prema nazad i onda u jako brzom trzaju prema naprijed ispali slinu. :D
meni se cini da se covjek moze bolje skoncentrirat na pljuvanje dok stoji. Very Happy eventualno da se nagne prema nazad i onda u jako brzom trzaju prema naprijed ispali slinu. Very Happy



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 7:26 pet, 16. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm ja mislim da trcanje nema bas nekog prevelikog utjecaja... jedan dobar trzaj bi trebao pomoci :)

ja sam za experiment kad i di :)
hm ja mislim da trcanje nema bas nekog prevelikog utjecaja... jedan dobar trzaj bi trebao pomoci Smile

ja sam za experiment kad i di Smile



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 7:46 pet, 16. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slazem se s Kljuki: trk ne, eventualno nagib. Tesko je trcati s vec formiranomm pljuvackom, moze se desiti da se ona "razlije" , ili dok smo tezistem naprijed moze izletjeti dok jos nismo spremni, ili pak da ju progutamo.
Slazem se s Kljuki: trk ne, eventualno nagib. Tesko je trcati s vec formiranomm pljuvackom, moze se desiti da se ona "razlije" , ili dok smo tezistem naprijed moze izletjeti dok jos nismo spremni, ili pak da ju progutamo.



_________________
Meni mama neda da.... Pričam sa dječacima... meni mama neda to-A što?-Jer kaže da je opasno!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:08 pet, 16. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ili nam se moze desiti nesto skoro jednako strasno kao onom Svicarcu. Ako se ne zaustavimo na vrijeme, mozemo naletiti na vlastitu pljuvacku dok je jos u zraku :yikes:
Ili nam se moze desiti nesto skoro jednako strasno kao onom Svicarcu. Ako se ne zaustavimo na vrijeme, mozemo naletiti na vlastitu pljuvacku dok je jos u zraku Yikes!!!



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 11:56 pet, 16. 5. 2008    Naslov: Re: Pljuvanje sa zaletom... Citirajte i odgovorite

[quote="Atomised"]Danas odem u onaj fast food na faksu...[/quote]

(popularno zvan "kod lihe")

[quote="Atomised"]...po štangicu sir i skužim onaj tip koji tamo radi i njegov pomoćnik...[/quote]

(zašto misliš da je kod lihe netko nekome pomoćnik? :lol: )

[quote="Atomised"]...su usred nekakve žestoke rasprave... I kasnije shvatim da se svađaju oko toga može li se sa zaletom pljunuti znatno dalje nego bez zaleta ili zalet tek neznatno utječe na pljuvački domet. :D[/quote]

jamačno su raspravljali o švicarcu. smatram da dotičnom nije bila toliko bitna brzina, koliko dokle će doseći glavom s balkona. i tu se precijenio. čak mislim da je u brzom trku moguće nakon pljuvanja stići svoju pljuvačku.
Atomised (napisa):
Danas odem u onaj fast food na faksu...


(popularno zvan "kod lihe")

Atomised (napisa):
...po štangicu sir i skužim onaj tip koji tamo radi i njegov pomoćnik...


(zašto misliš da je kod lihe netko nekome pomoćnik? Laughing )

Atomised (napisa):
...su usred nekakve žestoke rasprave... I kasnije shvatim da se svađaju oko toga može li se sa zaletom pljunuti znatno dalje nego bez zaleta ili zalet tek neznatno utječe na pljuvački domet. Very Happy


jamačno su raspravljali o švicarcu. smatram da dotičnom nije bila toliko bitna brzina, koliko dokle će doseći glavom s balkona. i tu se precijenio. čak mislim da je u brzom trku moguće nakon pljuvanja stići svoju pljuvačku.



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 13:51 pet, 16. 5. 2008    Naslov: Re: Pljuvanje sa zaletom... Citirajte i odgovorite

[quote="ma"]

(zašto misliš da je kod lihe netko nekome pomoćnik? :lol: )

[/quote]

:lol: Ne znam, takav sam dojam stekao... :D
ma (napisa):


(zašto misliš da je kod lihe netko nekome pomoćnik? Laughing )



Laughing Ne znam, takav sam dojam stekao... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
arya
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2006. (20:10:37)
Postovi: (233)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
49 = 109 - 60
Lokacija: forum

PostPostano: 21:48 pet, 16. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nori"]Slazem se s Kljuki: trk ne, eventualno nagib. Tesko je trcati s vec formiranomm pljuvackom, moze se desiti da se ona "razlije" , ili dok smo tezistem naprijed moze izletjeti dok jos nismo spremni, ili pak da ju progutamo.[/quote]

ajme, u što se ovo razvilo :rotfl:
mogli bismo napravit eksperiment, provjerit koliko se on slaže s našim teorijama, pa sve to lijepo složit i objavit znanstveni rad... i dobit recimo ig nobela za to :lol:
Nori (napisa):
Slazem se s Kljuki: trk ne, eventualno nagib. Tesko je trcati s vec formiranomm pljuvackom, moze se desiti da se ona "razlije" , ili dok smo tezistem naprijed moze izletjeti dok jos nismo spremni, ili pak da ju progutamo.


ajme, u što se ovo razvilo Valjam se po podu od smijeha
mogli bismo napravit eksperiment, provjerit koliko se on slaže s našim teorijama, pa sve to lijepo složit i objavit znanstveni rad... i dobit recimo ig nobela za to Laughing



_________________
kalendar Bow to the left
Pa, ptica... Zar nije ocito? Hrcak
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Atomised
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2007. (15:33:59)
Postovi: (399)16
Sarma = la pohva - posuda
70 = 95 - 25
Lokacija: Exotica

PostPostano: 9:57 sub, 17. 5. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="arya"]i dobit recimo ig nobela za to :lol:[/quote]

:lol: Da, ovo je idealno za ig nobela. :D
arya (napisa):
i dobit recimo ig nobela za to Laughing


Laughing Da, ovo je idealno za ig nobela. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan