Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Za asistente

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Euklidski prostori
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 12:41 sri, 7. 7. 2004    Naslov: Za asistente Citirajte i odgovorite

Dali bi mogli staviti na net rjesenje zadnjeg roka iz euklidskih :lol:
,isto kako su i stavnjena rjesenja od proslih rokova
Dali bi mogli staviti na net rjesenje zadnjeg roka iz euklidskih Laughing
,isto kako su i stavnjena rjesenja od proslih rokova


[Vrh]
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:14 čet, 26. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Radije pitaj ekipu sa foruma da ti riješe zadatke koji te interesiraju. Asistenti ti ne izlaze baš rado u susret za takve želje.
Radije pitaj ekipu sa foruma da ti riješe zadatke koji te interesiraju. Asistenti ti ne izlaze baš rado u susret za takve želje.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 8:47 pet, 27. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]Radije pitaj ekipu sa foruma da ti riješe zadatke koji te interesiraju. Asistenti ti ne izlaze baš rado u susret za takve želje.[/quote]
:evil: not quite, mea (i nesi ;)) je zasluzna za distribuciju kolokvija iz MA3 i 4 na internetu (a ona je asistent zaduzen za euklidske prostore, vjerujem jos uvijek). Pitanje je na mjestu, samo je pitanje hoce li biti uoceno na vrijeme, moja preporuka da se zaleti do faksa, ukoliko je u zg i posta rokove na webu :g:
Crni (napisa):
Radije pitaj ekipu sa foruma da ti riješe zadatke koji te interesiraju. Asistenti ti ne izlaze baš rado u susret za takve želje.

Evil or Very Mad not quite, mea (i nesi Wink) je zasluzna za distribuciju kolokvija iz MA3 i 4 na internetu (a ona je asistent zaduzen za euklidske prostore, vjerujem jos uvijek). Pitanje je na mjestu, samo je pitanje hoce li biti uoceno na vrijeme, moja preporuka da se zaleti do faksa, ukoliko je u zg i posta rokove na webu Mr. Green



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:36 pet, 27. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

:idea: Mozda bolje da se kolegici Bombardelli javite e-mailom. :) Mislim da redovito cita postu (jasno, ako je u prilici). 8)
Idea Mozda bolje da se kolegici Bombardelli javite e-mailom. Smile Mislim da redovito cita postu (jasno, ako je u prilici). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 17:42 pet, 27. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rjesenja roka od 24.6.2004. mozete dobiti kod mene ako ih nema u skriptarnici. Ako se nekome da napisati rjesenja u .tex-u samo naprijed!
Rok od 9.7. je Zvonin, ja nemam rjesenja, ali ako se radi o nekom odredjenom zadatku mogu pomoci.
Rjesenja roka od 24.6.2004. mozete dobiti kod mene ako ih nema u skriptarnici. Ako se nekome da napisati rjesenja u .tex-u samo naprijed!
Rok od 9.7. je Zvonin, ja nemam rjesenja, ali ako se radi o nekom odredjenom zadatku mogu pomoci.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Euklidski prostori Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan