Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

tko je na usmenom iz analize 2 umjesto H.Sikica
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 12:23 uto, 21. 9. 2004    Naslov: tko je na usmenom iz analize 2 umjesto H.Sikica Citirajte i odgovorite

Akjo netko zna ko bi mogo biti na usmenom iz analize 2 kod H.Sikica neka odgovori hitno!
Akjo netko zna ko bi mogo biti na usmenom iz analize 2 kod H.Sikica neka odgovori hitno!



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 12:25 uto, 21. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ono što sam ja čuo trebala bi biti Dijana Ilišević. Good luck!
Ono što sam ja čuo trebala bi biti Dijana Ilišević. Good luck!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 13:29 uto, 21. 9. 2004    Naslov: Re: tko je na usmenom iz analize 2 umjesto H.Sikica Citirajte i odgovorite

[quote="bily"]Akjo netko zna ko bi mogo biti na usmenom iz analize 2 kod H.Sikica neka odgovori hitno![/quote]

Definitivno profa Dijana Ilišević,sad :-k jeli to dobro ili loše saznat ćemo već sutra :2gunfire: meni osobno žena djeluje smirujuće,mada mi i Sadam Husein djeluje smirujuće tako da to sigurno nije garancija uspješnosti jel... :mrgreen:
bily (napisa):
Akjo netko zna ko bi mogo biti na usmenom iz analize 2 kod H.Sikica neka odgovori hitno!


Definitivno profa Dijana Ilišević,sad Think jeli to dobro ili loše saznat ćemo već sutra #2gunfire meni osobno žena djeluje smirujuće,mada mi i Sadam Husein djeluje smirujuće tako da to sigurno nije garancija uspješnosti jel... Mr. Green



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
XXX
Gost





PostPostano: 22:51 uto, 21. 9. 2004    Naslov: Re: tko je na usmenom iz analize 2 umjesto H.Sikica Citirajte i odgovorite

[/quote]Definitivno profa Dijana Ilišević,sad :-k jeli to dobro ili loše saznat ćemo već sutra :2gunfire: meni osobno žena djeluje smirujuće,mada mi i Sadam Husein djeluje smirujuće tako da to sigurno nije garancija uspješnosti jel... :mrgreen:[/quote]

PLEASE.....TOMORROW SHARE YOUR EXPERIENCE WITH US....
:wink:
[/quote]Definitivno profa Dijana Ilišević,sad Think jeli to dobro ili loše saznat ćemo već sutra #2gunfire meni osobno žena djeluje smirujuće,mada mi i Sadam Husein djeluje smirujuće tako da to sigurno nije garancija uspješnosti jel... Mr. Green[/quote]

PLEASE.....TOMORROW SHARE YOUR EXPERIENCE WITH US....
Wink


[Vrh]
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 0:16 sri, 22. 9. 2004    Naslov: Re: tko je na usmenom iz analize 2 umjesto H.Sikica Citirajte i odgovorite

[quote="XXX"][/quote]Definitivno profa Dijana Ilišević,sad :-k jeli to dobro ili loše saznat ćemo već sutra :2gunfire: meni osobno žena djeluje smirujuće,mada mi i Sadam Husein djeluje smirujuće tako da to sigurno nije garancija uspješnosti jel... :mrgreen:[/quote]

PLEASE.....TOMORROW SHARE YOUR EXPERIENCE WITH US....
:wink:[/quote]

budem li imao pozitivna iskustva sa toga usmenog(čitaj-prođem li),dakako da ću se raspisati,ja volim pisati :D ,u svakom drugom slučaju svoju gorčinu i iskustva zadržat ću za sebe :mrgreen: ,nazovi to sebičnošću nije me briga,ma šala-mala,dakako da ću napisati jesam li ''slomio nogu'' kak bi rekli ameri ili je nisam slomio,naravno...očekujem višestruki prijelom noge :dance:
XXX (napisa):
Definitivno profa Dijana Ilišević,sad Think jeli to dobro ili loše saznat ćemo već sutra #2gunfire meni osobno žena djeluje smirujuće,mada mi i Sadam Husein djeluje smirujuće tako da to sigurno nije garancija uspješnosti jel... Mr. Green[/quote]

PLEASE.....TOMORROW SHARE YOUR EXPERIENCE WITH US....
Wink[/quote]

budem li imao pozitivna iskustva sa toga usmenog(čitaj-prođem li),dakako da ću se raspisati,ja volim pisati Very Happy ,u svakom drugom slučaju svoju gorčinu i iskustva zadržat ću za sebe Mr. Green ,nazovi to sebičnošću nije me briga,ma šala-mala,dakako da ću napisati jesam li ''slomio nogu'' kak bi rekli ameri ili je nisam slomio,naravno...očekujem višestruki prijelom noge Ja sam za ples, o jeee-eee...



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 16:45 sri, 22. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm,ovako,na teoriju(aka teoremi,propozicije…) zaboravite,osim dakako u službi zadataka,mada ono što rješavate nemorate teoretski interpretirati,dakle dozvoljena je mehanika u punom smislu te riječi.

Usmeni se svodi na rješavanje zadataka,ono što ste riješili na pismenom se dakako neće pitati već(logično) upravo ono što niste znali.
To je to,ne očajavajte jer profesorica svesrdno pomaže,vodi vas kroz sam zadatak.
Ne mogu se oteti dojmu da su redovi danas bili glavna zanimacija na ploči. :cry:
Hm,ovako,na teoriju(aka teoremi,propozicije…) zaboravite,osim dakako u službi zadataka,mada ono što rješavate nemorate teoretski interpretirati,dakle dozvoljena je mehanika u punom smislu te riječi.

Usmeni se svodi na rješavanje zadataka,ono što ste riješili na pismenom se dakako neće pitati već(logično) upravo ono što niste znali.
To je to,ne očajavajte jer profesorica svesrdno pomaže,vodi vas kroz sam zadatak.
Ne mogu se oteti dojmu da su redovi danas bili glavna zanimacija na ploči. Crying or Very sad



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
?
Gost





PostPostano: 16:55 sri, 22. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

ljudi nemojte se zezati! Kud je otiso H. Šikić??? Jeste sigurni da ga nema ili...
ljudi nemojte se zezati! Kud je otiso H. Šikić??? Jeste sigurni da ga nema ili...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:21 sri, 22. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vincent Van Ear"]Hm,ovako,na teoriju(aka teoremi,propozicije…) zaboravite,osim dakako u službi zadataka,mada ono što rješavate nemorate teoretski interpretirati,dakle dozvoljena je mehanika u punom smislu te riječi.

Usmeni se svodi na rješavanje zadataka,ono što ste riješili na pismenom se dakako neće pitati već(logično) upravo ono što niste znali.
To je to,ne očajavajte jer profesorica svesrdno pomaže,vodi vas kroz sam zadatak.
Ne mogu se oteti dojmu da su redovi danas bili glavna zanimacija na ploči. :cry:[/quote]

...da pretpostavim A4 sa formulama nije dozvoljen? :twisted:

pa sta uopce ne pita teoreme i dokaze???!!!

....ja imam analizu 1 ...jel netko kojim slucajem odgovarao 1?

ili nakon iskustva sa dvojkom eventualno moze pretpostaviti sto bi bilo pozeljno usavrsiti u jedinici ?

:wink: :lol:

hvaala
Vincent Van Ear (napisa):
Hm,ovako,na teoriju(aka teoremi,propozicije…) zaboravite,osim dakako u službi zadataka,mada ono što rješavate nemorate teoretski interpretirati,dakle dozvoljena je mehanika u punom smislu te riječi.

Usmeni se svodi na rješavanje zadataka,ono što ste riješili na pismenom se dakako neće pitati već(logično) upravo ono što niste znali.
To je to,ne očajavajte jer profesorica svesrdno pomaže,vodi vas kroz sam zadatak.
Ne mogu se oteti dojmu da su redovi danas bili glavna zanimacija na ploči. Crying or Very sad


...da pretpostavim A4 sa formulama nije dozvoljen? Twisted Evil

pa sta uopce ne pita teoreme i dokaze???!!!

....ja imam analizu 1 ...jel netko kojim slucajem odgovarao 1?

ili nakon iskustva sa dvojkom eventualno moze pretpostaviti sto bi bilo pozeljno usavrsiti u jedinici ?

Wink Laughing

hvaala


[Vrh]
akki
Gost





PostPostano: 19:31 pet, 24. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

dali netko zna tko pita na dekanskom roku???
prof. Šikić ili Dijana Ilišević

isto asko netko zna tko daje pismeni neka podjeli to sa nama....
thanx
dali netko zna tko pita na dekanskom roku???
prof. Šikić ili Dijana Ilišević

isto asko netko zna tko daje pismeni neka podjeli to sa nama....
thanx


[Vrh]
Vincent Van Ear
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 08. 2004. (11:29:05)
Postovi: (175)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 1 - 2

PostPostano: 23:29 pet, 24. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="akki"]dali netko zna tko pita na dekanskom roku???
prof. Šikić ili Dijana Ilišević

isto asko netko zna tko daje pismeni neka podjeli to sa nama....
thanx[/quote]

Koliko je meni rečeno na dekanskom roku pitanja će postavljat profesor Hrvoje Šikić.
U svakom slučaju,radilo se o prof Šikiću ili prof Ilišević bolje se nije moglo poželjeti,eventualno ako bi usmeni držao profesor Polonijo. :D
akki (napisa):
dali netko zna tko pita na dekanskom roku???
prof. Šikić ili Dijana Ilišević

isto asko netko zna tko daje pismeni neka podjeli to sa nama....
thanx


Koliko je meni rečeno na dekanskom roku pitanja će postavljat profesor Hrvoje Šikić.
U svakom slučaju,radilo se o prof Šikiću ili prof Ilišević bolje se nije moglo poželjeti,eventualno ako bi usmeni držao profesor Polonijo. Very Happy



_________________
Samo sam jedan čovjek,
samo jedan pakao.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
?
Gost





PostPostano: 22:49 čet, 30. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ljudi ali kada uopće dolazi prof. Hrvoje Šikić??? Jel ITKO znade?????? Kad ćemo znati kad su nam usmeni???
Ljudi ali kada uopće dolazi prof. Hrvoje Šikić??? Jel ITKO znade?????? Kad ćemo znati kad su nam usmeni???


[Vrh]
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 0:01 pet, 1. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="?"]Ljudi ali kada uopće dolazi prof. Hrvoje Šikić??? Jel ITKO znade?????? Kad ćemo znati kad su nam usmeni???[/quote]
koliko ja znam usmeni je tokom iduceg tjedna. i kako to mislis, kad DOLAZI? bio je u utorak na faxu... gdje li je nestao... :?
enivej, ti racunaj da je usmeni u ponediljak :) a ako bude kasnije, to te moze samo obradovat, right?
i hej... smiri se :relax:
nije ti dobro za zivce ovo vikanje i maltretiranje upitnika ;)

:)
? (napisa):
Ljudi ali kada uopće dolazi prof. Hrvoje Šikić??? Jel ITKO znade?????? Kad ćemo znati kad su nam usmeni???

koliko ja znam usmeni je tokom iduceg tjedna. i kako to mislis, kad DOLAZI? bio je u utorak na faxu... gdje li je nestao... Confused
enivej, ti racunaj da je usmeni u ponediljak Smile a ako bude kasnije, to te moze samo obradovat, right?
i hej... smiri se It's been a hard day's night...
nije ti dobro za zivce ovo vikanje i maltretiranje upitnika Wink

Smile



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
??
Gost





PostPostano: 8:36 pet, 1. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

A zna li se možda jel će na netu biti kakve obavijesti za usmene kod dotičnog profesora? Ili moram svaki dan trcati do faxa i vidjeti hoće li mi se posrećiti da odgovaram...?? Tnx!
A zna li se možda jel će na netu biti kakve obavijesti za usmene kod dotičnog profesora? Ili moram svaki dan trcati do faxa i vidjeti hoće li mi se posrećiti da odgovaram...?? Tnx!


[Vrh]
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 11:07 pet, 1. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

a zasto doticnom profesoru ne posaljes mail ili doticnom tvom asistetntu kojeg si imo na vjezbama sigurno bi on trebo malo vise znat o tome!

trcat svaki dan na faks tu ima logike al dajem ti savjet ponesi i knjige i usput uci...

u svakom slucaju sretno.....

i jos nesto sta se nije pricalo da ce umjsto H. Sikica ispitivat T.Sikic?
a zasto doticnom profesoru ne posaljes mail ili doticnom tvom asistetntu kojeg si imo na vjezbama sigurno bi on trebo malo vise znat o tome!

trcat svaki dan na faks tu ima logike al dajem ti savjet ponesi i knjige i usput uci...

u svakom slucaju sretno.....

i jos nesto sta se nije pricalo da ce umjsto H. Sikica ispitivat T.Sikic?



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 11:10 pet, 1. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

možda netko zna kad je komisija iz analize 1 na dekanskom roku kod T. Sikica??
možda netko zna kad je komisija iz analize 1 na dekanskom roku kod T. Sikica??


[Vrh]
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 11:10 pet, 1. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="??"]A zna li se možda jel će na netu biti kakve obavijesti za usmene kod dotičnog profesora? Ili moram svaki dan trcati do faxa i vidjeti hoće li mi se posrećiti da odgovaram...?? Tnx![/quote]

Ne moraš trčati.
A svaki (radni) dan odlaziti na faks, pogotovo dok traju predavanja, je prilično zdravo za studij. :-)
?? (napisa):
A zna li se možda jel će na netu biti kakve obavijesti za usmene kod dotičnog profesora? Ili moram svaki dan trcati do faxa i vidjeti hoće li mi se posrećiti da odgovaram...?? Tnx!


Ne moraš trčati.
A svaki (radni) dan odlaziti na faks, pogotovo dok traju predavanja, je prilično zdravo za studij. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 14:25 pet, 1. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na dekanskom roku je H. Sikic na usmenom, pise na oglasnoj ploci i jos pise da ce termini biti naknadno objavljeni!
Na dekanskom roku je H. Sikic na usmenom, pise na oglasnoj ploci i jos pise da ce termini biti naknadno objavljeni!



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan