Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kako citati mail sa studenta (POP3)?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ay4u5unwzb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 07. 2003. (19:46:43)
Postovi: (5E)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 19:31 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Kako citati mail sa studenta (POP3)? Citirajte i odgovorite

Evo, vec pola sata pokusavam slozit da mi se mail sa student.math.hr-a skida POPom, i nikako :(. U cemu je kvaka? Jeli se mozda POP server vrti na nekom posebnom portu?

Non stop mi kaze 'failed to connect...' :(.
Evo, vec pola sata pokusavam slozit da mi se mail sa student.math.hr-a skida POPom, i nikako Sad. U cemu je kvaka? Jeli se mozda POP server vrti na nekom posebnom portu?

Non stop mi kaze 'failed to connect...' Sad.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 9:40 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hm.. U jednoj od prethodnih rasprava bi prituzbi na cinjenicu da student ima dvije IP adrese od kojih jedna bas i ne radi. Pokusaj umjesto student.math.hr upisati 161.53.8.14 pa vidi
Hm.. U jednoj od prethodnih rasprava bi prituzbi na cinjenicu da student ima dvije IP adrese od kojih jedna bas i ne radi. Pokusaj umjesto student.math.hr upisati 161.53.8.14 pa vidi



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ay4u5unwzb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 07. 2003. (19:46:43)
Postovi: (5E)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 10:54 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]Hm.. U jednoj od prethodnih rasprava bi prituzbi na cinjenicu da student ima dvije IP adrese od kojih jedna bas i ne radi. Pokusaj umjesto student.math.hr upisati 161.53.8.14 pa vidi[/quote]

Nope, nije to. Probao sam oba IP-a i dalje ne radi. Ah, tko ce ga znati :). Jedan .forward ce rjesiti stvar :).
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Hm.. U jednoj od prethodnih rasprava bi prituzbi na cinjenicu da student ima dvije IP adrese od kojih jedna bas i ne radi. Pokusaj umjesto student.math.hr upisati 161.53.8.14 pa vidi


Nope, nije to. Probao sam oba IP-a i dalje ne radi. Ah, tko ce ga znati Smile. Jedan .forward ce rjesiti stvar Smile.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
HijenA
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 01. 2004. (16:46:04)
Postovi: (3D2)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-26 = 44 - 70
Lokacija: Prazan skup ;-)

PostPostano: 17:36 sri, 22. 9. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mosor"][quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]Hm.. U jednoj od prethodnih rasprava bi prituzbi na cinjenicu da student ima dvije IP adrese od kojih jedna bas i ne radi. Pokusaj umjesto student.math.hr upisati 161.53.8.14 pa vidi[/quote]

Nope, nije to. Probao sam oba IP-a i dalje ne radi. Ah, tko ce ga znati :). Jedan .forward ce rjesiti stvar :).[/quote]


samo sto to ne radi ako mailas na listu :sad: :sad: a ja vec slozio 40tude Dialog da mi skida sa drugog maila, pa ne ide, ne ide...
Mosor (napisa):
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Hm.. U jednoj od prethodnih rasprava bi prituzbi na cinjenicu da student ima dvije IP adrese od kojih jedna bas i ne radi. Pokusaj umjesto student.math.hr upisati 161.53.8.14 pa vidi


Nope, nije to. Probao sam oba IP-a i dalje ne radi. Ah, tko ce ga znati Smile. Jedan .forward ce rjesiti stvar Smile.



samo sto to ne radi ako mailas na listu Sad Sad a ja vec slozio 40tude Dialog da mi skida sa drugog maila, pa ne ide, ne ide...



_________________
Chuck Norris can divide by zero.

I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left

[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan