Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Brucoši i što s nama? :)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 17:45 sub, 9. 10. 2004    Naslov: Brucoši i što s nama? :) Citirajte i odgovorite

Hello! Znam da nisam jedina koja ima ovakav mali ''problemčić'' pa Vas molim za HELP! Pošto se od ove godine uveo novi program (ili što već) za studente koji studiraju na prof. smjeru (kao ja npr. matana i info ) pa nemaju pojedini kolegiji svoje stranice na netu, a oni koji ih i imaju baš i nisu pretrpani nekim obavijestima i sličnim čudesima koja pojedini student treba. Di da mi brucoši nađemo neka stara predavanja, rokove, stranice profača i asistenata (ako ih imaju) i slične stvarčice. Postoji to na stranicama faksa, ali je to sve malo zastarilo, ako ništa neka se netko potrudi obnoviti te stranice. Znam da sam malo ''nabrijana'' oko toga faksa i sve što ide uz njega,ali... pa... shvatite me... BRUSOŠICA SAM! :lol:
Dajte neke korisne stranice!
THX
Hello! Znam da nisam jedina koja ima ovakav mali ''problemčić'' pa Vas molim za HELP! Pošto se od ove godine uveo novi program (ili što već) za studente koji studiraju na prof. smjeru (kao ja npr. matana i info ) pa nemaju pojedini kolegiji svoje stranice na netu, a oni koji ih i imaju baš i nisu pretrpani nekim obavijestima i sličnim čudesima koja pojedini student treba. Di da mi brucoši nađemo neka stara predavanja, rokove, stranice profača i asistenata (ako ih imaju) i slične stvarčice. Postoji to na stranicama faksa, ali je to sve malo zastarilo, ako ništa neka se netko potrudi obnoviti te stranice. Znam da sam malo ''nabrijana'' oko toga faksa i sve što ide uz njega,ali... pa... shvatite me... BRUSOŠICA SAM! Laughing
Dajte neke korisne stranice!
THX


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 23:31 sub, 9. 10. 2004    Naslov: Re: Brucoši i što s nama? :) Citirajte i odgovorite

[quote="Liddy"]Di da mi brucoši nađemo neka stara predavanja, rokove, stranice profača i asistenata (ako ih imaju) i slične stvarčice.[/quote]

Stare rokove tesko da ces naci za kolegije koji idu tek od ove godine. Pogledaj rokove odgovarajucih kolegija za inz. smjer i zamisli da su malo laksi :wink:

Web stranice profesora i asistenata popisane su [url=http://www.math.hr/hr/new/hr/o_fakultetu/osoblje.html]ovdje[/url]. Cije ime nije link, taj nema homepage (bar ne sluzbeni faksovski).

Najtocniji popis web stranica kolegija naci ces na [url=http://student.math.hr]student.math.hr[/url] (pod Nastava/Podrska za kolegije). Tamo je i friski raspored i jos puno lipih stvari...
Liddy (napisa):
Di da mi brucoši nađemo neka stara predavanja, rokove, stranice profača i asistenata (ako ih imaju) i slične stvarčice.


Stare rokove tesko da ces naci za kolegije koji idu tek od ove godine. Pogledaj rokove odgovarajucih kolegija za inz. smjer i zamisli da su malo laksi Wink

Web stranice profesora i asistenata popisane su ovdje. Cije ime nije link, taj nema homepage (bar ne sluzbeni faksovski).

Najtocniji popis web stranica kolegija naci ces na student.math.hr (pod Nastava/Podrska za kolegije). Tamo je i friski raspored i jos puno lipih stvari...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 9:33 ned, 10. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

OK, pa znala sam za te stranice, ali nema baš puno informacija za sada :)
Hvala
OK, pa znala sam za te stranice, ali nema baš puno informacija za sada Smile
Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:55 ned, 10. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Liddy"]Di da mi brucoši nađemo neka stara predavanja, rokove, stranice profača i asistenata (ako ih imaju) i slične stvarčice.[/quote]

[quote="Liddy"]OK, pa znala sam za te stranice, ali nema baš puno informacija za sada :)[/quote]

Imas popis svih postojecih web stranica profesora i asistenata. Svi kolegiji prve godine imaju svoje web stranice (osim tjelesnog i fizike) i na svima mozes naci stare rokove i kolokvije. Dobar dio ima rjesenja, a uglavnom ima i dodatnih materijala, zadataka za vjezbu itd. Kakve informacije zapravo trazis? Ovogodisnji kolokviji osvanut ce tek [b]nakon[/b] sto ih budes pisala :roll:
Liddy (napisa):
Di da mi brucoši nađemo neka stara predavanja, rokove, stranice profača i asistenata (ako ih imaju) i slične stvarčice.


Liddy (napisa):
OK, pa znala sam za te stranice, ali nema baš puno informacija za sada Smile


Imas popis svih postojecih web stranica profesora i asistenata. Svi kolegiji prve godine imaju svoje web stranice (osim tjelesnog i fizike) i na svima mozes naci stare rokove i kolokvije. Dobar dio ima rjesenja, a uglavnom ima i dodatnih materijala, zadataka za vjezbu itd. Kakve informacije zapravo trazis? Ovogodisnji kolokviji osvanut ce tek nakon sto ih budes pisala Rolling Eyes



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 21:16 ned, 10. 10. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da ces najpotpunije obavijesti, i ti i ostali brucosi, dobiti na predavanjima. Tamo ces saznati i sto sve treba za usmeni, sto za pismeni, kako se polaze kolegij i sl. Pohadanjem vjezbi i predavanja, dobit ces i vjezbe i predavanja pa ti nece ni trebati stara. Stare rokove mi studenti obicno nalazimo u skriptarnici.


Nemoj se nista brinuti, o svemu ces zasigurno biti obavijestena na vrijeme i kroz mjesec dana ces shvatiti koncept studija. Matematicari su prilicno jasni i organizirani pa ne trebas brinuti.
Mislim da ces najpotpunije obavijesti, i ti i ostali brucosi, dobiti na predavanjima. Tamo ces saznati i sto sve treba za usmeni, sto za pismeni, kako se polaze kolegij i sl. Pohadanjem vjezbi i predavanja, dobit ces i vjezbe i predavanja pa ti nece ni trebati stara. Stare rokove mi studenti obicno nalazimo u skriptarnici.


Nemoj se nista brinuti, o svemu ces zasigurno biti obavijestena na vrijeme i kroz mjesec dana ces shvatiti koncept studija. Matematicari su prilicno jasni i organizirani pa ne trebas brinuti.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan