Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Raspored i studentsko prigovaranje

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
JJ
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2010. (14:35:40)
Postovi: (34)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 1

PostPostano: 7:06 pet, 26. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je ovo smiješno :)
Usput budi rečeno, mentori s prakse u školi se također ne mogu načuditi da nemamo raspored tri dana prije početka faksa i da se ne možemo ništa dogovoriti s njima još... Čisto da ne bude da je samo nama studentima to smiješno :roll: (A ono da bi bilo raspored pristojno napraviti barem dan prije upisa da si čovjek može eventualno namjestiti raspored da mu bolje paše i ima što manje rupa neću ni spominjati.)
Meni je ovo smiješno Smile
Usput budi rečeno, mentori s prakse u školi se također ne mogu načuditi da nemamo raspored tri dana prije početka faksa i da se ne možemo ništa dogovoriti s njima još... Čisto da ne bude da je samo nama studentima to smiješno Rolling Eyes (A ono da bi bilo raspored pristojno napraviti barem dan prije upisa da si čovjek može eventualno namjestiti raspored da mu bolje paše i ima što manje rupa neću ni spominjati.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 7:58 pet, 26. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Iako me nije briga, al zašto se ne odredi neki rok do kad raspored mora biti gotov? Recimo razumno bi bilo da mora biti gotov prije nego li počnu upisi.
Kad je Maja bila satničarka, ak se ne varam prva verzija je bila još u 7. mjesecu... Nekako sumnjam da je to povezano isključivo sa profesorima koji svoje prigovore čuvaju za zadnji dan upisa...
Kada su zaduženja i obaveze studenata u pitanju, onda se pišu razno razni pravilnici i zadaju rokovi, a kad treba napravit raspored, on se može čekat do Božića...

P.S. Tri put hura za Maju. :D
Iako me nije briga, al zašto se ne odredi neki rok do kad raspored mora biti gotov? Recimo razumno bi bilo da mora biti gotov prije nego li počnu upisi.
Kad je Maja bila satničarka, ak se ne varam prva verzija je bila još u 7. mjesecu... Nekako sumnjam da je to povezano isključivo sa profesorima koji svoje prigovore čuvaju za zadnji dan upisa...
Kada su zaduženja i obaveze studenata u pitanju, onda se pišu razno razni pravilnici i zadaju rokovi, a kad treba napravit raspored, on se može čekat do Božića...

P.S. Tri put hura za Maju. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 9:32 pet, 26. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="kkarlo"]Iako me nije briga, al zašto se ne odredi neki rok do kad raspored mora biti gotov? Recimo razumno bi bilo da mora biti gotov prije nego li počnu upisi.
Kad je Maja bila satničarka, ak se ne varam prva verzija je bila još u 7. mjesecu... Nekako sumnjam da je to povezano isključivo sa profesorima koji svoje prigovore čuvaju za zadnji dan upisa...
Kada su zaduženja i obaveze studenata u pitanju, onda se pišu razno razni pravilnici i zadaju rokovi, a kad treba napravit raspored, on se može čekat do Božića...

P.S. Tri put hura za Maju. :D[/quote]

Raspored matematickog odsjeka mora se uskladiit i s ostalim odsjecima. Dakle, ako jedan od satnicara kasni (zbog nekog profesora, neuredjenih ucionica, ...) onda ce kasniti raspored i za nas odsjek
kkarlo (napisa):
Iako me nije briga, al zašto se ne odredi neki rok do kad raspored mora biti gotov? Recimo razumno bi bilo da mora biti gotov prije nego li počnu upisi.
Kad je Maja bila satničarka, ak se ne varam prva verzija je bila još u 7. mjesecu... Nekako sumnjam da je to povezano isključivo sa profesorima koji svoje prigovore čuvaju za zadnji dan upisa...
Kada su zaduženja i obaveze studenata u pitanju, onda se pišu razno razni pravilnici i zadaju rokovi, a kad treba napravit raspored, on se može čekat do Božića...

P.S. Tri put hura za Maju. Very Happy


Raspored matematickog odsjeka mora se uskladiit i s ostalim odsjecima. Dakle, ako jedan od satnicara kasni (zbog nekog profesora, neuredjenih ucionica, ...) onda ce kasniti raspored i za nas odsjek



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 10:28 pet, 26. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam osjećaj da se nije vodila briga da na petoj godini profesorskog smjera imamo puno prakse. Po trenutnom rasporedu imamo jedan dan tjedno kad možemo ići na praksu a u semestru trebamo odslušati i održati preko 80sati u školi.
Imam osjećaj da se nije vodila briga da na petoj godini profesorskog smjera imamo puno prakse. Po trenutnom rasporedu imamo jedan dan tjedno kad možemo ići na praksu a u semestru trebamo odslušati i održati preko 80sati u školi.



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 10:56 pet, 26. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Raspored je stigao

http://www.math.pmf.unizg.hr/hr/objavljen-je-raspored-sati-za-akademsku-godinu-201415

Preklapaju se na računarstvu oblikovanje i analiza algoritama s četvrte godine i multimedijski sustavi s pete

Jel ovo pravo mjesto za žaliti se ili trebam to pitanje proslijediti negdje drugdje?
Raspored je stigao

http://www.math.pmf.unizg.hr/hr/objavljen-je-raspored-sati-za-akademsku-godinu-201415

Preklapaju se na računarstvu oblikovanje i analiza algoritama s četvrte godine i multimedijski sustavi s pete

Jel ovo pravo mjesto za žaliti se ili trebam to pitanje proslijediti negdje drugdje?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Swerz
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2009. (21:30:28)
Postovi: (182)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
15 = 33 - 18

PostPostano: 12:42 pet, 26. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jesu obavezni dolasci na praksu? Uz aktualni raspored mogu imati 2h prakse tjedno -.-
Jesu obavezni dolasci na praksu? Uz aktualni raspored mogu imati 2h prakse tjedno -.-



_________________
Though your dreams be tossed and blown...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nzuvela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2007. (13:38:56)
Postovi: (50)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 14 - 0

PostPostano: 12:53 pet, 26. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Swerz"]Jesu obavezni dolasci na praksu? Uz aktualni raspored mogu imati 2h prakse tjedno -.-[/quote]

Koda nas su obvezni. Moramo biti na svim satovima (tako nam je mentorica rekla), ako se vi dogovorite drugačije to je ok ali sumnjam da će previše popustiti.
Swerz (napisa):
Jesu obavezni dolasci na praksu? Uz aktualni raspored mogu imati 2h prakse tjedno -.-


Koda nas su obvezni. Moramo biti na svim satovima (tako nam je mentorica rekla), ako se vi dogovorite drugačije to je ok ali sumnjam da će previše popustiti.



_________________
"Nemoguće je da se sve dokazuje."
Aristotel
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
eta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2007. (16:54:15)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 3 - 5

PostPostano: 13:46 pet, 26. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja bih bila jako sretna kada bi se multimedijski sustavi odrćavali u nekom drugom terminu :-)
I ja bih bila jako sretna kada bi se multimedijski sustavi odrćavali u nekom drugom terminu Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 13:57 pet, 26. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Megy Poe"]Raspored je stigao

http://www.math.pmf.unizg.hr/hr/objavljen-je-raspored-sati-za-akademsku-godinu-201415

Preklapaju se na računarstvu oblikovanje i analiza algoritama s četvrte godine i multimedijski sustavi s pete

Jel ovo pravo mjesto za žaliti se ili trebam to pitanje proslijediti negdje drugdje?[/quote]
Prošle godine se preklapalo sa interpretacijom, i morali smo se dogovorit s profesorima...
Srećom, bilo je uspješno. Ne znam tko ove godine drži oblikovanje, al prošle je profesorica Nogo bila susretljiva po tom pitanju i mjenjala je raspored radi svega nas par(tipa 7-8).
Ispitaj koliko ima ljudi koji su tak upisali, i onda kreni od jednog do drugog profesora...
Sretno!
:D
Megy Poe (napisa):
Raspored je stigao

http://www.math.pmf.unizg.hr/hr/objavljen-je-raspored-sati-za-akademsku-godinu-201415

Preklapaju se na računarstvu oblikovanje i analiza algoritama s četvrte godine i multimedijski sustavi s pete

Jel ovo pravo mjesto za žaliti se ili trebam to pitanje proslijediti negdje drugdje?

Prošle godine se preklapalo sa interpretacijom, i morali smo se dogovorit s profesorima...
Srećom, bilo je uspješno. Ne znam tko ove godine drži oblikovanje, al prošle je profesorica Nogo bila susretljiva po tom pitanju i mjenjala je raspored radi svega nas par(tipa 7-Cool.
Ispitaj koliko ima ljudi koji su tak upisali, i onda kreni od jednog do drugog profesora...
Sretno!
Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kkarlo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2010. (08:43:59)
Postovi: (1B2)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
64 = 72 - 8

PostPostano: 14:08 pet, 26. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="GauSs_"][quote="kkarlo"]Iako me nije briga, al zašto se ne odredi neki rok do kad raspored mora biti gotov? Recimo razumno bi bilo da mora biti gotov prije nego li počnu upisi.
Kad je Maja bila satničarka, ak se ne varam prva verzija je bila još u 7. mjesecu... Nekako sumnjam da je to povezano isključivo sa profesorima koji svoje prigovore čuvaju za zadnji dan upisa...
Kada su zaduženja i obaveze studenata u pitanju, onda se pišu razno razni pravilnici i zadaju rokovi, a kad treba napravit raspored, on se može čekat do Božića...

P.S. Tri put hura za Maju. :D[/quote]

Raspored matematickog odsjeka mora se uskladiit i s ostalim odsjecima. Dakle, ako jedan od satnicara kasni (zbog nekog profesora, neuredjenih ucionica, ...) onda ce kasniti raspored i za nas odsjek[/quote]

Svejedno, misliš da je nemoguće propisat rok kojeg bi se svi trebali držat?
Tipa gore navedeni mi se čini dosta razumnim...
Studentski predstavnici bi mogli potaknuti raspravu o tome...ne na forumu, već na nekoj sjednici... kad bude prilika.
GauSs_ (napisa):
kkarlo (napisa):
Iako me nije briga, al zašto se ne odredi neki rok do kad raspored mora biti gotov? Recimo razumno bi bilo da mora biti gotov prije nego li počnu upisi.
Kad je Maja bila satničarka, ak se ne varam prva verzija je bila još u 7. mjesecu... Nekako sumnjam da je to povezano isključivo sa profesorima koji svoje prigovore čuvaju za zadnji dan upisa...
Kada su zaduženja i obaveze studenata u pitanju, onda se pišu razno razni pravilnici i zadaju rokovi, a kad treba napravit raspored, on se može čekat do Božića...

P.S. Tri put hura za Maju. Very Happy


Raspored matematickog odsjeka mora se uskladiit i s ostalim odsjecima. Dakle, ako jedan od satnicara kasni (zbog nekog profesora, neuredjenih ucionica, ...) onda ce kasniti raspored i za nas odsjek


Svejedno, misliš da je nemoguće propisat rok kojeg bi se svi trebali držat?
Tipa gore navedeni mi se čini dosta razumnim...
Studentski predstavnici bi mogli potaknuti raspravu o tome...ne na forumu, već na nekoj sjednici... kad bude prilika.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
yellow submarine
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2010. (19:28:03)
Postovi: (34)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 14:27 pet, 26. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Megy Poe"]Raspored je stigao

http://www.math.pmf.unizg.hr/hr/objavljen-je-raspored-sati-za-akademsku-godinu-201415

Preklapaju se na računarstvu oblikovanje i analiza algoritama s četvrte godine i multimedijski sustavi s pete

...[/quote]

Meni se također to dvoje poklapa, mislila sam poslati mail profesoru ali ako se dogovorimo možemo to skupa.
Megy Poe (napisa):
Raspored je stigao

http://www.math.pmf.unizg.hr/hr/objavljen-je-raspored-sati-za-akademsku-godinu-201415

Preklapaju se na računarstvu oblikovanje i analiza algoritama s četvrte godine i multimedijski sustavi s pete

...


Meni se također to dvoje poklapa, mislila sam poslati mail profesoru ali ako se dogovorimo možemo to skupa.



_________________
Time is an illusion. Lunchtime doubly so.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Megy Poe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 11. 2009. (23:14:52)
Postovi: (122)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 25 - 11

PostPostano: 15:03 pet, 26. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="yellow submarine"][quote="Megy Poe"]Raspored je stigao

http://www.math.pmf.unizg.hr/hr/objavljen-je-raspored-sati-za-akademsku-godinu-201415

Preklapaju se na računarstvu oblikovanje i analiza algoritama s četvrte godine i multimedijski sustavi s pete

...[/quote]

Meni se također to dvoje poklapa, mislila sam poslati mail profesoru ali ako se dogovorimo možemo to skupa.[/quote]

Radi se o tome što je to više do satničara nego do profesora..zbog slobodnih učionica i slično, lakše je satničaru to riješiti nego njemu a ja neznam tko je satničar.
yellow submarine (napisa):
Megy Poe (napisa):
Raspored je stigao

http://www.math.pmf.unizg.hr/hr/objavljen-je-raspored-sati-za-akademsku-godinu-201415

Preklapaju se na računarstvu oblikovanje i analiza algoritama s četvrte godine i multimedijski sustavi s pete

...


Meni se također to dvoje poklapa, mislila sam poslati mail profesoru ali ako se dogovorimo možemo to skupa.


Radi se o tome što je to više do satničara nego do profesora..zbog slobodnih učionica i slično, lakše je satničaru to riješiti nego njemu a ja neznam tko je satničar.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Rhodia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2013. (20:14:50)
Postovi: (D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 23:37 sub, 27. 9. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čini mi se da je u rasporedu za brucoše došlo do pogreške. Radi se o drugoj grupi.
Ponedjeljkom se jednom dijelu te grupe preklapaju vježbe iz proga i analize. Njima su vjezbe iz MA zapisane dva puta - u ponedjeljak i srijedu , a drugi dio grupe prema rasporedu niti nema vježbe iz MA.

Isprike što nisam pisala konkretno o kojim se grupama radi, ali trenutno ne mogu preko računala, a mobitel mi je davež.
Čini mi se da je u rasporedu za brucoše došlo do pogreške. Radi se o drugoj grupi.
Ponedjeljkom se jednom dijelu te grupe preklapaju vježbe iz proga i analize. Njima su vjezbe iz MA zapisane dva puta - u ponedjeljak i srijedu , a drugi dio grupe prema rasporedu niti nema vježbe iz MA.

Isprike što nisam pisala konkretno o kojim se grupama radi, ali trenutno ne mogu preko računala, a mobitel mi je davež.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Popara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2012. (19:05:50)
Postovi: (3B)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Zadar/Zagreb

PostPostano: 21:12 ned, 5. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

Znam da raspored za ovoliko predmeta i profesora/asistenata i sa konacnim brojem predavaonica nije lako napraviti ali imam jednu primjedbu na raspored!

Student sam 3. godine preddiplomskog studija matematika i upadam u ovu grupu [A-LJ], upisao sam Mreze racunala kao izborni predmet i nisam do sada nista pao niti sam sto dodatno upisivao. Znaci upisao sam sve redovno i nista ekstra. I idem na predavanja i vjezbe u svojoj grupi, nista se nisam prebacivao. I po rasporedu imam ponedjeljkom 10 sati nastave! Ujutro od 8 do 18h. Mislim da je to strasno!

Bio sam ovaj ponedjeljak na svih 10 sati i jedva sam izdrzao. Zadnja dva sata vjezbi ne da nisam mogao pratiti nego sam jedva uspijevao sjediti a kamoli biti koncentriran na to sto asistent pise. I nije da sam ja jedini kojemu je takva situacija (kao sto rekoh,nista nije posebno u mojoj situaciji) i koji se tako osjecao. Kad smo izlazili sa faksa svi su bili pregazeni.

Mislim da se ne moze ocekivati od studenata da prate nastavu tokom svih 10 sati te bez ikakve (ozbiljnije) pauze (ili obroka).
Sto je rjesenje? Da se prebacujemo u druge grupe? Ali zasto smo u situaciji da bi se trebali prebacivati? Da ne dolazimo na nastavu? Ocito to.
Znam da raspored za ovoliko predmeta i profesora/asistenata i sa konacnim brojem predavaonica nije lako napraviti ali imam jednu primjedbu na raspored!

Student sam 3. godine preddiplomskog studija matematika i upadam u ovu grupu [A-LJ], upisao sam Mreze racunala kao izborni predmet i nisam do sada nista pao niti sam sto dodatno upisivao. Znaci upisao sam sve redovno i nista ekstra. I idem na predavanja i vjezbe u svojoj grupi, nista se nisam prebacivao. I po rasporedu imam ponedjeljkom 10 sati nastave! Ujutro od 8 do 18h. Mislim da je to strasno!

Bio sam ovaj ponedjeljak na svih 10 sati i jedva sam izdrzao. Zadnja dva sata vjezbi ne da nisam mogao pratiti nego sam jedva uspijevao sjediti a kamoli biti koncentriran na to sto asistent pise. I nije da sam ja jedini kojemu je takva situacija (kao sto rekoh,nista nije posebno u mojoj situaciji) i koji se tako osjecao. Kad smo izlazili sa faksa svi su bili pregazeni.

Mislim da se ne moze ocekivati od studenata da prate nastavu tokom svih 10 sati te bez ikakve (ozbiljnije) pauze (ili obroka).
Sto je rjesenje? Da se prebacujemo u druge grupe? Ali zasto smo u situaciji da bi se trebali prebacivati? Da ne dolazimo na nastavu? Ocito to.



_________________
U kuvanu vodu staviti stori kruv na kockice, dodati ulje, suo i narizanoga luka. Pomišati i isti.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 21:48 ned, 5. 10. 2014    Naslov: Citirajte i odgovorite

a razgovor sa nekim profesorom/asistentom da probate naci termin koji svima odgovara?
a razgovor sa nekim profesorom/asistentom da probate naci termin koji svima odgovara?



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
ja666
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 09. 2011. (12:28:42)
Postovi: (56)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 4 - 9

PostPostano: 14:46 pet, 6. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav, da li se i ovog puta može raspored očekivati tek tri minute prije početka predavanja ili ipak bude uskoro?
Pozdrav, da li se i ovog puta može raspored očekivati tek tri minute prije početka predavanja ili ipak bude uskoro?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bonnie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 01. 2013. (09:52:59)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:32 ned, 8. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene također zanima kada bi se mogao očekivati raspored za sljedeći semestar? Vjerujem da nisam jedina koja ima i druge obveze za uskladiti s faksom :)
Mene također zanima kada bi se mogao očekivati raspored za sljedeći semestar? Vjerujem da nisam jedina koja ima i druge obveze za uskladiti s faksom Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Spectre
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2006. (16:58:05)
Postovi: (167)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10

PostPostano: 13:51 uto, 24. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

Možemo li dobiti bilo kakvu informaciju vezanu za raspored? Na forumu ništa, na službenoj stranici ništa, satničarka na e-mail ne odgovara... :roll:
Možemo li dobiti bilo kakvu informaciju vezanu za raspored? Na forumu ništa, na službenoj stranici ništa, satničarka na e-mail ne odgovara... Rolling Eyes



_________________
Cry havoc, and let loose the dogs of war!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
yellow submarine
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2010. (19:28:03)
Postovi: (34)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 14:10 uto, 24. 2. 2015    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Spectre"]Možemo li dobiti bilo kakvu informaciju vezanu za raspored? Na forumu ništa, na službenoj stranici ništa, satničarka na e-mail ne odgovara... :roll:[/quote]

[url]http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/raspored/[/url]

Ne znam je li ovo finalni budući da nema nikakve obavijesti...
Spectre (napisa):
Možemo li dobiti bilo kakvu informaciju vezanu za raspored? Na forumu ništa, na službenoj stranici ništa, satničarka na e-mail ne odgovara... Rolling Eyes


http://web.math.pmf.unizg.hr/nastava/raspored/

Ne znam je li ovo finalni budući da nema nikakve obavijesti...



_________________
Time is an illusion. Lunchtime doubly so.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan